Hoşgeldiniz!

Çılgın Tofaşçılar

Mükemmel Tofaş Videoları

Tofaş Kullanırken Kendinden Geçmek 01:33
Tofaş Kullanırken Kendinden Geçmek Tofaş kullanan arkadaşımız adeta araçla bir olmuş. Yaptıklarına kendi bile şaşırmış gibi ciddiyetini hiç bozmaması ayrıca hoşuma gitti. Aracın video sonunda sanayiye gittiğini gördükten sonra servise gitmek yerine sanayiye gitmeyi bir kez daha düşünün derim.
Kızgın Bıçak İle Tofaş Doğrayan Youtuber 05:06
Kızgın Bıçak İle Tofaş Doğrayan Youtuber Sosyal medyanın en saçma challenge ve paylaşımlarına imza atan Ayşe Yıldız isimli youtube kanalı sahipleri şimdide kızgın bıçak ile tofaş marka araçlarını parçalıyor.
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 00:15
Tofaş'la Yanlama Hastalığı Özellikle Ankara'nın Tofaşk'la yatıp Tofaşk'la kalkan yerlerinde sıkça görebileceğiniz bir manzara, arkadaşımız yerlerin ıslak olmasından da yararlanarak vermiş ayarı. aslında kaygan zeminde zapt etmek zor olabilir ama yine de idare eder.
0 Km Tofaş Kartal 03:24
0 Km Tofaş Kartal 50.000 TL vermişler ancak satmamış galerici abimiz. Sanırsın antika Chevrolet İmpala.
Arabalar Kapışırken Şahin'in Kadraja Girme Çabası 00:42
Arabalar Kapışırken Şahin'in Kadraja Girme Çabası Bir tanesi Nissan Gtr ama videoyu çeken aracı çıkaramadım. İkisi kapışırken soldan kaptırmış bizim çakma milli yiğit geliyordu ama gazın daha sesi çıkar çıkmaz derinlere dalan yunus gibi kaybolup gidiyor. Yine de cesaretinden dolayı tebrik ediyoruz.
Tofaş'da Egzoz İle Oyun Havası Çalmak 00:35
Tofaş'da Egzoz İle Oyun Havası Çalmak Modifiye de sınır tanımayan tofaşçıların son trendi konya egzoz. Bu şahin marka aracada konya egzoz takılmış ve
Karda Tofaş İle Drift Yapmak 01:27
Karda Tofaş İle Drift Yapmak İstanbul başta olmak üzere yurdu etkisi altına alan kar yurdum insanlarını farklı eğlencelere yönlendirmiş. Mesela Tofaş ile karda drift yapmak.
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 00:51
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları Bu çalışmada drift yaparak nasıl kur yapılırı gözlemleyebileceğiz. Tamamen utandıracak bir video.
Şahin Marka Oyuncak Otomobil Yapan Baba 01:42
Şahin Marka Oyuncak Otomobil Yapan Baba Video eski de olsa ilginç. Sitede olmayınca ben ekleyeyim dedim. Berberlik yapan arkadaş, matkap motorunda, kaşıklardan, led lambalardan oyuncak şahin yapmış. Ne güzel bir babaymış, arkaaşı tebrik ediyoruz.
Uzaktan Kumandalı Tofaş Şahin Doğan 01:59
Uzaktan Kumandalı Tofaş Şahin Doğan Arkadaşlar Şahin Rc Uzaktan Kumandalı Modellerimiz Satılıktır Her Renk Mevcut Satın Almak İsteyenler Ekrem Oyanık Facebook İsimli Yerden Veya 05419419721 Nolu Numaradan Ulaşabilirler Saygılar Ekrem Oyanık
Almanya'da Tofaş Kartal Gören Gurbetçinin Sevinci 01:15
Almanya'da Tofaş Kartal Gören Gurbetçinin Sevinci Düzce'den kalkıp Almanya'ya yerli tenekemizle giden vatandaşımız sayesinde mutluluktan yolunu değiştiren gurbetçimizin duygularına tanık oluyoruz. Ülkemizin medar-ı iftiharı Kartal'ları tüm Avrupa'ya tanıtan ve dizlerini titreten araç sahibine alkışlar..
Tofaş'a Seyir Halindeyken Su Takviyesi Yapmak - Adana 00:22
Tofaş'a Seyir Halindeyken Su Takviyesi Yapmak - Adana Adana'da D-400 karayolunda 01 SE 872 plakalı otomobile seyir halindeyken bir vatandaş kaputu açıp bidon ile su takviyesi yaptı. ÇALIŞAN ARABAYA SU TAKVİYESİ Sürücü, önünü görmekte bile zorlanırken kendilerini görüntüleyenlere el sallayıp yoluna devam etti.
Basık Tofaş İle Vincin Altından Geçmek 00:29
Basık Tofaş İle Vincin Altından Geçmek Bahçelievler'de arkadaşıyla iddiaya giren genç bir inşaat beton döken vincin altından aracıyla geçti.Tüm bu yaşananlar da güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Bahçelievler'de cep telefonuyla çekilen bir görüntü bu kadarına da pes dedirtti. Arkadaşıyla iddiaya giren genç, bir inşaata beton döken vincin altından aracıyla geçmeye çalıştı. Vincin devrilme tehlikesini hiçe sayan genç, aracını ilerleterek çalışanların şaşkın bakışları arasında demir yığının altından geçti. Bir ara geçemeyeceğini düşünen gence arkadaşı" Bu araç buradan geçecek başka yolu yok." dedi. Genç yaptığı tehlikeli hareketin sonunda çalışanlara selam vererek hızla olay yerinden uzaklaştı.
4 Tofaş Lastik Yakarsa [KmC] 01:21
4 Tofaş Lastik Yakarsa [KmC] En kaliteli Tuning Videoları, Drag, drift, Sıfır çizme, Burnout, Lastik yakma, Yalnızca Tüm Türkiye'yi Kapsayan Konya Modifiye Center'de Bizi takip etmek için : Sitemiz: www.konyamodifiyecenter.net Facebook Sayfamız: www.facebook.com/konyamodifiyecenter
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 00:41
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü Açıklamaya ne yazsam boş. Bu türler ortalıkta " ben delikanlıyım, adamın kralıyım " diye ortalıkta gezip ülkenin durumu hakkında yorum yapan türler. Kısa zamanda bu türlerin tükenmesi dileğiyle.
Tofaş Candır, Canandır - Yarım Araç 00:46
Tofaş Candır, Canandır - Yarım Araç ''Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı'' sloganını desteklercesine bir olay. Her zaman servise zamanında gitmiş, yağı, suyu hiç eksik edilmeyerek çocukluklarından itibaren şımartılan lüks sınıf otomobilllerin tırı vırı sebeplerden bozulmasına karşın, tofaşımız canımız ciğerimiz façayı fena bozmuş halde bile ana işlevini yerine getiriyor. Belki envayi çeşit özelliği yok ama son yılların en gözde akımı minimalizmin en baba mottosu olan ''az çoktur'' işte bu görüntülerle gerçek oluyor.
Tofaş Doğan'la 200 Km Hız Yapmak 01:18
Tofaş Doğan'la 200 Km Hız Yapmak İçindeki Tofaş aşkı ile yanıp tutuşan sürücü, çevre yoluna çıkınca dayanamıyor. Boş yoluda değerlendiren sürücü bastıkça basıyor.
Tofaş'ın Havalı Korna Resitali 00:10
Tofaş'ın Havalı Korna Resitali Tofaş'ın vazgeçilmez modeli şahine takılan havalı kornayla şov yapan amcayı izliyoruz. Havalı korna nasıl resitale dönüşür izleyelim.
Babaannenin Tofaş İle İmtihani 00:34
Babaannenin Tofaş İle İmtihani Tofaş hastası genç babaannesini direksiyonun başına geçirmiş çalıştırmayı, debriyajı, gazı öğretiyor. Yoksa Türkiye'nin en yaşlı Tofaş hastası mı geliyor?
Tofaş İle Honda S2000 Polis Anons Farkı 01:28
Tofaş İle Honda S2000 Polis Anons Farkı "Şimdi Ekranlarınıza Tofaş İle Honda S2000 Anons Farkı'nı Göstereceğiz."
Tofaş'a İmmobilizer Ve Yol Bilgisayarı Yapan Meslek Lise Mezunu 07:31
Tofaş'a İmmobilizer Ve Yol Bilgisayarı Yapan Meslek Lise Mezunu Merhabalar, uygulamayı meslek lisesi mezunu bir kişi yapmış. Yol bilgisayarında bugun avrupa arabalarda donanım denilerek satılan birçok özellik var. Mesela şifreli giriş, refakat farları, ortalama yakıt, otomatik kalorifer açma, otomatik yanan farlar, cruise control vs. gibi birçok opsiyon eklemiş. "pic" denen bir sistem ile geliştirmiş, helal olsun diyorum, sizlerin seyrine sunuyorum.
Adalet Bekçisi Tofaş Şoförü 02:51
Adalet Bekçisi Tofaş Şoförü İstanbul anadolu yakası e5 te kia ceed modelli arac milletin canını hiçe sayarak makas atıp başkalarının üstüne kırıp 160 la giderken slalom yaparsa tofaş ta bunu kovalar ve kopek gibi kaçicak delik arar. Farları da plakasi belli olmasın diye kapalı ancak kameralardan kacamaz. Plaka videoda gozüküyor 2.30 da 34 UT 4729
Toyota Corolla'da Tofaş Ruhunu Yaşatmak 01:26
Toyota Corolla'da Tofaş Ruhunu Yaşatmak Böyle yetişen insanlarla aynı trafikte ilerlemek bir hayli imkansız. Admin bence açıklamaya bakmayacan ama hadi bakalm göreceğiz.
Corvette Tofaş Kazası Adana (Kaza anı) 01:05
Corvette Tofaş Kazası Adana (Kaza anı) Corvette - Tofaş Kazası Adana
Gaza Bastıkça Kendinden Geçen Şahinci 00:30
Gaza Bastıkça Kendinden Geçen Şahinci Gaza bastıkça bir kasa muz yemiş maymun gibi kendinden geçen şahinciyi izliyoruz. Keyifli seyirler...