Hoşgeldiniz!

Kahraman İnsanlar

Hayat Kurtaran İnsan Videoları

Köpeği Sıkıştığı Yerden Kurtaran Kedi 01:31
Köpeği Sıkıştığı Yerden Kurtaran Kedi 1.5 dakikalık, sanki uzun metrajlı bir dostluk filmi izlermişçesine izlenilen ve 1.5 dakikada içinde uzun metrajlı filmlerin bulundurduğu konuları (azim, istek, başarı, cesaret) barındıran video. kahramanımız bir kedi ama bu kedi mel gibsonlu william wallace kadar cesur. şaheser 59 saniye edit; deliğin içine girdiği anda arkadan ittirdi mi? diye soranlar olacaktır. evet net geo'da bu video hakkında araştırma yapmışlar ve arkadan olanca kuvvetiyle ittirdigine karar vermişler. bende videoyu buraya taşımadan önce net geo da izledim. video ve açıklama ekşiden alıntıdır. Seviyeyi yükseldiyse kusura bakmayın.
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç 02:22
Balon Balığını Kancadan Kurtaran Dalgıç Hayvan sever dalgıç, balon balığının ağzına takılan büyük kancayı çıkarmakta yardım ediyor.
Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan 00:58
Serçeyi Nefesi ile Kurtaran İnsan Dondurucu havaların olduğu şu günlere uygun bir video. başlığı nasıl atacağıma karar veremedim.. olayın özü şudur.. minik serçe demir üzerinde duruyor ancak soğuktan ayakları demire yapışıyor.. sonra bu güzel insan nefesi ile ayaklarının buzunu çözüp kurtarıyor. muhtemelen amerikada çekilmiş görüntü... Kar kış kardan adam şu bu güzel ama işte dışarıda olan canlılar için başka bir mücadele var. iyi seyirler efendim.
Mancınık Yöntemiyle Kedi Kurtaran Adana İtfaiyesi 03:48
Mancınık Yöntemiyle Kedi Kurtaran Adana İtfaiyesi Her yerde kurtarma adı altında geçiyor ama ben burda kurtarma gibi bir durum göremedim ki. Kedi kendi düşseysi bundan daha soft düşerdi, bildiğin yere çarptı.
Çocuğunu Son Anda Kurtaran Kahraman Baba 00:20
Çocuğunu Son Anda Kurtaran Kahraman Baba Abimiz oyuncak arabanın çocuğunun üstüne geldiğini farkedince öyle bir koşuyorku yarışmada olsa ilk 3 e kesin girerdi.
İtfaiyeyle İşbirliği İçinde Yavrularını Kurtaran Anne Köpek 01:53
İtfaiyeyle İşbirliği İçinde Yavrularını Kurtaran Anne Köpek Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, bir sokak köpeği, yağmur suyu tahliye kanalında mahsur kalan 8 yavrusunu itfaiye ekiplerinin de yardımıyla son anda boğulmaktan kurtardı.
Arkadaşını Örümcek Ağından Kurtaran Yaban Arısı 01:05
Arkadaşını Örümcek Ağından Kurtaran Yaban Arısı Londra'da penceresinin kenarında, örümcek ağında takılmış yaban arısını gören abi, kendi deyimiyle bu "vahşi hayat dersi"ni oğluna izletmek için video'ya almaya karar veriyor. Sonra da bu görüntüleer ortaya çıkıyor, izliyoruz.
Uçağı Son Anda Çakılmaktan Kurtaran Pilot 00:43
Uçağı Son Anda Çakılmaktan Kurtaran Pilot Madeira uluslararası havaalanında ters rüzgarlar uçaklara zor inişler yaptırıyor. Bunlardan bir tanesi de 20 Ekimde meydana geldi. Pilot çakılan uçağı son anda doğru hamle yaparak uçağı indirmeyi başardı.
Çocuğu Köpek Saldırısından Kurtaran Yiğit Kedi 00:56
Çocuğu Köpek Saldırısından Kurtaran Yiğit Kedi Dışarıda kendi başına takılan çocuğun ayağını bir köpek aniden kapıyor ancak yiğit kedi gelip çocuğu kurtarmayı başarıyor.Kısa süre sonra anne çocuğuna yardıma koşuyor.İzliyoruz.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 05:33
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız Savaşın, insanların, politikanın kötülüğün kol gezdiği eskiyi özleten şu dünyada, iyi insanların hala varolduğunu bilmek çok güzel. Sokak kapısının açıldığı ipi kapı deliğinden dışarı bırakıp komşularına güvenmeyi özleyen, geceleri kapı önlerinde eskisi gibi çekirdek yemek isteyen, mahalle çeşmesinden mahalle maçından sonra kana kana su içmeyi,arabaların arkasına takılıp,geceleri zile bas kaç oynamayı özleyenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 2 04:28
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 2 ilkini izlediğimde keşke daha uzun olsun demiştim insanların iyilik yaptığını görmek istediğim içindi bu lafım. gezinirken böyle bi videoya rastladım. ilkinin devamı mı aynı adam mı yapmış bilmiyorum ama bunu 2 diye kabul etmekte bir sakınca yoktur iyi seyirler. iyilik yap iyilik bul
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3 04:19
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3 Facebookta gezinirken bulduğum bir video ''Paylaşım Atölyesi'' sayfasından aldım videoyu. Video hakkında pek bir şey söylemek istemiyorum zaten başlıktan anlamışsınızdır. İyi Seyir. Şarkının linki: http://www.youtube.com/watch?v=9lDhZJMyM_4
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 4 05:08
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 4 İnsanların para, rant, konum sevdaları yüzünden farkında olup bu kadar kötülüğün olduğu günümüzde, aralarından sıyrılan iyi insanları görmek ve bilmek ne güzel. İyilikten zarar gelmeyeceğini, karşılıksız yapılan iyiliğin mutlaka geri döndüğünü bilen birisi olarak iyilikten vazgeçmeyelim. Not: Sitede paylaşılan 'O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız' videolarının bazı görüntülerini de içermektedir.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 5 03:22
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 5 Rusya'dan araç kameralarından yansıyan iyilik görüntüleri. Galiba bu görüntüler hit aldıkça daha fazla iyilik artışı oluyor.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 04:04
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 6 İnsan hayatına bile duyulan saygının gittikçe azaldığı şu günlerde hayvanlara yardım edip hayatlarını kurtaran insanlara rastlamak çok güç. Fakat hala insanlığını kaybetmemiş ve zor durumdaki hayvanlara yardım eden belli bir kesim mevcut... "O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 3" adlı videonun devamı niteliğindeki bu video bize yeryüzünde hala iyi insanların var olduğunu hatırlatıyor.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 7 03:53
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 7 Her şeye rağmen hayatta hala iyi insanların var olduğunu bilmek güzel. Kurtulduklarında yaşadıkları mutluluğun verdiği keyfe paha biçilemez.
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 8 06:09
O Değil de, İyi İnsanlar İyi ki Varsınız 8 Gerçek kahramanlıkların yer aldığı videomuzu izleyelim. Özellikle 2:44 'teki abimize dikkat edelim lütfen. İyi seyirler.
Köpeği Pitonun Elinden Kurtaran Adam 00:41
Köpeği Pitonun Elinden Kurtaran Adam Hindistan'ın Karnataka bölgesinde bir köylü dev pitonun yutmak üzere sararak boğmakta olduğu köpeğini işte böyle kurtardı.Bir cep telefonuyla saniye saniye kaydedilen görüntülere göre, dev piton gövdesiyle sardığı köpeği sıkarak boğarken imdada köpeğin sahibi yetişti.Tedbiri elden bırakmayarak uzakta durmaya çalışan köylü elindeki dal parçasıyla pitona tekrar tekrar vurdu.Şaşıran yılan yavaş yavaş gövdesini gevşetince köpek de aradan kaçmayı başardı.Köpek coşkuyla havlarken yılanın da hızla çalıların arasında kaybolduğu görüldü.
Darıca Sahilde Denize Düşen Kuşu Kurtaran Vatandaş 03:05
Darıca Sahilde Denize Düşen Kuşu Kurtaran Vatandaş Darıca sahildeyken aniden kuşun düşmesini gördük ve ondan sonra iyi bir vatandaş denize atlayarak onu kurtardı.Kuşu kurtaran adam görür görmez atladığından cüzdan ve telefonu zarar gördü.