Hoşgeldiniz!

Yetenekli Hayvanlar

Yetenekli Hayvan Videoları

Kamufle Olmakta Sıkıntı Yaşamayan Domuzlar 00:27
Kamufle Olmakta Sıkıntı Yaşamayan Domuzlar Açıklama yaparsak neresinden tutarsan tut spoiler, o yüzden sadece izleyin diyorum.
Türkiye'deki En Ölümcül 8 Hayvan 03:15
Türkiye'deki En Ölümcül 8 Hayvan Bu videoda Türkiye’nin en tehlikeli, en ölümcül canlılarını araştırdık. Yılanlar, akrepler, ayılar... Bunlar ülkemizde en fazla tehlike yaratan hayvanlar. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Jaguarın Su Altındaki Şovu 03:02
Jaguarın Su Altındaki Şovu Jaguarın Su Altındaki Şovu Büyüledi Hayvanat bahçesinde su altındaki yiyecekleri almaya çalışan jaguarın yetenekleri izleyenleri şaşkına çevirdi. Becerikli avcı jaguarın bir hayvanat bahçesindeki hali, izleyenleri şaşkına düşürdü. Suyun içerisinde rahatlıkla yüzen hayvan, yaptığı dalışlar ve su altındaki haliyle hayrete düşürüyor.
Ekmeğini Taştan Çıkaran Köpek 00:49
Ekmeğini Taştan Çıkaran Köpek Günün hatta son yılların en saksofonik haberi ya da gerçekten alın teriyle boş arazilerde bir eşekle yaşam mücadelesi veren bir köpeğin tarihe geçecek videosu sizlerle. Şahsen arada kaldım teşekkürler İHA.
Akıllı İnekler 02:02
Akıllı İnekler Bize oranla cok cok az kapasiteleri olan hayvanlar bile gerekli oldugunda beynini kullanabiliyor ek olarak ben kopegime otur kalki zor ogrettim adamlar neylerle ugrasiyorlar.
Köpek Eğitmeyi Abartan Kadın 03:56
Köpek Eğitmeyi Abartan Kadın Alman çoban köpeğine verdiği eğitimle izleyenleri hayran bırakan kadın, köpek eğitimi konusunda oldukça başarılı olduğunu kanıtladı.
Fare inanılmazı Yaptı 02:40
Fare inanılmazı Yaptı Bu fareyi görünce çok şaşıracaksınız. Eğitimli fare önüne çıkan engelleri bir bir geçiyor. Bununla birlikte basket atıp, kaykaya biniyor.
Araba Kullanan Köpek - Yeni Zellanda 01:22
Araba Kullanan Köpek - Yeni Zellanda Yeni Zelanda'da bir köpek, araba kullanmaya başladı. Köpek eğitmeni Mark Vette'nin verdiği 5 haftalık eğitim sonrasında zeki köpek araba kullanmayı öğrendi.
Fareleri Ateş Çemberinden Atlattı 00:39
Fareleri Ateş Çemberinden Atlattı Avustralya'da birkaç yıl önce farelere sörf yaptırmayı başaran Shane Willmott şimdi de farelerine kaykay yaptırıp ateş çemberinden atlattı. Avustralya'nın Brisbane kentinde yaşayan Willmott, Harvey ve Pedro isimli fareleri için önce birer kaykay yaptırıp bir de kaykay pisti inşa ettirdi. Kaykaylarına binen Harvey ile Pedro yüksek bir noktadan aşağı doğru hızla kayarak ateş çemberinin içinden atlıyor. KAYKAYA BAYILAN FARE Farelerinin kaykaya bayıldığını söyleyen Willmott, becerikli dostlarının kaykayla ateş çemberinin içinden atlayıp yere düştükten sonra tekrar atlamak için pist başına koştuklarını söylüyor.
Selfie Çubuğu Kullanan Köpek 04:23
Selfie Çubuğu Kullanan Köpek Birçok insanın tuvalette banyoda bir sürü saçma yerde öz çekimlerini gördük. Lola isimli bu köpek herkese bir selfie çubuğunun nasıl kullanıldığını öğretecek bir video hazırlamış :) En iyi dostu Ollie ile birlikte evin içinde turlayan ikiliyi yakalamak için uğraşan sahibi ise ara sıra videoya dahil oluyor. İyi eğlenceler.