Hoşgeldiniz!

Crazy Dance Videoları

Komik Crazy Dance Videoları

Halk Otobüsünde Korkunçlu Dans Eden Abiler 02:17
Halk Otobüsünde Korkunçlu Dans Eden Abiler Gün geçmiyor ki bir gariplik daha yaşanmasın, gün geçmiyorki bir abimiz daha saçmalamasın. Allah ailelerine sabır versin.
Crazy Dance In Kadirli 01:48
Crazy Dance In Kadirli 1995'in temmuz ayı. Ne internetin ne de youtube'un olduğu yıllar. Gençlerin bir Michael Jackson'ı var, onu da ancak kasetlerden tanıyorlar. O zamanlar Adana'nın ilçesi olan güzide memleketim Kadirli'de, abimle sünnet düğünümüzde elektro bağlama ve bateri ikilisiyle İngilizce şarkı eşliğinde çılgınca coşan mahallenin abilerini seyredeceksiniz. O zamanlar "vay arkadaş nasıl oynuyo abiler" diye takdirle baktığımız figürleri yaptıkları şarkıyı bulana bedava kuru boya seti. İyi seyirler efendim.
Crazy Dance in Erzurum 03:36
Crazy Dance in Erzurum Aşkale'de bir düğünde çekilen görüntülerdeki ilginç dans figürleri rumba, samba, apaçi herşeyi bu dans gösterisinde izleyeceksiniz bir ara elvis figürleri çıkar şaşırmayın, pembe gömlekli abi içerir.
Crazy Dance - Çilli Bom 04:15
Crazy Dance - Çilli Bom Nedense müziği hoşuma gidiyor. Dansa gelince, milletin harlem shakesi varsa bizim de crazy dance miz var ama buna türkçe bir isim bulup avrupaya açmak lazım.
Crazy Dance in Trakya 08:15
Crazy Dance in Trakya Aslında başlık ararken kararsız kaldım herhangi bir başlığın paralel evrende gerçekleşen bu eylem dans yada her ne ise yeterinde tanımlayamacağını düşünüyorum.Korkuyla karışık gözlerle izledim yine çok klasik olacak belki ama hayatı bir saniyelğine bile olsa bu kafayla yaşamak isterdim.Bizmi hayatı çok ciddiye alıyoruz yoksa bu insanlar mı çok hafife alıyor yada bizimle bu insanlar arasında ara bir yerde mi yaşanması gerekiyor karar sizin.Not sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim zira kareografi sürprizlerle dolu.
Crazy Dance in Manisa 02:28
Crazy Dance in Manisa Kardeşlerimizin çılgın çilli bom oyunu, özellikle uzun saçlı arkadaşa dikkat edelim.
Crazy Dance in Niğde 03:14
Crazy Dance in Niğde Görüntülerimiz Niğde'den. 'Bir ''Crazy Dance in...'' içeriği eklemenin gururunu yaşarken bir yandan da çılgın vatandaşlarımızın gerçekten ama gerçekten bak dalga geçmiyorum; mahallenin zihinsel engelli bireyleri olabilecekleri izlenimine kapılmadım değil.
Crazy Dance İn Akçaabat 02:00
Crazy Dance İn Akçaabat Akçaabatta'ki bir düğünde birkaç kendinden geçmiş elemanın kolbastı eşliğinde kopuşlarına şahit olucaksınız. Lütfen evde denemeyiniz!!
Crazy Dance in Hatay 02:13
Crazy Dance in Hatay Hatay'ın anavatana katılışının 73. yıl dönümünde düzenlenen etkinliklerde günün stresini dans ederek atmak isteyen Antakya Belediyesi'i görevlileri, sahnedeki Murat Dalkılıçtan daha çok ilgi çekti. Muhteşem figurlerle sizi baş başa bırakırken alkışlarınızı eksik etmeyin diyorum.
Crazy Dance in Niğde 2 03:44
Crazy Dance in Niğde 2 Crazy Dance videolarına belki artık sıktı yorumları gelecek ama bu videonun da sitede olmasında fayda var diye düşünmekteyim arkadaşlar, dolayısıyla Çilli Bom deyince akla gelen tek şehrimiz olan Niğde'den yine bir Çilli Bom performansı, bu sefer gençlerimiz iş başında... İlk video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104226/crazy-dance-in-nigde
Crazy Dance in Fethiye 01:17
Crazy Dance in Fethiye Bir grup abazan arkadaşın yabancı kız görünce nasıl dellendiğini dehşetler içinde izleyeceksiniz.. mesut bahtiyar' ın notu: bu abilerimiz kurtadam gibi hava kararınca değişen abilerimizdir. sabah saatlerinde namus, ahlak gibi bilimum dersi mahalle gençlerine verdikten sonra geceleri ava çıkarlar.
Crazy Dance In Denizli 01:08
Crazy Dance In Denizli İlginç gözlüğü ve saçıyla dikkat çeken abimizin kendine has dansını izliyoruz.
Crazy Dance in Vefasız 00:19
Crazy Dance in Vefasız 1971 yapımı Hülya Koçyiğit, Tarık Akan filminden bir sahne. Crazy Dance in Kayseri falan hep yalanmış meğer ... Pembeli dayıyla yaşlıyıyı kest.
Crazy Dance In Aydın 00:51
Crazy Dance In Aydın Aydın'da bir köy düğünü, sıradışı figürler, şaşkın kalabalık, klasikleşmiş çılgın atma sekansları... Ne içtiyse aynısından isteyenleri sevmeyenlerin sitesi; alkışlarla yaşıyorum.
Düğün Thriller'ı (Crazy Dance in Çeşme) 02:36
Düğün Thriller'ı (Crazy Dance in Çeşme) alkışlarla yaşıyorum' un 5. yıl kutlamalarına bir gün önceden başlıyoruz. Crazy Dance in Kayseri' den beri yapılmış en post-modern çalışma İzmir - Çeşme' den geliyor. Michael Jackson hayranı, 80 lerde çocuk olma şansını yaşamış, biri damat altı adam(dan biri ben), yaparsınız - edersiniz - aslansınız diyen bir gelin, dört günlük çalışma ve düğünde en beklenmedik anda başlayan, konukların sahneye gelmeye başlayan zombilere ''ne olacak acaba?'' kıvamındaki şaşkın bakışları ve düğünde tırıvırı.
Crayz Dance İn Aksaray (Atlet İçerir) 01:33
Crayz Dance İn Aksaray (Atlet İçerir) Efedim sitemizde crazy dance videolari bol bol mevcut tesadüfen karsilastigim bu videonun sitemizde olmadigini (zaten varsa admin eklemez ama ben tam 3 kere aradim valla) gördüm eksik kalmasin bu sayede dügün salonunda atletle oynandiginida ögrenmis bulunuyoruz
Disko Disko Pakistani - Çiftleşme Dansı 05:00
Disko Disko Pakistani - Çiftleşme Dansı Şanzelize Cafe'yi kıskandıran ortamıyla Pakistan gecelerinden bir kesit. Rakiplerini ekarte eden erkek bireyin dişiyle yaptığı çiftleşme dansını izliyoruz efem.
Gangnam Style Niğde 02:09
Gangnam Style Niğde Düğünlerinde Çilli Bom şarkısı eşliğinde birbirinden güzel crazy dance performansları sergileyen Niğde'li kardeşlerimizden Gangnam Style eşliğinde yepyeni bir performans izliyoruz.
Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni) 02:03
Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni) Düğünde Çilli Bom Dansı (Yeni İnternet Fenomeni)
Halayın Dibine Vuran Dayılar 00:54
Halayın Dibine Vuran Dayılar Halaya duran dayılar davulcunun da coşması ile gaza gelmişler adeta kurtlarını dökmüşler. Kendilerine has hareketler sergilemişler.