Hoşgeldiniz!

Gmax Videoları

Komik G-max Videoları

Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak 01:58
Gmax'e Kız Arkadaşla Binip Rezil Olmak Gmax'e Kız Arkadasla Binip Rezil Olmak
Alican Bir Islaklık Hissediyorum - Gmax 04:01
Alican Bir Islaklık Hissediyorum - Gmax Mal olmanın dramı hem korkuyosun, hem o tanımlayamadığım cisme ne biniyosun, birisi işer, birisi sıçar, kızın sesi kulağı tırmalar kusmadıklarına dua ediyorum, izleyelim yalnız sesini kısın kızın sesi geçici sağırlık yapıyo.
Gmax'te Bayılıp Bayılıp Ayılan Eleman 01:36
Gmax'te Bayılıp Bayılıp Ayılan Eleman Aslında hiç binmediğim bir alet bu Gmax. Tam olarak ne kadar korku, heyecan yaşanıyor bilmiyorum o yüzden fazla atıp tutmayacağım ama bu kadarı da galiba biraz fazla.
Bilo Öldüm Bilo Öldüm Öldüm Öldüm Biloo Bir Gmax Dramı 02:58
Bilo Öldüm Bilo Öldüm Öldüm Öldüm Biloo Bir Gmax Dramı Aslında hiç binmediğim bir alet bu Gmax. Tam olarak ne kadar korku, heyecan yaşanıyor bilmiyorum o yüzden fazla atıp tutmayacağım ama bu kadarı da galiba biraz fazla.
Gmax - Altıma Koydum 03:42
Gmax - Altıma Koydum İzlediğim en komik Gmax çekimi, bir de bu gibi "Osman Abeeey* diye bir Gmax videosu var, onu da bu video kabul olursa eklerim. 1:05'de sağdaki abinin emraah si..tim belanı deyişi...
Dünyanın En Ruhsuz Adamı 03:05
Dünyanın En Ruhsuz Adamı Arkadaşı ile bindiği G-Max’te hiçbir şekilde surat ifadesi değişmeyen değişik insan. Normal şartlarda adrenalinin tavan yapıp nefes aldığı için ve ayağı yere basacağı için yaratıcısına şükürler yardırması gerekirken, hayattan bezmiş ve yaşamanın anlamsızlığı içinde kaybolmuş tavırlar sergileyen adamı izliyoruz… Gmax, bungy jumping sporundan yola çıkılarak yapılmış bir eğlence aletidir. Bu çılgın adrenalin sporu da Yeni Zelanda'dan çıkıp tüm dünyaya yayılmıştı. Bungy jumping tehlikeli bir spor olduğundan bunu daha güvenli ve daha yapılabilir bir hale getirmek için Troy Griffin 1995 yıllarında Gmax aletini sunmuştur. Gmax aleti kısa süre içinde dikkat çekmiş ve büyük bir kitleye kendini duyurmuştur. Gmax iki büyük kule arasında gerdirme ile kişileri 2 saniye içinde 200km hızlı yukarı doğru fırlatan mükemmel bir o kadar da korkunç bir oyun aleti diyebiliriz. GMax aslında bir çok kişinin dilinde tam anlamıyla adrenalin koması olarak da adlandırılıyor. Çünkü gerçekten binen kişi her ne kadar ben korkmam dese bile yürekleri ağıza getiriyor. Gmax’ı en eğlenceli kılan özelliklerinden birisi ise video kayıt özelliği olması. Üretici olan Troy Griffin yapım aşamasında bunun korku dolu dakikalar yaratacağını bildiği için böyle bir özellik koymayı uygun görmüştür. Sizde gmax’a bindikten sonra videonuzu izleyecek ve kendinize çok güleceksiniz. Çünkü gmax maalesef dışarıdan göründüğü gibi değil.
GMax'e Binen Küçük Kızların Dramı  01:48
GMax'e Binen Küçük Kızların Dramı G-Max'e binen küçük kızların dramı Başlarına geleceklerden habersiz G-Max'e binen küçük kızların komik görüntüleri.
Gmax - Durdurun Gevur İcadını Ayağım Titriyor ( Full Korku Komedi ) 04:28
Gmax - Durdurun Gevur İcadını Ayağım Titriyor ( Full Korku Komedi ) Gmax - Durdurun Gevur icadını Ayağım Titriyor ( Full Korku Komedi )
Gmax Kurbanları (Dışarıdan Görünüş) 02:20
Gmax Kurbanları (Dışarıdan Görünüş) 2 saniyede 200 km/h hıza çıkan bir araçla fırladık yükseklere
Gmax'te Ruhunu Teslim Eden Eleman! 01:11
Gmax'te Ruhunu Teslim Eden Eleman! Eleman ilk başta hazırlıklı gibi görünse de gmax fırlayıp inişe geçtiği anda kendini kaybediyor şuur bir yana adam bir yana gidiyor. Büyük konuşmamak lazım yapmadım çünkü.
Gmax ( Niyeğğ Bindirdin Lahnn Beni ) 03:20
Gmax ( Niyeğğ Bindirdin Lahnn Beni )
G-Max Heyecanını Penise Bağlayan Kadın 00:32
G-Max Heyecanını Penise Bağlayan Kadın Irak asıllı bir erkek, bir kadın ve kız çocuğunun bulunduğu bir grup eğlence amaçlı bindikleri g-max'te korkudan ne yapacaklarını şaşırdılar. Kadın yanındaki erkeğin cinsel organını tutunca korku birden kahkahalara dönüştü.
Pascal Nouma - Gmax Deneyimi (Küfür İçerir) 04:35
Pascal Nouma - Gmax Deneyimi (Küfür İçerir) GMax Yeni Zelanda'dan çıkıp dünyanın dört yanına yayılmış,güvenli ve heyecanı doruk noktasında yaşatan bir teknoloji harikası! Pascalın konuk olduğu bir gün kaydedilen görüntüler ve içimizden biri Pascal'ın gitgide bizden biri olması
Gmax'de Kafayı Sıyıran Adam 02:49
Gmax'de Kafayı Sıyıran Adam Gmax hareket etmeden önce el kol hareketleri ile kız arkadaşını rahatlatmaya çalışan adam Gmax hareket edince kafayı sıyırıyor.
G-Max'te Orgazma Kadar Varıp Gelen Kadın 01:08
G-Max'te Orgazma Kadar Varıp Gelen Kadın Kadınları tatmin etmek zordur. Neyden tatmin oldukları da bir çok kitaba, bilimsel teze konu oldu. İşte o olayı başka yerde yerine getirmiş bi ablamız.
Koreli kızların Gmax tepkisi 02:25
Koreli kızların Gmax tepkisi Doğum gününü arkadaşlarıyla Gmax'te kutlayan Koreli kız, korkudan ölecekti
Gmax'de Defalarca Bayılıp Ayılan Genç 01:32
Gmax'de Defalarca Bayılıp Ayılan Genç Gmax'de Defalarca Bayılıp Ayılan Genç Bu korkuyla lunaparka neden geldiğini bilemediğimiz gencin, oyuncakta gözünü açmasıyla yeniden bayılması bir oluyor.
Gmax'da Korkan Adam Sevglisine Rezil Oldu 01:32
Gmax'da Korkan Adam Sevglisine Rezil Oldu Gmax hareket etmeden önce el kol hareketleri ile kız arkadaşını rahatlatmaya çalışan adam Gmax hareket edince kafayı sıyırıyor
Türklerin G-MAX İle İmtihanı 09:38
Türklerin G-MAX İle İmtihanı Türklerin G-MAX İle İmtihanı
Gmax Korkusu Ne Hale Getiriyor Adamı 04:58
Gmax Korkusu Ne Hale Getiriyor Adamı Adam korkudan ölecekti neredeyse
Zenciler G-Max'te 02:15
Zenciler G-Max'te Zenci abilerimiz Slingshot (Bizdeki ismiyle G-Max) denen aleti bir deneyelim derken ortaya bol niggalı bol fucklı ve bol oooovvvv şitli bir video çıkmış.
Gıdısıyla Hayata Tutunan Çocuk 01:00
Gıdısıyla Hayata Tutunan Çocuk Lunaparkta zalım annesinin eğleneceğini düşündüğü çocuğunun korku dolu anlarını izliyoruz efendim . İyi Seyirler...
Gmaxe Kız Arkadaşla Binip Kendinden Geçmek 01:15
Gmaxe Kız Arkadaşla Binip Kendinden Geçmek Size tavsiyemiz Gmax'e kız arkadaşınız binmeyin. Fena karizmayı çizdirebilirsiniz.
Hatun Gmax'de Kendinden Geçti 01:10
Hatun Gmax'de Kendinden Geçti Hayatında ilk kez gmax'e biniyor olmalı ki hatunun çıkardığı...
G Max'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk 01:44
G Max'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk Kesinlikle bir yaş sınırı olması gereken bu tarz lunapark aletleri çocuklar için pek sağlıklı gözükmüyor. Meksika'da bir lunaparkta kaydedilen bu görüntülerde G-Max'e binen iki çocuktan birisi iniş sırasında her ne kadar keyifli olsa da fırlatma sırasında defalarca ayılıp bayılmış.