Hoşgeldiniz!

Sıradan Bir Gün

Sıradan Bir Gün Videoları

Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 00:16
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün Söz konusu Adana olunca kelimeler kifayetsiz kalır.
Ukrayna Plajlarından Sıradan Bir Gün 02:26
Ukrayna Plajlarından Sıradan Bir Gün Ukrayna Plajlarından Sıradan Bir Gün Cennet vatan Ukrayna'da sıradan gün ve güzel plaj görüntüleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün 01:35
Etiyopya'da Sıradan Bir Gün Etiyopya'nın en işlek kavşaklarından birinden alınmış görüntüler. Kavşakta hiçbir trafik ışığı ya da yönlendirme sistemi bulunmuyor. Keşmekeş. Vietnam Çin gibi bi şey olmuş.
Dubai'de Sıradan Bir Gün 03:54
Dubai'de Sıradan Bir Gün Efendim hayal bile edemediğim görüntüleri sizinle paylaşmaktan onur duyuyorum. Kendim böyle bir hayat yaşayamadığım için "Zengin zübbeleri" ifadesini kullanmaktan kaçınmıyorum saygılar.
Dünyanın En Soğuk Bölgesi Yakutsk  Eksi 48 Derece (Sıradan Bir Gün) 05:06
Dünyanın En Soğuk Bölgesi Yakutsk Eksi 48 Derece (Sıradan Bir Gün) Yakutsk, dünyanın en soğuk kenti olarak sayılır. Bu Sibirya kentinde -40 °C normal olarak sayılır ve çocuklar sadece dereceler -45 °C altına düştüğünde okula gitmez. Yakutsk çevresinde bulunan 800 insanın yaşadığı Oimyakon köyünde ise sıcaklık 71.2 °C ölçülmüş ve burası dünyanın en soğuk yerleşim yeri olarak sayılmıştır. Sıcaklığın -48 dereceye kadar ulaştığı şehirde, kaskatı kesilmiş balıklar ekmek gibi yan yana diziliyor. güneş ışınlarının dondurucu sis tabakasını delmekte bile zorlandığı şehirde, şaşırtıcı şekilde tam 270 bin kişi yaşıyor. Ocak ayında -48 derece yakutsk’taki hayatı fotoğraflamak isteyen isviçreli steeve luncker, 1 dakikadan kısa bir süre içinde işaret parmağını hissetmemeye başladığını, kamerasının da donarak çalışmayı durdurduğunu belirtiyor. Donmuş göllerin üzerinden ren geyikleri vasıtasıyla boydan boydan geçmek yapilacak sayılı aktivitelerden biriymiş.
Mısır Futbol Liginde Sıradan Bir Gün 00:34
Mısır Futbol Liginde Sıradan Bir Gün Mısır'da oynanan maçta, kalecinin anormal hareketi normal karşılanıyor.
Rusyada Sıradan Bir Gün 00:42
Rusyada Sıradan Bir Gün Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Samsun'da Sıradan Bir Gün Vol:69 01:42
Samsun'da Sıradan Bir Gün Vol:69 Samsun'da bir parkta sevişen başörtülü kadının konu edildiği haberi izliyoruz efendim...
Tokyo'da Sıradan Bir Gün 01:04
Tokyo'da Sıradan Bir Gün Tokyo'da sıradan bir gün: Bilmem kaçıncı Tokyo meydan muhaberesi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Brezilya Plajlarında Sıradan Bir Gün 00:20
Brezilya Plajlarında Sıradan Bir Gün Rio'da bir plaj. Hanımlar da topu bulunca boş durmamışlar.
Dubai Üniversitesi Otoparkında Sıradan Bir Gün 03:51
Dubai Üniversitesi Otoparkında Sıradan Bir Gün Biz niye yaşıyoruz dedirten bir klip olmuş,bunlar şimdi okumaya mı gidiyo la? diyende olabilir.ee para bok tabi... Ağzımızın suyu akarak izliyoruz efendim...
Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Sıradan Bir Gün. 02:33
Uluslararası Uzay İstasyonu'nda Sıradan Bir Gün. Uzay İstasyonunda Yaşam...http://www.piramithaber.com/video-gal...
Ofiste Sıradan Bir Gün - Yılanları İplememek 02:05
Ofiste Sıradan Bir Gün - Yılanları İplememek İşe yürek yiyip giden kardeşimizin sıradan bir günü karşınızda. Kobralar bile "Ne ayak lan bu?" dercesine kendisine bakıyor.
Obama'nın Sıradan Bir Gün Öğlen Gezmesine Çıkması 02:59
Obama'nın Sıradan Bir Gün Öğlen Gezmesine Çıkması Obama başkan çıkıyor sempatik ve efendi tavırlarıyla gayet hoş bir izlenim bırakıyor. Gerçekten bu tarz hareketler güzel hareketler.
Ukrayna Sokaklarında Sıradan Bir Gün 04:33
Ukrayna Sokaklarında Sıradan Bir Gün 7den 70e insanlar spor yapmakta. Takdire şayan.
Rusya'da Sıradan Bir Gün 03:17
Rusya'da Sıradan Bir Gün Dünya'nın Adana'sı olan güzel ve soğuk ülke Rusya'dan araç kamerası görüntüleri. GÜlmek garanti.
Yeni Türkiye'de Sıradan Bir Gün 00:37
Yeni Türkiye'de Sıradan Bir Gün Yeni Türkiye'mizde çok şükür hergün yeni yeni olaylar yaşanıyor. Bunlardan biride Mecidiyeköyde gerçeklemiş. Trafik sıkışıklığından yararlanarak araçların camını silen ve sürücülerden para talep eden şahıslar, motosikletli iki gence saldırıyor. Her istanbullu artık evine gittiğinde aynı cümleyi söylüyordur sanırım. "Çok şükür bugünde ölmedik"
Rusya'da Sıradan Bir Günde 17 Kişi İşe Giderken Tek Bir Araçta 01:32
Rusya'da Sıradan Bir Günde 17 Kişi İşe Giderken Tek Bir Araçta Rusya'da sıradan bir iş günü... 17 kişi 1 gitar ve 1 akordiyon tek bir araçta. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çanakkale'de Sıradan Bir Gün 05:38
Çanakkale'de Sıradan Bir Gün Çanakkalede belediye otobüsünde sıradan bir günmnüş. Videoyu facebook,twitter ve bilumum sosyal medyada paylaşan arkadaşlar öyle diyor. Ankara-Kızılay Sakarya caddesi horoncuları gibi klasikleşmiş anlaşılan. Sahi, Sakarya'da ne zamandır horon göremiyorum, Artvinliler derneği taşındı mı acep*
Rusya' da Sıradan Bir Plaj Günü 00:35
Rusya' da Sıradan Bir Plaj Günü Rusya' da hayat plajda her zaman bikinili güzel kız getirmez size. Güneşlenirken herşeye hazır olmak lazım...
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 02:26
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. İşte Ukrayna halkı da bu felsefeden yola çıkarak savaş halindeki memleketini bu yüzden sevmektedir. Plajlar güzel, kızlar güzel, popolar şahane, memitolar tombiko sevmeyip napacak. He bir de Shaktar diye bir takımları var. Gelene geçene koyuyorlar.
Rusya'da Yine Sıradan Bir Gün (Tankla Takla Atmak) 02:11
Rusya'da Yine Sıradan Bir Gün (Tankla Takla Atmak) Rusya'da gerçekleşen 12. geleneksel tank yarışlarında viraja girerken hızını ayarlayamayan
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.