Hoşgeldiniz!

Japon Videoları

Komik Japonya Videoları

Japon Usulü Kız Soymaca 06:32
Japon Usulü Kız Soymaca Daha önce panelleri düşürmeli gibi bir çok halini izlediğimiz çılgın Japon yarışmasında yine olay karı soymaca ama bu defa üzerinde yün örgü olan bağyanın elbisesini sökmek için çabalıyorlar.
İlk Defa Çekirdek Yiyen Japon Kayınvalide 03:12
İlk Defa Çekirdek Yiyen Japon Kayınvalide Çiğdem (çekirdek) Japonya'da kuş yemi olarak bilinir. Bir Japon ile evli olan bayan youtuber kayınvalidesine çekirdeğin tattırmış.
Tuhaf Japon Reklamları Derlermesi 06:06
Tuhaf Japon Reklamları Derlermesi Dağların denize dikine olduğu için iç bölgelere kadar giren nem japon milletinde ya bütün asyayı fetih etme ya da tuhaf produksiyonlarla dünya milletlerinin beyni zorlamaya neden olmakta. daha önce sitemizde videolarını görmüş olduğumuz japonların. bu videoda derlenmiş halde e tuhaf reklamları izleyeceksiniz.
İnanılmaz Japon Dans Gösterisi 05:20
İnanılmaz Japon Dans Gösterisi Gün geçmiyor ki Japon kardeşler yaratıcıkta sınır tanımıyorlar. Dans gösterisinde bile teknolojiyi gayet güzel kullanmışlar. İzliyoruz efendim..
Japon Atletin Sırıkla Atlamadaki İş Kazası! 00:07
Japon Atletin Sırıkla Atlamadaki İş Kazası! Rio Olimpiyat Oyunlarında sırıkla yüksek atlamada Japon atlet Hiroki Ogita, dar şortunun kurbanı oldu. Ogita, atlayışlarından birinde bugüne kadar görülmemiş bir şekilde çıtayı devirdi. Çok iyi yükselen Ogita, inişe geçtiği sırada sol bacağı ile hafifce çıtaya dokundu ve çıta hafifçe sallandı. Ancak dar şortu nedeniyle belirgin bir şekilde fark edilen penisinin değmesine dayanamayan çıta düştü ve Ogita yarışa veda etti.
Saçma Japon Buluşları 03:49
Saçma Japon Buluşları Japonların gerekli / gereksiz saçma sapan buluşlarını hepimiz biliyoruz. İşte saçma buluşların tek videoda derlenmiş hali. 1. Yemek yapan robot (mutfak robotunun boku çıkmış hali) 2. Kapsül Otel 3. Tereyağ sürme aleti 4. Kola makinesi kıyafeti 5. Cupman (mikrodalgada kutuların açılmasını engelleyen adam) 6. Kadın vücudu şeklinde yastık 7. Parmak uzatma aparatı. 8. Kare şeklinde karpuz. 9. Kedi kulağı
Japon İşi Futbol 01:30
Japon İşi Futbol Japonya'da bir yarışmada Shaolin Futbolu'ndaki(vb.) hareketlerin nasıl yapıldığını gösteren komik görüntüler.(Japon mudur, Çin midir, o kadarını bilemiyorum)
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 01:19
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı Japon bilim insanları insanlığın geleceğiyle ilgili oldukça önemli bir buluşa imza attı. İlk insan robot canlı yayında tanıtıldı. İlk baktığınıza insandan ayırt etmenin zor olduğu robotlarla gelecekte günlük yaşamın insanlar için daha kolay bir hale gelmesi hedefleniyor. Şu ana kadar 2 kadın droid yapan Japonlar gelecekte bu robotların bir çok alanda kullanılabileceğini söylüyor. Bu robotlar sorunlar sorulara cevap veriyor, verilen komutları da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Kontrol edilebilir yapay kasları olan droidlerin yüzeyi silikonla kaplı. Dudakları hareket etmeyen bu robotlar sorulara sesli yanıt verebiliyor. Şimdiden büyük bir etki yaratan Androidler Tokyo Müzesi’nde sergileniyor.
Tavuklu Japon & Alman İşkencesi (Heidi 2012) 02:54
Tavuklu Japon & Alman İşkencesi (Heidi 2012) Daha önce Çin ve Afrika versiyonlarını izlediğimiz işkencelerin bu sefer bambaşka bir tanesi ile karşı karşıyayız. Bir Japon düşünün içine Heidi kaçmışcasına Almanca şarkı söylüyor ve ara ara tavuk taklidi yapıyor. Hayal edemediniz değil mi? Bu arada şarkıyı söyleyen Takeo Ischi, şarkının adı da New Bibi Hendl'mış.
Japon Aşçının Mini Mutfağı 02:59
Japon Aşçının Mini Mutfağı Japon arkadaşımızdan mini mutfak aletleriyle pankek nasıl yapılır izliyoruz.
Arigato Gocaimas Japon Arsız Bela 04:08
Arigato Gocaimas Japon Arsız Bela Arsız belanın tarzını kendine benimsemiş japon bir arkadaşın göz dolduran performansını alkışlarla izliyoruz efendim. Gerek şarkı sözleri, gerek klip konusu, gerekse sanatçımız tam anlamıyla efsaneler... (ağır pskolojik zararlar alabilirsiniz. bir açan bir daha kapatamıyor , Arigato gocaimas...) #birarsizbeladegil not: sitede varsa siliniz lütfen, nasıl aratacağımı bilemedim.
Çılgın Atmalı Japon Konseri (Uchi, Soto) 00:30
Çılgın Atmalı Japon Konseri (Uchi, Soto) Her ne kadar bizde bilen olmasa da son günlerde tüm dünyada yaygın olmaya başlayan bir akımın çıkış kaynağı olan bu şarkının her yerde bir nyan cat, trolo lo gibi dolandığını, 10 saatlik videolarının türediğini görüyoruz. Boku yediniz oğlum dilinize takılacak. Ben bile son 3-4 gündür açıp açıp dinliyorum. http://en.wikipedia.org/wiki/Uchi-soto
İlginç Plastik Japon Oyunu 00:16
İlginç Plastik Japon Oyunu Vay be ne güzel japon oyunuymuş plastik yapılmış oyuncak jimnastik yapıyo,videoda görüceksiniz japonlar nasılda eğlendi öyle,belki bir oyuncak hakketen insanın stresini alıyodur hakketen denemek lazım
Beyin Yakan Japon Animasyonu 03:24
Beyin Yakan Japon Animasyonu Efendim evvel zaman içinde neresi olduğu bilinmeyen bir yerde Sayuri adında bir kız, kocası, annesi ve babasıyla yaşarmış. Bu güzel hikayenin devamını hep birlikte izliyoruz. Not: Tam ekran izleyin , tercihen kulaklık kullanabilirsiniz.
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 01:34
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon Evet efenim yine Japonlar yine bir çılgınlık diyelim. Videodaki abimiz belki de dünyanın sayılı koleksiyonlarından birine sahiptir bence. Gerçek kadınlar aldatabilir felan demiş abimiz neyse biz kendisine mutluluklar diliyoruz küçük özel dünyasında...
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana 26:52
Japon Kılıç Yapım Sanatı - Katana Bir diğer ağır hipnoz içeren videomuz. Olayın hipnoz edici tarafı aslında sesler. Demirlerin birbirlerine çarpışı, fırından çıkarılan demirin dövüldükten sonra suya sokulduğunda çıkardığı o mükemmel ses. Tabi göz ardı edilmeyecek seyir zevkini doyumsuz bir noktaya ulaştıran başlıca faktörlerden biriside kılıç ustamız. İşini o kadar huzurlu ve severek yapışı, hepimizin içerisinde demir ustası olma isteğini doğuruyor. Videomuz sadece kılıç yapımını değil, sonlarına doğru da kılıç için kın yapımı da içeriyor. Ne diyelim efenim iyi seyirler.
Öldüren Geleneksel Japon Yemeği- Mochi 02:42
Öldüren Geleneksel Japon Yemeği- Mochi Pirinç unu ve şeker karıştırılarak yapılan geleneksek japon yemeği mochi, yapışkan hamur yapısından dolayı minik kardeşlerimizin kursağından geçerken takılıp onları nefessiz bırakıyormuş. Daha geçen yıl 128 japon boğulma tehlikesi geçirmiş 9'u ölmüş. Rip. Şimdi bu tadından öldüren lezzetli yemeğin hipnotize edici şekilde ustasından yapılışını izleyelim.
Psikopat Japon Erişte Reklamı 00:32
Psikopat Japon Erişte Reklamı Japonya'dan yine ürünü en net şekilde açıklayan bir reklam izliyoruz. Allah akıl fikir versin.