Hoşgeldiniz!

Direk Dansı

En Güzel Direk Dansı Videoları

70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 02:43
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın Bir dünya rekoru olmasa da çabasıyla takdiri hak eden yetenekli Natalie Schönberger'den direk dansı üzerinde rubik küpü çözme gösterisi.
Sırtında Çocuğu İle Direk Dansı Yapan Kadın 01:41
Sırtında Çocuğu İle Direk Dansı Yapan Kadın Sırtında Çocuğu ile Direk Dansı Yapan Kadın Ashley Wright isimli kadın sırtına bağladığı çocuğu ile boru dansı yapıyor.
Parkta Direk Dansı Antrenmanı Yapan Kız 03:39
Parkta Direk Dansı Antrenmanı Yapan Kız Ukrayna'da spor aletlerinin olduğu bir parkta bulduğu direkte,direk dansı çalışması yapan kızı izliyoruz.
Direk Dansını Sanata Dönüştürdü 04:46
Direk Dansını Sanata Dönüştürdü Genelde gece kulüplerinde yapılan direk dansını bu kadın bir sanat haline dönüştürmüş.
Direk Dansçısının Sabah İdmanı 04:09
Direk Dansçısının Sabah İdmanı Demi Moore striptiz filminden sonra uzunca bir süre hayatta kalma mücadelesi veren Striptiz Klüplerinin değişmezi pole dance (Direk Dansı) bu klüplerin dışına taşarak artık gerek formda kalmak isteyen bayanların başvurduğu yeni bir egzersiz gerekse her yıl farklı ülkelerde turnuvaların düzenlendiği ciddi bir branş haline gelmiş bulunmakta. Bu branşa gönül vermiş hanım kızımızın sabah idmanını izliyoruz...
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı 04:31
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı
Direk Dansında Master Yapan Kadın 02:27
Direk Dansında Master Yapan Kadın Direk dansında kendini aşmış, bu işin kitabını yazmış, adeta master yapmış ))
Alethea - Direk Dansı 05:07
Alethea - Direk Dansı Alethea - Direk Dansı
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 01:38
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı Avustralya'lı seksi direk dansçısı Jill McLean, kocaman göbeğiyle tutkusu olan direk dansını bırakmamış.
Kate Hudson’dan Direk Dansı 00:33
Kate Hudson’dan Direk Dansı Altın Küre ödüllü ABD’li oyuncu Kate Hudson, egzersiz yaparken çekilen bir videosunu ‘Gece çalışması’ notuyla Instagram hesabından yayınladı. Direk dansıyla çalışma yaparken telefonunu yere bırakarak egzersizi kaydeden 37 yaşındaki yıldız, başarılı figürleriyle dikkat çekti.
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 04:34
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın Şişman Kadının Direk Dansı Öğrenme İsteği
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 00:39
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı Tayvanlı bir politikacının ölümünün ardından cenazesinde 50 direk dansçısı gösteri yaptı.Cenaze töreninde direk dansçıları şov yaptı Tayvan'ın güneyindeki Chiayi kentinin il meclisi sözcüsü Tung Hsiang'ın cenaze töreni için getirilen kadın dansçılar konvoy halindeki renkli ciplerin üzerinde direk dansı yaptı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sahibine Engel Olan Dünyanın En Miskin Kedisi 00:12
Sahibine Engel Olan Dünyanın En Miskin Kedisi Direğin önünde öylece uzanarak sahibine rahat vermeyen kediden miskinlikte zirve. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."