Hoşgeldiniz!

Şaşkın Bebekler

Komik Şaşkın Bebek Videoları

Aynadaki Görüntüsünden Korkan Bebek 01:57
Aynadaki Görüntüsünden Korkan Bebek Aynada kendini gördükçe kaçan bebek en sonun da korkularını yeniyor. İnsanlık için küçük bebe için büyük bir hareket. Keyifli seyirler...
Annesinin Ne Yaptığına Anlam Veremeyen Bebek 01:00
Annesinin Ne Yaptığına Anlam Veremeyen Bebek Bir aynadan bir reelden bakan bebek annesinin onu neden oraya oturtup kameraya çektiğine anlam veremiyor. Bende anlam veremedim.
Kitap Bitince Ağlayan Bebek 01:35
Kitap Bitince Ağlayan Bebek Hepimiz bağımlısı olduğumuz kitaplar bitince üzülürüz de bu bebek biraz abartmış olayı. Dünyada okunulası daha çok kitap var sakin ol evlat.
Banyo Suyunu Ayarlayan Bebek 01:00
Banyo Suyunu Ayarlayan Bebek Annesiyle banyo suyunu ayarlayan popişi de meydan da olan bebeğin sevimli hallerini izliyoruz. Keyifli seyirler...
Mink Bebeğin Brokoli ile İmtihanı 03:43
Mink Bebeğin Brokoli ile İmtihanı Zavallı bebek brokoliye karşı biraz şaşkın şaşkın bakıyordu ama olsundu yemeliydi. Yemeliydi ki büyümeliydi.
Babasını Sakalsız Görünce Ağlama Krizine Giren Bebek 02:33
Babasını Sakalsız Görünce Ağlama Krizine Giren Bebek Bebeklerin babalarını sakalsız görünce yüz şekillerini değiştirmesi çok komik ama bu görüntüdeki, bebek babasını görünce nasıl çıldırdı.
Babası Eve Gelen Bebeklerin Sevinci 02:51
Babası Eve Gelen Bebeklerin Sevinci Bir kaç saatliğine de olsa bebeklere babalarını görememek çok uzun yıllar gibi geliyor galiba zira babaları askerden geliyormuş gibi sevinmeleri çok tuhaf ama tatlı hadi tamam tatlı.
Babasının İkizi ile İlk Defa Tanışan Bebek 00:42
Babasının İkizi ile İlk Defa Tanışan Bebek Bebeğe travma yaşatır gibi babasının kopyasını ne diye karşısına dikiyorsunuz anlamadım büyüyünce alıştıra alıştıra söylerdiniz.
İlk Defa Oto Yıkamaya Giren Bebek 00:23
İlk Defa Oto Yıkamaya Giren Bebek Zavallı bebek etrafı izleyip, meyve suyundan yudumlayıp keyif yapacaktı şartmıydı bu oto yıkama bak korktu işte.
İlk Defa Traş Köpüğü Gören Bebek 00:13
İlk Defa Traş Köpüğü Gören Bebek Her videonun bir amacı, bir şeyleri gösterme şekli ne bileyim güldürme amacı vardır. Bebeğin mama sandalyesine traş köpüğü sıkmak nedir ablacım?
Hapşırırken Kendinden Geçen Bebekler  03:24
Hapşırırken Kendinden Geçen Bebekler Bebekler hapşırırken tatlılık abidelerine dönüşmüyor mu ya? Tabi bir miktar korkuyorlardır tıkanıp kalacak falan diye de biz işin hep sevme tarafındayız.
 Miyav denilince ağlayan bebek! 00:36
Miyav denilince ağlayan bebek! Sevdiğim kız bana miyaav deyince. :)
Annesiyle Babasının Öpüşmesine Katlanamayan Bebek 00:51
Annesiyle Babasının Öpüşmesine Katlanamayan Bebek 29.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Annesiyle Babasının Öpüşmesine Katlanamayan Bebek ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çocuğunun Dünyasını Şaşırtan Anne Baba 00:33
Çocuğunun Dünyasını Şaşırtan Anne Baba Çocuğunun Dünyasını Şaşırtan Anne Baba Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler