Hoşgeldiniz!

İzzet Yıldızhan Şarkıları

İZZET YILDIZHAN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

İzzet Yıldızhan - Delilo 03:40
Delilo Albüm Adı: Canımın İçi Çıkış Tarihi: 28.02.2005 Arabesk Şarkı Sözleri: Dama çıkmış bir güzel Delilo delilo hayraney Damın etrafın gezer Delilo delilo kurbaney Elinde bir deste gül Delilo delilo hayraney Kendi gülünden güzel Ah lele ah le Karşıda görünürsün Çarşafa bürünürsün İpek çarşaf içinde Ne güzel görünürsün Anonim
İzzet Yıldızhan-Baba Bugün Ayrıldım 05:00
Baba Bugün Ayrıldım İzzet Yıldızhan-Baba bugün ayrıldım Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Baba bugün ayrıldım özlerimden O şirin sözlerinden Bileydim ayrılık vardı Digel zalım gel digel Ah belimi bükenim gel Bana zulüm eyleme gel
İzzet Yıldızhan - Çıngıraklı Yılan (2013) 03:38
Çıngıraklı Yılan İzzet Yıldızhan - Sevgilim İzzet Yıldızhan - Nerdesin Cane İzzet Yıldızhan - Eski Arkadaşım İzzet Yıldızhan - Zeytin Yapr...
İzzet Yıldızhan-Seni Unutmakmı Delimisin 04:57
Seni Unutmak Mı Sen Delimisin İzzet Yıldızhan-Seni unutmakmı delimisin Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Bu aralar hasretin açtığı yaralar, bıçak kadar derin bunlar senin eserin, neler yapmadım neler unutmak için seni, bak yarattığın esere unutabilmiş mi seni? Aaaaaahhh.. Neler yapmadım neler unutmak için seni, bak yarattığın esere unutabilmiş mi seni? Kendini bu kadar sevdirmeseydin, alnıma yazılmış kader gibisin, bak olmuyor işte sensiz olmuyor, seni unutmak mı sen deli misin? Kendini bu kadar sevdirmeseydin, anlıma yazılmış kader gibisin, bak olmuyor işte sensiz olmuyor, seni unutmak mı sen deli misin?
İzzet Yıldızhan-Antebin kalesine 04:40
Antebin Kalesine İzzet Yıldızhan-Antebin kalesine Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Antep'in kalesine astılar fermanımi Aman aman aman aman aman astılar fermanımi Urfa mardin neylesin kestiler fermanımi Aman aman aman aman aman kestiler fermanimi Seven ölür yar için can verir canan için Seni sevdiğim için le kestiler fermanımi Aman aman aman aman aman kestiler fermanimi Başım gitse boynumdan vazgeçmem bu sevdadan Aman aman aman aman aman vazgeçmem bu sevdadan İki koldan bir yandan le kestiler yollarımi Aman aman aman aman aman kestiler yollarımi Seven ölür yar icin can verir canan için Seni sevdiğim icin kestiler yollarimi Aman aman aman aman aman kestiler fermanımi Seni sevdiğim icin le kestiler fermanimi Aman aman aman aman aman kestiler fermanımi
İzzet Yıldızhan - Antep'ten Ötedir 04:50
Antep'ten Ötedir İzzet Yıldızhan - Sevgilim (2013) Full Albüm 01. Sevgilim 02. Nerdesin Cane 03. Eski Arkadaşım 04. Zeytin Yaprağı Yeşil 05. Hayat Nerde Kalmıştık 06. Bugün Ben Şahımı Gördüm 07. Bakışların Bir Ok Sanki 08. Çıngıraklı Yılan 09. Antep'ten Ötedir 10. Karlı Dağlar (U.H) 11. Siverek Asmasıyam 12. Mapushane (U.H)
İzzet Yıldızhan-Bakışların bir ok sanki 05:09
Bakışların Bir Ok Sanki İzzet Yıldızhan-Bakışların bir ok sanki Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Bakışların bir ok sanki Keder senin gözlerinde Hançer gibi yaralıyım Bir mana var sözlernde Gülmek bizim hakkımızdı Bu dünyada yaşıyorsak Neden ayrı kaldık bilmem Ölesiye seviyorsak Bin neşe var Bin umut var Şu an ölüm ayrılık var Sonunadek seni sevip,sana sarılıpağlayış var Bak şimdi neler oldu İki gençlik ziyan oldu İkimizede yazık oldu Felek yerden yere vurdu.
İzzet Yıldızhan - Bu Ateşi Söndüremem 05:39
Bu Ateşi Söndüremem
İzzet Yıldızhan - Mapushane (U.h) 04:47
Mapushane İzzet Yıldızhan - Sevgilim (2013) Full Albüm 01. Sevgilim 02. Nerdesin Cane 03. Eski Arkadaşım 04. Zeytin Yaprağı Yeşil 05. Hayat Nerde Kalmıştık 06. Bugün Ben Şahımı Gördüm 07. Bakışların Bir Ok Sanki 08. Çıngıraklı Yılan 09. Antep'ten Ötedir 10. Karlı Dağlar (U.H) 11. Siverek Asmasıyam 12. Mapushane (U.H)
İzzet Yıldızhan - Hasta Düştüm 06:22
Hasta Düştüm Dert ortağım benim sevgili yarim amanın Perişan halımı görsene benim amanın Uzattım uzattım da yetmiyor elim yetmeyesice güzelsin tatlısın Sen uzat elini tutsana beni amanın Ben yandım aman Ilgıt ılgıt bir yel eser serimden amanın Çok susadım bir su içem elinden amanın Hasta düştüm kalkamıyom yerimden amanın Kaldır da çareme baksana benim amanın Ben yandım aman

İZZET YILDIZHAN KİMDİR?

İzzet Yıldızhan

Türkücü İzzet Yıldızhan, 1 Nisan 1963'te Diyarbakır'ın Çermik ilçesine bağlı Sinek köyünde doğmuştur. 15 çocuklu bir ailenin çocuğu olan Yıldızhan, kan davası nedeniyle küçük yaşta ailesiyle birlikte Adana'ya göçtü. Burada mevsimlik işçi ve kebap çırağı olarak çalıştı. 1980'lerin başında Ankara'ya geldikten sonra birçok gazino ve pavyonda sahne aldı. 90'ların başında bu kez İstanbul'da şansını denedi, ancak umduğunu bulamayınca geri döndü. Selami Şahin'le tanışması, kariyerinin dönüm noktası oldu. 1994'te ilk albümü İsimsiz Asker - Sen Yoksun çıktı. Bunu Nerelerdesin ve Birisi albümleri izledi. 1998'de Birisi adlı televizyon dizisinde başrolde oynadı.

Ayrıca 2007'de başladığı İzzet Yıldızhan Show adlı televizyon programını uzun yıllar sundu ve çok sayıda ünlü ismi ağırladı.

Hiç evlenmeyen sanatçının 3 farklı kadından 5 çocuğu bulunmaktadır. Müzikten kazandığı parayı başka sektörlerde değerlendiren sanatçı, İzmir'de Yıldızhan Otel adında bir otel açtı ve otel daha sonra Hilton grubuna devredildi.

İzzet Yıldızhan Şarkıları Albümleri:

Ben Burdayım (2017), Sevgilim (2013), Sen Deli Misin (2009), Tokat (2007), Canımın İçi (2005), Ağlattın Anamı (2001), Kıyamam (2000), Birisi (1998), İsimsiz Asker (1994)