Hoşgeldiniz!

Öğrenci Kavgaları

Öğrenci Kavgası Videoları

Moskova Endüstri Meslek & Toki Lisesi Dövüşleri 01:57
Moskova Endüstri Meslek & Toki Lisesi Dövüşleri Arkadaşlarımız gerçekten çok hararetli, bu denli bir kavgaya sebep acaba nedir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Liseli Kızların Tekme Tokat Kavgası - Bolu 00:44
Liseli Kızların Tekme Tokat Kavgası - Bolu Bolu’da liseli kız öğrenciler tekme tokat kavga ederken, öğrencileri polis ve vatandaşlar sakinleştirmekte zorluk çekti. Edinilen bilgiye göre, İzzet Baysal Caddesi’nde liseli kız öğrenciler tartışmaya başladı. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında birbirlerine bağırmaya başlayan kız öğrenciler, daha sonra tekme tokat kavga etti. Vatandaşlar kız öğrencileri sakinleştiremeyince olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, kız öğrencileri gözaltına aldı. Liseli öğrenciler ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
Afrikada Liseli Kekelerin Bıçaklı Kavgası 00:34
Afrikada Liseli Kekelerin Bıçaklı Kavgası Efendim görüntüler Afrikadan, liseli kekelerin bıçaklı kavgasını izliyoruz. Başlangıçtaki diyalog şu şekilde; Tarlanın ortasında zebranın kemikleri Sevip sevip ayrılır Afrika'nın enikleri
Liseli Türk Kızların Kavgası 01:11
Liseli Türk Kızların Kavgası Liseli Türk Kızların Kavgası Neresi olduğu bilinmez. Türk kızların kavgasına bir video daha eklendi.
Kavga Ederken Kolu Kırılan Liseli 00:35
Kavga Ederken Kolu Kırılan Liseli Hepimizin lisede yaptığı malum saçma oyunlardan olan sınıf kavgasını yapan arkadaş başına geleceklerden habersiz tabii yani buna ne açıklama yazacağımıda tam olarak bilmiyorum çocuğun kol L harfini almış izleyince göreceksiniz. içim kıpır kıpır oldu vallaha.
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası 04:21
Rekabetçi Meslek Liseli Kavgası Evet arkadaşlar 140 santimetrelik(saydım) kardeşimiz rocky edasıyla diğer çocuğa girişiyor tehditleri küfürleri ardı ardına sıralıyor burası meslek lisesi velkam tu cehennem !!!
Kavga Eden Öğrencileri Kemeriyle Ayıran Öğretmen 00:33
Kavga Eden Öğrencileri Kemeriyle Ayıran Öğretmen Görüntüler ABD'den öğrenciler kavga ediyorlar ve üst üstler öğretmen olaya kemeriyle müdahale ediyor ve hapsini çil yavrusu gibi dağıtıyor . Bizde bur dan ne anlıyoruz Dünya'nın her yerinde öğretmenler ve öğrenciler aynı imiş.
Öğretmen ve Öğrenci Kavgası 00:27
Öğretmen ve Öğrenci Kavgası Kaşınan bir öğrenci videosu ile karşınızdayız.Yer Amerika ordaki öğrencilerin genellikle zenciler, şımarık oldu kesin şimdi videoda öğrencisini terbiye etmeye çalışan öğretmeni izliyoruz. 15.05.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Öğretmen ve Öğrenci Kavgası başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Öğretmen Ve Müdür Yardımcısına Saldıran Öğrenciler 05:43
Öğretmen Ve Müdür Yardımcısına Saldıran Öğrenciler ANTALYA Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir öğretmen ve okulun müdür yardımcısı, geçen cuma günü İstiklal Marşı töreni sırasında bir grup öğrencinin saldırısına uğradı. Öğretmene tekme ve yumrukla saldıran öğrenciler, olaya müdahale eden müdür yardımcısını da yumruklayıp gözünü morarttı.
Öğrenciler Öğretmeni Tekme Tokat Dövdü 01:14
Öğrenciler Öğretmeni Tekme Tokat Dövdü Çin'de öğrenciler sınıfta bir öğretmeni tekme tokat döverken çektikleri görüntüleri internette paylaştılar. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Tayvan'da Ortaokul Öğrencileri Öğretmeni Dövdü 00:30
Tayvan'da Ortaokul Öğrencileri Öğretmeni Dövdü Görüntüler Tayvan'da bir ortaokulda çekilmiş. Ortaokul öğrencileri tartıştıkları öğretmenlerinin üzerine yürüyerek kavgaya tutuşuyor. İşi ileriye götüren bir öğrenci elindeki tabureyle öğretmenin kafasına vuruyor. Öğrencilerle baş edemeyen genç öğretmen çareyi sınıfı terk etmekte buluyor.
Telefonunu Aldı Diye Hocasını Döven Öğrenci 00:47
Telefonunu Aldı Diye Hocasını Döven Öğrenci Olay New Jersey eyaletinde John F. Kennedy Lisesinde geçiyor.9. sınıf öğrencisi bir genç,fizik dersinde öğretmeninin telefonunu alması üzerine tartışıyorlar. Telefonunu geri almak isteyen öğrenci,62 yaşındaki öğretmenini darp ederek telefonunu geri almış.Yaşanan bu olay üzerine polisler genci gözaltına almışlar efendim.Nereye gidiyor bu günümüzün ergenleri bilmiyorum.
Şaka Yapan Kız Arkadaşını Tekme Tokat Döven Öğrenci 00:20
Şaka Yapan Kız Arkadaşını Tekme Tokat Döven Öğrenci Rusya'da gerçekleşen olayda, 15 yaşındaki erkek öğrenci Artem kendisine su ile şaka yapan sınıf arkadaşı Maria'yı tekme tokat dövdü. Aniden gelişen olayda aldığı darbelerle yerden kalkamayan kız ve onu döven sınıf arkadaşının o anları böyle kaydedildi.
Bir Tuhaf Liseli Tartışması 01:48
Bir Tuhaf Liseli Tartışması Tam olarak ne olduğunu anlayamadığım bir şeyler yapıyorlar sayın liseliler
Doktor Sadık Ahmet Lisesi Grup Kavgası 01:15
Doktor Sadık Ahmet Lisesi Grup Kavgası Özellikle sarılıya dikkat, gençler arasında eğlenmiş. İzliyoruz.