Hoşgeldiniz!

Komik Çocuklar

Komik Çocuk Videoları

Morfinle Kafayı Bulan Çocuk 01:40
Morfinle Kafayı Bulan Çocuk Hastanede kendisine verilen morfinin etkisiyle çocuğun komik diyalogları. Ben şahsen çok güldüm,beğeneceğinizi umarım.. -dizeeeeeeeeeğğğ
Samsung Galaxy Tab 3 Kutu Açılımı Yapan Çocuk 04:51
Samsung Galaxy Tab 3 Kutu Açılımı Yapan Çocuk Enteresan bir kutu açılım sunumu yapa(maya)n fırlama arkadaşın videosunu izliyoruz.
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk #marjinalmizah (+18) 02:00
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk #marjinalmizah (+18) İstiklal caddesinde bir kardeşimiz muhtemelen kafa trilyon ülkenin içler acısı durumunu kısaca özetliyor. Akp,Chp,Mhp,Bdp 'den tutun Müslümanlık ve Hristiyanlığa kadar her konudan bir fikre sahip. Allah yardımcın olsun kardeşim,durum vahim. He unutmadan Çare Drogba. facebook.com/marjinalmizah twitter.com/marjinalmizah youtube.com/marjinalmizah İletişim: marjinalmizah@gmail.com
Hayatı Tesbih Yapmış Filozof Çocuk 02:40
Hayatı Tesbih Yapmış Filozof Çocuk Günümüzdeki çocuklardan beklenmeyecek sözler ve farkındalık ile bizleri utandırıyor. Alkışlayalım ve söyledikleri hakkında düşünceye dalalım.
Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk 05:49
Ablasını Tokatlayan Ruh Hastası Çocuk İnternette rastladığım "ben az önce ne izledim lan" dedirten bir içerik. Fazlasıyla şımartılmış olan bu itici çocuk ablasını tokatlıyor işte.
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 00:12
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk Amerika'nın Los Angles şehrinde ilk defa anaokuluna başlayacak olan Poor Andrew ile röportaj yapan bir muhabir küçük çocuğa "Anneni özleyecek misin?" sorusunu yöneltti. Bu soruya cesurca "Hayır" diye cevap veren Andrew, ardından gözyaşlarını tutamadı. Sonrasında kamera arkasında kendisini izleyen annesine doğru yürüdü.
ALS Bağış Kampanyasını Çok Yanlış Anlayan Çocuk 00:06
ALS Bağış Kampanyasını Çok Yanlış Anlayan Çocuk Ergenlik başındaki arkadaşımız artık annesi hamileyken ne kullandıysa şu anda yapılan bağış kampanyasını biraz yanlış anlamış. Ayrıca icebucketchallenge diyeceğine Arsenal çelınç demesi de cabası! İzliyoruz...
Kamerayı Görünce Deliren Çocuk 00:06
Kamerayı Görünce Deliren Çocuk Dünya becerilerinin tümünü kameranın gördüğü 2 saniyeye sıkıştırmaya çalışan çocuğun dramını izliyoruz efenim.
Muhabirin Gıdısını Alan Çocuk 00:10
Muhabirin Gıdısını Alan Çocuk Olgay Orçun Korkut canlı yayında Taksim'deki durumu aktarırken her şey normale döner ve gıdısı alınır.
Fıkrasına Gülünmeyen Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk 01:05
Fıkrasına Gülünmeyen Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk Tipiyle dalga geçiren arkadaşımız bıçakla dans etmenin dışında fıkra anlatma ve güldürüde de oldukça başarılıdır. Hitabet sanatına ise söylenecek söz yoktur.
Rüzgarın Savurduğu Türk Bayrağını Öpen Çocuk 01:03
Rüzgarın Savurduğu Türk Bayrağını Öpen Çocuk Eskişehir'de 23 Nisan sabahı bir çocuğun, rüzgarın etkisiyle yüzüne çarpan bayrağı öptüğü görüntüler, kameraya yansıdı.
Bruce Lee´yi İçinde Yaşayan Çocuk 01:24
Bruce Lee´yi İçinde Yaşayan Çocuk Ufak yasta kendisini tam bir nunchaku ustasi haline getiren arkadasimiz, Bruce Lee´ye tasidigi hayranligi aksiyona vurmayi ihmal etmemis. Resmen icinde yasiyorlar derler hani ya, fakat gercekten icinde yasiyor galiba.
Laptop Görünce Tipten Tipe Giren Çocuk 02:03
Laptop Görünce Tipten Tipe Giren Çocuk Foto çekeni çok gördük ama video çeken ilk sanırım. kardeşimizin haberi yok videonun açık olduğundan muhtemelen.
Adam Olacak Çocuk - Burcu (Bal Böceği) 01:42
Adam Olacak Çocuk - Burcu (Bal Böceği) Barış Abi'nin 1993 - 1994 sezonu içerisinde gerçekleştirdiği Adam Olacak Çocuk'lardan birine katılan Burcu'dan muhteşem Bal Böceği yorumu... Yoksa "Bal böcii mi" demeliydim? Kendisi "en tatlılar" toplistinde zirveye oynayacak gibi...
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk 01:08
Şiir Okurken Gülme Krizine Giren Çocuk Sinop’ta 23 Nisan kutlamalarında şiir okuyan minik kızı gülme tutuyor. Pek sevimli pek tatlı maşallah.
Davutoğlu Mitinginde Nah İşareti Yapan Çocuk 01:04
Davutoğlu Mitinginde Nah İşareti Yapan Çocuk AKP'nin bugün Manisa'da düzenlediği mitingde Davutoğlu kadınlara saygıdan bahsettikten, gençleri özlediğini söylemesinden hemen önce kameraya hınzır bir hareket çekti, bir küçük Manisalı
Çocuklar Ağlamasın - Anında Satan Çocuk Mehmet 07:32
Çocuklar Ağlamasın - Anında Satan Çocuk Mehmet Bu siteye müptela olan hemen herkesin çocukken bir vukuat nedeniyle bir yetişkine yakalandığında, anında yelkenleri suya indirip, burundan akan sümük eşliğinde isnat edilen suçu bi yandan inkar edip diğer yandan bir daha yapmamak üzerine yeminler ederek ağladığına eminim. Mehmet kardeşim seni anlıyorum ve elime geçerse programı sunan adamı meşe odunuyla döveceğime , şerefim ve namusum üzerine yemin ediyorum.
Adana'da Gasp Edilen Engelli Çocuk: "Nalet Olsun Böyle Millete" 03:22
Adana'da Gasp Edilen Engelli Çocuk: "Nalet Olsun Böyle Millete" Adana'da yoğurt almaya giden 13 yaşındaki engelli bir çocuk, yanına yardım bahanesiyle yaklaşan bir kişi tarafından gasp edildi. Gasp anı güvenlik kamerası tarafından da görüntülenirken, olay sonrası konuşan çocuk, "Bir kağıt parçası için bunu yapıyorlarsa nalet olsun böyle millete" diyerek isyan etti.
Babası Burnunu Alınca Krize Giren Çocuk 01:10
Babası Burnunu Alınca Krize Giren Çocuk Jesse Fulcher uyku vaktinden önce küçük oğluyla "burnunu kaptım" oyunu oynuyorlar. Daha fazla spoiler'a gerek yok efenim başlık yeterince açıklayıcı.
Ambulans Çocuk 02:55
Ambulans Çocuk Ordu’da ambulans sireni sesi çıkaran çocuk görenleri hayrete düşürüyor. Dünyada sadece Suudi Arabistan’da bir çocuk ve Japonya’da bir kadının başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği ambulans sesini Ordu’da bir çocuk görenleri hayrete düşürecek şekilde çıkarıyor. Çevre sakinlerinin ‘Ambulans çocuk’ diye çağırdığı adı öğrenilemeyen çocuğun çıkardığı sesi birçok kişi gerçekten ambulans sesi zannediyor. Ambulans sesi çıkaran çocuğun görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
Ölen Balığına Veda Eden Vefakar Çocuk 00:55
Ölen Balığına Veda Eden Vefakar Çocuk Ölen japon balığını öptükten sonra kılozete atan çocuk balığın gözden kaybolmasıyla duygu dolu anlar yaşıyor. Ne sevimli ne salak çocuk lan :)
Kars Vegaslı Çaycı Genç 02:46
Kars Vegaslı Çaycı Genç Sahilde seyyar çay kahve satan çocuğun sevgilisiyle birlikte oturan gençle yaptığı müthiş konuşma. Bu kadar hazır cevap başka yerde göremezsiniz
Oruç Tutmayıp Fenerbahçeyi Tutan Ufaklık 00:12
Oruç Tutmayıp Fenerbahçeyi Tutan Ufaklık Kendisine sorulan "oruç tutuyor musun?" sorusuna tüm naifliğiyle cevap veren minik kardeşimizi izliyoruz.