Hoşgeldiniz!

Komik İkiz Bebekler

İkiz Bebek Videoları

Sevimli İkizlerin Kıyasıya Yarışı 00:16
Sevimli İkizlerin Kıyasıya Yarışı Adam ve Scott dünyanın en sevimli yarışını yapıyorlar. Nasıl mı?
İkiz Bebeklerin Eğlenceli Anları! 02:09
İkiz Bebeklerin Eğlenceli Anları! İkiz tatlı bebeklerin, eğlenceli anları aile bireyleri tarafından görüntülendi.. ____________________________________________________________ En Yeni Videolar İçin Abone Olabilirsin; www.izlesene.com/kadirbaykal ____________________________________________________________
Bebek İkizler Arası Koyu Muhabbet 00:39
Bebek İkizler Arası Koyu Muhabbet Biz Anlamsakta Onların Alasmasını Allıyoruz
Emziğini İkiziyle Paylaşmak İstemeyen Çocuk 00:50
Emziğini İkiziyle Paylaşmak İstemeyen Çocuk Emziğini İkiziyle Paylaşmak İstemeyen Çocuk İkiz kardeşine emziğini vermemek için ortalığı ayağa kaldıran çocuk.
İkiz Bebekleri Giydirmek Adına Amansız Mücadeleye Tutuşan Anne 00:29
İkiz Bebekleri Giydirmek Adına Amansız Mücadeleye Tutuşan Anne Bir çocuk ve anne arasındaki bağı kimse tarif edemez. Öyle bir güzel duygudur ki çocuğunla ilgilenmek, onu sevebilmek... İkiz olunca tabi insanın biraz daha yumuşturup sevesi geliyor.
İkizlerin Anlam Verilemeyen Oyunu 02:19
İkizlerin Anlam Verilemeyen Oyunu Gülerken güldüren ikili. İkiz bebeklerin elindeki lastik toklarla dolap kapağında birşeyler yapıp çılgınca gülmesi.
Tek Yumurta İkizleri Birbirlerine Dokunarak İletişim Kurmaya Çalışıyor 00:58
Tek Yumurta İkizleri Birbirlerine Dokunarak İletişim Kurmaya Çalışıyor Tek Yumurta İkizleri Birbirlerine Dokunarak İletişim Kurmaya Çalışıyor Henüz üç aylık olan sevimli ikizler birbirlerine dokunarak iletişim kurmaya çalışıyorlar.
Yaptıkları Dansla Tatlılıktan Erimek Üzere Olan İkiz Bebekler 00:29
Yaptıkları Dansla Tatlılıktan Erimek Üzere Olan İkiz Bebekler Yaptıkları Dansla Tatlılıktan Erimek Üzere Olan İkiz Bebekler Henüz daha 8 aylık olan ikiz kardeşlerin annelerinin şarkısına dans eşliğinde eşlik ediyorlar.
Dans Eden Babaya Eşlik Eden İkiz Bebekler 00:42
Dans Eden Babaya Eşlik Eden İkiz Bebekler Dans eden babaya eşlik eden ikiz bebekler Dans eden babaya yerde sırtüstü yatarak eşlik eden ikiz bebekleri izliyoruz.
Sevimli İkizlerin Rekabeti  00:54
Sevimli İkizlerin Rekabeti İkizlerin sepet için birbirleriyle girmiş oldukları mücadele güldürüyor. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Sevimli İkizler Ayaklarını Keşfetti 00:48
Sevimli İkizler Ayaklarını Keşfetti Instagram'ın fenomen ikizleri Arda ve Aras sevimli halleriyle izleyenleri güldürüyor. Kardeşinin ayağını fark eden bebek 'Hangi ayak benimdi ya?' der gibi bakıyor.