Hoşgeldiniz!

Meslek Liseliler

Komik Meslek Lisesi Videoları

Meslek Lisesinde Okumanın Zorlukları 01:31
Meslek Lisesinde Okumanın Zorlukları Görüntüler malumunuz meslek lisesinden, meslek lisesi memleket meselesi diyorlarya hani gerçektende memleketimizin halini bu liselilere bakarak anlayabiliriz
Meslek Lisesi Tekken 00:42
Meslek Lisesi Tekken Bir garip meslek liselilerin tekken adı altında dövüşlerini izliyoruz efenim.
Fatih Endüstri Meslek Lisesi - Meslek Altın Bileziktir 00:52
Fatih Endüstri Meslek Lisesi - Meslek Altın Bileziktir "Meslek altın bileziktir" diyerekenten bir baltaya sap olma ümidiyle gittiğim fatih endüstri meslek lisesinden geçen hafta naklimi aldırdım. ve gördüm ki sürekli bir asabiyet hakim. Artık iyi niyetli olmak dezavantajmış, onu da öğrendim ve okulda çektiğim videolardan, tüm endüstri meslek liselerine ithafen kısa bir video hazırladım. Saygılarımla...
Velkam Tu Ticaret Meslek 00:21
Velkam Tu Ticaret Meslek Liseler, liselerimiz.. Türkiye'de her lise türünün kendine has özellikleri vardır. Belki de en eğlencelisi olan endüstri meslek kültürüne çok güçlü bir rakip kültür yükseliyor, görebiliyor musunuz?
Arkadaşımız Öldü Diyerek Hocayı Trolleyen Liseliler 01:18
Arkadaşımız Öldü Diyerek Hocayı Trolleyen Liseliler Eğlenceyi seven liseliler ders esnasın tahtaya sözde ölen arkadaşlarının adını yazıp ölüm marşını alttan verip hocalarını trollemiş.
Öğrenci Hoca Varken Sınıfta 63 Style Açmak 00:54
Öğrenci Hoca Varken Sınıfta 63 Style Açmak Sınıfta 63 style açan öğrencileri görüyoruz üstüne üstlük hoca sınıftayken yapıyorlar bunu birde gerçekten büyük cesaret olayın Meslek lisesinde gerçekleştiğini yazmama gerek yok sanırım. Allah akıl fikir versin deyip çok fazlada yorum yapmak istemiyorum bizimde çocuğumuz olacak sonuçta.
Real Madrid Ticaret  Meslek Lisesi 02:43
Real Madrid Ticaret Meslek Lisesi Mesut Özil, Pepe ve Marcelo'nun koskoca Real Madrid'i şakalarıyla adeta lise'ye çevirdiği bu videoda, saç çekmeler mi derseniz, kafalara kağıt atmalar mı dersiniz efendime söyliyim birbirinin donunu alaşığı etmeler mi derseniz....Bi ara dozunu kaçırınca Mourinho bunlara "sittirin gidin ısının" diyip kovalıyor ama ne fayda bizimkiler durur mu? durmaz. finali de birbirlerini ıslatarak yapıyorlar. bi ara Ronaldo'yu yoldan çıkarmaya çalışıyorlar ama adam oralı bile olmuyor, taş gibi manitası var onunla mesajlaşıyor tabii, neyse uzatmıyorum daha fazla. İyi seyirler...
Tofaş'a İmmobilizer Ve Yol Bilgisayarı Yapan Meslek Lise Mezunu 07:31
Tofaş'a İmmobilizer Ve Yol Bilgisayarı Yapan Meslek Lise Mezunu Merhabalar, uygulamayı meslek lisesi mezunu bir kişi yapmış. Yol bilgisayarında bugun avrupa arabalarda donanım denilerek satılan birçok özellik var. Mesela şifreli giriş, refakat farları, ortalama yakıt, otomatik kalorifer açma, otomatik yanan farlar, cruise control vs. gibi birçok opsiyon eklemiş. "pic" denen bir sistem ile geliştirmiş, helal olsun diyorum, sizlerin seyrine sunuyorum.
Liselinin Okuldan Kaçıp Evlenmeye Gelmesi 04:58
Liselinin Okuldan Kaçıp Evlenmeye Gelmesi Esra Erol'un Fox Tv'de yayınlanan programına endüstri meslek lisesinde dersten kaçan liselinin birine talip olmasına izliyoruz efem.
Meslek Liselilerin Çarpılma Çabası 04:53
Meslek Liselilerin Çarpılma Çabası Bir gurup meslek lise öğrencisinin katsayı meselesini çok fazla dert etmesiyle çare arayışlarının sonuçlarını içeren garip bir video izleyeceğiz. Neden böyle bir yöntem izlediklerinin veya ne yapmaya çalıştıklarının yorumunu sizlere bırakıyorum.
Fenerbahçe Meslek Lisesi - Yabo Dayı 04:25
Fenerbahçe Meslek Lisesi - Yabo Dayı Fenerbahçe'nin Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Kayserispor'u elediği maçın ardından takım otobüsünde eğlenceli dakikalar yaşandı. Fenerbahçe Tv'nin takım otobüsünün içinden yaptığı canlı yayında Mehmet Topuz, yaptığı yorumlar ile hem arkadaşlarını hem de izleyenleri kırdı geçirdi. Ayrıca Mehmet Topuz'un şivesi, Selçuk Şahin'in telefonla konuşurken canlı yayında kameraya el sallaması lan bunların bizden bir farkı yok dedirtiyor...
Yine Bir Meslek Lisesi 00:07
Yine Bir Meslek Lisesi Meslek Lisesinde Üst Üste Atlayan Çocukların Hazin Sonu
Meslek Lisesinde Hayatta Kalmak 03:55
Meslek Lisesinde Hayatta Kalmak Arkadaş bu videoda bize meslek lisesinde hayatta kalmayı gösteriyor. Meslek Liselerinde ders pek olmayınca öğrencilerde haliyle başka şeylere yöneliyorlar, bu videoda da onu görüyoruz. Meslek Lisesi Memleket Meselesi...
Fenerbahçe Endüstri Meslek Lisesi 07:06
Fenerbahçe Endüstri Meslek Lisesi 24.haftadaki malum trabzon fenerbahçe maçının görüntüleri efenm. Fenerbahçe maçı 1-0 üstün götürürken olaylar gelişir ve maç tatil olur. Olayların yatışmasını bekleyen oyuncular da soyunma odasında kendi aralarında eğlenmiş. İzliyoruz
Moskova Ticaret Meslek Lisesi Kızları 01:05
Moskova Ticaret Meslek Lisesi Kızları Türkiye'de meslek liseli diye tabir ettiğimiz vatandaşların yaptığı bu liseli şakasını ruslarda yapıyormuş meğersem..Bu olayın ne kadar tehlikeli bişi olduğunu söylemeye bile gerek yok.
Yerköy Sağlık Meslek Lisesi - Muallim 02:59
Yerköy Sağlık Meslek Lisesi - Muallim Sabah sabah hayattan soğudum. Sizin de hayattan soğumanızı istedim nedense. Bu nedir lütfen birisi bana açıklayabilir mi. Kreş çocukları sanırım daha güzel özenli bir klip hazırlardı. Sağlıkçı bir kız arkadaşım vardı az kaldı evleniyordum. Ucuz kurtulmuşum.
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası 04:21
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası Evet arkadaşlar 140 santimetrelik(saydım) kardeşimiz rocky edasıyla diğer çocuğa girişiyor tehditleri küfürleri ardı ardına sıralıyor burası meslek lisesi velkam tu cehennem !!!
Harlem Shake - Meslek Lisesi Versiyonu 00:30
Harlem Shake - Meslek Lisesi Versiyonu Meslek liseli kardeşlerimiz kızsızlıktan harlem shake akımına ayak uydurmuşlar izliyoruz.
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 00:47
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli Meslek Liseli öğrenciler sosyal medyada eğlenceli videoları ile bir çok karşımıza çıkıyor. Bu meslek liselide vitamini kabuğunda mantığını çok yanlış anlamış olacak ki mandalinanın kabuklarını yiyor.
Meslek Liseli Evra - Milli Formaya Osurmak 00:26
Meslek Liseli Evra - Milli Formaya Osurmak Evra'nın yedek kulübesinde arkadaşlarıyla sohbet ederken adeta bir liseli gibi antreman formasını kıçının altına koyup ossurmasını izleyeceğiz bu videoda arkadaşlar...
Fenerbahçe Meslek Lisesi 2 - Alkış Hanı? 01:25
Fenerbahçe Meslek Lisesi 2 - Alkış Hanı? gs-fb maçı sonrası takım otobüsünde yine mehmet topuz fırtınası esmiş, kendisinin adamın dibisin lafına takmasından ötürü avrupa yakasının müdavimi olduğunu düşünüyorum. haa bir de tabi asıl konu mehmet topuz da sanırım sitemizin üyesi ya da o da bir alkışkolik ki onda da alkış hastalığı var. laflarına takım arkadaşlarından alkış alamayınca soruyor hemen alkış hanı? alkışlıyoruz o zaman bizde topuzu.
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi 01:19
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi İyi günler Türkiye'nin alkışlarla izleyen video sakinleri. Bu haftaki videomuz, kardeş liselerimizden birisi olan Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinden geliyor. Geçen haftalarda eklediğim diğer kardeş liselerimizi kıskanmış olacaklar ki onlarda böyle hoş bir video çekip bize göndermişler. Video çok eğlenceli, John Terry ile birlikte izledik zaten çok güldük. Kah John Terry'i düdüklemeye çalışırlarken, kah David Luiz ile Drogba'nın futbolcu siklet boks karşılaşması, kah ikinci kaleciye altdevre misali götünden top vurmacalar filan, çok eğlenceli. Neyse çok uzattım, iyi seyirler. Diğer Liselerimiz'in videoları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60643/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69497/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69696/fc-barcelona-toki-anadolu-erkek-lisesi
Galatasaray Meslek Lisesi - Doğum Günü Kutlaması 02:25
Galatasaray Meslek Lisesi - Doğum Günü Kutlaması Nordin Amrabat'ın doğum günü kutlamasında eğlencenin dibine vurulmuş. Ortaya çıkan bu görüntüleri video aracılığıyla izleyeceğiz.
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması 00:10
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerk dansını bizim liseliler yapmayı denemiş.