Hoşgeldiniz!

Slow Motion Videolar

Ağır Çekim Videolar

Ağır Çekimde Karına Atılan Yumruk - Slow Motion 01:22
Ağır Çekimde Karına Atılan Yumruk - Slow Motion ağır çekim kamerasıyla karnına yumruk atılan kişi bakın ne hale geliyormuş pek bir enteresan
Kibrit Nasıl Yanıyor Slow Motion 02:31
Kibrit Nasıl Yanıyor Slow Motion kibrit nasıl yanıyor slow motion izleyelim
Mükemmel Çiçeklerin Açışı 02:23
Mükemmel Çiçeklerin Açışı Çiçekler açılırken ağır çekim görüntüleri. Dikkat! Hipnoz etkisi yaratabilir.
Balonun Ağır Çekimde Patlama Anı 01:13
Balonun Ağır Çekimde Patlama Anı Balonun Ağır Çekimde Patlama Anı Adamın şişirmiş olduğu balon ağır çekimde işte böyle patladı.
1.3 Milyon Parçacığın Hipnotize Edici Dağılma Anı 00:37
1.3 Milyon Parçacığın Hipnotize Edici Dağılma Anı 1.3 Milyon Parçacığın Hipnotize Edici Dağılma Anı Simülasyon olarak hazırlanmış 1.3 milyon adet parçacığın dağılma anını izleyeceğiz.
Kafada Prezervatif Patlatmak - Yavaş Çekim 02:56
Kafada Prezervatif Patlatmak - Yavaş Çekim Efenim adamlar condomla ne yapar herkesler bilir ama bu arkadaşlar kondomu başka bir yerlerine geçirmiş oynuyorlar. Sonra mı ne oluyor hep beraber izliyoruz...
Ağır Çekimde Ağzından Ateş Püskürten Adam 04:21
Ağır Çekimde Ağzından Ateş Püskürten Adam Ağır Çekimde Ağzından Ateş Püskürten Adam Ağzından ateş püskürten adamı slow motion olarak izliyoruz.
Ağır Çekim Ralli - HUGE Jumps Rally Slow Motion 02:12
Ağır Çekim Ralli - HUGE Jumps Rally Slow Motion
Yılanın Su Dolu Balona Saldırması - Ağır Çekim 01:15
Yılanın Su Dolu Balona Saldırması - Ağır Çekim Yılan, su dolu balona böyle saldırıyor. Yavaş çekimle olay anı böyle görüntüleniyor.
Iphone İle Slow Motion Keyfi 00:52
Iphone İle Slow Motion Keyfi Millet artık hit için ne yapacağını şaşırmış vaziyette, artık bu telefon reklamlarına bir şekilde dur demek lazım galiba, yoksa bunun durulacağı yok. İphoneun batsın ermiyesice.
Ağır Çekimde Beatbox 02:54
Ağır Çekimde Beatbox Beatbox'ı Birde Böyle İzleyin
SlowMotion Rally - WRC Ağır Çekim 01:59
SlowMotion Rally - WRC Ağır Çekim
Köpeklerin Su İçmesinin Yavaş Çekimde Görüntülenmesi 00:40
Köpeklerin Su İçmesinin Yavaş Çekimde Görüntülenmesi Hep Köpeklerin Suyu Yaladığını Düşünüyordum Taki Bu Videoyu İzliyene Kadar. Meğer Köpekler Suyu Dilleriyle Taşıyorlarmış Karınlarına.
Makineli Silahla Bowling Topuna Ateş Edilirse Ne Olur? 03:38
Makineli Silahla Bowling Topuna Ateş Edilirse Ne Olur? Fullmag kanalı .50 Cal makineli silahla bir bowling topuna ateş ediyor ve bu görüntüleri ağır çekimde kaydediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 01:10
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 5000 Kare testinde ağır çekim ile bir mankene yapılan test'de sim makinası ile popoya atış yapıldı. Görüntülerin netliğinden yola çıkarak yapılan test'de güzel sonuçlar ortaya çıktı.
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 03:06
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) Yine slowmoguys (ağır çekim adamları) ilginç bir çalışma yapmış. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekime alıyorlar ..