Hoşgeldiniz!

Komik Faillar

En Komik Fail Videoları

Ölümcül Ağırlık Kaldırma Kazası 00:21
Ölümcül Ağırlık Kaldırma Kazası İrlandada Tommy Dolan isimli ağırlık kaldırma sporcusu arkadaş 280KG kaldırayım derken kemiklerini filan dağıtıyor. Çatır çutur gelen sesler kemiklerden sanırım. İşin özü yiyemeyeceğin pardon kaldıramayacağın ağırlığın altına yatmamak lazımmış.
Uzun Eşeğin Vazgeçilmez Pantolon Kazaları 02:40
Uzun Eşeğin Vazgeçilmez Pantolon Kazaları Ancak ceket, kravat ve kumaş pantolon ile oynanabilen, boş derslerin vazgeçilmez oyunu uzun eşeğin olmazsa olmaz kazası pantolon yırtılmalarının bir derlemesidir efendim. Geceler boyu süren araştırmalar sonucu teker teker bulunan videolar kesilip biçilmiş, bu derleme ortaya çıkmıştır. huzurlarınızda uzun eşek pantolon kazaları, buyursunlar.
Yolda Hatun Keserken Zincirleme Kaza Yapmak 00:19
Yolda Hatun Keserken Zincirleme Kaza Yapmak Gayet de normal seyir halindeyken 3 cılbırcını aynı anda görünce zart diye koymuş fireni. Zincirleme kaza olunca aklı başına gelmiş ve de hemen el kol yapmış yola fırladılar diye.
Kazara Marijuana Yutan Husky 01:02
Kazara Marijuana Yutan Husky Efendim Husky kurdu cinsi köpeğimiz yanlışlıkla bir paket marijuana yutuyor. Kafa bir milyon tabi. Sahibi de onu kendine getirmeye çalışıyor. Sahibinin açıkladığına göre bir kaç gün içinde etkisinden tamamen kurtulmuş ve şu anda çok iyi durumdaymış. İzleyelim.
Irak'ta Bir Lunapark Kazası 01:34
Irak'ta Bir Lunapark Kazası Bağdat'ta bulunan lunapark alanında, lunapark görevlisi olarak çalışan şahıs, hareket halindeki bir oyuncağın alanına girdi.Platformun karşısına geçmek isteyen görevliye çarpan hareket halindeki oyuncak, şahsı havaya fırlattı. Onlarca kişinin gözü önünde kendini bir anda havada bulan görevli, sert bir şekilde platformun dışına düştü.
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 00:56
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza Kepçe yardımıyla kamyona mermer yüklerken gerçekleşen akıl almaz bir kaza. Kepçe sürücüsü gelen uyarılara aldırmamış olsa gerek adamın yaptığı son bağırışta nafile. Son anda sıçrayıp atlayarak canını kurtaran adam da yürekleri ağza getiriyor. İzleyelim..
En İyi Ekskavatör Kazaları 04:11
En İyi Ekskavatör Kazaları İzlerken kendimizden geçtiğimiz kazıcıların komik halleri fakat operatörlerin işinin de aslında ne kadar zor olduğunu anlamamıza yardımcı olan bu derlemede bazılarının aslında ölümün kıyısına çok yakın olduğunu görmekteyiz...
İşten Kovdurtan Forklift Kazası 01:17
İşten Kovdurtan Forklift Kazası Sürücüsü muhtemelen kadın olan forklift sürücüsü gaza yükleniyor ve olaylar gelişiyor. Ufak bir hatanın çok büyük sonuçlara yol açacağını gözler önüne seren ibretlik bir video. akabinde gelişen özverili arama kurtarma çalışması ise göz dolduruyor.
Tehlikeli Parkur Kazaları 05:14
Tehlikeli Parkur Kazaları Efendim hepimiz parkour sporunu biliyoruz hani şu gençlerin oradan oraya atlayıp zıpladığı olay.Bu videoda da bu arkadaşlarımızın başlarına gelen küçük kazaları izleyeceğiz.İyi seyirler... Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/156922/parkur-sporu-aksilikleri
Paul George'u Oyundan Atılmasına Neden Olan Hareket 00:27
Paul George'u Oyundan Atılmasına Neden Olan Hareket Indiana Pacers yıldızı Paul George, dün geceki Chicago Bulls karşılaşmasının son çeyreğinde bir faul pozisyonundan sonra basketbol topunu tekmeleyip topun bir kadın izleyiciye çarpmasından dolayı oyundan atıldı.
Kazayı Saniye Saniye Görüntüledi 00:45
Kazayı Saniye Saniye Görüntüledi Rusya'nın Severodvinsk kentinde meydana gelen kaza, olaya karışan aracın araç kamerasına takıldı. Drift yarışı organizasyonu sırasında kontrolden çıkan otomobil, pist dışında bekleyen görevli gence çarpıp, onu metrelerce uzağa fırlattı. Yaralanan genç adam hastaneye kaldırıldı.
Dalgaya Top Çarpması 01:03
Dalgaya Top Çarpması Türk halkı olarak anlamadığımız sporların en başında gelen beyzbol oyunundan güzel bir enstantane.