Hoşgeldiniz!

Meslek Liseliler

Komik Meslek Lisesi Videoları

Meslek Lisesinde Hayatta Kalmak 03:55
Meslek Lisesinde Hayatta Kalmak Arkadaş bu videoda bize meslek lisesinde hayatta kalmayı gösteriyor. Meslek Liselerinde ders pek olmayınca öğrencilerde haliyle başka şeylere yöneliyorlar, bu videoda da onu görüyoruz. Meslek Lisesi Memleket Meselesi...
Moskova Ticaret Meslek Lisesi Kızları 01:05
Moskova Ticaret Meslek Lisesi Kızları Türkiye'de meslek liseli diye tabir ettiğimiz vatandaşların yaptığı bu liseli şakasını ruslarda yapıyormuş meğersem..Bu olayın ne kadar tehlikeli bişi olduğunu söylemeye bile gerek yok.
Yerköy Sağlık Meslek Lisesi - Muallim 02:59
Yerköy Sağlık Meslek Lisesi - Muallim Sabah sabah hayattan soğudum. Sizin de hayattan soğumanızı istedim nedense. Bu nedir lütfen birisi bana açıklayabilir mi. Kreş çocukları sanırım daha güzel özenli bir klip hazırlardı. Sağlıkçı bir kız arkadaşım vardı az kaldı evleniyordum. Ucuz kurtulmuşum.
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası 04:21
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası Evet arkadaşlar 140 santimetrelik(saydım) kardeşimiz rocky edasıyla diğer çocuğa girişiyor tehditleri küfürleri ardı ardına sıralıyor burası meslek lisesi velkam tu cehennem !!!
Harlem Shake - Meslek Lisesi Versiyonu 00:30
Harlem Shake - Meslek Lisesi Versiyonu Meslek liseli kardeşlerimiz kızsızlıktan harlem shake akımına ayak uydurmuşlar izliyoruz.
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 00:47
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli Meslek Liseli öğrenciler sosyal medyada eğlenceli videoları ile bir çok karşımıza çıkıyor. Bu meslek liselide vitamini kabuğunda mantığını çok yanlış anlamış olacak ki mandalinanın kabuklarını yiyor.
Meslek Liseli Evra - Milli Formaya Osurmak 00:26
Meslek Liseli Evra - Milli Formaya Osurmak Evra'nın yedek kulübesinde arkadaşlarıyla sohbet ederken adeta bir liseli gibi antreman formasını kıçının altına koyup ossurmasını izleyeceğiz bu videoda arkadaşlar...
Fenerbahçe Meslek Lisesi 2 - Alkış Hanı? 01:25
Fenerbahçe Meslek Lisesi 2 - Alkış Hanı? gs-fb maçı sonrası takım otobüsünde yine mehmet topuz fırtınası esmiş, kendisinin adamın dibisin lafına takmasından ötürü avrupa yakasının müdavimi olduğunu düşünüyorum. haa bir de tabi asıl konu mehmet topuz da sanırım sitemizin üyesi ya da o da bir alkışkolik ki onda da alkış hastalığı var. laflarına takım arkadaşlarından alkış alamayınca soruyor hemen alkış hanı? alkışlıyoruz o zaman bizde topuzu.
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi 01:19
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi İyi günler Türkiye'nin alkışlarla izleyen video sakinleri. Bu haftaki videomuz, kardeş liselerimizden birisi olan Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinden geliyor. Geçen haftalarda eklediğim diğer kardeş liselerimizi kıskanmış olacaklar ki onlarda böyle hoş bir video çekip bize göndermişler. Video çok eğlenceli, John Terry ile birlikte izledik zaten çok güldük. Kah John Terry'i düdüklemeye çalışırlarken, kah David Luiz ile Drogba'nın futbolcu siklet boks karşılaşması, kah ikinci kaleciye altdevre misali götünden top vurmacalar filan, çok eğlenceli. Neyse çok uzattım, iyi seyirler. Diğer Liselerimiz'in videoları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60643/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69497/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69696/fc-barcelona-toki-anadolu-erkek-lisesi
Galatasaray Meslek Lisesi - Doğum Günü Kutlaması 02:25
Galatasaray Meslek Lisesi - Doğum Günü Kutlaması Nordin Amrabat'ın doğum günü kutlamasında eğlencenin dibine vurulmuş. Ortaya çıkan bu görüntüleri video aracılığıyla izleyeceğiz.
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması 00:10
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerk dansını bizim liseliler yapmayı denemiş.