Hoşgeldiniz!

Sokak Lezzeti Videoları

İlginç Sokak Lezzetleri

Tayland Sokak Lezzetleri - Muzlu Pankek 04:27
Tayland Sokak Lezzetleri - Muzlu Pankek Tayland sokaklarında muzlu pankek yapılışını izliyoruz efenim.
Hindistan Sokak Lezzetleri - Dosa 04:58
Hindistan Sokak Lezzetleri - Dosa Siteye haftalardır Hipnoz edici Sokak lezzetleri koyulmadığını farkına vardım. Bende bu açlığı gidereyim dedim.
Endonezya Sokak Lezzetleri - Peynirli Muz Kızartması 07:06
Endonezya Sokak Lezzetleri - Peynirli Muz Kızartması sokak lezzeti deyince akla gelen en önemli ülkelerden biri olan endonezya'dan eşsiz, farklı, tatlı ile tuzlunun harmanlandığı enteresan bir lezzet peynirli muz kızartması. Lafı uzatmadan endonezyalı abinin eşsiz sunumu ile sizleri baş başa bırakıyoruz afiyet olsun.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları 01:48
Tayvan Sokak Lezzetleri - Kızarmış Midye Topları Türkiye'de çokça tüketilen midye Tayvan'da (yumurta kırmadan olmaz) nasıl yeniyormuş izleyelim..
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 02:50
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) Sadece Çin'de değil, uzak doğuda genel olarak yenilen şeyler bunlar, adamlarda protein azmış zamanında ne var ne yok yemişler artık alışkanlık olmuş, alışınca güzeldir herhalde. Diye kendimizi avutsak da görüntüler bir acayip.
Endonezya Sokak Lezzetleri - Kızarmış Bütün Tavuk 03:39
Endonezya Sokak Lezzetleri - Kızarmış Bütün Tavuk Başlıktaki bütün tavuk kısmı yanıltmasın. Bu bütün tavuk bizim bildiğimiz gibi pişirilmiyor. ayakları ve kafa kısmı ile beraber castrol gtx ile pişirilip arzuya göre çeşitli baharatlarla çeşnilendiriliyor. Afiyet olsun
Sokak Lezzetleri Nijerya - Suya Yapımı 03:05
Sokak Lezzetleri Nijerya - Suya Yapımı Sokak lezzetlerinden bugünkü yemeğimiz Suya. Kullanılan mutfak gereçlerine ayrı dikkat etmek gerekiyor. Not alın malzemeler; -kırmızı et -kırmızı et -tavuk eti -döner bıçağı -bir tutam sevgi. afiyet olsun.
Endonezya Sokak Lezzetleri - Çılgın Türk Kebabı (Döner) 12:57
Endonezya Sokak Lezzetleri - Çılgın Türk Kebabı (Döner) Endonezya'da sadece 1 Dolar'a yiyebileceğiniz çılgın Türk kebabını yani dönerin yapılışını izliyoruz. Hepinize afiyet olsun.
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi 08:07
Japonya Sokak Lezzetleri - Sashimi japonların vazgeçemedikleri suşi'nin bir üst versiyonu sayılabilecek ton balığından hazırlanmış saşiminin hipnotize edercesine hünerli ellerden yapılışı izleyenleri mest ediyor. Afiyet olsun.
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco 02:29
Meksika Sokak Lezzetleri - Taco Meksika'nın en ünlü yemeği Taco ince ince kıyılmış etlerin tortilla isimli ekmeğe koyulup üstüne baharat,peynir,sebze,sos vb koyularak hazırlanırmış.Abimiz ışık hızında yapıyor..
Filipinler Sokak Lezzetleri - Ekmek Arası Dondurma 03:00
Filipinler Sokak Lezzetleri - Ekmek Arası Dondurma Filipinli kardeşlerimiz yapmışlar efendim. Hamburger ekmeğine benzer bir ekmeğin arasına 10-15 top arası limonlu ve vanilyalı dondurmanın konulması ile elde edilen gıdamız son derece doyurucu görünmekte. Gözlerimizi istemsizce ketçap mayoneze iten bu lezzetle sizi baş başa bırakıyor afiyet olsun diyoruz
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata 07:00
Hindistan Sokak Lezzetleri - Kolkata Bu aralar içinde bulunduğumuz stresli ve kasvetli ruh halini bir nebzede olsun dağıtmak için, zaman zaman sitede denk geldiğimiz bir sokak lezzetleri videosunu daha izleyerek hijyen ve keyif dolu dakikalarda huzur bulmanız temennisiyle.
Çin Sokak Lezzetleri - Jian Bing 03:43
Çin Sokak Lezzetleri - Jian Bing Güzide Çin mutfağının böceksiz yemeklerinden biri. Birde şu kategorilere benim için yemek konsun arkadaş hipnoz oluyorum. Benim gibi hipnoz olan birçok arkadaş var.
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle 06:24
Sivas Sokak Lezzetleri - Kelle Efendim kızarmış kelleyi bilmeyeniniz yoktur. Sivas'ta buna kelle kırdırmak denirmiş ve çok popüler bir yiyecek çeşidiymiş. Hacı abimiz kellenin nasıl bir yemek olduğunu anlatırken aynı zamanda tarihine de değiniyor. Sakatat türüne giren bu lezzeti de bir gün mutlaka tatmak gerek.
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği 03:54
Tayvan Sokak Lezzetleri - Sirloin Bifteği Sokak lezzetlerinde bugün Tayvan Sirloin bifteği var. Fiyatı 7.1 $.
Mumbai Sokak Lezzetleri  - Mawa Jalebi 08:01
Mumbai Sokak Lezzetleri - Mawa Jalebi Efenim bildiğiniz gibi Hindistan bölgesinin motor yağı ile sokaklarda yapılan envai çeşit lezzeti bulunuyor. Bunlardan biri de İzmir'li arkadaşların -özellikle benim- düşündüğünde dahi ağzının sulandığı "lokma" ya benzeyen MAWA JALEBİ adlı yemek. Klasik hamur renginin pişirme işleminden sonra Kolera Kırmızısı olmasının sebebi motor yağından mıdır bilinmez fakat insan izlemeden edemiyor. Ve eminim ne olursa olsun tükürük bezlerimiz bir miktar canlanıyor.
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri 29:33
Buram Buram Akaryakıt Kokusu - Sokak Lezzetleri Sokak lezzetleri nirvanasına hoş geldiniz. Işsizler için özel 30 dakika kızgın yağ, yumurta, hamur, tatlı tuzlu ne ararsan. Lakin baştan söyleyeyim, video cumshotsuz pornoya benziyor: Olayın yapılışı gösteriliyor, ancak tam yerken göreceğiz derken hoooop diğer videoya geçiyor. Böyle de bir spoiler vereyim dedim, sonra üzülmeyin çomarlar.
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza 12:37
Sokak Lezzetleri - Hindistan Sosisli Ve Pizza Lezziz metre verirseniz iyi olur. ona göre videoları seçerim. burda abimiz sokak ortasında hunharca işiyle meşgul olurken izlemeyi deniyoruz...
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri 09:42
Pekin Ördeği - Çin Sokak Lezzetleri Pekin ördeğini müşterinin masasında hazırlıyor ve servis ediyor. İyi seyirler.
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı 02:51
Romanya Sokak Lezzetleri - Yaprak Tatlısı Sokakta görüp es geçtiğimiz çınar ağacının yaprakları ellerin memleketinde tatlı olmuş.Evet yanlış duymadınız burası Romanya'nın Pükreş'i tatlısı ile ünlü bu kentte yok yok .İzliyoruz
Pakistan Sokak Lezzetleri - Gol Gappey 07:15
Pakistan Sokak Lezzetleri - Gol Gappey Efendim bu videomuzda pakistan ve hindistanda tabak tabak tüketilen gol gappey isimli sokak lezzetinin nasıl hazırlandığını öğreniyoruz. Çıtır bir hamurun içersine patates, nohut ve baharatlardan oluşan bir harcın elle doldurulması suretiyle yapılan bu sokak lezzeti hijyenikliği ile de fazla söze gerek bırakmayan cinsten
Domuz, Ördek Ve Güvercin  - Hong Kong Sokak Lezzetleri 05:24
Domuz, Ördek Ve Güvercin - Hong Kong Sokak Lezzetleri Honkong'da bir çok hayvan türü yeniliyor. Domuzun yanında ördek ve güvercini izliyoruz.
Tayland Sokak Lezzetleri - Nit Noi 08:38
Tayland Sokak Lezzetleri - Nit Noi Noddle'ye benzer bir şekilde yapılan ama tayland'a özel malzemeleri olan nit noi bir tayland vazgeçilmezi.
Hindistan Sokak Yemekleri: Mumbai Tostçusu 10:00
Hindistan Sokak Yemekleri: Mumbai Tostçusu İzlerken insanı acıktıran köşemizde bugün Hindistan sokak lezzetlerinden birçok öge bulunuyor. Her ne kadar hijyenik olmasa da insanın canı çekiyor be!