Hoşgeldiniz!

fil

iğrenç fil 00:06
iğrenç fil 19.455 izlenme - 16 yıl önce izleyin iğreneceksiniz
Hatun Kaldıran Fil 00:09
Hatun Kaldıran Fil 5.178 izlenme - 3 yıl önce Fil bey bu hareketle ne yapmak nereye varmak istemekte anlamadım ama hatun iyimiş. çirkin seksiliği var.
Filler Neden Kulaklarını Çırparlar? 01:00
Filler Neden Kulaklarını Çırparlar? 1.489 izlenme - 1 yıl önce Filler neden kulaklarını çırparlar? Bu sorunun cevabı ne stres ne de sinirlilik hali... Fillerin kulaklarını çırpmasının tek sebebi; sıcak havalarda soğumaya çalışmasıdır. Fillerin kulaklarının ince deri tabakası altında devasa büyük damarlar vardır. Bu yüzden filler genellikle kulaklarını rüzgar esen tarafa doğru çırparlar. Bu sayede rüzgarı kullanarak vücutlarını serinletirler. Aynı zamanda rüzgara karşı durarak damarlarındaki kanı da serinletmeye çalışırlar. Bu, size ince bir ayrıntı gibi gelebilir; ancak 4500 kilogramlık bir canlı için vücudunda taşıdığı kan, özellikle sıcak havalarda kendisine oldukça sorun yaratacaktır.
İnsanlara Saldıran Hayvanlar 04:26
İnsanlara Saldıran Hayvanlar 12.273 izlenme - 8 yıl önce İnsanlara Saldıran Hayvanlar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Safari Aracındakilere Korku Dolu Anlar Yaşatan Fil 00:51
Safari Aracındakilere Korku Dolu Anlar Yaşatan Fil 3.027 izlenme - 3 yıl önce Afrika'da doğal yaşam parkında safari aracı ile geziye çıkan grup saldırgan bir filin hışmına uğramış. Neyse ki tecrübeli şoför sayesinde son anda yırtmışlar.
izmir hayvanat bahçesi 00:45
izmir hayvanat bahçesi 14.740 izlenme - 14 yıl önce fil yıkanıyo
Aslanlara Yem Olan Yavru Fil 01:54
Aslanlara Yem Olan Yavru Fil 2.476 izlenme - 3 yıl önce Safariye çıkan turist grubu su kenarındaki yavru fili gözlemlerken hiç beklemedikleri kötü anlar karşı karşıya kalmış. İki aslan yavru fili avlamış.
Yavru Filin Altına Yatan Adam 04:06
Yavru Filin Altına Yatan Adam 3.519 izlenme - 5 yıl önce Yavru fille türlü türlü hareketlerle oynayan adamdır.
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 01:51
Kral Şakir - Fil Necati Drone İstiyor 6.343 izlenme - 4 yıl önce Fil Necati, okulda gördüğü drone'u çok istiyor bakalım Remzi'yi bunu almaya ikna edebilecek mi? Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Hortumuyla Kızı Tokatlayan Fil 00:18
Hortumuyla Kızı Tokatlayan Fil 2.855 izlenme - 3 yıl önce Fillerin üstüne binen kadınlardan birinin kalçaları fillerden birinin dikkatini çekmiş olacak ki fil hortumuyla kalçaları tokatlamış.
Kadına Kafayı Takan Fil 00:20
Kadına Kafayı Takan Fil 2.625 izlenme - 3 yıl önce Fillerde de nasıl bir şeyse bu olaya hep denk geliyoruz. Maymunlarda da var biraz sapıklık.
Güney Afrika'da Yüzlerce Filin Gizemli Şekilde Ölmesi 02:18
Güney Afrika'da Yüzlerce Filin Gizemli Şekilde Ölmesi 1.205 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika ülkesi Bostwana’da 350’den fazla filin yüzlerinin üzerine düşmüş halde cansız bulunduğu belirtilmiş. Yerel halk, geçen ay 169 filin öldüğünü ve haziran ortasında kitle halindeki ölümlerin iki katına çıktığını açıklamış.
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Koca Ayı  Kocaman Bir Fil 00:52
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Koca Ayı Kocaman Bir Fil 7.375 izlenme - 4 yıl önce Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Koca Ayı Kocaman Bir Fil Maşa buz pateni öğrenmek ister. Fakat Koca ayı uyuyakaldığı için etrafta kimse yoktur. Fakat bu durum Maşa’yı çok da telaşlandırmaz. Patenleri Koca Ayı’nın ayağına takar ve sonunda uyandığı donmuş göl boyunca onu yuvarlar. Şimdi Koca Ayı’nın küçük kıza buz patenini öğretmekten başka şansı yoktur. Maşa İle Koca Ayı tüm Rus çocukları tarafından bilinen Rus folkloründe kahramanlardir. Sadece dizilerde modern dünyada yaşamakta ve farklıdırlar; bu da Animaccord Animasyon Stüdyosu’na etkileşimlerde yeni olasılıklar getirmiştir. Diziler iki ana karakter arasındaki eşsiz ilişkiden bahseder. Maşa bir yerde duramayan ve herşeye burnunu sokan aşırı derecede aktif bir küçük kızdır. Koca Ayı rahatı ve sessizliği seven büyük ve içten bir erkektir. Ilk buluşmalarından sonra, Koca Ayı Maşa’nın kendisini kesinlikle sürükleyeceği hep bir diğer eğlence ve vahşi maceraya beklenti içindedir. Maşa İle Koca Ayı.
Şeker Kamışı Yüklü Kamyonlardan Haraç Alan Fil 01:45
Şeker Kamışı Yüklü Kamyonlardan Haraç Alan Fil 2.936 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da ormanlık alandan şeker kamışı yükleyip inişe geçen kamyonların yoluna çıkan fil kamyonları tek tek durdurup haracını almış.
Kadına Kafa Atan Fil 00:13
Kadına Kafa Atan Fil 5.027 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan bir hayvanat bahçesinde fil ile fotoğraf çekilmek isteyen kadın, filin kafa atmasıyla yere kapaklanmış.
Kuruyan Nehirde İlk Defa Kedi Balığı Gören Leoparlar 03:41
Kuruyan Nehirde İlk Defa Kedi Balığı Gören Leoparlar 2.516 izlenme - 2 yıl önce Kuruyan nehrin çamurunda hareket eden kedi balıklarını ilk defa gören anne leopar o kendine yabancı nesneye hücum etmeye cesaret edemezken, oğul leopar uzunca izlerini sürdükten sonra saldırmış ve bayağı uğraşsa da sonunda birisini tutup yakalayabilmiş.
Aç Filler Çöplüğe Dadandı 01:15
Aç Filler Çöplüğe Dadandı 1.147 izlenme - 2 yıl önce Sri Lanka'da aç kalan filler köylülerin çöplerini attığı alana girip karınlarını doyurmuşlar. Filler daha sonra görevliler tarafından çıkarılmış.
Filin İdam Edilmesi! 01:17
Filin İdam Edilmesi! 6.316 izlenme - 5 yıl önce 1,500 kişi, 4 Ocak 1903 günü, New York şehrinin lunaparkları ile meşhur Coney Adası’nda toplandı. Nedeni ise Topsy adında bir fildi. Topsy, 1875 yılında Forepaugh sirki tarafından ABD’ye getirilmişti ve sirkle birlikte, Amerika’nın dört bir köşesinde, yaptığı şovlar ile, binlerce izleyiciyi eğlendirdi. Ama ne yazık ki onun büyük bir sorunu vardı. Topsy, son üç yıl içinde, 3 bakıcıyı öldürdü. Son kurbanı, ona yanan sigara yedirmeye çalışan içkili bir bakıcıydı. Sirk, fili, Coney Adası’nda bulunan hayvanat bahçesine yolladı. Olaya bakan mahkeme, Topsy’ye ölüm cezası verdi. Halka açık bir alanda asılarak idam edilecekti. Bu haber üzerine, Hayvan Severler Derneği, filin asılmasının zalimce bir yöntem olduğu konusunda protesto yapmaya başladı. Bu nedenle mahkeme, Topsy’i, o zamanlarda yeni bir infaz yöntemi olan elektrikle idam kararı verdi ve meşhur mucit Thomas Edison’u da cellat olarak atadı.
Yolun Ortasında Şekerleme Yapan Fil 03:23
Yolun Ortasında Şekerleme Yapan Fil 2.070 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da ormanlık alanın içinden geçen yolda ilerleyen sürücü yola yatıp yolu tamamen kapatan fili görünce şaşkınlığını gizleyememiş.
Cesur Safari Rehberini Görünce Frenleyen Fil 00:59
Cesur Safari Rehberini Görünce Frenleyen Fil 5.225 izlenme - 4 yıl önce 30 yıldır safari rehberliği yapan Alan McSmith fillere nasıl davranılacağını artık çok iyi öğrenmiş. Üzerine doğru koşarak saldırmaya çalışan fil karşısında korkusuzca duran safari rehberi karşısında tepkisiz kalmış.
1 Fil , 1 Köpek Ve 1 Kadın 02:27
1 Fil , 1 Köpek Ve 1 Kadın 7.570 izlenme - 8 yıl önce Köpek , fil ve kadının sıradışı arkadaşlığı
Bizim Murat (Grup Vitamin) - Fil Diyeti 03:46
Bizim Murat (Grup Vitamin) - Fil Diyeti 5.315 izlenme - 7 yıl önce Grup vitamin'in ilk ekibinden olan Murat Uzunal' ın vokalinde ve gene vitamin üyelerinin enstrümanlarıyla ortaya çıkan, hiçbir albümlerinde bulunmadığı için;gruba mı şahsa mı ait olduğunu iddia edemeyeceğimiz şarkı.
Fili Ateşle Savuşturan Asker 00:55
Fili Ateşle Savuşturan Asker 1.885 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da askeri birliğin kantinine kadar giren fil bir askerin ateş yakmasıyla uzaklaştırılmış. Fil kuzu kuzu kantinden çıkmış.
Fil Safari Aracına Saldırdı 00:36
Fil Safari Aracına Saldırdı 4.455 izlenme - 7 yıl önce Safari gezi yapmakta olan turistler üzerine saldıran fil. Safari jeep içerisinde kamera ile video çekimi yapmakta olan turistlerin aracına filin saldırısı.
Yavru Su Aygırları ile Karşılaşan Fil 02:02
Yavru Su Aygırları ile Karşılaşan Fil 3.677 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Park sınırlarındaki Umfolozi Nehrine su içmek için gelen büyük fil, 3 yavru su aygırı ile karşılaşmış. Yavru su aygırları filin olduğu bölgeye doğru ilerlemesi sonucu fil ağaç dalını kırarak su aygırların bölgeden uzaklaşmasını sağlamış. O anlar Kruger Ulusal Parkta safari yapan turist kamerasına saniye saniye yansımış.
Aslanların Saldırısına Rağmen Yıkılmayan Fil 01:59
Aslanların Saldırısına Rağmen Yıkılmayan Fil 2.973 izlenme - 3 yıl önce Bugün yüklenen fil videosunu görünce,nasıl bir güce ve dirence sahip olduğunu görmemiz gerek. Onca aslanın pençesine ve ısırmasına rağmen kalkıp yoluna devam ediyor.
30 Litre Şarabı İçtikten Sonra Sızan Filler 00:37
30 Litre Şarabı İçtikten Sonra Sızan Filler 1.385 izlenme - 2 yıl önce İnsanların kendilerini karantinaya almasını fırsat bilen fil sürüsü yiyecek ararken bir köye girmiş ve 30 litre mısır şarabını bulup içmişler. Sarhoş olan filler bir çay bahçesinde uykuya dalmış.
Fil Öldükten Sonra Ne Olur? 06:47
Fil Öldükten Sonra Ne Olur? 3.088 izlenme - 4 yıl önce Ölmüş fil leşleri kısaca kendilerinin yoğun ekosistemleri haline gelirler. O yaralı Afrika fili ölümün eşiğinde. Muhtemelen kavgada başka bir erkek filin dişinden aldığı darbe ile yaralandı. Diğer filler, ölü filin kaybına yas tutmak için oraya geliyorlar. Sırtlanlar ilk gecede geldiler ve sert fil saklanmaktan kurtularak leşin karnını açtılar. Bu destekçi beyaz akbabaların beslenmesini sağlar.
Sahibine Dokundurmayan Fil 00:37
Sahibine Dokundurmayan Fil 4.049 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşı ile anlaşıp kavga etme numarası ile fil dostunun tepkisini merak eden adam, sonucuna ulaşmayı başardı. Sahibini kurtarmak için koşamaya başlayan fil müthiş dostluğun göstergesi oldu.
Kadın Ve Yavru Filin Yuvarlanmaları 00:25
Kadın Ve Yavru Filin Yuvarlanmaları 3.621 izlenme - 4 yıl önce Chai Lai Orchid filleri kurtarma ve insan kaçakçılığıyla mücadele etmek için çalışan bir şirkette yavru fille çimenlerde yatıp yuvarlanan kadının görüntüleri..