Hoşgeldiniz!

Hipnotize Etkili Videolar

Hipnoz Etkisi Yaratan Videolar

Çalışmalarıyla Hipnotize Etkisi Bırakan Makinalar 11:39
Çalışmalarıyla Hipnotize Etkisi Bırakan Makinalar Bitmek bilmeyen bir havuzun parçası görüntülerin her birini izlerken insan adeta tüm düşüncelerinden arınırken bir yandan da sebepsizce mutluluk hissiyle bulur kendini. İşte o görüntülere, o dev havuzun bir parçası olan makinelerin çalışma anlarına tanıklık ediyoruz.
İzlemesi Aşırı Zevkli Makine Yardımıyla Yapılan Çit Örgüsü 01:17
İzlemesi Aşırı Zevkli Makine Yardımıyla Yapılan Çit Örgüsü İzlemesi Aşırı Zevkli Makine Yardımıyla Yapılan Çit Örgüsü İzlemesi anlamsızca keyifli şeylerde bugün! İnce teller, devasa makineler yardımıyla parklarda, bahçelerde kullanılmak üzere birer çit haline dönüşüyor.
İzlemesi Anlamsızca Zevkli Elma Desenli Şeker Yapımı 05:04
İzlemesi Anlamsızca Zevkli Elma Desenli Şeker Yapımı Florida'da bulunan şeker tasarım merkezi Lofty Pursuits yaptığı şekerler oldukça ilginç ve etkileyici görünüyor.
Aşırı Pratik Sayfa Çevirme Mekanizması 00:59
Aşırı Pratik Sayfa Çevirme Mekanizması Masa başında gazete keyfi yaparken, en fazla zararla bir gazete sayfası nasıl çevrilir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Stresinizi Alıp Götürecek Görüntüler 05:51
Stresinizi Alıp Götürecek Görüntüler Bir an için arkanıza yaslanın ve bu videoyu izleyip rahatlayın. Sonra tabi tekrar işlere devam edin.
Sebzelerin Hipnotize Edici Görüntüleri 04:06
Sebzelerin Hipnotize Edici Görüntüleri Mike Pelletier'ın kısa filmi Still Life bizleri meyve, sebze ve ekmeğin aniden sönen ve yeniden şişen anlarına yolculuğa götürüyor. Hipnotize edici görüntüleriyle Still Life...