Hoşgeldiniz!

Çinli Videoları

Komik Çin Videoları

Çin İşi Trafik Kavgası 00:49
Çin İşi Trafik Kavgası Bazen bir bakış yapılan hareketlerden daha fazla anlam taşıyabilir. Şimdi sinirlenen bir sürücünün japon bakışla dövme sanatından verdiği örneği inceleyeceğiz.Keşke bizim ülkemizde trafikte çıkan kavgalar da böyle sonuçlanabilse...
Çinli Kız Türkçe Küfür Öğrenirse (+18) 00:12
Çinli Kız Türkçe Küfür Öğrenirse (+18) Ülkece en büyük zevkimizdir bir yabancıya ilk olarak Türkçe küfür öğretmek. Bu Çinli kızda bu geleneğimizden nasibini almış Türkçe küfür ediyor.
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Çin Metrosu İttiricileri 01:38
Çin Metrosu İttiricileri Zamanında izlediğimiz Japon versiyonu gibi ama burda içeriye girenin 2 katı dışarıda kalıyor, böyle görüntüleri görünce bazen şükretmek gerekiyor sanki yine de.
Oyuncak Kız Arkadaşına Sevgisini Gösteren Çinli 00:55
Oyuncak Kız Arkadaşına Sevgisini Gösteren Çinli Oyuncak Kız Arkadaşına Sevgisini Gösteren Çinli Şişme kadın demiyoruz çünkü duygusal bağ kurmuş. Sağdaki adam bakacağım derken kendini yere atmış.
Lüks Arabaların Çin Usûlü Taşınması 01:07
Lüks Arabaların Çin Usûlü Taşınması Sanırım arabalar çalıntı. Çin bu işe girmiş galiba. Orada ki Alman Maybac'ı o halde görünce içim acıdı. Milyon dolar eder piyasası olan araba Türkiye sınırları içinde. Bunun dışında arabaların taşınış şekli ilginç. Tek feribotta 100.000 çinlinin 1 aylık maaşı var.
Motosikletin Arkasından Düşen Çocuğunu Fark Etmeyen Çinli Kadın 00:45
Motosikletin Arkasından Düşen Çocuğunu Fark Etmeyen Çinli Kadın Çin'in Zhejiang eyaletinde bir kadın kavşakta ışıklarda durup yeniden hareket etmeye başladığı esnada küçük kızı motosikletin arkasından yere düştü. Çocuğunun düştüğünü farketmeyen kadın, yola devam etti. Motorsikletten düşen çock hafif şekilde yaralandı. Çevredeki duyarlı vatandaşlar olayı farkederek küçük çocuğun annesine ulaşmasını sağlıyor.
Kağıt Gibi Yırtılan Bina - Çin 00:40
Kağıt Gibi Yırtılan Bina - Çin Kağıt Gibi Yırtılan Bina - Çin Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çin Sokak Lezzetleri 03:20
Çin Sokak Lezzetleri Hamur, yumurta ve çeşitli soslar kullanılarak yapılan bir besin deposu.. Canımız çekti.
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
Çin İşi Havuz Partisi 02:46
Çin İşi Havuz Partisi Şimdi izlerken diyeceksiniz ki havuz nerede? orada orada az sonra başlayacak dalgalanmaya, su da var merak etmeyin. Eee olay mahali Çin olunca tabi biraz kalabalık olabiliyor...
Çin Kadınının 100 Yıllık İnanılmaz Değişimi 00:59
Çin Kadınının 100 Yıllık İnanılmaz Değişimi Cut video ekibinin artık gelenek haline getirdiği güzellik anlayışı videoları serisinin 15.si yayınlandı. 1910 yılından başlayarak günümüze kadar gelen süreçte Çin kadınlarının değişimlerini çarpıcı bir şekilde sergiliyorlar.
Son Durak Filminin Çin Versiyonu 00:49
Son Durak Filminin Çin Versiyonu Son Durak filminin serisini bilirsiniz, şanssız insanlar olur olmadık zamanlarda vahşice kazaya kurban giderler. Şoförü bu kazada ölümden döndüren, düşen elektrik direğini görür görmez eğilmesini sağlayan refleksleri oldu. Son durak çin serisi de başlamadan bitmiş oldu.
48 Saatte Köprü Yapmak - Çin 01:13
48 Saatte Köprü Yapmak - Çin 48 Saatte Köprü Yapmak - Çin Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya************************************************************
Çin Sokak Lezzetleri - Jian Bing 03:43
Çin Sokak Lezzetleri - Jian Bing Güzide Çin mutfağının böceksiz yemeklerinden biri. Birde şu kategorilere benim için yemek konsun arkadaş hipnoz oluyorum. Benim gibi hipnoz olan birçok arkadaş var.
Elektirikle Balık Avı - Çin 02:55
Elektirikle Balık Avı - Çin Çekik gözlü arkadaşlarımız yine şaşırmadı. Kaç voltluk akü kullandıklarını bilmiyorum.. ıslak kumlu bölgeye elektirik vererek kumun altından çıkan balıkları topluyor.
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! 00:42
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! Geçtiğimiz günlerde, Rusya'dan bir öğretmenin dersteki görüntüleri sanal alemi kasıp kavurmuştu. Güzel öğretmene yanıt gecikmedi ve Çin'de çekilen bu görüntüler ortaya çıktı. Çinli matematik öğretmenini izliyoruz.
Donald Trump'ın Çin Sevgisi 03:00
Donald Trump'ın Çin Sevgisi Amerika Birleşik Devletleri Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'ın Çin sevgisi(!)
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü 00:28
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü Üzerinden araba geçen minik çocuk kalkıp yürüdü Çinli çocuk arabanın altında kalmaktan etkilenmedi Çin'de sokakta yürürken üzerinden minibüs geçen çocuk hemen ayağa kalkıp yürümeye devam etti.
İntihar Edenin, Polisin Üstüne Düşmesi - Çin 01:16
İntihar Edenin, Polisin Üstüne Düşmesi - Çin Çin'in Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'ne bağlı Beihai kentine bağlı Nankang kasabasında polisin intihar girişiminde bulunan bir kişiyi kurtarmak uğruna kendi hayatını tehlikeye attığı anlar saniye saniye kaydedildi. Shanghay Daily'nin haberine göre, soyadının Chen olduğu öğrenilen 32 yaşındaki bir erkek henüz bilinmeyen bir nedenle dört katlı bir binanın çatısından atlayarak intihar etmek istedi. Chen'i intihardan vazgeçirmek için uzun süre uğraşan Liang Xiao adlı polis memuru sonunda başarısız oldu ve Chen kendini çatıdan aşağı bıraktı. Adamın düştüğünü gören polis Xiao bir hamleyle Chen'in düştüğü noktaya atılarak intihar eden adamı tutmaya çalıştı. Ancak büyük bir hızla yere düşen adamın ağırlığıyla hem kahraman polis hem de kurtarmaya çalıştığı kişi hastanelik oldu. Polis sözcüsü hem kahraman polisin hem de intihara kalkışan adamın hayati tehlikeyi atlattığını bildirdi.
Çin Posta Servisi Tarafından Kiralanan Kung Fu Ustası Abla 00:14
Çin Posta Servisi Tarafından Kiralanan Kung Fu Ustası Abla Paketleme konusunda ustalaşmış bu ablamızı izliyoruz işini yaparken ne kadar ciddi sanki paketleri dövüyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Çin Yeni Otobüsü ile Aynı Anda 1200 Yolcu Taşıyacak 01:00
Çin Yeni Otobüsü ile Aynı Anda 1200 Yolcu Taşıyacak Çin yeni otobüsü ile aynı anda 1200 yolcu taşıyacak Çin, aynı anda 1200 yolcu taşıma kapasiteli, trafik ve çevre sorununa çözüm olarak sunulan bir otobüsü, kamuoyuna tanıttı.
Evlenme Teklifini Meteorit ile Yapan Çinli 00:59
Evlenme Teklifini Meteorit ile Yapan Çinli Evlenme teklifini mağaza açılışı andıran büyüklükte vir perdenin içinden çıkan meteorit taşı ile olan evlenme teklifi izliyoruz.
Kütükle Hayalarına Vuran Çinli 00:16
Kütükle Hayalarına Vuran Çinli Kung- fu ustası çinli adam acıya ne kadar dayanıklı olduğunu kanıtlayabilmek için zincirle havaya kaldırılmış kütüğü hayalarına vurarak dayanılması zor bir şov sergiliyor.
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli 00:30
Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli Suratına Kıvılcım Yemekten Hoşlanan Çinli Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler