Hoşgeldiniz!

Komik Erkek Bebekler

Erkek Bebek Videoları

Asabiyetinden Taviz Vermeyen Bebek 01:36
Asabiyetinden Taviz Vermeyen Bebek Aşırı tatlı olan ve bir o kadarda asabi olan bebeğin halleri izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Keyifli seyirler...
Babasından Fırça Yiyen Sevimli Bebek 01:02
Babasından Fırça Yiyen Sevimli Bebek Babasından fırçayı yiyince ağlayan, şaka olduğunu öğrenince gülen bebeğimiz galiba biraz fazla zeki doğmuş.
Babası ile İnatlaşan Bebek 01:11
Babası ile İnatlaşan Bebek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Babası Ağlayınca Ağlamaya Başlayan Bebek 01:19
Babası Ağlayınca Ağlamaya Başlayan Bebek Beyaz atletli adamın beyaz atletti bebesi olur kanunu ile giden abimiz suratını iki büzdü mü bebesi de ağlamaya başlıyor. Çünkü beyaz atlet kardeşliği bunu gerektirir.
Arabesk Dinleyince Ağlayan Bebek 01:24
Arabesk Dinleyince Ağlayan Bebek Babasına gece hayatlarının assolisti muamelesi yapan bebeğin arabekse hiç gelememesini izliyoruz. Keyifli seyirler...
I Will Always Love You Şarkısı ile İçlenen Bebek 00:55
I Will Always Love You Şarkısı ile İçlenen Bebek Biraz eşlik ediyormuş gibi gelse de zavallı bebek şarkıya baya içlendi arkadaşlar. Duygusal bebe işte ne yaparsın.
İşten Dönen Babasını Gören Bebeğin Sevinci 00:22
İşten Dönen Babasını Gören Bebeğin Sevinci Konuşsa taraftar kulübündeki holiganlar gibi bağırarak babasını karşılayacak gibi olan bebekler konuşmaya başlayınca da bu heyecanı kaybediyor galiba.
Kardeşinin Bezini Değiştirmeye Çalışan Abi 02:00
Kardeşinin Bezini Değiştirmeye Çalışan Abi Yakışıklılığından ve karizmasından ödün vermeyen, kendi altı da daha bezli olan abi kardeşinin bezini değiştirmeye çalışıyor.
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek 00:59
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek Sosyal ağlarda viral olan bebeğin çıkardığı seslerin neye benzediği hakkında herkes tahminde bulunmuş,evil laugh, şeytani,lanetli (bebek için ikisi aşırı benzetme)
Uykuya Dalan Bebeklerin Aşırı Sevimli Anları 03:34
Uykuya Dalan Bebeklerin Aşırı Sevimli Anları Minnoşluk patlaması yaşayan çocukların aşırı sevimli anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sevimli İkizler Ayaklarını Keşfetti 00:48
Sevimli İkizler Ayaklarını Keşfetti Instagram'ın fenomen ikizleri Arda ve Aras sevimli halleriyle izleyenleri güldürüyor. Kardeşinin ayağını fark eden bebek 'Hangi ayak benimdi ya?' der gibi bakıyor.
Çocuğunun Dünyasını Şaşırtan Anne Baba 00:33
Çocuğunun Dünyasını Şaşırtan Anne Baba Çocuğunun Dünyasını Şaşırtan Anne Baba Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler