Hoşgeldiniz!

Wingsuit Videoları

En Güzel Wingsuit Uçuşları

Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak 01:23
Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak Eyfel kulesi, Space needle, Rio de Janeiro'dak İsa Mesih heykeli gibi dunyanın bircok yerinden atlamış, unlu skydiver Jeb Corliss'in 16 Ocak 2012de Cape Down atlayışı esnasındaki talihsiz kazayı izliyoruz. Bu kazada Corliss'in ayak parmakları ve bilekleri kırılmış, çapraz bagları da kopmustu. Sporcu mucizevi bi şekilde hayata tutunmuştu. Gunumuzde Jep Corliss hala aktif olarak spor yaşantısına devam etmektedir.
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam 01:42
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam Wingsuit, bir spor olarak nitelendirilmekle birlikte adrenalin seviyesi en üst noktalarda yer alan bir spor dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Videodaki yerin neresi olduğu hakkında bir fikrimizin olmaması ile birlikte uçan arkadaşı izlemekte en az Wingsuit yapmak kadar adrenalin verici.
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! 07:25
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! Son zamanlarda hızla yayılan Wingsuit uçuşları insanları hem eğlendiren hemde ürperten cinsten. Birçoğumuzun o yüksekten atlamayı bırak çıkmaya cesaret edemeyeceği alanda bu insanların GoPro kamera vasıtasıyla çektikleri görüntüler bile bizlere bir hayli tedirgin etmekte. Kısaca Wingsuit nedir diye soracak olanlara; "kanatli takım elbise" gibi türkçe karşılığı olan feci extreme sporu. Normal paraşütçülerin elbiselerinden farklı olarak kollar ile vücut arasına ve iki bacak arasına hava geçirmeyen parçalar eklenerek elde edilen giysi. Bu parçalar sayesinde atlayış yapan kişi havada 'süzülen sincap' gibi süzülerek çok uzun süre havada kalabilir ve yatayda da hareket edebilir.
Wingsuit ile Havada Beşlik Çakmak 03:13
Wingsuit ile Havada Beşlik Çakmak 'İnsan hakları için insan uçuşları' başlığı altında toplanan gençlerimiz farkındalık yaratmak ve ilham verebilmek için bu gösteriyi hazırlamışlar, izliyoruz. Not: Aşağıdaki linklerden katkıda bulunabilirsiniz.. www.projectbase.eu www.facebook.com/projectbasepage www.nathanjjones.com www.samhardybase.co.uk https://soundcloud.com/bassmonkedm
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu 01:26
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu Brandon Mikesell isimli bir adam Panama'nın Panama şehrindeki gökdelenler arasında wingsuit uçuşu yaptı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.