Hoşgeldiniz!

Netflix'in İlk Türk Yapımından Çağatay Ulusoy'lu Set Fotoğrafları!

Netflix'in ilk Türk yapımı 10 bölümlük sezonuyla bir süper kahraman hikayesi anlatacak. Kahramanımızın Çağatay Ulusoy olduğu çok önceden açıklanmıştı fakat Ulusoy'a bir türlü uygun partner bulunamıyordu. Sonunda kadro belli oldu ve Netflix Türkiye'nin beklenen yapımında Çağatay Ulusoy dışında Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alacak. Dizinin setinden ilk fotoğraflarsa Netflix'in Twitter hesabı aracılığıyla yayınlandı.

Binnur Karaevli tarafından kaleme alınacak olan dizinin yapımcılığını Netflix adına O3 medya yapacak. O3 Medya'nın diğer işleri arasında Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin gibi başarılı işler var. Fantastik drama türünde olacak olan ve bu yılın ikinci çeyreğinde yayınlanması beklenen Netflix dizisinin görsel efektlerini Gradienr Effect, prodüksiyon tasarımını ise Deniz Göktürk üstlenecek. 

Çağatay Ulusoy dizide Hakan isminde, başta sıradan bir hayat sürerken İstanbul'u kurtarmak zorunda olduğunu öğrenen bir genci canlandıracak. Hakan'ın sırdaşı Zeynep'e Hazar Ergüçlü can verecek. Hakan'ın rol model olarak gördüğü iş adamı Faysal rolünde Okan Yalabık olacak. Ayça Ayşin Turan'sa Hakan'ın gönlünü kaptırdığı kadın rolünde karşımıza çıkacak ve Faysal'ın şirketinde yönetici olarak çalışan Leyla rolünü canlandıracak. Mehmet Kurtuluş'sa Faysal'ın sağ kolu Mazhar'ı canlandıracak.