Hoşgeldiniz!

Adrenalin Videoları

En Heyecanlı Adrenalin Videoları

Avrasya Tüneli'nden Bisikletle Geçti 08:37
Avrasya Tüneli'nden Bisikletle Geçti İstanbul'da hız tutkunu çılgın genç, Avrasya Tüneli'ni bisikletle geçti. Tehlikeli yolculuğunu kaskında bulunan kamerayla kaydeden genç, o anları sosyal medyada paylaştı
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 00:53
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız Okyanus derinliğinde manta vatozlarıyla yüzen adrenalin tutkunu kızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam 02:15
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam Çölde motor süren adrenalin bağımlılarından birisi kum tepesinin üzerinden atladığı an görüş açısına giren cipi küçük sürtünmeyle geçti. O anlar kafa kamerasına yansırken sonrasında gözüken cipin üzerinde ezilme ve lastik izi görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Salıncakta Sallanmak Yürek ister 03:18
Bu Salıncakta Sallanmak Yürek ister Gökyüzü salıncağına binen çiftin görüntüleri güldürdü. Cesaretlerini sınamak isteyen çiftin gökyüzü salıncağında kaydedilen görüntüleri görülmeye değer. Kız salıncakta sıkıntı yaşamazken, erkek arkadaşı adeta ayılıp bayıldı. İşte adrenalin dolu o anlar...
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence 02:24
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence Pavel Smirnova, Galata Kulesin'de insanların şaşkın bakışları esnasında adrenalinin içinde çok güzelce eğlendiği macerayı sizinle paylaşıyor...
Çıplak Elleriyle Yılan Yakalayan Yürekli Çocuklar 02:45
Çıplak Elleriyle Yılan Yakalayan Yürekli Çocuklar Sürüngenleri yakalayıp onlarla oynamayı hobi haline getiren yürekli çocukların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Örümcek Adam Filminden Etkilenen Çılgın Genç 01:57
Örümcek Adam Filminden Etkilenen Çılgın Genç Örümcek Adam filminden etkilenin ve her ne kadar ağ atma yeteneği olmasa da bu yolda hızla kendisini geliştiren adamın görüntülerini izliyoruz.
Adrenalin Uğruna 200 m Yere Çakıldı  00:40
Adrenalin Uğruna 200 m Yere Çakıldı Adrenalin tutkunu Oleg Sherstyachenko, yüzlerce metre yükseklikteki binanın çatısının kenarında yürüdü. Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai kentinde bir adrenalin tutkunu, kentin en yüksek binalarından birinin çatısına çıktı.
Vahşi Hayvan Terbiyecisi Güzel Kadın 03:48
Vahşi Hayvan Terbiyecisi Güzel Kadın Bu kadının cesaretine çok şaşıracaksınız, çok ilginç görüntülerin yer aldığı videoda kadın vahşi hayvanlara adeta meydan okuyor...
Hiç Korkmayan Hayvan Bal Porsuğu 03:20
Hiç Korkmayan Hayvan Bal Porsuğu Bu bal porsuğu Allahtan başka kimseden korkmam edasıyla kimseden kormuyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Paraşütle Atlamada Ayılıp Bayılan Kız 01:29
Paraşütle Atlamada Ayılıp Bayılan Kız Paraşütle atlamada adrenaline karşı güçlü kalamayan kız defalarca ayılıp bayıldı. O anları kameraya kaydedilen adam ise bu durumun keyfini çıkarmış.
Ölümle Dalga Geçen Adrenalin Bağımlısı Çılgın İnsanlar 03:50
Ölümle Dalga Geçen Adrenalin Bağımlısı Çılgın İnsanlar Yüzlerce metre yükseklikten sarkarak fotoğraf çektirenden bisiklet binene. Her biri ayrı çılgın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çinli Turistin Yamaç Paraşütü İle İmtihanı 02:09
Çinli Turistin Yamaç Paraşütü İle İmtihanı Ölüdeniz Babadağ 2000 metreden havalanıp özgürce gökyüzünün tadını çıkarmak isteyen Çinli turist yamaç paraşütüne binmeye karar vermiş.