Hoşgeldiniz!

fil

Su İçmek İçin Havuz Kenarına Gelen Koala 05:15
Su İçmek İçin Havuz Kenarına Gelen Koala 2.403 izlenme - 2 yıl önce Kısa süreli olsa da ilginç bir dostluk gelişmiş. Efendi gibi suyunu içip gidiyor.
Ölen Bakıcısını Son Kez Görmek İçin Kilometrelerce Yol Yürüyen Fil 01:58
Ölen Bakıcısını Son Kez Görmek İçin Kilometrelerce Yol Yürüyen Fil 563 izlenme - 12 ay önce Hindistan'ın Kerala eyaletinde yer alan Kottayam kentinde geçtiğimiz hafta Pallattu Brahmadathan adlı bir fil, hayatını kaybeden kanser hastası Damodaran Nair adlı bakıcısını son kez görmek için 24 kilometre yol yürüdü.
Hendeğe Düşen Yavru Fili Kurtarma Operasyonu 03:20
Hendeğe Düşen Yavru Fili Kurtarma Operasyonu 3.133 izlenme - 5 yıl önce Zimbabve'de bulunan doğal parkta sürü olarak dolaşan fillerden birinin yavrusu düştüğü hendekten bir süre çıkamamış. Sonunda devreye sürünün lideri girmiş ve yavru fili kurtarmış.
Nehirde Yüzen Fil Turist Teknesine Saldırdı 01:00
Nehirde Yüzen Fil Turist Teknesine Saldırdı 4.453 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Park sınırlarında içinde geçen Chobe nehrinin sularında oldukça huzurlu bir şekilde serinleyen fil, kendisini rahatsız eden turist teknesine böyle saldırdı.
Boğuluyor Sandığı Adamı Kurtaran Yavru Fil 00:48
Boğuluyor Sandığı Adamı Kurtaran Yavru Fil 1.054 izlenme - 3 yıl önce Bir nehirde kendini suyun akıntısına doğru bırakarak yüzen adamı yavru fillerden biri boğuluyor zannederek kurtarmaya çalışıyor. Filin bu çabası ise görenlerin içini ısıtıyor.
Kararsız Fil Yavrusu 00:20
Kararsız Fil Yavrusu 1.234 izlenme - 3 yıl önce Şirinlik abidesi asya fili yavrusu, bulunduğu avuldan çıkmak mı istiyor, yoksa kalmak mı istiyor, bir türlü karar veremiyor ...
Mucize - Uğurböceği ile Karakedi - 22.Bölüm - Taş Kalp! 01:26
Mucize - Uğurböceği ile Karakedi - 22.Bölüm - Taş Kalp! 6.811 izlenme - 6 yıl önce Mucize - Uğurböceği ile Karakedi - 22.Bölüm - Taş Kalp! Mucize - Uğurböceği ile Karakedi - 22.Bölüm - Taş Kalp! Mucize - Uğurböceği ile Karakedi - 22.Bölüm - Taş Kalp!
Fili Tersten Yiyen Sırtlan 02:35
Fili Tersten Yiyen Sırtlan 4.065 izlenme - 8 yıl önce Sırtlan fili yemeye çalışıyor ve kendisine çok da güzel olmayan bir yöntem seçiyor. Kendisine huzurunuzda soruyorum: Hak yolu varken bok yolu neden sırtlan kardeş?
3 Aslanın Yavru Fil Avı 02:28
3 Aslanın Yavru Fil Avı 3.511 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında 3 dişi aslanın yavru fili avlaması safari yapan turist kamerasına böyle yansıdı.
Sirkte Seyircilerin Üzerine Düşen Fil 00:35
Sirkte Seyircilerin Üzerine Düşen Fil 2.030 izlenme - 4 yıl önce Yoruma gerek yok, sirkler kapatılsın. Hayvanlar eğlence amacı olarak kullanılmasın!
Gergedan Gören Masum Aslanlar 00:58
Gergedan Gören Masum Aslanlar 4.125 izlenme - 5 yıl önce Belki küçük bir aşk yaşanmış, belki bir yemek yenmiş ve erkek aslanımız yenge ile çimenlerin üstünde yorgunluk atıyor. Her şey çok güzel derken bir anda gelen gergedan(lar) ile ortam bozuluyor. Aslanlıkta bir yere kadar, topuklamak her zaman iyidir.
Kediyi Kovalayan Bebek Fil 00:59
Kediyi Kovalayan Bebek Fil 5.350 izlenme - 8 yıl önce İlginç bir karşılaştırma olmuş ama bebek fil, kedinin o bölgede olmasından rahatsız olmuş kediyi kovuyor.
Kavgadan Sonra Tökezleyen Fil 01:47
Kavgadan Sonra Tökezleyen Fil 1.338 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da doğal yaşam parkına giden ziyaretçileri iki filin kavgasına şahit olmuş. Fil kavgası son bulup filler ayrılırken bir tanesi tökezlemiş.
Yavru Filin Annesini Kurtarma Mücadelesi 03:40
Yavru Filin Annesini Kurtarma Mücadelesi 4.547 izlenme - 8 yıl önce Yavru Filin Annesini Kurtarma Mücadelesi
Motosikletlilerden Hoşlanmayan Fil 01:19
Motosikletlilerden Hoşlanmayan Fil 571 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da ormanlık alandan geçen yola inen fili bir motosikletli ormana yönlendirmek istemiş ancak fil bu işten çok hoşlanmamış.
Gergedana Haddini Bildiren Fil 00:40
Gergedana Haddini Bildiren Fil 3.007 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulus Parkta bölgesine giren gergedana filin saldırma anı safari yapan turist kamerasına yansıdı.
Fil İle Köpeğin Dostluğu 02:27
Fil İle Köpeğin Dostluğu 4.175 izlenme - 9 yıl önce Fil İle Köpeğin Dostluğu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Su Aygırı Yavrusuna Ne Yaptığı Anlaşılamayan Fil 05:51
Su Aygırı Yavrusuna Ne Yaptığı Anlaşılamayan Fil 3.556 izlenme - 5 yıl önce Açılın ben geldim, ben geldiysem kimse su da kimse kalmayacak edası ile giriş yapıyor fil. Görüleceği üzere filimiz erkek. Dişi olsa bir şekilde evlat edinmeye çalışıyor diyebiliriz. Ancak ne seviyor ne dövüyor... İstese çok basit bir hareketle öldürebilir ama bunu yapmıyor. Pek sevdiğide söylenemez. Olsa olsa zorbalık - gıcıklık yapıyor sanırım. Yalnız bir detay var. Bufalo yavruya yaklaşmaya çalışırken kovalıyor. Koca su aygrıları yanında kuzu gibi kalıyor, o yüzden annede pek yanaşamıyor anlaşılan.
Fili İyileştirmek İçin Seferber Olan Köylüler 03:08
Fili İyileştirmek İçin Seferber Olan Köylüler 1.325 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da bir köye yakın yerde bulunan derede mahsur kalan fil köylülerin büyük çabası sonucu kurtarılmış. Ayrıca hasta olan fil bir bebek gibi bakılarak kendine getirilmiş.
Yavru Fili Aslanlara Yem Olmaktan Kurtaran Bufalo Sürüsü 01:37
Yavru Fili Aslanlara Yem Olmaktan Kurtaran Bufalo Sürüsü 3.034 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkı'nda vahşi doğanın iki ezeli düşmanı bu kez yavru bir fil için karşı karşıya geldi. Annesi tarafından terk edilen yavru filin, aslanlara yem olmaktan son anda bölgedeki bufalo sürüsü tarafından kurtarılması safari yapan turistlerin kamerasına böyle yansıdı.
Eşrefpaşalılar Ney Film Müziği 03:32
Eşrefpaşalılar Ney Film Müziği 5.572 izlenme - 11 yıl önce eşrefpaşalılar filmindeki ney ağırlıklı harika fon müziği..
Japonya'da Tuvalet Adabı 02:11
Japonya'da Tuvalet Adabı 4.651 izlenme - 5 yıl önce Japonya'da tuvalet adabı anlatılıyor, bizdeki benzerliklere bakarak, insanın gözleri yaşarıyor arkadaşlar, iyi seyirler..
Top 10 Hayvanlar Alemi Osurması 02:47
Top 10 Hayvanlar Alemi Osurması 5.687 izlenme - 7 yıl önce şahsen ben gülmedim çünkü osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur. Bu videoyu nerden buldun diye sorarasanız Google en iyi hayvan osurukları die arattım
Öfkeli Fil Otobüse Saldırdı 00:58
Öfkeli Fil Otobüse Saldırdı 264 izlenme - 8 ay önce Sık sık fil saldırılarının yaşandığı Hindistan'da, öfkeli fil yoldan geçmekte olan otobüse saldırdı. Fil bir darbesiyle otobüsün camını kırmış.
Yavru Fil Vs Çamur 01:48
Yavru Fil Vs Çamur 2.103 izlenme - 4 yıl önce Anne fil, kaygan oyun çukurunda düşüp kalkamayan yavrunun ayakta durmasına yardımcı oluyor...
Dünyanın En Şanslı Kaplumbağası 01:08
Dünyanın En Şanslı Kaplumbağası 2.749 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında su içmek için nehir kenarına inen fil sürüsünün ortasında kalan ve yara almadan kurtulan şanslı kaplumbağa safari yapan turistlerin kamerasına böyle yansımış efendim.
sapık fil muhabiri rezil etti 00:09
sapık fil muhabiri rezil etti 5.428 izlenme - 12 yıl önce
Care Bears Çizgifilm (Jenerik ) 00:59
Care Bears Çizgifilm (Jenerik ) 5.343 izlenme - 7 yıl önce Şimdi kız erkek diye ayrımcılık yapmak istemem ama kızların daha çok hatırlayacağını düşündüğüm ;80lerden kalma bir çizgi filmdir kendisi.Care Bears bulutların üstünde yaşayan; göbeklerinde kalp,bulut,aydede,gökkuşağı,çiçek,pasta gibi insanın içini ısıtan sevimli mi sevimli şekiller barındıran rengarenk ayıcık topluluğuydu.Aslında ayıcıklar ön planda olsa da ayıcık olarak genellemek yanlış olur içlerinde fil,aslan,tavşan, kedi ,rakun falan da vardı.Bu sevimli yaratıkların görevi tabi ki de kötülerle savaşıp onların kötülük yapmalarını engellemek; ham maddesi bulut olan uçan arabalarına binip herkese mutluluk saçmaktı.
Fille Kaplan Avı Yapmak 01:04
Fille Kaplan Avı Yapmak 3.525 izlenme - 6 yıl önce Fille kaplan avlayan Hintli abimizi kaplan kardeş azıcık tırmalamış. İzleyelim efendim.
Karizmasını Konuşturup Yoluna Devam Eden Fil 00:11
Karizmasını Konuşturup Yoluna Devam Eden Fil 1.383 izlenme - 3 yıl önce Doğal yaşam alanında safariye çıkanların aracına doğru ilerleyen fil , araçtakileri korkutmuş ancak bir iki saniye orada durup sonra yoluna devam etmiş.