Hoşgeldiniz!

Suriyeli Videoları

Suriye Videoları

Call of Duty Suriye 00:25
Call of Duty Suriye Suriye'de çekilen bu görüntüler Call of Duty oyunundan hareketler içermektedir. En sonunda G ye erken basaydı iyiydi.
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
Lüks Cipli Suriyeli Dilenci Şebekesi 03:46
Lüks Cipli Suriyeli Dilenci Şebekesi Merkez Seyhan İlçesi'ndeki devriye gezen polis ekipleri, Suriye plakalı cipten inen çocukların kırmızı ışıkta dilendirildiğini fark etti.
Akıllı Telefon Sahibi Dilenci 01:30
Akıllı Telefon Sahibi Dilenci Bursa'da Suriyeli 2 kardeş dilenmek için kavşağa çıkıyor. Çimenlere uzanan 15 yaşında ki ağabey akıllı telefonuyla oynarken, 5 yaşındaki minik kardeşi ise boyunun yetmediği arabaların sürücülerinden para istiyor. Bu 2 küçük dilencinin anne ve babası suriyede ki iç savaşta ölmüş.
Sniper ile Dalga Geçmek 00:59
Sniper ile Dalga Geçmek Görüntüler nerden bilmiyorum lakin muhtemelen suriyedendir. Bu kafayı kırmış şahısların eğlencesi sniper'la makara geçmek gibi de kaydı yapan Türkçe mi konuşuyor arada yoksa bana mı öyle geldi?
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar 00:31
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar Suriyeli isyancılara ait olan bu videoda yeni silahları görüyorsunuz. Teknoloji her geçen gün gelişiyor. 1) Uydu savar (düşman uydularını yok eder) 2)Omuzdan güdümlü roketatar 3)Hafif güdümlü RPG 4)Elden ateşlemeli el-isyan 200 füzesi 5) Havan topu Ellerindeki Kimyasal silahlara değinmiyorum bile az çok tahmin etmişsinizdir..
PSV Taraftarlarının Mültecilere İğrenç Davranışı 01:27
PSV Taraftarlarının Mültecilere İğrenç Davranışı Atletico Madrid maçı için Madrid'e gelen Psv taraftarları iğrençlikte çığır açmış, bakalım bir ceza gelecek mi? Bu arada oradaki dilenciler için bazıları Romanyalı bazıları Suriyeli demiş, zaten önemli olan o değil en önemlisi insanlar.
Suriye Her Zaman Güzeldir - Suriye Tanıtımı 01:43
Suriye Her Zaman Güzeldir - Suriye Tanıtımı 5 yıldır iç savaşın yaşandığı Suriye'de sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi çekilen bu tanıtım videosunu izliyoruz. Suriye Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan görüntülerin hangi kafa ile çekildiği merak konusu.
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler 01:23
Florya Plajını İstila Eden Suriyeliler sürü haline dolaşan suriyeliler sayılarını daha çoğaltıp florya plajında kendilerinden geçmişler.