Hoşgeldiniz!

Liseli Ergenler

Komik Liseli Ergenler

Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek 01:19
Liseli Gençten Yerli Kara Şimşek Karabük’te meslek lisesi 3. sınıf öğrencisi Cihad Can Eroğlu, ailesinin ve hocalarının desteğiyle bir yılda yaptığı sistem sayesinde, babasına ait eski minibüsü komutlarıyla çalıştırmayı ve hareket ettirmeyi başardı. Okul bahçesinde arkadaşlarına ve gazetecilere yaptığı sistemi gösteren lise öğrencisi Cihad Can Eroğlu, Eski Araç Uzaktan Kontrol Sistemi (EAUKS) adını verdiği sistemi yerleştirdiği 1993 model bir minibüsün, komutlarıyla nasıl çalıştığını gösterdi.
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi 01:51
Merkez Kaç Kuvvetine Sakar Şakir Etkisi Bir lisede fizik hocası yavru kurtları toplamış merkez kaç teorisini anlatıyor . İzliyelim.
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar 01:40
Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynayan Liseli Kızlar Yabancı bir lisede öğrenciler sınıfta kız erkek karışık uzun eşek oynuyor. Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli görüntüler sizlerle...
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen 00:43
Okulda Yasaklı Telefonları Su Dolu Kovaya Attıran Öğretmen Çinde bir lisede gerçekleşmiş efendim olay. Okulda cep telefonu yasakmış ve öğretmen çözümü öğrencilere kendi elleriyle telefonlarını su dolu kovaya attırmakta bulmuş. İşin ironik tarafı ise öğretmen bu olayı kendi telefonuyla Çin sosyal ağında canlı yayın yapmış.
Sneijder Esprisi Yapan Liseli Ergen 00:17
Sneijder Esprisi Yapan Liseli Ergen Efenim zamane gençliği ortalığın içine sıçıyor diye her zaman söylemişizdir ve şimdiki görüntülerde birkez daha haklı olduğumuz ortaya çıkarıyor. Bir grup liseli ergen arkadaşlar, nasıl komik bir video çekeriz diye malzeme ararken akıllarına Sneijder gelmiş olsa gerek böyle bir video ortaya çıkmış. özetle; benim adım sneijder arkadaşlar kısaca sneij der
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Liseli Kızların Kavgası 02:51
Liseli Kızların Kavgası Liseli Kızların Kavgası
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli 00:20
Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli Havaya Atılıp Tutulmayan Liseli
Liseli Türk Kızların Kavgası 01:11
Liseli Türk Kızların Kavgası Liseli Türk Kızların Kavgası Neresi olduğu bilinmez. Türk kızların kavgasına bir video daha eklendi.
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler 00:23
Metrobüs Durağında Anlamsızca Dans Eden Liseliler Amaçları muhtelemen dikkat çekmek için yaptıkları apaçi dansı olay şirinevler metrobüs durağında gerçekleşiyor efenim
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) 01:06
Liseli Küçük Çocuk Fena Dövüşüyor (Türk Liseli Kavga) İnternetin Yeni Fenemon Videosu !! Liseli Küçük Çocuk Sınıfta Çok Komik Bir Şekilde Kavga Ediyor . Ve Bunu Sınıftan Bir Kişi Kameraya Çekiyor. Bu Çocuğu İzleyenler Gülme Krizine Girdiler... TÜRK VELED LİSELİ VELED KOMİK VİDEO VİNE KAVGA LİSELİ KAVGA ÇOK KOMİK HALİL SÖYLETMEZ AYKUT ELMAS CUMALİ CEBER KOMEDİ FİLMİ FİLM İZLE KOMİK
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması 00:10
Çılgın Liselilerin Twerk Kapışması Dünyaca ünlü yıldızların kliplerinde ve sahne şovlarında kullanmasıyla meşhur olan twerk dansını bizim liseliler yapmayı denemiş.