Hoşgeldiniz!

Evlilik Teklifi Videoları

Komik Evlenme Teklifleri

Tramvayda Anonslu Evlilik Teklifi 01:36
Tramvayda Anonslu Evlilik Teklifi İzmit’e yeni yapılan Akçaray Tramvay hattında vatman olarak çalışan Eray Altıntaş, kız arkadaşı Yasemin Bertan’a tramvay içinde anonslu evlilik teklifi yaptı.
Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi 00:59
Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi Beyonce Konserinde Dansçısına Erkek Arkadaşının Evlenme Teklifi Konser sırasında Beyonce'un dansçısına partneri evlilik teklifinde bulunmuş. (Ashley Everett)
Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi 2 01:13
Türk Askerinin İlginç Evlenme Teklifi 2 Aslında bu içeriktekine benzer bir görüntü http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/178951/turk-askerinin-ilginc-evlenme-teklifi Yorum yapmayayım ben.
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi 03:01
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi Honda seven sevgiliden en güzel evlilik teklifi.Honda hastası genç sevgilisine mükemmel bir evlilik teklifinde bulunuyor.
Podyumdan Düşüren Teklif 00:30
Podyumdan Düşüren Teklif Dallas Müzik Festivali'nde yaşanan olay sosyal medyada olay oldu. Podyuma çıkan genç adam sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Beklemediği bu durum karşısında şok yaşayan genç kızın heyacanı yere düşmesiyle kısa sürdü.
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 01:03
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi Sıra sıra dizilmiş Tofaş'lar ile sevdiği kıza evlilik teklifi eden vatandaşı izleyeceksiniz.
Eşcinsel Polisten Evlenme Teklifi 02:02
Eşcinsel Polisten Evlenme Teklifi 25 Haziran tarihinde gerçekleşen, Avrupa’nın en büyük Onur Yürüyüşü olma niteliği taşıyan London Pride’a sevgilisine evlenme teklifinde bulunan eşcinsel polis memuru damga vurdu. Geçit töreni sırasında Londra LGBTİ polis grubuyla beraber yürüyen bir memur, sevgilisinin geçit törenini izlediği bölgeye geldiğinde kalabalığın arasına giderek sevgilisinin önünde eğildi ve cebinde tuttuğu yüzük eşliğinde evlenme teklifinde bulundu. Teklife evet veren sevgilisiyle öpüştükten sonra konvoya tekrar geri dönen ofis memuru, sonrasında arkadaşlarıyla bu anı ölümsüzleştirmek adına fotoğraflar çektirdi. Olayı kameraya kaydeden ITV isimli televizyon kanalını muhabirinin görüştüğü, polis memurunun Jonathan isimli sevgilisi konuyla ilgili, ”Bunu yaptığımıza gerçekten inanamıyorum. Hayatımın en mutlu gününü yaşıyorum” dedi.
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Uygun Adım Evlilik Teklifi 01:50
Uygun Adım Evlilik Teklifi Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya tamda mesleğine yakışır bir şekilde evlenme teklifi yapmış.
Super Mario Oynayan Kız Arkadaşa Evlenme Teklifi Yapmak! 02:06
Super Mario Oynayan Kız Arkadaşa Evlenme Teklifi Yapmak! Shane Birkinbine isimli romantik adam kız arkadaşına görüp görebileceğiniz en orijinal evlilik tekliflerinden birisini hazırladı. Super Mario oyununun içine eklenen Will you marry me? yazısıyla kız arkadaşını şaşırtan adamın o nefis düşünülmüş hareketini izliyoruz.
Maçın Ortasında Evlenme Teklifi 02:37
Maçın Ortasında Evlenme Teklifi ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yaşayan güreşçi Joey Ryan kız arkadaşı Laura James ile yaptığı maçın ortasında büyük bir sürprize imza atarak evlenme teklif etti. Seyircilerin ve sevgilisinin şaşkın bakışları arasında yüzüğü çıkartan Ryan 'evet' cevabı ile ringten mutlu ayrıldı.
Şelale Önünde Evlenme Teklifi Bakın Nasıl Bitti! 00:47
Şelale Önünde Evlenme Teklifi Bakın Nasıl Bitti! Genç adam sevgilisine sürpriz yapıp, şelale önünde evlenme teklifinde bulunuyor. Her şey çok güzel giderken, kızın bir anda yüzüğü suya düşürmesiyle sürpriz kabusa dönüşüyor. Çift yüzüğü saatlerce aramalarına rağmen bulamıyor.
Çin'li Sporcu Madalya Töreninde Evlenme Teklifi Aldı 00:43
Çin'li Sporcu Madalya Töreninde Evlenme Teklifi Aldı Gümüş madalya kazanan Çinli He Zi, madalya töreni sırasında evlenme teklifi aldı. Müsabakalar sonrası gümüş madalya kazanan 25 yaşındaki He Zi, platformda büyük bir sürprizle karşılaştı. He Zi'nin, erkekler 3 metre tramplen atlamada bronz madalyaya uzanan 30 yaşındaki erkek arkadaşı Qin Kai, törende He Zi'nin önünde diz çökerek evlilik teklif etti.
Nba Maçında Ponpon Kıza Evlenme Teklifi... 02:55
Nba Maçında Ponpon Kıza Evlenme Teklifi... Phoenix ve Atlanta arasında oynanan NBA maçının devre arasında bir taraftar ponpon kıza evlenme teklifi etti.
Rastgele Kızlara Evlenme Teklifi Etmek 02:42
Rastgele Kızlara Evlenme Teklifi Etmek Sokakta kendi halinde yürüyen kadınlarla lafa girip aniden evlenme teklifi eden adam kibarca hayır cevabını alıyor. Üff ne diosun be slkk .s gibi bir tepkiyle karşılaşmıyor.
Son Zamanların En Eğlenceli Evlenme Teklifi 05:56
Son Zamanların En Eğlenceli Evlenme Teklifi Yeterince evlenme teklifi videosu izledik. Romantizmin sınırlarını zorlayan videolar arasında en eğlencelisi bu video oldu.
Bir Kadına 150 Kez Evlenme Teklifi Etmek 01:22
Bir Kadına 150 Kez Evlenme Teklifi Etmek Sevdiği kadına 150 gün üst üste evlenme teklif etti ama kadın bırakın yanıt vermeyi ruhu bile duymadı. Sonunda ortaya dünyanın en enteresan evlenme teklifi ortaya çıktı.
Evlilik Teklifi Ederken Evi Yıktı 01:00
Evlilik Teklifi Ederken Evi Yıktı Hollandalı bir romantik, Romeo & Juliet olayını çok yanlış anlayarak kız arkadaşının balkonuna tırmanmak yerine bir vinç kiralayıp yatak odası hizasına gelmeye çalıştı. Yuva kurmanın ilk adımını başka bir yuvayı literal anlamda yıkarak atan Romeo Gone Bad, "Evet" cevabını alıp, Juliet'i ile Paris semalarına uçtu. Vincin yıktığı çatı kurtarılmaya çalışılırken bina daha da kötü yıkıldı ve belediye başkanının emriyle 6 apartman tahliye edildi. Hikayenin sonunda Romeo ve Juliet muradına ererken, olan geride kalanlara oldu.
Böyle Evlenme Teklifi Görülmedi! 03:57
Böyle Evlenme Teklifi Görülmedi! Eskişehir’de Erman Çelik isimli genç, 9 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına bugüne kadar eşine rastlanılmayan bir şekilde evlenme teklifi etti. Adalar sahil şeridinde bir kitap evinin önüne stant kurup, kendini yaşlandırma makyajıyla yazar olarak tanıtan Erman Çelik (29), kız arkadaşı Ayşegül Uysal’a sürpriz evlenme teklifi hazırladı. Çelik, arkadaşlarının yardımıyla organize ettiği evlenme teklifinde sahil şeridinde gezen vatandaşlardan yardım isteyerek imza almak için kuyruk oluşturmasını istedi. Bu sırada genç çiftin arkadaşları da Ayşegül Uysal’ı arayarak imza gününe çağırdı. Daha sonra imza standı önünde kuyruğa giren Çelik’in kız arkadaşı, kendisi için yapılan evlenme teklifinden habersiz imza almak için bekledi. Uysal, kendisine sıranın gelmesiyle bir arkadaşı ile birlikte kendini ‘İhsan Aziz Çankaya’ olarak tanıtan erkek arkadaşı Erman Çelik’ten kitap imzası almak standa yaklaştı. Erkek arkadaşını yapmış olduğu yaşlandırma makyajıyla tanıyamayan Ayşegül Uysal, kitabı olmadığı için erkek arkadaşı yanında bulunan bir kitabı imzalayarak kendisine verdi. Çelik, işaret diliyle kız arkadaşına kitabı açmasını söyledi. Bu esnada Uysal, kitabı açarak içine konulmuş yüzük kutusunu görünce neye uğradığını şaşırdı.
İlginç Evlenme Teklifi - Ankara 04:36
İlginç Evlenme Teklifi - Ankara Ankara'da yaşayan gencimiz, sevgilisine ilginç bir evlenme teklifinde bulunmuş. O kadar manidar olmuş ki, izlerken gözlerim yaşardı...
Tribünde Evlenme Teklifine Hazırlanırken Yüzüğü Düşüren Şanssız Adam 00:54
Tribünde Evlenme Teklifine Hazırlanırken Yüzüğü Düşüren Şanssız Adam Kız arkadaşı ile birlikte gittikleri maçta evlenme teklifine hazırlanan adam yüzüğü düşürerek küçük ölçekte bir arama ekibinin oluşmasına neden oluyor. Meraklı bekleyişin sonunda bulunan yüzük ile derin bir oh çeken çift tüm stadın ilgi odağı olurken en mutlu anları kameralara böyle yansıdı.
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 02:26
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi Arabasına "Benimle evlenir misin?" yazdırarak Antalya'dan Selçuk'a gelen Tanju, Selçuk Belediyesi'nde çalışan kız arkadaşına evlenme teklifi yaptı. Ancak, genç kız evlenme teklifini reddedince Tanju bu durumdan büyük üzüntü duydu. Kızında merdivenlerden inip ne yaptığını zannediyorsunki sen hemen git burdan diyişi bu kızla bir ömür geçmeyeceğinin bir belirtisiydi zaten. iyi ki kabul etmemiş kardeş iyi yırttın..
 AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı 01:13
AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Dubai’de Hintli bir gencin evlilik teklifi beklenmedik bir tepki sonucu hüsranla sonuçlandı. 3 ay önce tanıştığı sevgilisine AVM’de hazırladığı bir plan ile evlenme teklifi eden gencin kız arkadaşı teklifi reddederek romantik gencin kafasına küçük bir gitarla vurdu. Olay sonrası genç ise neye uğradığını şaşırdı. Dubai’de bir AVM’de meydana gelen olayda ilk olarak 2 Hintli gencin müzik çalan bir grubun yanına yaklaştığı görülmekte. Bu sırada gitar çalan görevlinin elinden mikrofonu alan genç sevgilisine dönerek konuşmaya başlıyor. 3 ay önce tanıştığı sevgilisini çok sevdiğini ve onunla birlikte olduğu için çok mutlu olduğunu belirten genç daha sonra ise diz çökerek kız arkadaşına evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Bu sırada kız arkadaşının "dur" demesine rağmen hareketine devam eden genç aniden kız arkadaşının arkada bulunan müzisyenlerden birinin gitarını alarak kafasına vurmasıyla neye uğradığını şaşırıyor. Olay sonrası AVM’de büyük bir sessizlik yaşanırken genç ise hayal kırıklığına uğruyor.
Grinin Elli Tonu Filminin Gala Gecesinde Evlenme Teklifi 02:36
Grinin Elli Tonu Filminin Gala Gecesinde Evlenme Teklifi Grinin Elli Tonu Filminin Gala Gecesinde Evlenme Teklifi Grinin 50 Tonu filminin gala gecesinde gelen sürpriz evlenme teklifi.
Köpek Yardımıyla Evlenme Teklifi Yapmak 01:41
Köpek Yardımıyla Evlenme Teklifi Yapmak Sevdiği kadına evlenme teklifini yavru köpeğin tasmasına bağladığı yüzükle yaptı. Yavru köpeği görür görmez ağlamaya başlayan kadın tasmaya bakıp yüzüğü gördükten sonra daha da duygusallaştı. Umarız ki bu fikir evlilik teklifi için orijinal fikir arayanlara bir yol gösterir. İzliyoruz efendim.
Antalya'da İnanılmaz Evlenme Teklifi 14:47
Antalya'da İnanılmaz Evlenme Teklifi Neredeyse tüm gün süren sürprizlerle yapılmış evlenme teklifidir. evlenme teklifini yapan kişi* aynı zamanda yaratıcı genç girişimciler ödülünü de almış, sanırım aynı yaratıcılık sosyal yaşamında da devam ediyor. Evlilik teklifi videosunun ilk kısmında nasıl tanıştıklarını anlatan kısmı bir buçuk dakika sürüyor bu sıkıcı kısımdan sonra evlenme teklifi süreci başlıyor.
Yeşil sahadan bir ilk! Hakemden evlenme teklifi 02:20
Yeşil sahadan bir ilk! Hakemden evlenme teklifi Ankara İl hakemlerinden Göktuğ Kutlu, kız arkadaşı stajyer hakim Leyla Kögüstün'a yeşil sahada evlilik teklif etti. Leyla Kögüstün tek taş pırlantayı parmağına takarak Kutlu'nun teklifini kabul etti. Böylece yeşil sahada ilk defa bir hakem evlilik teklifi yaptı
Acil Yardıma Giderken Acil Evlenme Teklifi Almak 02:24
Acil Yardıma Giderken Acil Evlenme Teklifi Almak Sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesi Ekiplerin olaya müdahale yapmaya çalışması Paramedik arkadaşlardan görüntü Röportajlar Organizasyondan görüntüler Muğla'nın Bodrum ilçesinde görev yapan sağlık görevlisi, aynı zamanda meslektaşı olan erkek arkadaşından ilginç şekilde evlilik teklifi aldı.
Güzel Sunucuya Hayranından Sürpriz Evlenme Teklifi 00:38
Güzel Sunucuya Hayranından Sürpriz Evlenme Teklifi Amerikalı televizyon sunucusu Allie LaForce basket karşılaşması öncesi taraftarların bulunduğu alanda canlı yayın bağlantısı yaparken hayranından sürpriz bir evlenme teklifi aldı.
Soya Sütü Şişesi İle Evlenme Teklifi Yapmak 00:59
Soya Sütü Şişesi İle Evlenme Teklifi Yapmak Soya Sütü Şişesi İle Evlenme Teklifi Yapmak Çin'de evlenme teklifi için 1000 süt şişesi ile kalp çizen adam evlenme teklifi ediyor.
Nijeryalı Adamın Sevgilisine Yaptığı Salakça Evlenme Teklifi 00:59
Nijeryalı Adamın Sevgilisine Yaptığı Salakça Evlenme Teklifi Nijerya'da bir genç kız arkadaşına ilginç bir evlenme teklifi hazırladı. Adamın kız arkadaşına bir trafik kazasında öldüğünü ve şu an yerde yattığı bilgisi gidiyor. Can havliyle olay yerine gelen kadın karşılaştığı manzara karşısında şok geçiriyor. Ve yaratıcı abimiz bir anda ayağa kalkıp...Evlilik teklifini yapıyor...
Chicago Bulls Maçı Devre Arasında Eşcinsel Evlilik Teklifi 01:56
Chicago Bulls Maçı Devre Arasında Eşcinsel Evlilik Teklifi Chicago Bulls’un maskotu Boğa Benny’nin dans ederek başlattığı bu teklif, Michael ve Jake çiftinin hayatlarını birleştirmesindeki ilk adımı atmalarına yardımcı oldu. Şekerden yüzükle yapılan bu evlilik teklifi sırasında ise fonda Meghan Trainor’un “Dear Future Husband” (Sevgili Müstakbel Kocam) isimli şarkısı çalıyordu.
Uçakta Pilotun Evlenme Teklifi 03:09
Uçakta Pilotun Evlenme Teklifi Van İstanbul seferinde pilot arkadaş evlenme teklif ettmiş bence yanlış sefer seçmiş, izleyelim.
Evlilik Teklifi Etti, Sarı Kart Gördü! 01:22
Evlilik Teklifi Etti, Sarı Kart Gördü! Guam Adası'nda Guam Premier Lig maçında golü atan Ashton Surber adlı oyuncu tribünde olan sevgilisine evlenmek teklifi etti. Kız arkadaşından evet cevabını alan oyuncu hakemden sarı kart gördü...
Dağcı Adamdan Kız Arkadaşına Muhteşem Evlilik Teklifi 00:40
Dağcı Adamdan Kız Arkadaşına Muhteşem Evlilik Teklifi Luis Cardona, kız arkadaşı Maddy Thorpe’ye, hayattaki en büyük tutkusu olan dağcılığa uygun bir şekilde evlenme teklifi etti. Maddy tırmanış için yukarı çıktığında önceden planlanan bir şekilde arkadaşları ile alanı ışıklarla ve güllerle süsleyerek muhteşem bir evlilik teklifi yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Romantik Evlilik Teklifi 07:38
Romantik Evlilik Teklifi Kyri Tsikkini isimli adam, Leeds Bradford Havalimanı'nda kız arkadaşına romantik bir evlilik teklifi yaptı.
Evlilik Teklifinde İşin İçine Polisi de Dahil Eden Yaratıcı Adam 04:18
Evlilik Teklifinde İşin İçine Polisi de Dahil Eden Yaratıcı Adam Sevdiği kadına evlenme teklifi etmek için farklı bir yol düşünen adam polisten aldığı yardımla önce telaşlandırdığı kadına sonra hayatının en mutlu anını yaşattı. Tutuklanma numarası ile diz çöken adam sonrasında yine polisin yardımıyla kadına evlilik teklifini yaptı.
Evlenme Teklifine Güzel Kızdan Şok Cevap! 02:14
Evlenme Teklifine Güzel Kızdan Şok Cevap! Sürpriz evlilik teklifi yapan genç herkesin ortasında reddedildi. Brezilya'da AVM'de bir genç elinde çiçeğiyle keman eşliğinde sürpriz evlenme teklifi yaptı fakat reddedildi.
John Cena'dan Nikki Bella'ya Ringde Evlilik Teklifi 01:05
John Cena'dan Nikki Bella'ya Ringde Evlilik Teklifi WWE'nin ünlü güreşçisi John Cena ringde sevgilisi Nikki Bella'ya evlenme teklifi etti. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Eurovision'da Makedon Şarkıcı Evlilik Teklifi Aldı! 01:56
Eurovision'da Makedon Şarkıcı Evlilik Teklifi Aldı! Oylamaların adaletsiz olduğu gerekçesiyle Türkiye'nin katılmadığı Eurovision'da bir ilk yaşandı. Yarışmada ülkelerin bulunduğu alana giden sunucu Makedonya’dan gelen ekibin solisti Jana Burceska’yla söyleşi yapmaya başladı. Bur?eska’nın hamile olduğunu söylemesi ve sunucunun da babasının kim olduğunu sorması üzerine Alexander doğru anı yakalayarak evlilik teklifinde bulundu.