Hoşgeldiniz!

Direk Dansı

En Güzel Direk Dansı Videoları

Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı 03:38
Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı Ukraynalı direk dansçı adını Yetenek Sizsiniz'in Ukrayna'da sergilediği performansla duyurdu.
En Komik Direk Dansı Kazaları 03:02
En Komik Direk Dansı Kazaları Direk dansında başarısız olup seksiliği eline yüzüne bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında seksi durumdan komik duruma düşen kızları izliyoruz.
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları 02:47
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları Profesyonel fotoğrafçı Brett Stanley, su altında direk dansı yapan dansçıların sergiledikleri gerçeküstü görüntüleri böyle kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 05:50
Rusya Sokaklarında Direk Dansı Evet 2 rus kız sokak ortasında güzel bir gosteri yapıyor. Pek acıklamaya gerek yok
Direk Dansı Senin Neyine 00:40
Direk Dansı Senin Neyine
Direk Dansı Çok Kötü Bitti 00:57
Direk Dansı Çok Kötü Bitti Bir televizyon programına katılan konuk, canlı yayında direk dansı yapmaya kalkınca kafasının üzerine düştü. O anlar kameralara böyle yansıdı. ..........
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 02:52
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları Seksiliği ellerine yüzlerine bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında başarısız olup rezil olan sizlerle.
Üst Düzey Direk Dansı 01:25
Üst Düzey Direk Dansı Nicole "The Pole" Williams adlı afro amerikan kızımız Rihanna'nın Pour It Up şarkısının klibinde yer alabilmek için seçmelere katılmış izliyoruz.
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 05:52
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 02:24
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı İngilterede yetenek yarışmasına katılan Emma Haslam kilosu nedeniyle başarılı olamaz önyargılarına inat, müthiş bir direk dansı performansı sergiliyor.
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 02:43
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın Bir dünya rekoru olmasa da çabasıyla takdiri hak eden yetenekli Natalie Schönberger'den direk dansı üzerinde rubik küpü çözme gösterisi.
Sırtında Çocuğu İle Direk Dansı Yapan Kadın 01:41
Sırtında Çocuğu İle Direk Dansı Yapan Kadın Sırtında Çocuğu ile Direk Dansı Yapan Kadın Ashley Wright isimli kadın sırtına bağladığı çocuğu ile boru dansı yapıyor.
Parkta Direk Dansı Antrenmanı Yapan Kız 03:39
Parkta Direk Dansı Antrenmanı Yapan Kız Ukrayna'da spor aletlerinin olduğu bir parkta bulduğu direkte,direk dansı çalışması yapan kızı izliyoruz.
Direk Dansını Sanata Dönüştürdü 04:46
Direk Dansını Sanata Dönüştürdü Genelde gece kulüplerinde yapılan direk dansını bu kadın bir sanat haline dönüştürmüş.
Direk Dansçısının Sabah İdmanı 04:09
Direk Dansçısının Sabah İdmanı Demi Moore striptiz filminden sonra uzunca bir süre hayatta kalma mücadelesi veren Striptiz Klüplerinin değişmezi pole dance (Direk Dansı) bu klüplerin dışına taşarak artık gerek formda kalmak isteyen bayanların başvurduğu yeni bir egzersiz gerekse her yıl farklı ülkelerde turnuvaların düzenlendiği ciddi bir branş haline gelmiş bulunmakta. Bu branşa gönül vermiş hanım kızımızın sabah idmanını izliyoruz...
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı 04:31
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı
Direk Dansında Master Yapan Kadın 02:27
Direk Dansında Master Yapan Kadın Direk dansında kendini aşmış, bu işin kitabını yazmış, adeta master yapmış ))
Alethea - Direk Dansı 05:07
Alethea - Direk Dansı Alethea - Direk Dansı
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 01:38
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı Avustralya'lı seksi direk dansçısı Jill McLean, kocaman göbeğiyle tutkusu olan direk dansını bırakmamış.
Kate Hudson’dan Direk Dansı 00:33
Kate Hudson’dan Direk Dansı Altın Küre ödüllü ABD’li oyuncu Kate Hudson, egzersiz yaparken çekilen bir videosunu ‘Gece çalışması’ notuyla Instagram hesabından yayınladı. Direk dansıyla çalışma yaparken telefonunu yere bırakarak egzersizi kaydeden 37 yaşındaki yıldız, başarılı figürleriyle dikkat çekti.
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 04:34
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın Şişman Kadının Direk Dansı Öğrenme İsteği
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 00:39
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı Tayvanlı bir politikacının ölümünün ardından cenazesinde 50 direk dansçısı gösteri yaptı.Cenaze töreninde direk dansçıları şov yaptı Tayvan'ın güneyindeki Chiayi kentinin il meclisi sözcüsü Tung Hsiang'ın cenaze töreni için getirilen kadın dansçılar konvoy halindeki renkli ciplerin üzerinde direk dansı yaptı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sahibine Engel Olan Dünyanın En Miskin Kedisi 00:12
Sahibine Engel Olan Dünyanın En Miskin Kedisi Direğin önünde öylece uzanarak sahibine rahat vermeyen kediden miskinlikte zirve. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."