Hoşgeldiniz!

Komik Düğün Videoları

En Güzel Düğün Videoları

LSD Sponsorluğunda Yunan Düğünü 02:39
LSD Sponsorluğunda Yunan Düğünü Komşunun düğünlerinin ne kadar eğlenceli ve iç gıcıklayıcı olduğunu gözler önüne seren hoş görüntülerle baş başa bırakıyorum sizleri. En son katıldığınız bir düğünü aklınıza getirin ve ne boktan düğünlere tahammül ettiğimizi görün dostlarım.
Düğünde Çılgınca Dans Eden Tesettürlü Kız 00:45
Düğünde Çılgınca Dans Eden Tesettürlü Kız Senelerdir çizdiğin namuslu ayağını bir çırpıda attın be kızım. Çılgın Atmıştır çılgın!
Böyle Olur Yunan Kır Düğünü 04:10
Böyle Olur Yunan Kır Düğünü Bizim kır düğünlerinde erkek erkeğe saçma sapan oyunlar oynar, birbirimize leblebi atar ve iki bira içip kavga cıkarırız. Bir de sakız Adasındaki yunan eğlencesine bakın. Ablamız çok şeffaf, içi dışı bir dinime imanıma.
Dansıyla Düğüne Neşe Katan Bağyan (Bulgar Düğünü) 11:26
Dansıyla Düğüne Neşe Katan Bağyan (Bulgar Düğünü) Bulgar mahalle düğünleri her zaman eğlencenin ve görsel şölenin hat safhada olduğu şenlikler olarak beğeni topluyor. Buradaki mahalle düğününde muhacir kızımızın ve diğer davetli gençlerin yeteneklerine şahit oluyoruz.
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede 00:22
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede Yöresel bir düğün oyunu olarak tahmin ettiğim tren vagonu şeklini alıp müzikle ileri gitme olayında son vagon olan dedemiz öndeki hanıma fordlayarak son vagon olmanın verdiği keyifi konuşturuyor.
Düğünde Bir Şey Dansı Yapmak 01:06
Düğünde Bir Şey Dansı Yapmak Bugüne kadar sitede genelde bizim düğünlerden abuk subuk dans kesitleri izlerdik, bu video ile yüreğime biraz su serpildi. Yalnız değilmişiz. Chris De Burgh bu videoyu görse "Lady in red" isimli şarkısının sözlerini değiştirir herhalde..
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması 01:29
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması Türkler Almanyada yol keserek ve havaya ateş açarak düğün eğlencesi yaptı.Bakalım ne cazalar gelecek önümüzdeki günlerde sanırım okuruz
Bulgar Usulü Düğün Dernek 03:06
Bulgar Usulü Düğün Dernek Ne güzel de oynuyorlar kedi canlarınızı sizin , efem Bulgar düğünlerinden bir kare izliyoruz...
Rusların Çılgın Düğün Eğlencesi 02:26
Rusların Çılgın Düğün Eğlencesi Rusların Çılgın Düğün Eğlencesi
Tofaşsız Düğün Olmaz (KmC) 00:26
Tofaşsız Düğün Olmaz (KmC) Tofaşsız Düğün Olmaz En kaliteli Tuning Videoları, Drag, drift, Sıfır çizme, Burnout, Lastik yakma, Yalnızca Tüm Türkiye'yi Kapsayan Konya Modifiye Center'de Bizi takip etmek için : Sitemiz: www.konyamodifiyecenter.net Facebook Sayfamız: www.facebook.com/konyamodifiyecenter
Ortadoğu'da Sıradan Bir Düğün 01:00
Ortadoğu'da Sıradan Bir Düğün Yok artık diyeceğiniz bir video sizlerler arkadaşlar. Ortadoğu'da sıradan bri düğünü izliyoruz.
Düğün Salonuna Kayıkla İnerken Yere Düşen Çift 00:14
Düğün Salonuna Kayıkla İnerken Yere Düşen Çift Sitede böyle bir video vardı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/198256/tavandan-sarkan-kayikla-dugun-salonuna-inmek Trabzon'un Sürmene ilçesinde İsmail Kılıç, kardeşi ve arkadaşı ile işlettikleri düğün salonunda geliştirdikleri sistem ile gelin ve damadı balıkçı kayığı ile uçurarak salona indiriyor.Yaklaşık 5 bin liraya mal olan kayığın işleyiş sistemini anlatan işletmeci İsmail Kılıç, “Bir sürü mühendisle görüştük, hiçbiri bu işin üstünden gelemedi. Sadece işçiliği için 10 bin lira isteyenler oldu. En sonunda bizim oğlan iki, üç arkadaşını yanına alarak koca kayığı ve sistemi halletti. Laz aklıyla yapamayacağımız şey yok. Buna artık iyice inandık. Siz de inansanız iyi olur.” dedi. ve bu kayık artık yok
Her Şeyin Ters Gittiği Düğün 02:19
Her Şeyin Ters Gittiği Düğün Böyle Rezalet Bir Düğün Töreni Daha Görülmemiştir.. Organizatör Gelinin Eski Sevgilisi Olabilir..
Parayı Verip Gelinin Memeyi Avuçlayan Düğün Ahalisi  01:39
Parayı Verip Gelinin Memeyi Avuçlayan Düğün Ahalisi Bu nasıl bir gelenek? Geline para takan, yada eline para sıkıştıranlar, gelinin memişlerini ellemeyi hak ediyor. Bununla da yetinmiyorlar birde memeleri avuçlarken anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektiriyorlar.
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 21:03
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu Evet bu videomuzda Rusların düğünlerde çılgın dansları, eğlenceli rus düğün oyunları ve birbirinden güzel rus kızlarından oluşan top10 videosunu birarada. Türklerin her zaman ilgisini çeken yanıbaşımızda ki Rusya'daki, Rus kızların zor durumları, bir o kadarda eğlenceli dakikalarından oluşan bu videoda eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Böyle Düğün Kavgası Görmediniz! 00:40
Böyle Düğün Kavgası Görmediniz! en komik şaka videoları, komik kazaları, komik kazaları 2016, komik kazaları araba, komik kazaları motor, dünyanın en komik kazaları 2016, dünyanın en komik kazaları, komik kazalar 2016, komik kazalar, komik kazalar motor, komik kazalar izle, komik kazalar araba, en komik kazaları, en komik motor kazaları, en komik araba kazaları, en komik futbol kazaları, en komik trafik kazaları, en komik düğün kazaları, en komik spor kazaları, komik kazalar bisiklet, komik kazalar bayan, çok komik kazalar, dünyanın en komik kazalar, denizde komik kazalar, en komik kazalar, en komik kazalar trafik, en yeni komik kazalar, en komik kazalar izle, komik kazalar fail, gülmek garanti komik kazalar, komik kazalar videoları izle, komik kazalar mobese, motorsiklet komik kazalar, motorla yapılan komik kazalar, süper komik kazalar, komik kazalar ve şakalar, komik kazalar türkiye, türkiyede komik kazalar, türkiyedeki komik kazalar, komik kazalar video, ilginç ve komik kazalar, komik kazalar yeni, vine, komik vinelar, vine türkiye,
En Komik Düğün Kazaları 04:50
En Komik Düğün Kazaları Belki de hayatınızdaki en önemli ve en özel anlardan biri düğün gününüz. Ne kadar planlasanız da, ne kadar dikkatli olsanız da o gün yaşayabileceğiniz komik kazalardan kaçamazsınız. İşte en komik düğün kazaları...
Bmw Honda Düğün Konvoyu - Adana 04:55
Bmw Honda Düğün Konvoyu - Adana Adana'da yapılan Düğün Konvoyu BMW, Honda gibi bir çok modifiyeli aracın buluştuğu konvoy görüntüleri Kaynak : Kemal Soner
Düğün Konvoyunun Önünü iş Makinesiyle Kestiler 00:45
Düğün Konvoyunun Önünü iş Makinesiyle Kestiler Muğla’nın Marmaris ilçesinde hafta sonu gerçekleşen bir düğünde inşaat malzemeleri satan firmanın personeli, evlenen patronlarının düğün arabasının önünü iş makinesiyle keserek bahşiş istedi. Marmaris’e bağlı Selimiye Mahallesi’nde inşaat malzemeleri satan firmanın sahibi Cem Öztekin, bir süre önce tanışarak aşık olduğu Sinem Öztekin ile hafta sonu gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı düğünde, damadı bekleyen sürprizler vardı.
Düğün Konvoyunda Motora Çarpan Trafik Magandası 01:20
Düğün Konvoyunda Motora Çarpan Trafik Magandası Düğün konvoyunda yolu kapatmaya yeltenen otomobil sürücüsü sol şeritten gelen motor sürücüsüne kaza yaptırarak ağır yaralanmasına sebep oluyor.
Almanya'daki Türklerden Çılgın Düğün Klibi 04:18
Almanya'daki Türklerden Çılgın Düğün Klibi Malumunuz Almanyadaki Türkler biz Türklere göre daha anormaldir.Jön saçları ve değişik hareketleriyle bunları harmanladıkları bu klipte kendimizden geçeceğiz (!)
Düğün Günü Gelinin Başına Tatsız Olayın Gelmesi 00:38
Düğün Günü Gelinin Başına Tatsız Olayın Gelmesi Rusya'nın Ufa şehrinde meydana gelen olayda; fotoğraf çekimi sırasında poz veren gelin ve damat, arkadaki gelin arabasının bir anda hareket etmesiyle neye uğradıklarını şaşırdılar. Gelinin duvağı arabaya takılınca olanlar oldu. Bir hayli sinirlenen gelini sakinleştirmek düğüne gelen misafirlere kaldı.
Aksaray'da Beyin Delen Fantastik Düğün 02:08
Aksaray'da Beyin Delen Fantastik Düğün Akhisar Köyünde çekilen görüntülerde gerçek anlamda psikolojiyi dağıtma garantili düğün gerçekleştirmişler. Videoo herşeyi anlatıyor. Mallesef izliyoruz.
Düğün Öncesi Gelini Kıyafetleri ile Yıkamak 05:15
Düğün Öncesi Gelini Kıyafetleri ile Yıkamak Düğün öncesi yapılan adetlerde gelin hamamı falan biliyorduk ancak. Gelini elbiselerle duşa sokup yıkamak bide bunu kameraya almak, banyoda oynamak nedir?
Kırşehir'de Yapılan Akıllara Zarar Öcülü Düğün 01:27
Kırşehir'de Yapılan Akıllara Zarar Öcülü Düğün Görüntüler Dünyayı Kurtaran Adam filminin kamera arkası değil arkadaşlar.ilk başlardaki yaratıkları görünce ben öyle zannettim ama sik oynatan ku klux klan üyesini görünce bambaşka bişey olduğunu farkettim.Şaman ayini diyen de var eski türk geleneklerine göre bir şenlik olduğunu söyleyen de var.Yorum sizin a dostlar
Mükemmel Saçmalıkta Düğün Organizasyonu 02:19
Mükemmel Saçmalıkta Düğün Organizasyonu Hem nostaljik hem de absürt olması bakımından ayrı bir havası olan düğünde damat ve gelin eğlenceli bir ortam içerisinde kendilerini bulurlar. Bu düğünde davetli olmak isterdim lan, çok eğlenceli
Herkesin Ayrı Telden Oynadığı Düğün 00:50
Herkesin Ayrı Telden Oynadığı Düğün Bulgaristan'daki bir düğünde çalan müzik eşliğinde eğlencenin dibine vuran insanlar ilginç figürler sergilemiş.
 Saykodelik Düğün Ayini  Vol2 01:32
Saykodelik Düğün Ayini Vol2 Geçen sefer saykodelik düğünün bir kısmını görmüştük. Adamlar bu sefer uçuşa geçmiş kafalar bir milyon.
Düğün Dansı Diye Buna Denir 05:02
Düğün Dansı Diye Buna Denir Çiftin Düğün Düğün Dansları Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tırcılardan Düğün Konvoyu 01:45
Tırcılardan Düğün Konvoyu Çorum'un Sungurlu ilçesinden yine bir Türk işi düğün konvoyu. Aklıma Gta'da düğün konvoyu yapanlar geldi. Neden Ets'de olmasın?
Kamera Çekim Yaparken Yemek Yiyememek 00:39
Kamera Çekim Yaparken Yemek Yiyememek sanki 3 gün önce değilde, bi 20 25 yıl evvel çekilmiş gibi duran videoya konu olan durumdur efendim. ortam ve müziklerde dağistan atmosferi olsa da, insanlar bir dağıstan düğünü için çok sakin. video kalitesi ve insanların kamera karşısındaki reaksiyonlarıyla adeta geçmişten günümüze ışınlanmış çekim için buyrunuz efenim.
Gelin ve Babasından Çılgın Düğün Dansı 03:57
Gelin ve Babasından Çılgın Düğün Dansı Gelin ve Babasından Çılgın Düğün Dansı Düğünde klasik baba kız dansı yerine, çılgın ve enerji dolu bir gösteriye hazır olun.
LSD Sponsorluğunda Yunan Düğünü 02:39
LSD Sponsorluğunda Yunan Düğünü Komşunun düğünlerinin ne kadar eğlenceli ve iç gıcıklayıcı olduğunu gözler önüne seren hoş görüntülerle baş başa bırakıyorum sizleri. En son katıldığınız bir düğünü aklınıza getirin ve ne boktan düğünlere tahammül ettiğimizi görün dostlarım.
Düğünde Çılgınca Dans Eden Tesettürlü Kız 00:45
Düğünde Çılgınca Dans Eden Tesettürlü Kız Senelerdir çizdiğin namuslu ayağını bir çırpıda attın be kızım. Çılgın Atmıştır çılgın!
Böyle Olur Yunan Kır Düğünü 04:10
Böyle Olur Yunan Kır Düğünü Bizim kır düğünlerinde erkek erkeğe saçma sapan oyunlar oynar, birbirimize leblebi atar ve iki bira içip kavga cıkarırız. Bir de sakız Adasındaki yunan eğlencesine bakın. Ablamız çok şeffaf, içi dışı bir dinime imanıma.
Dansıyla Düğüne Neşe Katan Bağyan (Bulgar Düğünü) 11:26
Dansıyla Düğüne Neşe Katan Bağyan (Bulgar Düğünü) Bulgar mahalle düğünleri her zaman eğlencenin ve görsel şölenin hat safhada olduğu şenlikler olarak beğeni topluyor. Buradaki mahalle düğününde muhacir kızımızın ve diğer davetli gençlerin yeteneklerine şahit oluyoruz.
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede 00:22
Düğünde Kendini Kaybeden Fortçu Dede Yöresel bir düğün oyunu olarak tahmin ettiğim tren vagonu şeklini alıp müzikle ileri gitme olayında son vagon olan dedemiz öndeki hanıma fordlayarak son vagon olmanın verdiği keyifi konuşturuyor.
Düğünde Bir Şey Dansı Yapmak 01:06
Düğünde Bir Şey Dansı Yapmak Bugüne kadar sitede genelde bizim düğünlerden abuk subuk dans kesitleri izlerdik, bu video ile yüreğime biraz su serpildi. Yalnız değilmişiz. Chris De Burgh bu videoyu görse "Lady in red" isimli şarkısının sözlerini değiştirir herhalde..
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması 01:29
Türklerin Almanya'da Düğün Kutlaması Türkler Almanyada yol keserek ve havaya ateş açarak düğün eğlencesi yaptı.Bakalım ne cazalar gelecek önümüzdeki günlerde sanırım okuruz
Bulgar Usulü Düğün Dernek 03:06
Bulgar Usulü Düğün Dernek Ne güzel de oynuyorlar kedi canlarınızı sizin , efem Bulgar düğünlerinden bir kare izliyoruz...
Rusların Çılgın Düğün Eğlencesi 02:26
Rusların Çılgın Düğün Eğlencesi Rusların Çılgın Düğün Eğlencesi
Tofaşsız Düğün Olmaz (KmC) 00:26
Tofaşsız Düğün Olmaz (KmC) Tofaşsız Düğün Olmaz En kaliteli Tuning Videoları, Drag, drift, Sıfır çizme, Burnout, Lastik yakma, Yalnızca Tüm Türkiye'yi Kapsayan Konya Modifiye Center'de Bizi takip etmek için : Sitemiz: www.konyamodifiyecenter.net Facebook Sayfamız: www.facebook.com/konyamodifiyecenter
Ortadoğu'da Sıradan Bir Düğün 01:00
Ortadoğu'da Sıradan Bir Düğün Yok artık diyeceğiniz bir video sizlerler arkadaşlar. Ortadoğu'da sıradan bri düğünü izliyoruz.
Düğün Salonuna Kayıkla İnerken Yere Düşen Çift 00:14
Düğün Salonuna Kayıkla İnerken Yere Düşen Çift Sitede böyle bir video vardı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/198256/tavandan-sarkan-kayikla-dugun-salonuna-inmek Trabzon'un Sürmene ilçesinde İsmail Kılıç, kardeşi ve arkadaşı ile işlettikleri düğün salonunda geliştirdikleri sistem ile gelin ve damadı balıkçı kayığı ile uçurarak salona indiriyor.Yaklaşık 5 bin liraya mal olan kayığın işleyiş sistemini anlatan işletmeci İsmail Kılıç, “Bir sürü mühendisle görüştük, hiçbiri bu işin üstünden gelemedi. Sadece işçiliği için 10 bin lira isteyenler oldu. En sonunda bizim oğlan iki, üç arkadaşını yanına alarak koca kayığı ve sistemi halletti. Laz aklıyla yapamayacağımız şey yok. Buna artık iyice inandık. Siz de inansanız iyi olur.” dedi. ve bu kayık artık yok
Her Şeyin Ters Gittiği Düğün 02:19
Her Şeyin Ters Gittiği Düğün Böyle Rezalet Bir Düğün Töreni Daha Görülmemiştir.. Organizatör Gelinin Eski Sevgilisi Olabilir..
Parayı Verip Gelinin Memeyi Avuçlayan Düğün Ahalisi  01:39
Parayı Verip Gelinin Memeyi Avuçlayan Düğün Ahalisi Bu nasıl bir gelenek? Geline para takan, yada eline para sıkıştıranlar, gelinin memişlerini ellemeyi hak ediyor. Bununla da yetinmiyorlar birde memeleri avuçlarken anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektiriyorlar.
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu 21:03
Rusların 10 Enteresan Düğün Oyunu Evet bu videomuzda Rusların düğünlerde çılgın dansları, eğlenceli rus düğün oyunları ve birbirinden güzel rus kızlarından oluşan top10 videosunu birarada. Türklerin her zaman ilgisini çeken yanıbaşımızda ki Rusya'daki, Rus kızların zor durumları, bir o kadarda eğlenceli dakikalarından oluşan bu videoda eğlenceli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Böyle Düğün Kavgası Görmediniz! 00:40
Böyle Düğün Kavgası Görmediniz! en komik şaka videoları, komik kazaları, komik kazaları 2016, komik kazaları araba, komik kazaları motor, dünyanın en komik kazaları 2016, dünyanın en komik kazaları, komik kazalar 2016, komik kazalar, komik kazalar motor, komik kazalar izle, komik kazalar araba, en komik kazaları, en komik motor kazaları, en komik araba kazaları, en komik futbol kazaları, en komik trafik kazaları, en komik düğün kazaları, en komik spor kazaları, komik kazalar bisiklet, komik kazalar bayan, çok komik kazalar, dünyanın en komik kazalar, denizde komik kazalar, en komik kazalar, en komik kazalar trafik, en yeni komik kazalar, en komik kazalar izle, komik kazalar fail, gülmek garanti komik kazalar, komik kazalar videoları izle, komik kazalar mobese, motorsiklet komik kazalar, motorla yapılan komik kazalar, süper komik kazalar, komik kazalar ve şakalar, komik kazalar türkiye, türkiyede komik kazalar, türkiyedeki komik kazalar, komik kazalar video, ilginç ve komik kazalar, komik kazalar yeni, vine, komik vinelar, vine türkiye,
En Komik Düğün Kazaları 04:50
En Komik Düğün Kazaları Belki de hayatınızdaki en önemli ve en özel anlardan biri düğün gününüz. Ne kadar planlasanız da, ne kadar dikkatli olsanız da o gün yaşayabileceğiniz komik kazalardan kaçamazsınız. İşte en komik düğün kazaları...
Bmw Honda Düğün Konvoyu - Adana 04:55
Bmw Honda Düğün Konvoyu - Adana Adana'da yapılan Düğün Konvoyu BMW, Honda gibi bir çok modifiyeli aracın buluştuğu konvoy görüntüleri Kaynak : Kemal Soner
Düğün Konvoyunun Önünü iş Makinesiyle Kestiler 00:45
Düğün Konvoyunun Önünü iş Makinesiyle Kestiler Muğla’nın Marmaris ilçesinde hafta sonu gerçekleşen bir düğünde inşaat malzemeleri satan firmanın personeli, evlenen patronlarının düğün arabasının önünü iş makinesiyle keserek bahşiş istedi. Marmaris’e bağlı Selimiye Mahallesi’nde inşaat malzemeleri satan firmanın sahibi Cem Öztekin, bir süre önce tanışarak aşık olduğu Sinem Öztekin ile hafta sonu gerçekleşen muhteşem bir düğünle hayatını birleştirdi. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı düğünde, damadı bekleyen sürprizler vardı.
Düğün Konvoyunda Motora Çarpan Trafik Magandası 01:20
Düğün Konvoyunda Motora Çarpan Trafik Magandası Düğün konvoyunda yolu kapatmaya yeltenen otomobil sürücüsü sol şeritten gelen motor sürücüsüne kaza yaptırarak ağır yaralanmasına sebep oluyor.
Almanya'daki Türklerden Çılgın Düğün Klibi 04:18
Almanya'daki Türklerden Çılgın Düğün Klibi Malumunuz Almanyadaki Türkler biz Türklere göre daha anormaldir.Jön saçları ve değişik hareketleriyle bunları harmanladıkları bu klipte kendimizden geçeceğiz (!)
Düğün Günü Gelinin Başına Tatsız Olayın Gelmesi 00:38
Düğün Günü Gelinin Başına Tatsız Olayın Gelmesi Rusya'nın Ufa şehrinde meydana gelen olayda; fotoğraf çekimi sırasında poz veren gelin ve damat, arkadaki gelin arabasının bir anda hareket etmesiyle neye uğradıklarını şaşırdılar. Gelinin duvağı arabaya takılınca olanlar oldu. Bir hayli sinirlenen gelini sakinleştirmek düğüne gelen misafirlere kaldı.