Hoşgeldiniz!

Arap Videoları

Komik Arap Videoları

Sen Eğlenme Arap Bokunu Çıkarıyorsun 00:47
Sen Eğlenme Arap Bokunu Çıkarıyorsun Arap asıllı bu adamlar eğlencenin resmen bokunu çıkarıyor. Müzik eşliğinde erkeklerin karşısında karşılıklı oynayan kadınlar beklenmedik bir hamle ile karşılaşıyor. Oynayan adamlardan biri kadınlardan birine salça olunca olanlar oluyor.
Gta 5'de Arapların Meşhur Drift'ini Yapmak! 02:52
Gta 5'de Arapların Meşhur Drift'ini Yapmak! Arapların çok bilindik showlarından biri olan drift'i arap bir gta 5 oyuncusu tarafından oyuna uyarlandı. Tahminime göre kayan araçlar şifresi yazarak yaptığı drift'de arapların gerçek hayattaki showlarına hitaben birde arap müziğini eksik etmedi. O anlara tanıklık ediyoruz.
Arap Usülü Para Saçmak 07:24
Arap Usülü Para Saçmak Bizim düğünlerimizde orkestradan 10-20 Tl'lik banknotlar 1 Tl'lik banknot olacak şekilde bozdurulur,davulcuya,oynayan dayıya,amcaya atılırdı..''Arap yağı bol bulunca güzel bi yerine sürermiş'' deyimini hatırlatarak,bir yandan da deyimin ne kadar haklı olduğunu ispatlayarak bu videoyu sunuyorum..Deyim demişken ''kucak dolusu para'' sözünün geldiği yerde bonus olarak videoda yer almaktadır..bu arada uslu bir çocuk olursanız videonun sonunda Mahsun Kırmızıgül-Kardeşlik Türküsünü arapça dinleyebilirsiniz.
Twerk Yapan Arap Kızı 00:47
Twerk Yapan Arap Kızı Miley bacıyla beraber meşhur olan, Brezilyalılar tarafından sahiplenilen twerkün arablar tarafından bir gelenek olduğunu Bedevi Çadır Geceleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/107139/bedevi-cadir-geceleri videosunda da görmüştük. Bu güzide geleneği bir düğünde icra eden Arap hanım kızımızı izliyoruz efenim
Bir Acaiyip Arap Sokak Lezzeti 01:43
Bir Acaiyip Arap Sokak Lezzeti Twitter'da tesadüfen bu videoyu görünce aklıma hemen siteme atmak geldi. Ne zamandır sokak lezzeti eklenmiyordu buraya. Bu satıcının ne sattığını anlamadım. Bilen arkadaşlar anlatırsa sevinirim. Haşlanmış pirinç olduğunu tahmin ettiğim maddeye, etli olduğunu sandığım kahverengi başka bir madde, yeşil bir çeşit yaprak (ki Arap olduklarına göre nane olması muhtemeldir) ve bir k sos eklenip, bir kapta karıştırılıyor. Bunun için kaşık,kepçe,el, Allah ne verdiyse kullanılıyor. Sonra kağıt bir külaha doldurulup, kaşık yerine kağıtlarla yeniliyor. Hijyen neydi? Satürn'ün uydularından biri miydi?
Arap Kızlarının 70 Yılı (Türbansız) 02:26
Arap Kızlarının 70 Yılı (Türbansız) Cut videonun 100 yıllık serisi ilham vermeyedevam ediyor, şimdi sırada araplar var, 70 yıl için saç makyaj yapmışlar, türkiye versiyonunu hala yapmadılar, belki yaparlar izleyelim, moda hakkında fikirlerimizi söyleyelim, sizce moda nedir ? Makeup Artist and Model: Maya Ahmad Hair Stylist: Aboudi Saleh Filming & Editing: Jessica Khoury Video Loolia -
Dil Atmalı Zılgıt Çeken Kuduruk Arap Ablası 00:10
Dil Atmalı Zılgıt Çeken Kuduruk Arap Ablası Abla ortalama dakikada 63 dil filan atabilir gibi duruyor ama yine de kendisi pek bir ürkünçlü, korkunçlu geldi bana..
Direksiyonu Arka Koltuğa Yerleştiren Arap 04:13
Direksiyonu Arka Koltuğa Yerleştiren Arap Elin Dubailisi yine yapıyor yapacağını ve Nissan marka cipin direksiyonu arka koltuğa koyuyor.
Ortalık Yerde Taharet Alan Arap 00:47
Ortalık Yerde Taharet Alan Arap Yani diyecek kelime bulamıyorum buyurun izleyin efem,
Arap Usülü Yüzme Eğitimi 00:58
Arap Usülü Yüzme Eğitimi Arapların bu tip tuhaf eylemlerine pek şaşırmıyoruz ama bu hareket bir yandan da çok tehlikeli.Ani bir şoka girme sonucu çocuklarda kalıcı hasar meydana gelebiliyormuş.
Garip Bi Dubstep - Wayak 03:03
Garip Bi Dubstep - Wayak Kızlara düşkünlüğüyle tanınan İsrail asıllı Dubstep prodüktörü Borgore ve Dudu Tassa isimli yine İsrail'li bir sanatçının Mısır'ın eski aşk şarkılarından Wayak adlı parça için yaptıkları cover. İyi seyirler.
Youtube'da Delicesine Kıvıran Arap Kızın Yeni Dansı 03:40
Youtube'da Delicesine Kıvıran Arap Kızın Yeni Dansı Bu arap kızı yeni dansıyla yeniden karşımızda,bu sefer kıyafeti tam uydurmuş,dansı fena gene neyse bu arap kızı ablamızın yeni dansını izliyoruz
Ölümüne Drift Yapan Arap 01:55
Ölümüne Drift Yapan Arap Zenginlik de sınır tanımayan araplar para ile oynadıkları gibi trafik akarken araçlara aldırmadan yaptıkları drift ile de ölümle oynuyorlar. 24.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Ölümüne Drift Yapan Arap' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Twerk Yapan Arap Kızı 2 - Toplu Twerk Ayini 01:08
Twerk Yapan Arap Kızı 2 - Toplu Twerk Ayini Evet efenim bildiğiniz üzere Arapların geleneksel dansı olan ve Malaya adıyla bilinen dansı bu dünyaya ait olan herşeyi çalan Batı Dünya'sı tarafından çalınmış ve adı Twerk olarak değiştirilmiştir. Araplar arasında yaygın olan ve severek yapılan dansın, toplu olarak hakkını vere vere yapan arap bacılarımızı izliyoruz. Bonus : 1.si çok tutan Twerk yapan Arap Kızı isimli videonun uzun ve HD linki : http://www.youtube.com/watch?v=8ApXQ-_3gck
Bedevi Çadırında Arap Twerk 05:12
Bedevi Çadırında Arap Twerk Başlarının kapalı olması yeterli, takım taklavat önemli degil. İyi Seyirler.
New York'da Arap Kılığında Dolaşmak 03:31
New York'da Arap Kılığında Dolaşmak Araplardan gına gelmiş artık sevmeme konumuna gelmiş biri olarak bu olay beni bile üzdü.
Kaza İle Biten Arap Driftleri 01:19
Kaza İle Biten Arap Driftleri Arap sen drift de yapma kardeşim. Bak görüyoruz yine bokunu çıkarıyorsun. Haklısınız bu espirilerden bıkkınlık geldi ama videoya gayet uyumlu diye düşündüm. Popüler arap drift kazalarından derlenmiş videolarla, hüsranla biten drift kazalarını izliyoruz. Yorum sizin efendim, izleyelim.
Arap İşi Paket Servisi 00:41
Arap İşi Paket Servisi Genellikle OrtaDoğu'da ' Felafel ' olarak bilinen bir yiyecek. FastFood sınıfına giriyor, kabaktan yapılıp kızgın yağda pişiriliyor. Tabi bütün her yer bu şekilde paket servis hizmeti vermiyor sanırım.
Beşiktaş - Dinamo Kiev Karambolü (Arap Spiker Modu) 01:04
Beşiktaş - Dinamo Kiev Karambolü (Arap Spiker Modu) 3 kasım 2011 tarihli Beşiktaş - Dinamo Kiev maçının son dakikalarında yaşanan karambol anının arap spiker tarafından onlarca kez go-l demesi... Gol olmayınca Allah'a bağlaması.
Sabri'nin Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi 01:12
Sabri'nin Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi Sabri Sarıoğlu Telaffuzu ile yarmış Arap spikerin dün gece atılan golden sonraa kendinden geçmesi olayı.Sabri Reyizin namı Ortadoğu ve tüm Balkanlar'a yayılmış.
Bir Arap Bir Leopar ve Amaçsız Bir Şaka 00:14
Bir Arap Bir Leopar ve Amaçsız Bir Şaka Evinde leopar besleyen arap dayının misafiri leoparı yakından görüntülemek istiyor. yağı bol bulan arap misafiri tekmeyle leoparın önüne itiyor.
Arap Ciciş - Myriam Klink 04:14
Arap Ciciş - Myriam Klink Cicisler'e rakip olma cabasiyla yanip tutusan Arap Cicis "Myriam Klink", sonunda o muhtesem klibini yayimladi. Üstün ses ve görüntü kaliteli klip ile sizleri bas basa birakiyorum. Iyi seyirler!
Acı Sonlu Arap Drifti 00:18
Acı Sonlu Arap Drifti Arapların bilindik, drift şovlarında inanılmaz kaza kameraya böyle yansıdı. Yıllardır devam ettikleri bu ölüm oyununa bir yenisi daha eklendi.
Selde Jetski Yapan Arap 00:15
Selde Jetski Yapan Arap Son birkaç gündür aşırı yağışlar nedeniyle sel suları altında kalan Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde suyu bol bulan arap arkadaşımız ne mi yapmış, jetski yapmış efenim.
Arap Kraliyet Ailesinin Ziyafeti - Pilav Üstü Deve 01:32
Arap Kraliyet Ailesinin Ziyafeti - Pilav Üstü Deve Yine Arap Yarımadası yine steril, temiz, medeni ve çağdaş bir ortam. Keşke tüm insanlar böyle israfa savaş açabilmiş olsa.
Düğünde Döktüren Türbanlı Arap Kız 01:40
Düğünde Döktüren Türbanlı Arap Kız Katıldığı düğünde ısrarlara dayanamayıp orta yere çıkan türbanlı arap kızı oryantal müzik eşliğinde kurtlarını döküyor.
Dubai Üniversitesi Otoparkında Sıradan Bir Gün 03:51
Dubai Üniversitesi Otoparkında Sıradan Bir Gün Biz niye yaşıyoruz dedirten bir klip olmuş,bunlar şimdi okumaya mı gidiyo la? diyende olabilir.ee para bok tabi... Ağzımızın suyu akarak izliyoruz efendim...
2 Dakikada Arapları Tanımak 02:03
2 Dakikada Arapları Tanımak Sadece savaşlarla anılan ama dünyanın en renkli coğrafyası Orta Doğu ve Orta Doğu'nun en kalabalık halkı Araplar... Arapların enteresan hallerine ait bir derleme. İzliyoruz.