Hoşgeldiniz!

Liseli Ergenler

Komik Liseli Ergenler

Sınıfı Terk Eden Liseli Süpermen 00:23
Sınıfı Terk Eden Liseli Süpermen Sınıfı Terk Eden Liseli Süpermen Sınıfta telefonu çalan Rus liseli öğretmeni sınıftayken süpermen kostümüyle terk ediyor.
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli 00:47
Mandalina Kabuğu Yiyen Meslek Liseli Meslek Liseli öğrenciler sosyal medyada eğlenceli videoları ile bir çok karşımıza çıkıyor. Bu meslek liselide vitamini kabuğunda mantığını çok yanlış anlamış olacak ki mandalinanın kabuklarını yiyor.
Uçan Liseli 00:08
Uçan Liseli Türk liselilerinin stres atma yöntemlerinden biri de merdivenlerden hunharca zıplamaktır. Fakat bu liselimiz zıplarken başına gelecekleri önceden düşünemiyor ve olanlar oluyor..
Artislik Yapcam Diye Ayağını  Yakan Liseli 00:12
Artislik Yapcam Diye Ayağını Yakan Liseli şekil yapcam diye kolonyayla çorabı yakıp ayağını unutan liseli gencin haykırışını, leş çorabın ateş topuna dönüştüğü anları ibretle izliyoruz.
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı 00:12
Sırayı Askılığa Asıp Oturan Meslek Liselilerin Dramı Meslek liselilerin diğer liselilerden farklı olduklarını çoğu zaman paylaştıkları videolarla gördük. Şimdi meslek liseliler yine farkını ortaya koymuş ve bu sefer canları fena yanmış.
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 01:15
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi Evet görüntüde liseli ergenlerimiz hunharca kavga ediyor , onlar kavga ederken ummadıkları anda elinde sopasıyla aniden zebellah gibi bir abi karşılarına dikilip aman vermeden saldırıya geçiyor ve malum topluluğu dağıtıyor abimize saygılar.
Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli 00:08
Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli Traktörle Okula Gelen Sayko Liseli Okullar çok değişti be,görüntüde okuluna hiç beklenmedik bir şekilde gelen saykodeli liseliyi izlicex
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
Şiir Okurken Kendini Kaybeden Liseli 01:38
Şiir Okurken Kendini Kaybeden Liseli YediHilal Kağıthane'nin 18 Mart 2016 günü düzenlediği "101. Yılında Çanakkale Zaferi: Birlik Ruhu" programında birincilik ödülüne layık görülen Furkan Tanrıverdi şiirini sahnede seslendirdi.
Hunharca Dayak Yiyen Liseli 00:30
Hunharca Dayak Yiyen Liseli Eleman galiba cüssesine güvenerek atar yapıyor. Ne var lan ibişşş, beni mi dövecen hıamına diyor muhtemelen. Sonra güm-pat-çat.
Aşırı Sinirli Liseli Kızların Kavgası (Küfür İçerir) 07:19
Aşırı Sinirli Liseli Kızların Kavgası (Küfür İçerir) Video kezban, ergen gençlik, pitbull, sefalet, kavga bol küfür, seviyesizlik içerir. İnsan durup da bir düşünmnüyo değil bu kızlar mı yarın bir gün anne olacak diye
Liseli Öğrenciden Johann Faber Kurşun Kalem İncelemesi 00:46
Liseli Öğrenciden Johann Faber Kurşun Kalem İncelemesi Liseli dostumuz herşeyin incelemesini gördükten sonra kendi aldığı kurşun kalemi nadir bulunan ses tonuyla bütünleştirerek ortaya komik bir video sunmuştur izleyelim.
Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek 01:19
Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek Karabük’te meslek lisesi 3. sınıf öğrencisi Cihad Can Eroğlu, ailesinin ve hocalarının desteğiyle bir yılda yaptığı sistem sayesinde, babasına ait eski minibüsü komutlarıyla çalıştırmayı ve hareket ettirmeyi başardı. Okul bahçesinde arkadaşlarına ve gazetecilere yaptığı sistemi gösteren lise öğrencisi Cihad Can Eroğlu, Eski Araç Uzaktan Kontrol Sistemi (EAUKS) adını verdiği sistemi yerleştirdiği 1993 model bir minibüsün, komutlarıyla nasıl çalıştığını gösterdi.
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 01:51
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi Bir lisede fizik hocası yavru kurtları toplamış merkez kaç teorisini anlatıyor . İzliyelim.
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar 01:40
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar Yabancı bir lisede öğrenciler sınıfta kız erkek karışık uzun eşek oynuyor. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen 00:43
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen Çinde bir lisede gerçekleşmiş efendim olay. Okulda cep telefonu yasakmış ve öğretmen çözümü öğrencilere kendi elleriyle telefonlarını su dolu kovaya attırmakta bulmuş. İşin ironik tarafı ise öğretmen bu olayı kendi telefonuyla Çin sosyal ağında canlı yayın yapmış.
Sneijder Esprisi Yapan Liseli Ergen 00:17
Sneijder Esprisi Yapan Liseli Ergen Efenim zamane gençliği ortalığın içine sıçıyor diye her zaman söylemişizdir ve şimdiki görüntülerde birkez daha haklı olduğumuz ortaya çıkarıyor. Bir grup liseli ergen arkadaşlar, nasıl komik bir video çekeriz diye malzeme ararken akıllarına Sneijder gelmiş olsa gerek böyle bir video ortaya çıkmış. özetle; benim adım sneijder arkadaşlar kısaca sneij der
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Liseli Kavgasına Halkın Müdahalesi 00:22
Liseli Kavgasına Halkın Müdahalesi Efendim Niğde'nin okul sonrası toplanmak için anlaşan liseli kardeşlerimiz dediklerini yaparlar ve sözlü tartışmadan sonra birbirlerinin saçlarına yapışırlar kısa süre sonra bu duruma seyirci kalamayan abilerimiz bu olaya müdahalesini izliyoruz. İyi seyirler
Liseli Kızların Kavgası 02:51
Liseli Kızların Kavgası Liseli Kızların Kavgası
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli 00:20
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli
Liseli Türk Kızların Kavgası 01:11
Liseli Türk Kızların Kavgası Liseli Türk Kızların Kavgası Neresi olduğu bilinmez. Türk kızların kavgasına bir video daha eklendi.
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler 00:23
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler Amaçları muhtelemen dikkat çekmek için yaptıkları apaçi dansı olay şirinevler metrobüs durağında gerçekleşiyor efenim
Liseli Kızların Kavgası 01:55
Liseli Kızların Kavgası
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) 01:06
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) İnternetin Yeni Fenemon Videosu !! Liseli Küçük Çocuk Sınıfta Çok Komik Bir Şekilde Kavga Ediyor . Ve Bunu Sınıftan Bir Kişi Kameraya Çekiyor. Bu Çocuğu İzleyenler Gülme Krizine Girdiler... TÜRK VELED LİSELİ VELED KOMİK VİDEO VİNE KAVGA LİSELİ KAVGA ÇOK KOMİK HALİL SÖYLETMEZ AYKUT ELMAS CUMALİ CEBER KOMEDİ FİLMİ FİLM İZLE KOMİK
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması 00:10
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerk dansını bizim liseliler yapmayı denemiş.