Hoşgeldiniz!

Yanlama Videoları

Yanlama Kazaları ve Videoları

Kamyonet Drift - Karda Kapalı Kasa Kamyonetle Yanlama 00:12
Kamyonet Drift - Karda Kapalı Kasa Kamyonetle Yanlama Kamyonet Drift - Karda Kapalı Kasa Kamyonetle Yanlama
Ünal Turan'dan Yanlama Show 02:54
Ünal Turan'dan Yanlama Show Ünal Turan Yanlama Show # 34 Ah 6412
Tofaşla Tampon Yakmalı Drift 01:00
Tofaşla Tampon Yakmalı Drift Tofaş bol egzoz patlatmalı drift sırasında tampon alev alıyor.
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 00:15
Tofaş'la Yanlama Hastalığı Özellikle Ankara'nın Tofaşk'la yatıp Tofaşk'la kalkan yerlerinde sıkça görebileceğiniz bir manzara, arkadaşımız yerlerin ıslak olmasından da yararlanarak vermiş ayarı. aslında kaygan zeminde zapt etmek zor olabilir ama yine de idare eder.
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 00:51
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları Bu çalışmada drift yaparak nasıl kur yapılırı gözlemleyebileceğiz. Tamamen utandıracak bir video.
Arabayla Gelinin Etrafında Drift Atan Damat 00:42
Arabayla Gelinin Etrafında Drift Atan Damat Adeta her genç kızın hayallerini süsleyen, kuşların birbirine yaptığı kurları anımsatan, gerdek öncesi dosta güven düşmana korku salan muazzam bir seramoni... Özetle; abv.
Son Yanlamasını E30'da Yapan Ferrarilinin Sonu 01:03
Son Yanlamasını E30'da Yapan Ferrarilinin Sonu A be kuru dayı madem zaptedemeycen ne bokuma elini ayağını değersin şu merede. yazık lan harbiden.
40 Yıllık Efsanenin Çöküşü- Çayır Drift 00:22
40 Yıllık Efsanenin Çöküşü- Çayır Drift Gördüğü saygıdan mıdır bilinmez, hacı lakabını alan murat marka otomobiller bir döneme damgasını vurmuştu. O efsanenin çöküşü 21nci yüzyıl' ın motor sporu ''drift'' le beraber geldi... Arabanın ve sahibinin isyan çığlıkları yürekleri parçalarcasına kulaklarınızda çınlayacak.
Trafiğin Ortasında Sıfır Çizmek 00:40
Trafiğin Ortasında Sıfır Çizmek Levent Büyükdere Caddesi Sarıyer yönünde, araçların arasında şerit değiştirerek ilerleyen bu araç arkasındaki araçlardaki sürücü ve yolcuları iplemeden kendi bildiğini yapmış.
Drift Yapan Küçük Çocuk 01:19
Drift Yapan Küçük Çocuk Küçük çocuğa bu yaptırılır mı? Driftçi çocuk.. Bursa'da araba kullanan küçük bir çocuğun drift görüntüleri, internette fenomen oldu.
Tırla Drift Yapmak 01:00
Tırla Drift Yapmak Alkışlarlayaşıyorum'da ikinci tırla drift videosu sizlerle. İzlerken NFS Underground 2 Drift günlerini akla getiren saygı duyulası bir araç kontrolü içerir. Sonunda da yanlaya yanlaya başlangıç noktasına geri gidiyor sanırsam, buyrunuz.
Drift Yapayım Derken Arabayı Dağıtmak 00:47
Drift Yapayım Derken Arabayı Dağıtmak Mazda RX7 ile yanlamaya çalışırken 4 lastiğin ''senin yapacağın drifte! ben gidiyorum'' diyerek ayrılmasıyla sonuçlanan olayı izliyoruz..
ESP yi Kapatıp Drift Yapmak - Konya 09:24
ESP yi Kapatıp Drift Yapmak - Konya Yiğidin harman olduğu Konya ilimizin yağız delikanlısı opel astra aracın esp sini kapatıp karda nasıl gidilir onu kaydetmiş. Normalde ESP nin izin vermeyeceği hareketler, bu yüzden ESP tuşunun yağızların ulaşamayacağı yere koymalarını öneriyorum. İyi seyirler.
Ölümüne Drift Yapan Arap 01:55
Ölümüne Drift Yapan Arap Zenginlik de sınır tanımayan araplar para ile oynadıkları gibi trafik akarken araçlara aldırmadan yaptıkları drift ile de ölümle oynuyorlar. 24.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Ölümüne Drift Yapan Arap' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
15 Yıldır Ara Gaz Çekmekten Yorulan Tofaşkcı 02:00
15 Yıldır Ara Gaz Çekmekten Yorulan Tofaşkcı Konyalı azer pako direksiyon taktırdığı uçan tenekesiyle klasik tofaşkcı triplerine giriyor izliyoruz efendim...
Sen Şimdi Yan mı Atacan Moruk Bize 00:58
Sen Şimdi Yan mı Atacan Moruk Bize Tofaşçıların dünyasından ibretlik konuşmalar ve anlar... Hep beraber yanlayalım
Yanlarken Polise Yakalanma ve  Yanlayarak Uzaklaşma 00:35
Yanlarken Polise Yakalanma ve Yanlayarak Uzaklaşma Geleneksel hale getirdiklerini düşündüğüm yanlama günlerinden birinde, süper kuş serisi umarsızca yanlamaya yeni başlamışken Polis ekibine yakalananır. Kendisini o anda Sebastian Loeb ile özdeştiren sürücü ise çok uzaklardan kendilerini izlemeye gelenleri üzmemek adına aralarından ayrılırken gösterisini polis abilerin önüde battı balık yan gider diyerek tamamlar ve karşılığında müthiş bir destek ve alkış alır.
Mercedes'le Keko Drift Yapmak 00:50
Mercedes'le Keko Drift Yapmak Aslen tofaşçı tuhuna sahip olan bu gençlerin eline mercedes c180 geçmiş fakat nafile... Kendi keko kültürlerini sunrooftan sarkarken yaptıkları drift ile yine ortaya koymuşlar. Tebrikler. İzleyelim.
225 Beygirlik Traktörle Drift Gösterisi 02:07
225 Beygirlik Traktörle Drift Gösterisi 1956 Volvo BM Terrier marka traktörü diğerlerinden ayıran en büyük özellik, mükemmel bir modifiye ile 225 beygirlik canavara dönüşmesi.
Cillop Gibi Bmw'yi Dağıtmak 01:24
Cillop Gibi Bmw'yi Dağıtmak Her BMW kullanıcısının içinden geçen şey profesyonel drift yapabilmektir. Ama gelin görün ki bu istek bazen pahalıya mal olabiliyor. Bu video da buna en güzel örneklerden biri. Benim burada içim gitti sizi bilemem artık..
Obüsle Drift Yapmak 01:50
Obüsle Drift Yapmak Efendiler yerli üretim fırtına öbüslerinin test aşamalarından görüntüleri izleyeceksiniz. Bundan sonrası alıntıdır. Sakarya'da bulunan 1'inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında yerli imkanlarla üretilen Fırtına obüsleri, manevra kabiliyeti ve yüksek teknolojik özellikleriyle göz dolduruyor.
Yaptığı Driftlerle Klip Çeken Eleman 02:54
Yaptığı Driftlerle Klip Çeken Eleman Milletin canını hiçe sayarak yaptığı driftleri kayda alarak bir bok yaptığını sanan denyo ve klibini izlemektesiniz. Bence çok da hooov hareketler yok. Var mı lan yoksa!
Tofas Yanlarsa Böyle Yanlar 00:31
Tofas Yanlarsa Böyle Yanlar Video daki gibi trafikte kendini usta söfor sanan o kadar fazla insancıklar varki yayınla yayınla bitmiyor. Trafiği ve cevresindekileri tehlikeye sokuyor.Durmak yok yayına devam...
Drift Yapayım Derken Dayak Yemek 02:50
Drift Yapayım Derken Dayak Yemek Uluorta yerde trafiği kesip drift yapmaya çalışan gencimizin façası bir adet ticari araç sürücüsü tarafından fena halde bozuluyor.
Yanlarken Polise Yakalanmak 06:59
Yanlarken Polise Yakalanmak trafik canavarları yanlarken polis durduruyor uyarısını yapıyor insaniyetli davranıp ceza yazmıyor ve sonuç aynı canavarlığa devam. bunlar resmen trafik teröristi
5 Yaşında Usta Drift Yapan Yerli Apaçi 00:40
5 Yaşında Usta Drift Yapan Yerli Apaçi evet gördüm ve inanamadım eleman şimdiden yetiştiriyor oğlunu patatatatata patata paaataa. bilmiyorum şimdi yurtdışındaki bir baba oğluna böyle drift yaptırsa ne güzel falan deriz ama adam konyalı olunca hooooww...
Amerika'da Drift Yapan Türkler 02:36
Amerika'da Drift Yapan Türkler Philadelphia sokakları Türklere emanet...
Tem'i Kapatıp Drift Yapan Düğün Konvoyu 00:58
Tem'i Kapatıp Drift Yapan Düğün Konvoyu Ülkeden soğumak için bir sebep daha. Drift yapan düğün konvoyu Tem otoyolunu kapattı.
Araba Kapısını Araba İle Kapatmak 00:11
Araba Kapısını Araba İle Kapatmak Kazaramı kapıyı kapatıyor yoksa bilinçli mi yapıyor kestiremedim.
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı 01:22
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı olay sanayi sitesi çıkışında gerçekleşiyor. Tamir bittikten sonra çırak aracı test (!) ediyor ve olanlar oluyor. Aracınızı sanayiye verirken dikkatli olun.
Timur Acar'ın Honda S2000 İle Drift Yapması 00:28
Timur Acar'ın Honda S2000 İle Drift Yapması Ünlü oyuncu Timur Acar Çakallarla Dans 4 setinde Köfte ve Öfkeli adını verdikleri Honda S2000 İle drift yapıyor.
Kendi Kendine Yanlayan Tofaş 01:18
Kendi Kendine Yanlayan Tofaş Yanlama modifiye araç hastaları arasında görmeye alıştığımız bir görüntü. Genelde araç ile yanlama yapılırken sürücü aracın içinde olur ama bu tofaş sürücüsü işi biraz abartmış.
Ölümle Dans Eden Çinlinin Fantastik Drifti 00:30
Ölümle Dans Eden Çinlinin Fantastik Drifti Ölümle Dans Eden Çinlinin Fantastik Drifti Böyle drift görülmedi,görüntüde kazayı göze alarak drift yapan çinlinin manyak driftini izliyoruz
Annesini BMW'ye Bindirip Yanlayan Eleman 00:50
Annesini BMW'ye Bindirip Yanlayan Eleman Modifiye bir yaşam tarzıdır felsefesini benimseyen yanlama hastası genç annesini BMW marka aracına bindirip başlamış yanlamaya.