Hoşgeldiniz!

Wingsuit Videoları

En Güzel Wingsuit Uçuşları

İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam 02:04
İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam Brandon Mikesell isimli profesyonel atlayıcı adamın İsviçre dağlarında yaptığı adrenalin dolu atlayışına kısa bir ziyarette bulunacağız.
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği 02:41
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği Dean Potter ile birlikte İsviçre'de dünyanın ilk atlayışını yapan köpeği. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 03:13
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 'İnsan Hakları İçin İnsan Uçuşları' sloganıyla farkındalık yaratmak isteyen grup Project Base adı altında bu videoya imza atmışlar. İzliyoruz.
Wingsuit Yapacakken Uçağın Tekerleğine Takılan Talihsiz Adam 00:56
Wingsuit Yapacakken Uçağın Tekerleğine Takılan Talihsiz Adam Bizim için oldukça ürkütücü olsa da profesyonel Redbull sporcuları için gayet normal karşılanan bir durumda sporcu elbisesi ile birlikte uçağın tekerleğine takıldı. Profesyonelliğin getirdiği bilgiyle kendini dengeleyen sporcu ağırlığını ayarlayarak sabit kalmaya çalışıyor...
Helikopterden Wingsuit Atlayışı Ve Muhteşem Manzaralar 04:25
Helikopterden Wingsuit Atlayışı Ve Muhteşem Manzaralar Helikopterden Wingsuit Atlayışı ve Muhteşem Manzaralar Helikopter ile Wingsuit dalışı yapan adamın selfie çubuğuyla kaydettiği muhteşem görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak 01:23
Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak Eyfel kulesi, Space needle, Rio de Janeiro'dak İsa Mesih heykeli gibi dunyanın bircok yerinden atlamış, unlu skydiver Jeb Corliss'in 16 Ocak 2012de Cape Down atlayışı esnasındaki talihsiz kazayı izliyoruz. Bu kazada Corliss'in ayak parmakları ve bilekleri kırılmış, çapraz bagları da kopmustu. Sporcu mucizevi bi şekilde hayata tutunmuştu. Gunumuzde Jep Corliss hala aktif olarak spor yaşantısına devam etmektedir.
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam 01:42
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam Wingsuit, bir spor olarak nitelendirilmekle birlikte adrenalin seviyesi en üst noktalarda yer alan bir spor dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Videodaki yerin neresi olduğu hakkında bir fikrimizin olmaması ile birlikte uçan arkadaşı izlemekte en az Wingsuit yapmak kadar adrenalin verici.
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! 07:25
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! Son zamanlarda hızla yayılan Wingsuit uçuşları insanları hem eğlendiren hemde ürperten cinsten. Birçoğumuzun o yüksekten atlamayı bırak çıkmaya cesaret edemeyeceği alanda bu insanların GoPro kamera vasıtasıyla çektikleri görüntüler bile bizlere bir hayli tedirgin etmekte. Kısaca Wingsuit nedir diye soracak olanlara; "kanatli takım elbise" gibi türkçe karşılığı olan feci extreme sporu. Normal paraşütçülerin elbiselerinden farklı olarak kollar ile vücut arasına ve iki bacak arasına hava geçirmeyen parçalar eklenerek elde edilen giysi. Bu parçalar sayesinde atlayış yapan kişi havada 'süzülen sincap' gibi süzülerek çok uzun süre havada kalabilir ve yatayda da hareket edebilir.
Wingsuit Yapan Adamı Uçan Halı Gibi Kullanan Paraşütçü 03:37
Wingsuit Yapan Adamı Uçan Halı Gibi Kullanan Paraşütçü Wingsuiting ve paraşütün havada muhteşem birleşimi. Kameraya yansıyan adrenalin dolu dakikalar sizlerle...
Wingsuit ile Havada Beşlik Çakmak 03:13
Wingsuit ile Havada Beşlik Çakmak 'İnsan hakları için insan uçuşları' başlığı altında toplanan gençlerimiz farkındalık yaratmak ve ilham verebilmek için bu gösteriyi hazırlamışlar, izliyoruz. Not: Aşağıdaki linklerden katkıda bulunabilirsiniz.. www.projectbase.eu www.facebook.com/projectbasepage www.nathanjjones.com www.samhardybase.co.uk https://soundcloud.com/bassmonkedm
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu 01:26
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu Brandon Mikesell isimli bir adam Panama'nın Panama şehrindeki gökdelenler arasında wingsuit uçuşu yaptı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.