Hoşgeldiniz!

Komik Kezbanlar

Komik Kezban Videoları

The Harlem Shake - Kezban Versiyonu 00:29
The Harlem Shake - Kezban Versiyonu The Harlem Shake - Kezban Versiyonu
Benim Değil mi Vermeyeceğim Diyen Kız 00:12
Benim Değil mi Vermeyeceğim Diyen Kız Kızımız, ciddi mi? Yoksa çoktan vermiş mi? Anlayamadığımız kendi çektiği bu acaip videoyu izliyoruz.
Rusya'nın Dağlısı - Mıstırıvayi İstırıvayi 4 (Rus Kızı İçerir) 00:10
Rusya'nın Dağlısı - Mıstırıvayi İstırıvayi 4 (Rus Kızı İçerir) Efendim kendisini daha önceki videolardan tanıdığınız Veronika Nikitina adlı güzel ve sempatik rus kızımız bu seferde kafasında balıkçı beresiyle "yavoşliiii şuvoooooo" diye bir şey geveliyor. Tabi burada ne söylediğiyle ilgilenen kaç kişi var orasını bilemem.
Kendisi İçin Dövüşen Kızları Ayırmaya Çalışan Genç 00:36
Kendisi İçin Dövüşen Kızları Ayırmaya Çalışan Genç Yurdum manzaralarından. Baktı olmayacak, ayrılacak gibi değiller, işi kaba kuvvetle halletmeye çalışıyor
Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kıza Özenen Kezban 00:37
Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kıza Özenen Kezban Mimikleriyle Kendine Hayran Bırakan Kıza Özenen Kezban Nelly Karpova'dan ilham alan ve bizlere ufak bir şov hazırlayan Erzurumlu kezbanı izliyoruz.
Türk Kızının Espri Kapasitesi 00:06
Türk Kızının Espri Kapasitesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/121836/turk-kizinin-besmele-ile-imtihani videosundan hatırladığımız kişinin vine üzerinden yayınladığı videodur. Caps jargonundan yola çıkılarak yapılmış güldürü ögesi olması amaçlanan bir vine.
Yunanistan'da Ayakkabısının Topuğu Kırılan Türk Kızı 02:11
Yunanistan'da Ayakkabısının Topuğu Kırılan Türk Kızı Gün geçmiyor ki, türk kızlarının çektiği çilelere bir yenisi eklenmesin. İzleyeceğiniz dram yüreğinizi öyle bir dağalayacak ki, wasabi sosu yanında bal tadı verir.
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm (Küfür İçerir) 00:30
Aşırı Atarlı Bitirim Kezban - Ask fm (Küfür İçerir) Efendim gün geçmiyor ki ergenlerimiz daha da bozulmasın. Her geçen yıl ağızları ve tarzları bozulan, değişen ergenlerimize yine güzel bir örnek daha bu kızımızda. Ben küçükken ailem gözüme baksa susardım, harbiden öyleydi, küfür müfür etmezdik böyle. Düşünüyorum acaba bunları kim yetiştiriyor, nasıl bile ailedir, çevredir?
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız 00:13
Hem Güzel Hem Çirkin Olabilen Koreli Kız Koreli şirin kız kendi cep telefonu ile çekmiş olduğu bu video beni oldukça şaşırttı. Kamera açısını değiştirdiği zaman çok farklı görünen koreli kızın videosunu izlediğinizde sizde şaşıracaksınız.
Şahin'i Coşturan Tofaş Kızı 01:17
Şahin'i Coşturan Tofaş Kızı Kütahya Modifiye Fuarı'nda sergilenen modifiyeli Tofaş Şahin marka aracın direksiyonuna geçen kız aracı coşturuyor.
Twerk Yaparken Altına Kaçıran Kız 00:31
Twerk Yaparken Altına Kaçıran Kız Gün geçmiyor ki twerk yapacam derken kendini rezil eden birileri olmasın. Bu videomuzda da arka çıkışını tutamayan kızı izliyoruz. İyi seyirler.