Hoşgeldiniz!

Komedi

Türk Erkeğinin Mini Etekli Kızla İmtihanı - Araba Şakası 03:45
Türk Erkeğinin Mini Etekli Kızla İmtihanı - Araba Şakası 35.153 izlenme - 3 yıl önce KKTC'de yapılan bir şaka.Hanım abla daracık ve kısacık eteğiyle abilerimizi sınamak istiyor.Arabasının bozulduğunu ifade ederek yardım istiyor.Daha fazla uzatmadan olanları izleyelim. Not=Bu arada fo müziği ve aşırı derecedeki reklamlar rahatsız edici nitelikte ama idare etceniz artık.
Hepimizin Yaptığı 14 Küçük Sahtekarlık 03:08
Hepimizin Yaptığı 14 Küçük Sahtekarlık 5.429 izlenme - 3 ay önce Bu Hayat Okulu'nda mecburen yaptığımız zararsız sahtekarlıkları liste videosu haline getirdik. Burnunu karıştırırken yakalandığında kaşır gibi yapmak, tuvaletten çıkarken yıkamış gibi göstermek için elini sadece ıslatmak, yanlışlıkla aradığın birini bilerek aramış gibi konuşmak... Bunları hep yapıyoruz! YAPYAP kanalımızdaki Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/pKVnza YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bahçesindeki Arıları Yakan Çılgın Adam 01:13
Bahçesindeki Arıları Yakan Çılgın Adam 718 izlenme - 3 ay önce Bahçesine kovan kuran arılara sinirlenen adam, arıları canlı canlı böyle yaktı! Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Olimpiyat Sporlarına Katılan Bebekler 01:55
Olimpiyat Sporlarına Katılan Bebekler 807 izlenme - 3 ay önce Yeni yeni yürümeyi öğrenen bebekler olimpiyat oyunlarını bakın nasıl tamamladılar. Keyifli görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Hava Atarken Arabayı Parçalayanlar 02:42
Hava Atarken Arabayı Parçalayanlar 6.103 izlenme - 3 ay önce İnsanın içinde vardır dikkat çekmek ilgi odağı olmak. Kimi zaman bir köpek ile gibi zamanda bu video da olduğu gibi lüx araçlarla yaparsınız. Fakat bazen işler umduğunuz gibi gitmez. Popüler olayım derken rezil olabilirsiniz. Hava atarken araba parçalayanlar serisi başlıyor.
En Komik Videolar 14:52
En Komik Videolar 9.274 izlenme - 6 ay önce En Komik Videolar
Annesini BMW'ye Bindirip Yanlayan Eleman 00:50
Annesini BMW'ye Bindirip Yanlayan Eleman 65.869 izlenme - 5 ay önce Modifiye bir yaşam tarzıdır felsefesini benimseyen yanlama hastası genç annesini BMW marka aracına bindirip başlamış yanlamaya.
Damadın Münasebetsiz Arkadaşları Gerdek Odasını Bastı 00:42
Damadın Münasebetsiz Arkadaşları Gerdek Odasını Bastı 49.228 izlenme - 4 ay önce Çin'de bir çift düğünlerinin ardından gerdek gecesine girerken, damadın şakacı arkadaşları yatak odasına dalınca olanlar oldu. İngiliz The Mirror gazetesinin internet sitesinde yayınlanan görüntülere göre; çift yatak odasında birlikte olurken, damadın arkadaşları bir kamerayla yatak odasına giriyor. BİNLERCE KEZ İZLENDİ Yüzlerindeki utanç görüntülere yansıyan çiftin yanına gidip bağırıp çağırmaya başlıyorlar ve üzerilerindeki yorganı kaldırıyorlar. Düşman başına arkadaşlar, bir yandan kahkahalarla gülerken, bir yandan da damadın poposuna vuruyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fenerli Genci Kekleyen Şeytan Kızlar 01:01
Fenerli Genci Kekleyen Şeytan Kızlar 34.369 izlenme - 5 ay önce Efendim anadolu'nun bağrından kopup gelmiş pembe yanaklı fenerbahçeli saf gencimizin, İstanbul'un çok bilmiş anasının gözü kızları tarafından 2 dakikada vapurda ayakta nasıl tufaya getirildiğini izliyoruz.
Komik Dublajlı Makyaj Videosu 03:26
Komik Dublajlı Makyaj Videosu 225 izlenme - 6 ay önce Son dönemlerde çılgınlar gibi yayılan makyaj videoları yerini dublajlı makyaj videolarını bırakmış olacak ki herkes çılgınlar gibi bunu yapıyor. Yada gevuristandaki yutubırlar bunu çelınç olarak yapıyor bilemiyorum dostlar gerçekten bilemiyorum... Neyse hadin keyifli seyirler.
En Komik Amerikan Dublaj'lar Efsane Derleme 06:38
En Komik Amerikan Dublaj'lar Efsane Derleme 1.286 izlenme - 6 ay önce
Düğünde Nesrin Topkapıya Dönüşen Kızlar 02:48
Düğünde Nesrin Topkapıya Dönüşen Kızlar 81.461 izlenme - 11 ay önce Düğünde Nesrin Topkapıya Dönüşen Kızlar Oryantal yarışına giren kızların kameraya yansıyan muhteşem gösterisi...
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 00:59
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 42.963 izlenme - 8 ay önce Seksi bayan sporcuların yer aldığı salon'da son zamanların her yerde sıkca gözüken 'Mannequin Challenge' isimli saçmalığı yapıldı. İzliyoruz efendim.
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 04:52
Diyarbakırlı Gencin Ağda ile İmtihanı 59.729 izlenme - 9 ay önce Erkek kuaföründe yüz ve yanak ağdası yaptıran Diyarbakırlı gencin yaşadığı ızdırap dolu dakikaları izliyoruz.
Sakar Kadınların Komik Maceraları 01:11
Sakar Kadınların Komik Maceraları 34.735 izlenme - 3 yıl önce Videomuzda birbirinden sakar kadınları ve onları komik hallerini, kazalarını izleyeceğiz. Bu kadınlar sakarlıkta sınır tanımıyor. İzliyoruz...
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 00:42
Nusret'e Rakip Olan Polis Abimiz 9.311 izlenme - 9 ay önce Nusret'in sunum tarzını artık bilmeyen kalmadı. Bir Türk Polisi de bu sunumu kendince yorumlayıp, eğlenceli bir video hazırladılar.
Aleyna Tilki Ve Yüksek Mütevaziliği 00:38
Aleyna Tilki Ve Yüksek Mütevaziliği 72.907 izlenme - 9 ay önce Son günlerde çıkardığı 'Cevapsız Çınlama' adlı single'ıyla gündeme bomba gibi düşen Aleyna Tilki'nin egovari cevapları kamerada.
Nöbet Değişiminde Havasını Atan Asker (Anıtkabir) 02:31
Nöbet Değişiminde Havasını Atan Asker (Anıtkabir) 41.463 izlenme - 9 ay önce Anıtkabir'de iki saatlik nöbetleri süresince hareket etmeyen, nöbet değişimleri ilgiyle izlenen saygı nöbetçileri özel olarak seçiliyor. İşte bu askerlerden biri son nöbet değişimi vukuat yoktur diye bağırmasının ardında şafak doğan güneş deyip havasını atıyor. https://www.izlesene.com/video/bale-tadinda-zikir-cekmek/9541850
Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 00:43
Yaşlı Amcayı Coşturan Twerk 251.562 izlenme - 7 ay önce Afrika'da bir düğünde piste çıkan kadınlar twerk konusunda bütün hünerlerini sergiliyor. Kenarda oturan yaşlı amca ise bu duruma daha fazla seyirci kalamıyor.
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! 00:42
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! 124.384 izlenme - 7 ay önce Geçtiğimiz günlerde, Rusya'dan bir öğretmenin dersteki görüntüleri sanal alemi kasıp kavurmuştu. Güzel öğretmene yanıt gecikmedi ve Çin'de çekilen bu görüntüler ortaya çıktı. Çinli matematik öğretmenini izliyoruz.
Verdim Ama Pişman Değilim - Komik Sokak Röpörtajları 03:59
Verdim Ama Pişman Değilim - Komik Sokak Röpörtajları 4.812 izlenme - 10 ay önce Verdim Pişman Değilim, Gene Olsa Gene Verirdim Diyebileceğiniz Şeyler ? Bu Sorunun Cevabını Kahramanımız Araştırıyor ... Bakın Ne Cevaplar Aldık
Limon Sıkacağı Satarken İnsanı Büyüleyen Satıcı 02:29
Limon Sıkacağı Satarken İnsanı Büyüleyen Satıcı 9.776 izlenme - 9 ay önce Gaziantep'te limon sıkacağı satan adam müşterilerini cezbediyor.Pazarlama yeteneği üst düzey olan abimiz limon sıkacağını adeta insanları büyüleyip satıyor.
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 02:01
Sevgilisinin Motorunu Bozan Gevşek Adam 17.178 izlenme - 2 yıl önce Eczaneden aldığı müshil ilacını kız arkadaşının kolasına atan genç, sevgilisinin acı çekmesini gülerek kameraya kaydetti.
İzleyenleri Kırıp Geçiren Fetö Taklidi! 00:38
İzleyenleri Kırıp Geçiren Fetö Taklidi! 6.758 izlenme - 9 ay önce 17.10.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim İzleyenleri Kırıp Geçiren Fetö Taklidi! başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bilardoda Kadın Faktörü 02:54
Bilardoda Kadın Faktörü 165 izlenme - 2 yıl önce Belki de yıllardır bu yüzden bilardoda başarılı olamadınız gençler. belki de yeteneklisiniz ama tek eksiğiniz masanın üzerinde sizi motive edece sarışın bir bağyan. bu eğitici ve öğretici videodan sonra sizler de birer semih saygıner olabilirsiniz tabi böyle bağyan bulmanız lazım önce. haydi rastgele.
Işık Hızında Tavladığı Kadınları Işık Hızında Terk Eden Adam 01:00
Işık Hızında Tavladığı Kadınları Işık Hızında Terk Eden Adam 4.266 izlenme - 9 ay önce Hep kadınlar mı terk edecek! TravQue sokakta karşısına çıkan kadınlara gül uzatarak önce gönüllerini hoş ediyor sonra da hiç beklemedikleri bir tepki veriyor. Şimdi benden uzaklaş!
En Komik Çaydanlık Şakaları 04:18
En Komik Çaydanlık Şakaları 984 izlenme - 11 ay önce Türk İnsanı Olarak Akla Ziyan Şakaları Uygulamakta Üzerimize Yok! Düşünün, Elinde ki Çaydanlıkta Kaynar Su Dolu Olduğunu Düşündüğünüz Bir Kişi Üzerinize Doğru Geliyor ve Birden Çaydanlığı Üzerinize Doğru Deviriyor! Gelin Bu Birbirinden Komik 10 Çaydanlık Şakasını Birlikte Seyredelim
Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz - Hollywood Dublaj (Küfür İçerir) 00:57
Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz - Hollywood Dublaj (Küfür İçerir) 27.994 izlenme - 10 ay önce Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz - Hollywood Dublaj Hayvan Gibi Şey Yapıyonuz diyen fenomen abimize hazırlanan hollywood dublajı...
Bale Tadında Zikir Çekmek 01:00
Bale Tadında Zikir Çekmek 6.068 izlenme - 9 ay önce Çok zikir çekmek beyninizdeki düzenli frekans akışını etkileyerek başka boyuttan varlıkların etkisine girme tehlikesinde olmaya sebep olabilir. Ancak bu grup fazlasıyla etkilenmiş. https://www.izlesene.com/video/bale-tadinda-zikir-cekmek/9541850
Modern Olacam Diye Amerikali Olan Siirt'li  00:56
Modern Olacam Diye Amerikali Olan Siirt'li 27.437 izlenme - 11 ay önce 04.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Modern olacam diye Amerikali olan Siirt'li başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler