Hoşgeldiniz!

Arap Videoları

Komik Arap Videoları

Sabri'nin Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi 01:12
Sabri'nin Attığı Gole Arap Spiker Tepkisi Sabri Sarıoğlu Telaffuzu ile yarmış Arap spikerin dün gece atılan golden sonraa kendinden geçmesi olayı.Sabri Reyizin namı Ortadoğu ve tüm Balkanlar'a yayılmış.
Bir Arap Bir Leopar ve Amaçsız Bir Şaka 00:14
Bir Arap Bir Leopar ve Amaçsız Bir Şaka Evinde leopar besleyen arap dayının misafiri leoparı yakından görüntülemek istiyor. yağı bol bulan arap misafiri tekmeyle leoparın önüne itiyor.
Arap Ciciş - Myriam Klink 04:14
Arap Ciciş - Myriam Klink Cicisler'e rakip olma cabasiyla yanip tutusan Arap Cicis "Myriam Klink", sonunda o muhtesem klibini yayimladi. Üstün ses ve görüntü kaliteli klip ile sizleri bas basa birakiyorum. Iyi seyirler!
Acı Sonlu Arap Drifti 00:18
Acı Sonlu Arap Drifti Arapların bilindik, drift şovlarında inanılmaz kaza kameraya böyle yansıdı. Yıllardır devam ettikleri bu ölüm oyununa bir yenisi daha eklendi.
Selde Jetski Yapan Arap 00:15
Selde Jetski Yapan Arap Son birkaç gündür aşırı yağışlar nedeniyle sel suları altında kalan Suudi Arabistan'ın Riyad kentinde suyu bol bulan arap arkadaşımız ne mi yapmış, jetski yapmış efenim.
Arap Kraliyet Ailesinin Ziyafeti - Pilav Üstü Deve 01:32
Arap Kraliyet Ailesinin Ziyafeti - Pilav Üstü Deve Yine Arap Yarımadası yine steril, temiz, medeni ve çağdaş bir ortam. Keşke tüm insanlar böyle israfa savaş açabilmiş olsa.
Dubai Üniversitesi Otoparkında Sıradan Bir Gün 03:51
Dubai Üniversitesi Otoparkında Sıradan Bir Gün Biz niye yaşıyoruz dedirten bir klip olmuş,bunlar şimdi okumaya mı gidiyo la? diyende olabilir.ee para bok tabi... Ağzımızın suyu akarak izliyoruz efendim...
2 Dakikada Arapları Tanımak 02:03
2 Dakikada Arapları Tanımak Sadece savaşlarla anılan ama dünyanın en renkli coğrafyası Orta Doğu ve Orta Doğu'nun en kalabalık halkı Araplar... Arapların enteresan hallerine ait bir derleme. İzliyoruz.