Hoşgeldiniz!

Alkışlarla Yaşıyorum Videoları

En Komik Alkışlarla Yaşıyorum Videoları

Vicdan - Al Dedi & Git Dedi 00:58
Vicdan - Al Dedi & Git Dedi Bu seneki Grammy Ödülleri' nde Türkiye'yi en iyi cover rap dalında temsil edecek olan "Al dedi - Git dedi" adlı parçasıyla Vicdan ft. Ahmed Keskin. Yıllardır eurovision'u kazanamıyoruz, tek umudumuz sensin Vicdan.
Şeytan Rıdvan' ın Çıldırdığı Anlar 00:42
Şeytan Rıdvan' ın Çıldırdığı Anlar Türkiye - Çek Cumhuriyeti maçında Volkan' ın kırmızı kart aldığı pozisyonda Rıdvan bildiğin çıldırıyor. Yapma Volkan yaaa.Oyuncu değişikliği hakkımızda doldu. Oyuncu hakkı deği. DOLDUUUUUU
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar.Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Şoray Uzun Yolda - Kütahya'da Yayınlanmayan Bölüm (+18) 06:38
Şoray Uzun Yolda - Kütahya'da Yayınlanmayan Bölüm (+18) Şoray Uzun'un Koptuğu Anlar. Tikli Bir Esnafa Bulaşan Şoray en sonunda koyveriyor küfürü. Son saniyelerde tokatlar yiyen Şoray hayatında hiç bu kadar gülmemiştir herhalde.
Kiev Otobüsü 07:27
Kiev Otobüsü Bi otobüs Türk erkeği Ukrayna'ya seyrüsefer ediyolar, başlarında tecrübeli bir rehber vurkaç taktikleri veriyor. Otelde kaç para, katalogdan nasıl ayarlanır.
Dedeye Sahip Çıkalım 01:12
Dedeye Sahip Çıkalım Gün geçmiyor ki, yurdumda kendi dünyasında yaşayıp dışardan müdahale gören organizmalar balatayı sıyırmıyor? Gomşumuz oluyo da kendisi. Muhabirin de isyanına dikkat edelim.
Yumruğumla Öldüreyim 01:58
Yumruğumla Öldüreyim 'Amirim izin ver yumruğumla öldüreyim' repliğiyle hafızalara kazınıcak bir gerçek kesit.
Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
İrem Sak'tan Cesur Sahneler 00:06
İrem Sak'tan Cesur Sahneler İrem Sak'ın çalınan bilgisayarından özel görüntüleri internete yayıldı. İrem Sak'ın bu olaydan sonra eve kapandığı ve ilaçlarla zorlukla ayakta kaldığı bildiriliyor.
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 00:46
Akp Seçmeninin Kamera Görünce Coşması 15 Haziran Ankara mitingindeki Ak Parti seçmeni potpurisini izleyeceğiz. Beyaz Tv mikrofonunu gören yurdum insanı kameralar karşısında ilginç tepkiler vermektedir. videoları kaydeden https://twitter.com/radioheadbanger a teşekkürler.
Arabesk Rap Yapmak İsteyip Yapamamak 00:58
Arabesk Rap Yapmak İsteyip Yapamamak Biliyorum arabesk rap yapan apaçi videolarından sıkıntı geldi fakat bu vidonun özelliği nette karşılaşabileceğiniz herhangi bir arabesk rap videosundan çok daha sıkıntı verici hatta arka arkaya izlenmesi halinde ciddi anlamda psikoloji bozucu olması. Videomuzdaki dişi apaçimiz gerek sesi, gerek bestesi, gerek hareketleri ile olaya ne kadar vakıf hep beraber karar verelim...
Yeni Bass Hoparlör Deneyen Aksaraylılar 01:47
Yeni Bass Hoparlör Deneyen Aksaraylılar Aksaraylı birkaç kardeşimizin aldıkları yeni hoparlörü denemesi ve akabinde olayın satisfactiona dönüşmesini izliyoruz
Başkan ve Yardımcısı - Bu Yaptığınız İnsanlığa Sığar mı? 02:54
Başkan ve Yardımcısı - Bu Yaptığınız İnsanlığa Sığar mı? Hayatın türlü sıkıntısı içerisinde ''çocuk'' olmak isteriz ya. Deriz ya; çocuk olsam da hiçbir şeyi takmasam, üstümü kirletsem, amaçsızca koşuştursam, tüketsem, döksem, kırsam, gülsem, istediğim olmayınca ağlasam ve hemen sarılıp beni sakinleştirenim olsa. Masum olabilsek bir çocuk gibi, hayallerimiz olsa boyumuzdan büyük ve yarını hiç düşünmesek annemizin ''uslu olursan yarın sana dondurma alacağım'' sözündeki yarından başka. Ama işte hayat her zaman, herkese eşit davranmıyor. Bazen çocuk da çocuk olamıyor. Senden benden fazla düşünmek zorunda kalıyor yarınını, düşünmek de zorunda, mecbur. Ama her ne olursa olsun kaybetmiyor masumluğunu ve her sözü ile utandırıyor insanı insanlığından. Her büyük küçüktü bir zamanlar, onun gibi ve masumdu onun kadar. Her neyse küçücük bir çocuğu kötü yapabilen onun üzerine gitmek gerekir. Ve eğer herhangi bir insanı hor görüyorsanız dönüp tekrar bakmalısınız insanlığınıza. Fakir, cahil, varoş, amele, ot-bok diye insanları küçük görmeden önce tekrar düşünmelisiniz. Her insan sizin kadar şanslı doğmadı. Yaptığımız insanlığa sığar mı? Ara sıra bu soruya cevap vermemiz lazım. (not: içerik açıklaması site editörleri tarafından yazılmıştır.)
Tolga - Serkan is My Girl 02:25
Tolga - Serkan is My Girl Büyük ihtimalle gurbette yaşayan bir Türk ailenin çocuğu olan Tolga, ya serkan isimli arkadaşından intikam almak için ya da gerçekten aşklarını haykırmak için çeşitli mekanlarda, çeşitli yaş gruplarından ve milliyetlerden olan komşu arkadaşlarıyla böyle bir klip çekmiş benden söylemesi son saniyeye kadar izlettiriyor...
Adanalı Ronaldo & Cristiano Ronaldo Buluşması 00:31
Adanalı Ronaldo & Cristiano Ronaldo Buluşması Final Chapter: Bizim Adanalı Ronaldo sonunda muradına ermiş ve Ronaldo'yla ayak üstü de olsa buluşmuş, hadi gözünaydın keranacı!
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe Tanıtım Filmi 01:06
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe Tanıtım Filmi Açtığı kafenin Gaziosmanpaşa'nın en ünlü kafelerinden biri haline gelmesine seyirci kalamayan kafe sahibi bir tanıtım filmi çekmeye karar vermiş, çekmiş üzerine lacilerini ve böyle überseksüel bir tanıtım filmi ortaya çıkmış. Dans eden çılgın kızlar,su gibi akıp giden içkiler ve ateşli kalabalık bize miamiden efendime söyleyeyim bir copacabana beach ten enstantaneler sunsada ortamdaki kadın azlığı ve tüplü monitörden winapmta ekolayzırı kurcalayan dj apo detayları heves kırmaya yetiyor. Ayrıca cafenin -2. katta oluşu, merdivenle pimapen pencereden girilişi de hayal kırıklığı, tüm bu eksiklerine rağmen Şanzelize Kafe Gaziosmanpaşa'nın en ünlü kafelerinden biri olmayı becermiş gibi görünüyor ve bence önemli olanda budur.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı Arkadaşından duyduğu fıkrayı tekrar satmaya çalışan amcanın dramı... Fıkrasının sonunda da bi özet geçmiyor değil hani; "Anlamadıysanız tekrar anlatayım, işte bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş..."
Mala Bağlayan Ak Amca 00:11
Mala Bağlayan Ak Amca Mala Bağlayan Adam ve Mala Bağlayan Kadın dan sonra koleksiyonun bir eksik parçasını daha bulduk.Görüntüler kısa ama uzun versiyonunu da bulacağımızı ümit ediyor.Mala Bağlayan Teyze, Mala Bağlayan Nine, Mala Bağlayan Dede... gibi eksikleri de bulup Mala Bağlayan ailesinin tüm fertlerini bir araya getirmek istiyoruz.
Herkesin Bir Popisi Vardır 00:20
Herkesin Bir Popisi Vardır Ben diyorum arkadaşım var bu İstiklal'de bir şeyler. Havasından mıdır suyundan mıdır bilemem ama röportaj yapan mallaşıyor. Aslına bakarsanız kardeşimiz haklı, Herkes kendi popisinden kendisi sorumludur. Herkesin popisine kimse karışamaz. "Herkes kendi düşüncelerini kendiler paylaşmalı"
Ne Zaman Didim Hacı 00:57
Ne Zaman Didim Hacı Anladığım kadarı ile ödev yapmayan akıllı öğrencilerimizin öğretmenden yırtma macerası... Videonun sonunda ise kişelemenin kötü bir şey olduğunu anlıyoruz.
Canlı Yayın Kazası 00:30
Canlı Yayın Kazası İzlediğim en kısa ama aynı zamanda en baba canlı yayın kazası.
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı (+ 18) 01:20
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı (+ 18) 'Kardeş ne diyon sen?'den sonra yine sadece ve sadece siteniz alkislarlayasiyorum.com a özel bir vidyo daha. İşte sarhoşken dere kenarında bisiklete binmenin zararları.
Brazzers'taki Kel Adam - Kop Gel Günahlarından 03:11
Brazzers'taki Kel Adam - Kop Gel Günahlarından biz onu Brazzerstaki Kel Adam olarak bildik hep işte o şahıs yani Johny Sins için hazırlanmış bir klip. Kop gel günahlarından parçasına kendisinin güzide eserlerinden görüntülerle anlamlı duygu yüklü bir klip hazırlamış gençler.
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe 00:16
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam - Ujgelebedasurte Eburge Uşbe IA - ROTA? isimi spor programında çarpıcı açıklamalara imza atan yorumcumuz bu hafta da olay yaratacak iddialar sunuyor. Dediği gibi; burda en azından ujgelebedasurte eburge bujde. Adam kesinlinle haklı. Büyüksün ne dediği anlaşılmayan adam.
Yılmaz Güney'den Müthiş Çözüm 00:41
Yılmaz Güney'den Müthiş Çözüm Umutsuzlar filminde mafya babası olması gereken Yılmaz Güney olmuş dert babası. dişi ağrıyan Yılmazın kapısında. Veee Yılmaz Güneyden Türk sinema tarihinin en müthiş repliği geliyo.
Van Stayla - Mc Mustafa 00:51
Van Stayla - Mc Mustafa Güzide ilimiz Van'ın yetiştirdiği nadide yeteneğimiz mc MuSTAFA ve Onun bir Jay-z'ye bir DMX'e taş çıkartacak performansı hepimize aşkı ve ihaneti tekrar sorgulatıyor. Senin o Puff Daddy'de bile olmayan karizmanı yerim ben Mustafa. Sana puanım 9 mustafa...
Kan Vermek İstemeyen Ergen 00:45
Kan Vermek İstemeyen Ergen Bu dombili kardeşimiz yeni fenomen olmaya aday gibi gözüküyor. "Kan benim damar benim, sizin olmayan beyninizi s***m. " buyrun izleyelim.
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 00:18
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim Adnan Hoca'nın nasıhat ettiği sırada arkadadan gizemli bir cisim geçiyor. Ben bır şeye benzetemedım yorum sizin.
Adnan Oktar Gibi Erkek Zor Bulunur 02:58
Adnan Oktar Gibi Erkek Zor Bulunur Maşallah Adnan hoca ramazanda da boş durmamış yeni konuklar ve yeni iltifatlar, inşallah diyorum hocam, maşallah... Bonita bilmiş değerini de biz bilememişiz.
Ateistleri İmana Getiren Origami 05:25
Ateistleri İmana Getiren Origami Efenim olay Nevşehir'in Avanos ilçesinde meydana gelmiş. Kuran'dan ayetler göstermek yerine kağıtlardan bir şeyler oluşturup, genç dimağları imana getirmeye çalışan adamın dramını istifadelerinize sunuyorum.
Cem Yılmaz Fundamentals - Ekstralar 35:57
Cem Yılmaz Fundamentals - Ekstralar Cem Yılmaz'ın gösterisinin sinemada olmayan bölümleridir.Arkadaki kitapları merak etmişizdir gösterisinde, bu bölümde de o kitapların içlerinin boş olduğunu görüyoruz. Esprilerini anlatmaya zaten gerek yok iyi seyirler.
Biber Gazına Gelişine Vuran Adam 00:03
Biber Gazına Gelişine Vuran Adam Taksim'de gelen biber gazına gelişine müthiş bir vuruş yaparak polise gönderen adamı izleyelim, efendim.
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) 09:38
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) İnternette var olan Gmax videolarının bir mixini yapmışlar, güzel de olmuş, bize de izlemek düşüyor.
Metrobüste Yanına Erkek Oturtmayan Kadın 01:14
Metrobüste Yanına Erkek Oturtmayan Kadın Bayanın biri Metrobüs yolculuğuna kendini fazlasıyla kaptırmış olacak ki yanıma erkek oturmasın, bayan otursun diyecek kadar yüzsüzleşmiş.
AKP Kazlıçeşme Mitingi Hayvanlı Versiyon 00:25
AKP Kazlıçeşme Mitingi Hayvanlı Versiyon Pokemon versiyonundan sonra şimdide hayvanlı versiyon Orijinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127283/akp-secmeninin-kamera-gorunce-cosmasi Pokemon versiyonu izlemek için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/127476/ak-partili-secmen-pokemon-edition
Otobüste Yarım Saat Tacize Uğrayan Türk Kızı 00:09
Otobüste Yarım Saat Tacize Uğrayan Türk Kızı Piril polat adlı instagram kullanıcısının videosu yorumsuz yayınlıyorum. http://instagram.com/p/eSBVkECNJQ/
Qarizma Rap - Dj Yıldırım - Tehlike - R-FLex - Üstüne Alınana 04:10
Qarizma Rap - Dj Yıldırım - Tehlike - R-FLex - Üstüne Alınana Gün geçmiyor ki Adana'dan yeni bir arabesk rap parçası daha gelmesin. İzlerken bu insanlar bizden farklı ne yiyip içiyorlar da böyle oluyorlar diye düşünmedim de değil. İzliyoruz efendim.
Atom Fiziğine de Profesörlüğe de Lanet Olsun 00:42
Atom Fiziğine de Profesörlüğe de Lanet Olsun alkışlarlayaşıyorum.com diyor ki: eylülün 10unda Atlas deneyi adında "Big Bang" olayının taklidi olan bir deney yapılacak. İnsanın başına ne gelirse ya meraktan, ya atomdan gelirmiş ey insanoğlu, rahat durun biraz. Güzelim dünya battı mı niye merak ediyon big bangi bilmemneyi. Yaşamana baksana ya. Atom fiziği profesörü bir türk bilimadamının hergele bir it oluşunu anlatan didaktik Kadir İnanır filminden kesit. Bir kumarbaz kızı, atom fizikçisi Kadir'e laf sokar ve olaylar gelişir. Olan bilimsel gelişim sürecindeki Türkiye'ye olur. Elveda ay elveda feza.
Ekmeleddin Diye Öten Horoz 00:07
Ekmeleddin Diye Öten Horoz Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na bir destek te horoz arkadaşımızdan geldi. Bakalım bu desteğe Ekmelleddin Bey'in bir cevabı olacakmı.
Kasın Kadın Spikerin Üzerindeki Etkisi 00:46
Kasın Kadın Spikerin Üzerindeki Etkisi Efendim adam çalışmış yağları eritmiş kas etmiş, ama bayan spiker de erimekten geri kalmamış röportaj ettiği esnada neredeyse orgazm olacak duruma geliyor,
Sadness İn Ankara 03:30
Sadness İn Ankara Bir de böyle izleyelim. Pharrell Williams - Happy (Woodkid Sad Remix) Planning & Production: Ceren Ezgi Demir, Mert Pervin
Detone 00:23
Detone Detone olan bir amcanın feryadı. Aklıma danone geldi, hatta danone gelince taffarel geldi. Durmalıyım.detone-danone-taffarel bu gider böyle.
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) 00:28
Acemi Sürücü Kaza Yaparsa (Küfür İçerir) Her şeyin acemisi olmak zordur. Özellikle İstanbul trafiğinde acemi bir bayan sürücünün yaşayacakları, nice korku filmine taş çıkartacak senaryoya sahiptir. Siz gene de kaza yaparsanız, aracı terketmeden önce el frenini mutlaka çekiniz.
Polisin İsyanı - Ne Yapayım Osurayım mı? 00:45
Polisin İsyanı - Ne Yapayım Osurayım mı? Polisin çekim yapan basın görevlisi hanımefendiye verdiği tepkiyi izliyoruz efenim..
Gerçek Deniz Kızı 2 02:11
Gerçek Deniz Kızı 2 Bugünkü deniz kızı videosunu görünce bundan yaklaşık 5 sene önce kendi kameramla Mozambik'te Osuranga kıyısında çektiğim bu görüntüler aklıma geldi, sadece siz alkışlarlayaşıyorum üyeleri için.
Lol'da Canlı Yayını Babası Tarafından Basılan Genç (Küfür İçerir) 00:51
Lol'da Canlı Yayını Babası Tarafından Basılan Genç (Küfür İçerir) Evet yayıncı arkadaşımız yayınını yapıp öfke kusarken bir anda evde bu konudan sıkılan ve kızan baba odaya dalıyor ve olaylar gelişiyor bir anda neye uğradığını aşıran yayıncı şaşkına dönüyor izliyoruz efenim
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar 01:55
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar Arkadaş Ercan Saatçi' ye baya bi giydiriyor, Ercan abimiz durur mu? Durmazz.
3 Yaşından Beri Eylemlere Katılan 9 Yaşındaki Kız 02:59
3 Yaşından Beri Eylemlere Katılan 9 Yaşındaki Kız TV 10 da Canlı yayında konuşan harika kız 9 yasinda 3 yasindan beri eylemci. Söyleyecek fazla bi şey yok zaten maşallah kız akıllı hiç de yapmacık değil yani büyük numarası yapmaya çalışan diğer çocuklara benzemiyor hiç.
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (BİM İçerir) 01:39
Komedi Filmi Gibi Market Soygunu (BİM İçerir) Açıklamaya direkt olarak bir soruyla başlıyorum.. "Ülkemizdeki en absürt olayların gerçekleştiği şehir hangisidir?" .. Cevaplarını duyar gibiyim, tabiiki de Adana. Videoda da izleyebileceğimiz gibi soygun girişiminin en anı komedi filmi gibi, soyguncu şahısların markete giriş kapısından girip marketin U yapısından dolayı kasaya uzak kalacaklarını düşünerek geri çıkıp çıkış kapısına yönelmeleri.. Markete giriş anında, marketin önündeki motorlu abinin rahatlığı, dükkandan çıkan abinin rahatlığı.. Ve final sahnesi olarak içerideki çift.. Tam bir BİM virali.