Hoşgeldiniz!

Araba Kazaları

Komik Araba Kazası Videoları

Ölümcül Kaza Yapıp Elini Kolunu Sallayarak Gitmek 00:28
Ölümcül Kaza Yapıp Elini Kolunu Sallayarak Gitmek Amerika'da karşıdan karşıya koşarak geçmek isteyen eleman, hızlı gelen aracın çarpması sonrası kendini yerde buldu. Ancak bu tip durumlara alışmış olmalı ki yerde kaldığı kısa süre içinde hiç bir şey olmamış gibi yürümeye başladı. İzleyelim.
Sürücüye Zorla Kaza Yaptıran Trafik Polisi 00:17
Sürücüye Zorla Kaza Yaptıran Trafik Polisi Güney Kore'de sürücüyü sola döndüren trafik polisi, adamın kaza yapmasına sebep oldu"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kazada Savrulan Smart 00:26
Kazada Savrulan Smart Smartlar aslında şirin ve dönüşleri kolay olan arabalar ama işte böyle anlık durumlardaki tepkilerinize cevap vermesi geç olabiliyor ya da çabuk savruluyor, tabii bir de sürücü yetenekleri var.
Ankara Redbull Drift Gösterilerindeki Kaza Anı 00:13
Ankara Redbull Drift Gösterilerindeki Kaza Anı Ankara'da Redbull yanlama adıyla ilk kez düzenlenen sözde drift alanında gerçekleşen olayda savrulan aracın çarpmasıyla 10 yaşındaki çocuk ağır yaralandı. Redbull kendi resmi sitesinde yaptığı açıklamada yaralanan kisinin durumunun ağır olduğunu açıkladı. Yarışlar iptal edildi. Organizsayonun afişi ; http://image3.redbull.com/rbcom/010/2014-10-18/1331685324961_2/0010/1/1500/1000/2/red-bull-yanlama.jpg Dünya çapında yapılan bu organizasyonda böyle bi afiş kullanılması gerçekten inanılmaz. Girişde ücretsiz. 500 Kişilik alana 5000 kişi gelince izdiham kaçınılmaz olmuş. Bu arada yarışlar iptalinden sonra izleyiciler çıkışta araçlarıyla ankaranın göbeğini trafiğe kapatıp lastik yakıp şov yapmış. Sonuç : Çevik kuvvet ve izdiham. Not: 10 yaşında bi çocuğun drift alanında ne işi olabilir ? Bazı sitelerde çocuğun olay yerinde öldüğü haberleri var ancak araç sahibinin söylediklerine göre yaşıyormuş.
Fazla Meraktan Kazaya Gurban Gitmek 00:59
Fazla Meraktan Kazaya Gurban Gitmek Tam bize has bi özelliktir bu hadise. Kardeşim bakacaksan yak dörtlüleri çek kenara, yok kenara çıkmam diyosan bak şu amkdumun aynalarına...
Murat 131 & Fiat 131 Mirafiori Kaza Testi (1977) 01:03
Murat 131 & Fiat 131 Mirafiori Kaza Testi (1977) 1977 yılında çekilen bu görüntülerde, hepimizin bildiği murat 131 diğer adıyla Fiat 131 Mirafiori marka aracın 47 km/h ile aldığı hasarı göreceğiz.
Geri Geri Giderken Duran Arabaya Çarpmak 00:32
Geri Geri Giderken Duran Arabaya Çarpmak Olay İstanbul'da bir benzin istasyonunda gerçekleşmiş. Olayın kahramanı tabiki bayan şoför ve şirket arabası. Dikiz aynasına bakarak nasıl çarpmayı becerdi orasını bende anlamadım.
Kaza Yapmayanın Dövüldüğü Yol 01:10
Kaza Yapmayanın Dövüldüğü Yol Bu nasıl araba kullanmaktır daha doğrusu kullanamamaktır anlamadım gitti. Adam gibi artistik bi hareket felan yapsalar neyse ama daha gaza yüklenir yüklenmez zaptedemeyişlerini gördükçe ''size o arabayı verenin ...'' demekten kendimi alamıyorum.
Kaza Yapınca Sahibini Fırlatıp Kendi Kendini Park Eden Araba 00:58
Kaza Yapınca Sahibini Fırlatıp Kendi Kendini Park Eden Araba Olay Rusya'da olmuş efendim. Otomatik pilot sürücüden kurtulup, aracı parketmiş.
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü 00:41
Tofaş'la Yanlarken Kaza Yapıp Kaçan İnsan Türü Açıklamaya ne yazsam boş. Bu türler ortalıkta " ben delikanlıyım, adamın kralıyım " diye ortalıkta gezip ülkenin durumu hakkında yorum yapan türler. Kısa zamanda bu türlerin tükenmesi dileğiyle.
Yolda Hatun Keserken Zincirleme Kaza Yapmak 00:19
Yolda Hatun Keserken Zincirleme Kaza Yapmak Gayet de normal seyir halindeyken 3 cılbırcını aynı anda görünce zart diye koymuş fireni. Zincirleme kaza olunca aklı başına gelmiş ve de hemen el kol yapmış yola fırladılar diye.
Türküyü Keserek Küfürlerle Kaza Yorumlayan Kamyoncu 01:59
Türküyü Keserek Küfürlerle Kaza Yorumlayan Kamyoncu Neresi oldugu belli olmayan bir yolda kamyoncu dayımız açmış telefonu türkü söylerken yolu kaydetmeye başlamış. Bu esnada önündeki kazayı görüp duruveriyor. Ancak yanından gelen araçlar o kadar şanslı değiller. Aşırı küfür içerir.
Otobüsün Feci Kaza Anı ve Dağılan Yolcular 00:44
Otobüsün Feci Kaza Anı ve Dağılan Yolcular Uyuyakalan bir şoför ve sonrasında olanlar. İnsan izlerken bile garip oluyor
Paul Walker'ın Hayatını Kaybettiği Kazanın Hemen Sonrası 00:56
Paul Walker'ın Hayatını Kaybettiği Kazanın Hemen Sonrası Paul Walker bugün Filipinler için düzenlenen bir yardım kurumunun toplantısına katılıp, dönüş yolunda arkadaşının sürdüğü arabanın kaza yapması sonucu hayatını kaybetti. kazanın şiddeti, etrafa saçılan aracın parçalarından anlaşılabilir. Video ise kaza anının bir kaç dakika sonrasında çekilme. Videoda kazanın yeniliği ve insanların çaresizliği görülmekte. hala patlamaların devam ettiği duyulabilir çekim sırasında.
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası 00:09
Görüntülenmiş İlk Trafik Kazası Tarihin ilk çekilmiş trafik kazası sayabileceğimiz görüntülerde, bir arabanın at arabasına çarpıp parçaladığını görüyoruz. Görüntülerin tarihi ve yeri bilinmiyor ama arabanın modelinden ve sokak dizaynından, 20.yy başlarında kaydedildiğini anlayabiliyoruz.
İnsanlık Tarihinin En Aptalca Trafik Kazası 01:01
İnsanlık Tarihinin En Aptalca Trafik Kazası Koskoca ve de bomboş bir otopark, son model bir mercedes ve de bir adet golf arabası. Bütün bunlar bir araya geldiğinde nasıl bir kaza olur, nedeni nedir anlamak güç. Sitemizin değerli bilim insanlarını (içerik beğenmeyip virvir edenler) göreve çağırıyoruz, atom parçalamayı ve dünyayı kurtarmayı bir kenara bırakıp bu gizemi aydınlatın lütfen...
Kaza Yapmak İçin Acele Eden Sürücü 01:00
Kaza Yapmak İçin Acele Eden Sürücü Rusya sokaklarından alışık olduğumuz görüntüler...Sanırım votka içip araba sürmek serbest bu ülkede...
Kaza Odaklı Rus Sürücü 00:37
Kaza Odaklı Rus Sürücü Görüntüler Rusya'da bir sürücünün kullandığı araç kamerasının görüntüleri arkadaşlar. 30 saniyede çarptığı araç sayısıyla daha önce sizlerle paylaşmış olduğum kaza odaklı scooter sürücüsüne rakip olacak cinsten bir sürücü.
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları 02:58
Kesin Türkiye'dir Dedirten Trafik Kazaları Ordan burdan yansıyan mobese kazalarıdır. Birkaçı ''kesin Türkiye burası amk'' dedirtecek cinsten. Kazalar 2012-2013'e ait.
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 00:24
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy Mecidiyeköy'de trafiğin ortasında kalan martı zincirleme kazaya sebep olmuş. Martıya çarpmamak için kaza pahasına fren yapan abiye alkışlıyoruz.
Drift Yaparken Kaza Yapıp Birbirlerine Girmek 02:01
Drift Yaparken Kaza Yapıp Birbirlerine Girmek Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hafta sonu gerçekleştirilen 2. Batı Karadeniz Tuning Fest 2016 gösterisinde drift yapan otomobilin park hakindeki otomobile çarpması ile ortalık bir anda karıştı.
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) 07:30
Türkiye'den Trafik Kazaları - Araç İçi Kamera (Kavga İçerir) Türkiye genelinde pek yaygın olmasa da tek tük kullanılan araç içi kameralardan elde edilen görüntüler. Kimi zaman kaza, kimi zaman dikkatsiz şoförler, yayalar. En enteresanı da milletimizin birbiriyle konuşup anlaşmak yerine anında argoya veya kaba kuvvete baş vurması.. 01.06'da ve 06.25'de ki görüntüler bunu gayet net açıklıyor. Araç içi kameralar yaygınlaşsa kim bilir daha neler neler göreceğiz...
Domino Etkili İlginç Kaza 00:38
Domino Etkili İlginç Kaza Tabii ki de iki insanın canının tehlikede olduğu bir olayı alay etmek için yüklemedim ama ortada bir ilginçlik olduğu da gerçek, her kazada böyle anlar yaşanmıyor. Olay Balıkesir'de yaşanıyor
Ormanlık Alana Çakılan Uçağın İçinden Kaza Anı (Panik İçerir) 07:34
Ormanlık Alana Çakılan Uçağın İçinden Kaza Anı (Panik İçerir) Kaza anını bekleyemenler için 2:44 Bir grup genç tahminen GoPro ile kayıttalar. Yine tahminime göre fazla ağırlık yada fazlaca karşı rüzgardan dolayı bir türlü yükselemiyorlar. Ve sonrasını izliyoruz. (Azcık kanlı görüntü var sonlara doğru ama gerisi temiz)
Yarış Arabasının Oyuncak Araba Gibi Savrulup Kaza Yapması 00:51
Yarış Arabasının Oyuncak Araba Gibi Savrulup Kaza Yapması Polonya'da geçilen Magura rallisinde Wojciech Szulc'ın pilotluğunu yaptığı araç virajı alamayınca yoldan çıktı. Çarpmanın etkisi ile havaya fırlayan araç taklalar atarak durdu. Oyuncak araba misali taklalar atıyor ve ortaya da böyle görüntüler çıkıyor. İzleyelim..
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası 00:20
Dünyanın En Uzun Süren Trafik Kazası olay Güney Kore'de cereyan etmiş zaten seslendirmeyi yapan ablada gayet açıklamış ama onun ki ciddi biz ayrı olarak açıklamada da dalgaya alalım. Tır da niye durmadıysa, ya farketmedi adama çarptığını ya da hazır tamponuma da almışım bırakıvereyim gideceği yere kadar mı dedi ki acebağ? neyse benim çözümlemem bu kadar.
Bir Metro Otobüsü Neden Kaza Yapar? 00:34
Bir Metro Otobüsü Neden Kaza Yapar? Kazalarıyla ve olaylarıyla nam salmış olan efsane firma metro turizmin vukuatlarından biri daha,5-10 lira kar yapmak için bu katil firmaya para kazandırmaya değer mi tabi orası tamamen vicdana kalmış bişey.
En Korkunç Uçak Kazaları 16:38
En Korkunç Uçak Kazaları Belki uzun olabilir ma eleman güzel ve emek verildiği belli olan bir video hazırlamış, insanın yüreği burkuluyor ciddi olanlarını izlerken, Afganistan'daki kaza en kötüsüydü tabii ki.
Kaza İle Biten Arap Driftleri 01:19
Kaza İle Biten Arap Driftleri Arap sen drift de yapma kardeşim. Bak görüyoruz yine bokunu çıkarıyorsun. Haklısınız bu espirilerden bıkkınlık geldi ama videoya gayet uyumlu diye düşündüm. Popüler arap drift kazalarından derlenmiş videolarla, hüsranla biten drift kazalarını izliyoruz. Yorum sizin efendim, izleyelim.
1 Yıl Boyunca Her Türlü Kazaya Şahit Olan Adam 03:13
1 Yıl Boyunca Her Türlü Kazaya Şahit Olan Adam Avustralya'lı abimiz gerek arabasında, gerekse motosikletinde yer alan kameralar ile 1 sene boyunca bir çok kazaya şahit oluyor. Kendi geçirdiği kazalarında yer aldığı görüntülerde önemli kazaları atlatıyor. Her defasında ölümün göz kırptığı abimiz videoları harman yaparak nete atıyor. O anları izliyoruz.
Kaza Yapan Otobüs Şoföründen Oscarlık Bayılma Numarası! 01:14
Kaza Yapan Otobüs Şoföründen Oscarlık Bayılma Numarası! İstanbul Beşiktaş'tan Karaköy'e doğru ilerleyen bir belediye otobüsü şoförü, önünde aniden fren yapan motosikleti son anda farketti. KAZA YAPAN ŞOFÖRDEN BAYILMA NUMARASI Motosiklete çarpmamak için direksiyonu kıran şoför, karşı şeride geçti, minibüse çarptı. Çarpma sonrası bayılma numarası yapan şoförün hareketleri kameralara yansıdı. Diğer yandan çarptığı VIP minibüsün şoförü ve içerisindeki 2 Kuveytli turist hayatını kaybetti.Kazayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.
Hızını Alamayan Dev Yolcu Gemisi Limana Çarptı 02:16
Hızını Alamayan Dev Yolcu Gemisi Limana Çarptı Kaptanların en zorlu ve büyük ustalık gerektiren görevlerinden biri şüphesiz gemiyi limana sorunsuzca yanaştırmak. Üstelik 293 metre uzunluğunda, 32 metre genişliğinde ve tam 91 bin ton ağırlığındaki bir geminin dümenindeyseniz zorluk seviyesi ve sorumluluk da iyice artıyor. Celebrity Infinity isimli dev yolcu gemisinin kaptanı ne yazık ki bu sorumluluğunu sorunsuzca atlatabilmiş değil. Yolculuğunun durak noktalarından birine, Alaska’daki Ketchikan limanına demirlemek üzere limana yanaşmaya başlayan Celebrity Infinity, hızını alamayıp limana çarpıyor. Limanın mavnasını ve demirleme dolfenlerini kıran gemi, büyük bir hasara neden oluyor. Videoda belki küçük görünüyor ancak bu hasarın en az 2 milyon dolara mal olduğu belirtiliyor. Öte yandan gemide ciddi bir hasar oluşmadığı da belirtilenler arasında.
200 Km Hızla Kaza Yapmak Neye Benzer? 00:33
200 Km Hızla Kaza Yapmak Neye Benzer? Aracınız ile sürat yaparken olur da 200'ü görürseniz aklınıza bu görüntüler gelsin ve olası bir kaza öncesi önleminizi alın...
En İyi Ekskavatör Kazaları 04:11
En İyi Ekskavatör Kazaları İzlerken kendimizden geçtiğimiz kazıcıların komik halleri fakat operatörlerin işinin de aslında ne kadar zor olduğunu anlamamıza yardımcı olan bu derlemede bazılarının aslında ölümün kıyısına çok yakın olduğunu görmekteyiz...
İlginç Traktör Kazaları 06:45
İlginç Traktör Kazaları Çok manyak işlere girişen traktör şoförleri akıl almaz işlere imza atarak entresan kazalar imza atıyor. Zaman zaman tebessüm ettiren bu trajikomik kazaları izliyoruz.
Corvette'e Çarpan Modifiyeli Şahin 2 00:34
Corvette'e Çarpan Modifiyeli Şahin 2 Sonradan görme olup eski ortamına hava atmaya çalışan, güzelim Corvette'i şahinci tayfanın arasına sokan elemanın ibretlik sonunu daha önceden izlemiştik. Yalnız kazadan sonraki mahşer yürüyüşü ilk kameraya alınmamıştı. Bir de bu açıdan izleyelim.. İlk video için bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/74440/corvette-e-carpan-modifiyeli-sahin
Corvette' e Çarpan Modifiyeli Şahin 00:54
Corvette' e Çarpan Modifiyeli Şahin Tango yaparken eşiniz ayı gibi ayağınıza basar ya..İşte tam öyle bir durum,gençler toplanmıs chevrolet'in efsane spor modeli corvette'nin dansını izliyor bunu kıskanan Şahin'li kardeşimiz ''dans edek mi bağyan'' tarzında piste atlıyor... not:FBI kripto uzmanları'nın raporuna göre video'nun sonunda küfür eden dayı'nın ''yauw amoa goyyum yan verişiniinnn'' dediği anlaşılmıştır.
1959 Chevrolet Ve 2009 Chevrolet Çarpışma Testi 01:17
1959 Chevrolet Ve 2009 Chevrolet Çarpışma Testi Videomuz epey eski. (internetin hayırlı olsun kardeş, sınırsızmı ? diye soracak olan arkadaşa ; 56K çevirmeli internet kullanırdık biz gardaş 156'dan bağlanır faturayı görünce evden kaçardık. ) Gelelim videomuza. 1959 Chevrolet Bel Air Ve 2009 Chevrolet Malibu arasında ki çarpışma testini izliyoruz. Evet teknoloji epey ilerlemiş sanırım. Bazı arkadaşlar halen eski arabalar daha sağlamdı yaauu diye söylenebilir. Buyrun seyredelim.