Hoşgeldiniz!

Öğrenci Kavgaları

Öğrenci Kavgası Videoları

Öğrenciler Öğretmeni Tekme Tokat Dövdü 01:14
Öğrenciler Öğretmeni Tekme Tokat Dövdü Çin'de öğrenciler sınıfta bir öğretmeni tekme tokat döverken çektikleri görüntüleri internette paylaştılar. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Tayvan'da Ortaokul Öğrencileri Öğretmeni Dövdü 00:30
Tayvan'da Ortaokul Öğrencileri Öğretmeni Dövdü Görüntüler Tayvan'da bir ortaokulda çekilmiş. Ortaokul öğrencileri tartıştıkları öğretmenlerinin üzerine yürüyerek kavgaya tutuşuyor. İşi ileriye götüren bir öğrenci elindeki tabureyle öğretmenin kafasına vuruyor. Öğrencilerle baş edemeyen genç öğretmen çareyi sınıfı terk etmekte buluyor.
Telefonunu Aldı Diye Hocasını Döven Öğrenci 00:47
Telefonunu Aldı Diye Hocasını Döven Öğrenci Olay New Jersey eyaletinde John F. Kennedy Lisesinde geçiyor.9. sınıf öğrencisi bir genç,fizik dersinde öğretmeninin telefonunu alması üzerine tartışıyorlar. Telefonunu geri almak isteyen öğrenci,62 yaşındaki öğretmenini darp ederek telefonunu geri almış.Yaşanan bu olay üzerine polisler genci gözaltına almışlar efendim.Nereye gidiyor bu günümüzün ergenleri bilmiyorum.
Şaka Yapan Kız Arkadaşını Tekme Tokat Döven Öğrenci 00:20
Şaka Yapan Kız Arkadaşını Tekme Tokat Döven Öğrenci Rusya'da gerçekleşen olayda, 15 yaşındaki erkek öğrenci Artem kendisine su ile şaka yapan sınıf arkadaşı Maria'yı tekme tokat dövdü. Aniden gelişen olayda aldığı darbelerle yerden kalkamayan kız ve onu döven sınıf arkadaşının o anları böyle kaydedildi.
Bir Tuhaf Liseli Tartışması 01:48
Bir Tuhaf Liseli Tartışması Tam olarak ne olduğunu anlayamadığım bir şeyler yapıyorlar sayın liseliler
Doktor Sadık Ahmet Lisesi Grup Kavgası 01:15
Doktor Sadık Ahmet Lisesi Grup Kavgası Özellikle sarılıya dikkat, gençler arasında eğlenmiş. İzliyoruz.