Hoşgeldiniz!

Liseli Şakaları

En Komik Liseli Şakası Videoları

Arkadaşının Altından Sırayı Çeken Liseli Manyak 00:39
Arkadaşının Altından Sırayı Çeken Liseli Manyak Şu videonun açıklamasının sonun da ''xd'' yazıyordu arkadaşlar. Buram buram ergenlik kokusunu alıyor musunuz? Burnunuza çorap kokusu geliyorsa alıyorsunuz demektir.
Tenefüste Öğretmencilik Oynayan Liseliler 00:11
Tenefüste Öğretmencilik Oynayan Liseliler Öğretmen oldum ayağına arkadaşına defter kitap dalan genç size biraz eğitim seviyesinin ülkemizdeki modelini anlatmıyor mu?
Esprisi Beğenilmeyen Liselinin Kafasına Sıra Yemesi 00:11
Esprisi Beğenilmeyen Liselinin Kafasına Sıra Yemesi Bir insanın esprisi beğenilmedi diye üzerine çanta fırlatırsın da sıra nedir arkadaşlar? Canım acı resmen ya.
Sınıfta Çocuğa Yapılan Şaka Sonucunda Yanlış Anlaşılma 00:37
Sınıfta Çocuğa Yapılan Şaka Sonucunda Yanlış Anlaşılma Şaka mağduru liseli hedefi şaşırıp başka arkadaşına dalıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Arkadaşlarına Meditasyonla Sulu Şaka Yapan Liseliler 01:21
Arkadaşlarına Meditasyonla Sulu Şaka Yapan Liseliler Suya odaklansa ne göreceğini tam kavrayamasa da arkadaşlarına güvenmek zorunda olan saçaklı kızımızın hazin sonunu izliyoruz arkadaşlar...
El Şakası İle Yaşamını Sürdüren Liseli 01:04
El Şakası İle Yaşamını Sürdüren Liseli El sürekli hava da milletin nöronlarını öldürmeye kendini adamış dengesiz liseli kardeşimizin çılgınlıklarını izliyoruz arkadaşlar.
Öğretmenin Esprisine Aşırı Tepki Veren Liseliler 01:06
Öğretmenin Esprisine Aşırı Tepki Veren Liseliler Dönem sonu yaklaşıyor ve duvar kenarındaki arkadaşlarımızın 1-3-5-7 kim bilir belki de 50 puana ihtiyaçları var....
Arkadaşlarına Şaka Yapan Liselinin Hazin Sonu 00:56
Arkadaşlarına Şaka Yapan Liselinin Hazin Sonu Lastikle sürekli arkadaşlarının beline tatlı sinek ısırığı acısı bıraktıran psikopat liseliyi izliyoruz arkadaşlar. Yerli yapımı korku filmleri gibi nereden çıkacağı belli olmuyor.
Arkadaşının Üzerinden F16 Gibi Uçan Liseli 00:16
Arkadaşının Üzerinden F16 Gibi Uçan Liseli Yazın yapılacak olan uluslar arası ekstrem spor etkinliklerin de ülkemizi temsil edecek olan arkadaşların prova çalışmalarını izliyoruz.
Tokatlaşarak Anlaşan Liseli Orangutanlar 02:07
Tokatlaşarak Anlaşan Liseli Orangutanlar Bu cinsin erkekleri dişisini etkilemek için bir birlerini tokatlar. Sonu genellikle aşiret kavgası ile biten tokatlaşmaların bir bölümünü izliyorsunuz kardeşlerim.
Her Yurttan Liseli Şakaları 02:25
Her Yurttan Liseli Şakaları Göründüğü üzere bu ergenimsi şakalar sadece bizim endüstri meslek lisesi öğrencilerimizle sınırlı değil. Zaten dünya bir lise olsaydı kesinlikle endüstri meslek olurdu.
Arkadaşının Altından Sırayı Çeken Ağır Liseli 00:09
Arkadaşının Altından Sırayı Çeken Ağır Liseli Bu şakaları lisedeyken bana da yaparlardı kene gibi yapışırdım sıraya kimse düşüremezdi. Bu yeteneğimi yazın bir çok sahil yarışmaların da değerlendirebilirim.
Liselilerin Öğretmenlerine Şaka Yapması 02:42
Liselilerin Öğretmenlerine Şaka Yapması Sevgilisiyle tartıştıktan sonra üzerine ilgi çekmeye çalışan ergen gibi bayılma numarası yapan liseli öğretmeni telaşa soktu. Peki ne gerek vardı?
Bozuk Ketçabı Kekin İçine Sıkıp Arkadaşına Yediren Liseli 00:31
Bozuk Ketçabı Kekin İçine Sıkıp Arkadaşına Yediren Liseli Yaaa tüm şakaları anlarım da bir insan evladına içi bozuk acı ketçap dolgulu kek yedirmek nedir? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kıza Çıkma Teklifi Şakası 02:20
Kıza Çıkma Teklifi Şakası Yutup kanalı açıp arkadaşlarını trolleyen liseli kardeşlerimiz bir kız arkadaşına ''çıkma teklifi'' ediyor ve dayak yiyor. Spoiler verdim pardon.
Otobüs Şoförünü Trolleyen Ergenler 00:15
Otobüs Şoförünü Trolleyen Ergenler Ayakkabı başlamak için otobüs durduran canına yandımının ergenleri. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Esprileri Bile Anlaşılmadan Çanta Yiyen Liseliler 00:08
Esprileri Bile Anlaşılmadan Çanta Yiyen Liseliler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Liseli Ergen Şakaları Top10 01:52
Liseli Ergen Şakaları Top10 Birbirinden işsiz liseli gençlerin şakalaşma derlemesini izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Meslek Lisesi Gerçekleri 08:17
Meslek Lisesi Gerçekleri Filmi yapılsa gişe rekorlarının yanından bile geçemeyeceği meslek lisesi olaylarının bir kısmını, hatta çeyreğini izliyoruz arkadaşlar.
Uyuyan Arkadaşlarına Şaka Yapan Zalım Liseli 01:27
Uyuyan Arkadaşlarına Şaka Yapan Zalım Liseli Lise de mümkünse tenefüs diye bir şey olmasın. Yakında tenefüs arasında bir birlerini bıçaklayacaklar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...