Hoşgeldiniz!

fil

Hatun Kaldıran Fil 00:09
Hatun Kaldıran Fil 2.990 izlenme - 20 saat önce Fil bey bu hareketle ne yapmak nereye varmak istemekte anlamadım ama hatun iyimiş. çirkin seksiliği var.
Kendini Köpek Gibi Sevdiren Yavru Fil 00:47
Kendini Köpek Gibi Sevdiren Yavru Fil 153.023 izlenme - 10 ay önce Kendisini köpek sanan yavru fil, sevgisini böyle gösterdi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Fil ile Fare | Bebek Şarkıları | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 02:20
Fil ile Fare | Bebek Şarkıları | Çocuk Şarkıları 2016 | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 969.104 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Dostlar ile çizgi film bebek şarkıları | çocuk şarkıları 2016 En yeni, orijinal ve özgün şarkılarımızdan FİL ve FARE. Fil ile Fare çocuk şarkısı sözleri : Koskocaman bir fil yürüyormuş ormanda Koskocaman bir fil yürüyormuş Yürürken upuzun hortumu sallanıyormuş Yürürken hortumu sallanıyormuş Minnacık fare koşuyormuş ormanda Minnacık fare koşuyormuş Arada bir durup bakıyormuş etrafa Arada bir durup bakıyormuş Bir bakmış koskocaman bir fil karşısında Bir bakmış ki fil karşısında Fil görmüş onu bağırmış bir anda Fil görmüş bağırmış bir anda Korkma demiş benden minnacık fare Arkadaş olalım gel yanıma Korkmadım demiş fil çöp battı ayağıma Korkmadım çöp battı ayağıma Fare yardım etmiş çıkarmış çöpü Fare yardım etmiş çıkarmaya Fil teşekkür etmiş fareyi çok sevmiş Dostuz demiş bundan sonra ©Adisebaba Animasyon
Genç Kızı Oyun Hamuruna Çeviren Fil 02:48
Genç Kızı Oyun Hamuruna Çeviren Fil 4.087 izlenme - 5 gün önce Tayland'da pazar yerine yakın bir yerde gezmekte olan fil bir anlık sinirle ortalığı savaş alına çevirmiş. Fil bir ara genç bir kızı hortumu ile tutmuş ve evirip çevirmiş.
Komut Vermeye Çalışan Adamı Ezerek Öldüren Fil 00:28
Komut Vermeye Çalışan Adamı Ezerek Öldüren Fil 8.959 izlenme - 1 ay önce Sri Lanka'nın Moneragala şehrinde bulunan Udawalawe National Parkına ailesiyle fillerin doğal ortamını izlemeye giden bir adam, fil tarafından ezilerek öldürülmüş.
Sabahat Akkiraz - Çeyiz Türküsü (Halam Geldi - Film Müzikleri) 04:14
Sabahat Akkiraz - Çeyiz Türküsü (Halam Geldi - Film Müzikleri) 239.323 izlenme - 5 yıl önce Yönetmen: Özgür Bakar Yapımcı: Sami Dündar Yapım: Sami Dündar Film Yapım - Akkiraz Müzik Görüntü Yönetmeni: Akın Çetin Yardımcı Yönetmen: Uğur Atılgan Prodüksiyon Amiri: Burç Belgin Kurgu: Sait Ali Demir Color Correction: Serdar Erçer Işık: Gürkan Sürek Kuaför - Makyöz: Özge Candan Post Prodüksiyon Yönetimi: Selim Çetintaş Post - Stüdyo: Şafak Stüdyoları Stüdyo: Fade Out Studios Asistanlar: Ayşe Terzioğlu / Esat Süme Çeyiz Türküsü Solist: Sabahat Akkiraz Söz: Sami Dündar - Sabahat Akkiraz Beste: Ercüment Vural
Aslanların Saldırısına Rağmen Yıkılmayan Fil 01:59
Aslanların Saldırısına Rağmen Yıkılmayan Fil 2.827 izlenme - 1 ay önce Bugün yüklenen fil videosunu görünce,nasıl bir güce ve dirence sahip olduğunu görmemiz gerek. Onca aslanın pençesine ve ısırmasına rağmen kalkıp yoluna devam ediyor.
2013 Yılında En Çok İzlenen Komik Hayvanlar 03:23
2013 Yılında En Çok İzlenen Komik Hayvanlar 104.499 izlenme - 5 yıl önce 2013'ün En Çok İzlenen Komik Hayvanlar
14 Aslana Boyun Eğmeyen Yavru Fil 02:49
14 Aslana Boyun Eğmeyen Yavru Fil 48.282 izlenme - 4 yıl önce Zorlu doğa şartlarında aslan sürüsünün ortasında kalan genç fil, verdiği amansız mücadeleyle herkesi şaşkına çevirdi.Genç filin kendisine saldıran 14 aslanla amansız bir mücadeleye girişmesi kameralar tarafından kaydedildi. Görüntülerde, yavru fil 14 aslana kafa tutarak kendini savundu. Filin bu çabası karşısında neye uğradıklarını şaşıran aslanlar, fili yenmek için adeta yarışa girdiler. Aslanların mücadelesine karşı yılmayan fil, sonunda suya girerek aslanların elinden kurtulmayı başardı.
Güzel Sarışına Hallenen Yavru Fil 00:30
Güzel Sarışına Hallenen Yavru Fil 23.517 izlenme - 1 yıl önce Güzel sarışın kadının tek isteği sevimli yavru fili sevmekti. Ancak sevimli yavru fil hiç oralı değildi sanki başka amaçlar peşindeydi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aslanların Elinden Kurtulan Zeki Fil 02:49
Aslanların Elinden Kurtulan Zeki Fil 49.801 izlenme - 4 yıl önce Kalabalık aslan sürüsünün saldırısına uğrayan fil ellerinden kurtulabilmek için zekice bir yol buluyor.
Şapkadaki Kedi - Fil Yürüyüşü 22:01
Şapkadaki Kedi - Fil Yürüyüşü 98.359 izlenme - 5 yıl önce Dünyayı geziyor, her şeyi biliyor! Şapkadaki kedi, Nick ve Sally'nin en güvenilir rehberi. Karada, denizde ya da havada! Macera nerdeyse tam oraya gidiyorlar. Şapkadaki Kedi her yeni bölümde çocukların karşısına ilham verici hikayelerle çıkıyor.
Kayseri'de Bulunan 7,4 Milyon Yıllık Fil Fosili 04:34
Kayseri'de Bulunan 7,4 Milyon Yıllık Fil Fosili 3.985 izlenme - 4 ay önce Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin destek verdiği kazı çalışmalarıyla sadece Anadolu’nun değil dünya doğa tarihine ışık tutacak fosiller ardı ardına çıkarılmaya başlandı.Bu seferde Emmiler’de 7,4 milyon yıllık 2 metre 40 cm boyunda fil kafatası bulundu.
Yavru Su Aygırları ile Karşılaşan Fil 02:02
Yavru Su Aygırları ile Karşılaşan Fil 3.426 izlenme - 2 ay önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Park sınırlarındaki Umfolozi Nehrine su içmek için gelen büyük fil, 3 yavru su aygırı ile karşılaşmış. Yavru su aygırları filin olduğu bölgeye doğru ilerlemesi sonucu fil ağaç dalını kırarak su aygırların bölgeden uzaklaşmasını sağlamış. O anlar Kruger Ulusal Parkta safari yapan turist kamerasına saniye saniye yansımış.
Aslanlardan Mandayı Kurtaran Fil 02:51
Aslanlardan Mandayı Kurtaran Fil 55.586 izlenme - 4 yıl önce Aslanlardan Mandayı Kurtaran Fil Aslanlar tarafından sıkıştırılan mandanın yardımına bir fil yetişiyor!!
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 00:51
Havuza Düşen Yavrularını Organize Olup Kurtaran Filler 13.824 izlenme - 2 yıl önce Seul Grand Park Hayvanat Bahçesi'nde yaşanan olayda filler havuza düşen yavrularını ekip çalışmasıyla kurtarıyorlar.
Düğün Dernek - Düğün Dernek 02:07
Düğün Dernek - Düğün Dernek 36.114 izlenme - 5 yıl önce Düğün Dernek - Düğün Dernek
Bütün Sinirini Yaşlı Mandadan Çıkaran İnsafsız Fil 00:53
Bütün Sinirini Yaşlı Mandadan Çıkaran İnsafsız Fil 23.241 izlenme - 3 yıl önce Safaride hayvanların amansız mücadelesine sık sık tanık oluruz. ama bu mücadele biraz adaletsiz gibi. Kocaman fil yaşlı mandayı adeta yerden yere vuruyor.
Hortumunu Timsaha Kaptıran Fil 00:23
Hortumunu Timsaha Kaptıran Fil 29.591 izlenme - 5 yıl önce Gölden su içen anne fil hortumunu timsaha kaptırıyor.
Çılgına Dönen Fillerin Saldırı Anları 03:04
Çılgına Dönen Fillerin Saldırı Anları 2.382 izlenme - 3 ay önce Şimdiye kadan kameralara yansımış sinirden çılgına dönenen fillerin saldırdığı anların şaşırtıcı görüntüleri. İnsanlara saldırıp yakınına kadar gelip geri çekilen ve araçlara saldıran fillerin görüntülerine kadar en çılgın fil anları.
Bufaloyu Aslanlara Yem Olmaktan Kurtaran Fil 04:32
Bufaloyu Aslanlara Yem Olmaktan Kurtaran Fil 34.198 izlenme - 5 yıl önce Aslanlara olan düşmanlıkları ile nam salmış olan filler bu ünvanlarını kanıtlarcasına bir bufaloyu tam aslanlara yem olacakken kurtarıyor
Dövmeci Trolleme Uğraşları! - Aras Karafil 00:22
Dövmeci Trolleme Uğraşları! - Aras Karafil 33.594 izlenme - 4 yıl önce Bildiğiniz gibi ya da bilmediğiniz gibi Aras Karafil adlı şahıs pek çok tv programlarına katılmış bir şahısımızdır. Kendilerini beğenerek takip ediyorum bu videoyuda sizlerle paylaşmak istedim ve paylaştım tabi admin arkadaşlarımız yayınlarsa
Trafikte Fili Kızdırırsanız Böyle Olur 01:03
Trafikte Fili Kızdırırsanız Böyle Olur 18.914 izlenme - 4 yıl önce Trafikte kendisini rahatsız eden arabaların üzerine oturan filin bu videosu Azerbaycan'ın haber ajanslarından Azertag News-Agency'den.
Fil Suresi 00:38
Fil Suresi 30.161 izlenme - 3 yıl önce 02.10.2015 günü Diyanet İşleri Başkanlığı kanalına yüklediğim 'Fil Suresi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fil Öldükten Sonra Ne Olur? 06:47
Fil Öldükten Sonra Ne Olur? 3.002 izlenme - 5 ay önce Ölmüş fil leşleri kısaca kendilerinin yoğun ekosistemleri haline gelirler. O yaralı Afrika fili ölümün eşiğinde. Muhtemelen kavgada başka bir erkek filin dişinden aldığı darbe ile yaralandı. Diğer filler, ölü filin kaybına yas tutmak için oraya geliyorlar. Sırtlanlar ilk gecede geldiler ve sert fil saklanmaktan kurtularak leşin karnını açtılar. Bu destekçi beyaz akbabaların beslenmesini sağlar.
Bufaloyu Karpuz Gibi Fırlatan Fil 00:53
Bufaloyu Karpuz Gibi Fırlatan Fil 11.771 izlenme - 2 yıl önce Artık neye sinirlendi bilemiyoruz. Bize göre oldukça iri ve ağır olan Bufalo, Filin karşısında ne yazık ki çaresiz. Ölüp ölmediğini bilemiyorum ama o hareketten sonra boynunu bile kırmıştır. Bir kaç kemiğini kırdığı kesin... Bufalo nasıl öldürülür konusunda Aslanların Fil reisten ders alması gerek...
Drogba'dan Muhteşem Kurtarış 00:27
Drogba'dan Muhteşem Kurtarış 34.768 izlenme - 5 yıl önce Fildişi Sahili'nde Drogba maçın kader adamı oldu.
Aracın Önünü Kesen Fil 02:00
Aracın Önünü Kesen Fil 33.664 izlenme - 5 yıl önce yolculuk eden aracın önünü kesen fil aracın ilerlemesine izin vermiyor 02.03.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Aracın Önünü Kesen Fil' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kadın Ve Yavru Filin Yuvarlanmaları 00:25
Kadın Ve Yavru Filin Yuvarlanmaları 3.257 izlenme - 5 ay önce Chai Lai Orchid filleri kurtarma ve insan kaçakçılığıyla mücadele etmek için çalışan bir şirkette yavru fille çimenlerde yatıp yuvarlanan kadının görüntüleri..