Hoşgeldiniz!

Parkur Videoları

Yetenekli Parkur Yarışmacıları

Örümcek Adam Filminden Etkilenen Çılgın Genç 01:57
Örümcek Adam Filminden Etkilenen Çılgın Genç Örümcek Adam filminden etkilenin ve her ne kadar ağ atma yeteneği olmasa da bu yolda hızla kendisini geliştiren adamın görüntülerini izliyoruz.
Brezilyalı Askerlerin İnanılmaz Parkur Performansları 01:48
Brezilyalı Askerlerin İnanılmaz Parkur Performansları Brezilyalı askerlerden muhteşem bir parkur performansı. İki grup halinde, hız üzerine odaklı bir parkurda yarışan askerler duvardan atlama, tırmanma, sürünme gibi birçok farklı durumu en iyi sürede tamamlamaya çalıştılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tek Bacağı Olmayan Güreşçiden American Ninja Warrior Performansı 03:20
Tek Bacağı Olmayan Güreşçiden American Ninja Warrior Performansı Tek bacağı olmayan Amerikalı profesyonel güreşçi Zach Gowen'dan mükemmel bir performans. American Ninja Warrior parkuruna çıkan Zach bedensel engelinin onun için aslında bir engel olmadığını en güzel şekilde böyle gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mercedes ve RC Arabanın Mükemmel Parkur Performansı 02:38
Mercedes ve RC Arabanın Mükemmel Parkur Performansı Devin Super Trump ekibi eğlenceye doymuyor! Bir parkur sporcusu, bir RC araba ve bide Mercedes'in kıyasıya mücadelesine sahne olan harika bir yarış...
Dünyanın En İyi Serbest Stil Koşucularından Farang Ekibi İstanbul'daydı! 06:05
Dünyanın En İyi Serbest Stil Koşucularından Farang Ekibi İstanbul'daydı! Dünyanın en iyi serbest stil koşucularından olan Farang ekibi dünya turu sırasında İstanbul'a da uğradı.
Parkur Sporu Aksilikleri 06:56
Parkur Sporu Aksilikleri Efendim parkur( Parkour), bir noktadan başka bir noktaya insan vücudunun yeteneklerini en verimli şekilde kullanıp, sınırlarını da zorlayarak, hızlı ve etkili biçimde hareket etmesini hedefleyen bir beden eğitimi türü ve yaşam tarzıdır, Bizim anlayacağımız dilde insanın o duvardan bu duvara o banktan bu elektrik direğine zıplama sporudur. İzleyeceğiniz videoda bu sporu yapan insanların yaptıkları hatalar sonucu başlarına gelen hallerini göreceksiniz Not:İçiniz acıyabilir
Pitbull Parkur Eğitimi 04:17
Pitbull Parkur Eğitimi Pitbull cinsi köpekleri çok sevmem ama buradaki eğitimli köpeğin gerçektek takdir edilmesi gerek. İzliyoruz ve takdir ediyoruz. Çocuklara saldıran ve ısıran Pitbull Allah'ından bull diyoruz.
Kendini Yakışıklı Sanan Mert'in Üstün Parkur Kabiliyeti 02:47
Kendini Yakışıklı Sanan Mert'in Üstün Parkur Kabiliyeti Daha önce Kendini Yakışıklı Sanan Tombik adlı video ile tanıdığımız Mert şimdi ise Rambo Parkour adlı bir video ile karşınızda. Gıpta ederek izledim, kendi ile barışık olması kadar güzel bir şey yoktur herhalde
Gazzeli Parkur Sporcuları - Gaza Parkour Team 03:55
Gazzeli Parkur Sporcuları - Gaza Parkour Team Bu zor koşullara rağmen, Parkour & Freerunning antrenmanlarını aksatmadan sürdüren ve hayatın tadını çıkarmaya çalışan Gazze Parkour Ekibi'ni izleyelim ve tebrik edelim.
İnanılmaz Parkur Kazaları 04:52
İnanılmaz Parkur Kazaları Sokaklarda Duvarlardan Duvara Atlayan Gençlerin Yaşadığı İnanılmaz Kazalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hazırladığı Parkur ile Bilyelere Ralli Yaptıran Adam 04:41
Hazırladığı Parkur ile Bilyelere Ralli Yaptıran Adam Hazırladığı muhteşem kumdan parkur ile cillilere ralli yaptıran elaman 12 farklı renklerden oluşan bilyeleri başlangıç noktasından bırakarak eğlenceli görüntüleri ortaya çıkardı. Büyük emekler ile hazırlamış olduğu o eğlenceli anlara tanıklık ediyoruz.
Şişme T-Rex'den Muhteşem American Ninja Warrior Parkuru Peformansı 02:56
Şişme T-Rex'den Muhteşem American Ninja Warrior Parkuru Peformansı Aylar süren eğitimin ardından T-Rex zorlu American Ninja Warrior parkurunu tamamladı! Normal kıyafetlerle tamamlanmasının ne kadar zor olduğunu bildiğimiz parkur şişme T-Rex kıyafeti ile çok çok daha zor şartlar altında böyle tamamlandı.
Şımarık Çocukların Allah'tan Cezasını Bulması 06:32
Şımarık Çocukların Allah'tan Cezasını Bulması akrobatik hareketlerin nasıl yapıldığını birde böyle izleyin. bu yolda ne zorluklar çekiliyor hey gidi hey annesine 5dk sonra geliyom deyip 2saat daha sokakta sürten çocukları ulu tengrinin cezalandırmasını izliyoruz
İmkansız Yerleri Parkur Olarak Kullanan Adam 03:42
İmkansız Yerleri Parkur Olarak Kullanan Adam James Kingston isimli macera sever, yaptığı hareketlerle adrenalinin doruklarına ulaşıyor. James kendi şartlarınca imkansız gibi gözüken yerleri parkur olarak kullanıyor. İzliyoruz.
Rober Stafsing'in Geçirdiği Efsanevi Parkour Kazası 01:14
Rober Stafsing'in Geçirdiği Efsanevi Parkour Kazası Rober Stafsing, yıllar süren Parkour kariyerinde duyulmadığı kadar adı duyulan İsveçli Parkour atleti yaptığı kazayla karşımıza çıkıyor. Kaza sonrası ciddi operasyonar geçirmiş. Yapılan hareketler basit yapılabilrmiş gibi gözükse de düşüş anından sonra insan işi olmadığını anladım.
Terk Edilmiş Kızak Parkurunda Adrenalin Dolu Bisiklet Sürüşü 01:18
Terk Edilmiş Kızak Parkurunda Adrenalin Dolu Bisiklet Sürüşü Saraybosna'da 1984 Kış Olimpiyatları için hazırlanan ve sonrasında terk edilen kızak parkurunda enfes bir bisiklet sürüşü deneyimi. Dünya üzerinde terk edilmiş en güzel yerler arasında yer alan kızak parkurundaki iki çılgın adamın adrenalin dolu bisiklet sürüşünü izleyeceğiz.
Bir Kedi Parkur Yaparsa 03:12
Bir Kedi Parkur Yaparsa Engelleri aşmada ve zorlu parkurlara meydan okuyan kedi.
Polis Özel Harekat Parkur Çalışması 00:39
Polis Özel Harekat Parkur Çalışması
Dünyanın En Hızlı Parkur Köpeği 01:11
Dünyanın En Hızlı Parkur Köpeği Birazdan izleyeceğiniz Tex isimli köpek 2015 Masters Agility şampiyonası birincisi. Bir parkur içinde sahibinin komutları ile hız, çeviklik ve engellerin aşılması gibi bir çok etmeni bir arada kullanarak şampiyon olan Tex'e hayran kalmamak elde değil.
Evinin Bahçesini Oyuncak Arabaları İçin Parkura Çeviren Adam 02:58
Evinin Bahçesini Oyuncak Arabaları İçin Parkura Çeviren Adam Düşük bütçeli Fast and Furious filmi dahi çekilir bu parkurda. Oyuncak arabaların içerisinde atlarken ters döndüğü, hoplayıp zıpladığı muhteşem bir parkur inşa eden adamımızın kaydettiği görüntüleri izliyoruz.
Dünya Ordular Arası Yarışmasına Hazırlanan Şili'li Askerlerden Muhteşem Parkur Performansı 01:50
Dünya Ordular Arası Yarışmasına Hazırlanan Şili'li Askerlerden Muhteşem Parkur Performansı Şili'li seçilmiş askerlerin Ordular Arası Yarışmaya katılmadan önce yaptıkları bir antrenman gösterisi internete düşer düşmez büyük bir ilgi topladı. Askerlerin zorlu parkura rağmen hatasız ve hızlı bir şekilde parkuru ekip olarak tamamları gerçekten muazzam!
Slow Motion Klip Tadında Parkur Yapmak 05:14
Slow Motion Klip Tadında Parkur Yapmak Daniel Ilabaca slow motion kameranın da verdiği karizmayla Los Angeles'ta harika gösterilere imza attı.Kameraya yansıyan muhteşem gösteri sizlerle...
Irak Sınırında Gerçek Survivor Parkuru Kuruldu 04:31
Irak Sınırında Gerçek Survivor Parkuru Kuruldu Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyünde yaşayan bir grup çocuğun Survivor yarışmasından esinlenerek bahçelerinde kendi imkanlarıyla yapmış oldukları parkura sessiz kalmayan yapımcı Acun Ilıcalı köy meydanında gerçek parkur kurdurdu. Geçtiğimiz aylarda İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından yapılan ‘Irak sınırında Survivor köyü’ haberi üzerine çocukların çağrısına kayıtsız kalmayan Acun Ilıcalı sözünü tutarak Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyüne gerçek bir parkur kurdu. Survivor yarışmasından esinlenen bir grup çocuk kendi imkanlarıyla yapmış oldukları parkurla tüm Türkiye’ye seslerini duyurarak yapımcı Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulunmuş ve bir parkur istemişlerdi. Çocukların bu çağrısına sosyal medya hesabından yanıt veren Acun Ilıcalı Twitter hesabından çocuklara destek olacağını ve gerçek bir parkur kuracağını yazmıştı. Bunun üzerine harekete geçen Acun medya ekibi Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Günyüzü köyüne gelerek gerçek parkuru kurdu. Köyde yaşayan çocuklara kıyafet ve kırtasiye malzemesi dağıtan ekip köylülerin ortaklaşa göstermiş olduğu alanda parkuru kurdu. Kurulan parkurda 'Ünlüler' ve 'Gönüllüler' olarak iki gruba ayrılan çocuklar gerçek Survivor yarışmasını yaşamış oldu. Birinci olan çocuklar gün boyu eğlendikten sonra parkuru kuran ekiple hatıra fotoğrafları çektikten sonra akşam saatlerinde evlerine dağıldı. "Her gün rüyamda Acun Ilıcalı'nın yanında olduğumu görüyorum" Survivor köyünde yaşayan çocuklar yapımcı Acun Ilıcalı ve ekibine teşekkür ederek, Ilıcalı’yı karşılarında görmeyi hayal ettiklerini söyledi. Doğan Ediş ve Rabia Roza Ediş, yapılan parkur hakkında düşüncelerini dile getirirken sevinçlerini gizleyemedi. Acun Ilıcalı rolünü üstlenen Doğan Ediş gerçek parkur karşısında çok mutlu olduğunu ifade ederek "Gerçek parkurun yapılacağını, bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim, çok mutluyum. Ev ev dolaşarak arkadaşlarımı toplayıp doyasıya gerçek parkurda eğleneceğiz. Bize bu güzel anı yaşatan Acun ağabeye ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Neredeyse her gün rüyamda Acun ağabeyin yanındaydım. Şimdi tam oradayım sanki" dedi. "Tek hayalim Acun Ilıcalı'ya sarılmık" Rabi Roza Ediş ise çok mutlu olduğunu söyleyerek şimdi 'O Ses Türkiye Yarışma' programının sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı ve juri üyelerinin karşında olup şarkı söylemek istediğini dile getirdi. Tek hayalinin Acun Ilıcalı’ya sarılmak olduğunu belirten Ediş, "Çok mutluyum ne diyeceğimi bilemiyorum. Acun ağabeye çok teşekkür ederim. Köyün tam ortasına kuruldu parkurumuz. Bütün arkadaşlarımla burada doyasıya eğleneceğiz. Bize kırtasiye malzemeleri dağıtıldı. Keşke Acun ağabey bizi 'O Ses Türkiye' yarışmasına davet etse. Biz de orada Acun ağabeyi canlı canlı görmüş oluruz" diye konuştu. Rüyalarda gördüğü parkur gerçek oldu Doğan Ediş esinlendiği parkurları kendi imkanlarıyla köyünde yapmaya karar vermiş ve gerçek bir parkur hayaliyle günlerce yatıp kalkmıştı. Gerçek parkurun köylerinde yapıldığını görünce çok sevindiğini ve topladığı çocuklarla ekibe yardım etmeyi ihmal etmedi. Rüyalarında gördükleri parkurun köylerine kurulmasına çok sevinen çocuklar, Acun Ilıcalı'yı görmeyi istediklerini dile getirdi. ====================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Bisikletle tehlikeli parkur 01:08
Bisikletle tehlikeli parkur
İnanılmaz Yetenekli İnsanlar 04:30
İnanılmaz Yetenekli İnsanlar Farklı alanlarda yeteneklerini sergileyen gençler. Birisi ip atlıyor birisi bisikletle şov yapıyor. İzlemeye değer.
Stopmotion ile Parkur Birleşirse 00:59
Stopmotion ile Parkur Birleşirse Stopmotion tekniğiyle ile yapılan muhteşem parkur.Kameraya yansıyan komik ve eğlenceli dakikalar sizlerle,İyi seyirler...
Eğlencenin Dibine Vuran Super Tramp'tan Parkur Savaşları 02:43
Eğlencenin Dibine Vuran Super Tramp'tan Parkur Savaşları Eğlence deyince şüphe yok ki bir çoğunuzun aklına Devin Super Tramp ekibi geliyor. Son paylaştıkları videoda kurulan özel parkurda su savaşı yapıyorlar. Keyifli görüntülerle sizleri baş başa bırakıyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bisikletle Hızlı İniş Yarışı - RedBull 02:52
Bisikletle Hızlı İniş Yarışı - RedBull Her Zaman ki gibi RedBull sponsorluğunda bir yarış izliyoruz. Zorlu bir iniş için özenle hazırlanmış bir parkur. Ve sağlam yarışçılar. İyi seyirler.. Marcelo G. Giant-Redbull Sürücüsü
Trex İle Eğlenceli Jurassic Parkour 00:51
Trex İle Eğlenceli Jurassic Parkour Brentwood Photography'nin hazırladığı video da Jurassic Park filminin kahramanı Trex, ufak bir parkura tabii tutuluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rc Drift Yarışları Japonya Ayağı 03:45
Rc Drift Yarışları Japonya Ayağı Rc araçlar artık günümüzde çok ayağa düştü. Fakat caddelerde gördüğümüz hobi mağazalarında asla bulamayacağımız rc hobisinin arka sokaklarından çıkmayan alt kategorileri vardır. Bunlardan biriside "Drift" tir. Bu hobiyle yaklaşık 8 yıldır uğraşıyorum. 1 yıl kadar offroad araçlarla takıldıktan sonra daha masraflı, daha detaylı ve daha narin olan drift kategorisine sıçrama yaptım. Bu kategoride önemli olan görsel ve işlevsel olarak gerçek araçlara max. seviyede benzerlik sağlamaktır. Uzun lafın kısası videoda izlediğiniz araçlar yaklaşık Türk lirası ile 2000-5000 tl arasındadır. Sakın ha hafife almayın. İyi seyirler...
Dünyanın En Hızlı Zipline Parkuru İle Adrenalin Dolu Dakikalara Hazır Mısınız? 02:36
Dünyanın En Hızlı Zipline Parkuru İle Adrenalin Dolu Dakikalara Hazır Mısınız? Devin Super Tramp ekibi Yerçekimi Kanyonunda yine farklı tarzda ve yine adrenalin dolu bir video ile karşımızda.
Adrenalini Tavan Yaptıran Dünyanın En Uzun Zipline Parkuru 01:37
Adrenalini Tavan Yaptıran Dünyanın En Uzun Zipline Parkuru Kanada'da bulunan bu zipline parkuru 2 km uzunluğunda, yerden yüksekliği 180 m ve en yüksek hızı saatte 100 km'dir. *Zipline, yüksek bir noktadan, alçak bir noktaya çekilmiş çelik halat vasıtası ile kendi ağırlığınızla yerçekimi yardımıyla kayma aktivitesine denir.
Hoplamalı Zıplamalı Videoların Kamera Arkası 05:14
Hoplamalı Zıplamalı Videoların Kamera Arkası parkour ve freerunning denen zımbırtının kamera arkası görüntüleri. zannedildiği gibi her zaman öyle artist artist duvardan duvara zıplamıyorlarımş.
Beceriksiz Rus Parkurcu 02:53
Beceriksiz Rus Parkurcu Çeşitli egzersizlerle parkur yapmak isteyen ama acemiliğinden beceremeyen Rus ergeni.Kameraya yansıyan o komik ve eğlenceli dakikalar sizlerle.İyi seyirler...
Ninja Warrior'ın Çıplak Yarışmacısı 01:24
Ninja Warrior'ın Çıplak Yarışmacısı Türkiye’de de bir dönem yayınlanan Ninja Warrior, Wipeout benzeri bir parkur yarışma programıdır. Programın İsveç versiyonunun bir bölümünde yer alan bir yarışmacının parkur yarışını çırılçıplak koşması medyada bir hayli yer buldu. Tüm parkuru çırılçıplak koşan ve iyi bir dereceyle tamamlayan yarışmacının görüntüleri zevkle izliyoruz