Hoşgeldiniz!

Wingsuit Videoları

En Güzel Wingsuit Uçuşları

Çılgın Wingsuit Uçuşu 00:52
Çılgın Wingsuit Uçuşu The Great Dario adındaki arkadaş tarafından yapılan çılgın ötesi wingsuit uçuşu. Seyrettikten sonra " ulan mal gibi yaşıyorum , millet neler neler yapıyor" demeniz için özellikle paylaşıldı.
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın 01:52
Yanardağın Üstünde Wingsuit Yapıp Ölüme Meydan Okuyan Kadın Macera tutkunu İtalyan Roberto Mancino ölüme meydan okudu. Şili’deki yanardağ üzerindeyken kendisini boşluğa bıraktı. Sıcak lav ateşinin üzerinde uçan Mancino başarılı bir şekilde yere inmeyi başardı.
Erzincan Kemaliye'de Wingsuit Atlayışı 04:17
Erzincan Kemaliye'de Wingsuit Atlayışı Erzincan Kemaliye'deki Karanlık Kanyon'da her sene doğa sporları festivalleri yapılıyor. En çok ilgi çekeni de kuşkusuz paraşüt atlayışları. Amerikalı Miles Daisher (45) ve Türk Jak Kamhi (35) 1500 metreden wingsuit denilen, insanın kuş gibi süzülmesini sağlayan, bir çeşit kıyafetle atlayışlarını gerçekleştirdiler. #kemaliyesenibekliyor
Wingsuit ile 2.5 Metrelik Delikten Geçmek 02:43
Wingsuit ile 2.5 Metrelik Delikten Geçmek Abimiz deli cesaretinden olsa gerek ucarak, yuksek hizla delikten gecmeyi deniyor ve bu seferlik basarili oluyor. Wingsuit'de bugune kadar 24 kisi hayatini kaybetmis. Bunlarin cogunlugu deneyimli.
Çin'de 6 Bin Metreden Wingsuit Atlayışı 02:42
Çin'de 6 Bin Metreden Wingsuit Atlayışı Çin'e giden ABD'li paraşürtçü, 6 bin metrelik yükseklikten kendini boşluğa bıraktı Fransa'nın başkenti Paris'teki Eyfel Kulesi'nde yaptığı atlayışla bir dönem gündeme gelen 40 yaşındaki ABD'li paraşütçü Jeb Corliss, bu kez Çin'de dikkat çeken bir atlayış yaptı. O ANLAR KAMERADA 6 bin metrelik yükseklikten kendini boşluğa bırakan Corliss, o anları GoPro ile saniye saniye kaydetti. İzleyenleri bile heyecanlandıran o anlar, internet üzerinde hızla paylaşılmaya başlandı.
Rio'da Wingsuit Yapmak (Cristo Redentor) 02:57
Rio'da Wingsuit Yapmak (Cristo Redentor) Son zamanların en favori sporlarından Wingsuitin doruk noktasına ulaşıldığı videolardan bir tanesi. Bu konuda birçok güzel videoları var ama bu harbiden çok güzel olmuş. Rio'dan başka bir video için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/112336/sehir-merkezine-ucarak-inmek-rio
200 Km Hızla Hedefe Tam İsabet Atlayış Yapan Çılgın Wingsuit Pilotu 01:07
200 Km Hızla Hedefe Tam İsabet Atlayış Yapan Çılgın Wingsuit Pilotu Adrenalin meraklısı insanların ulaştığı en uç noktalardan biridir wingsuit yapmak. Merak ediyorum, saatte 200 km hızla dağın tepesindeki bir hedefe atlamak için nasıl bir cesaret düzeyi ve çılgınlık eşiği aşmak gerekiyor?
Adrenalin Dolu Wingsuit Yapan Kadının Kamerasından Panama Şehri 02:06
Adrenalin Dolu Wingsuit Yapan Kadının Kamerasından Panama Şehri Profesyonel paraşütçü Roberta Mancino'nun açısından Panama şehri ve gökdelenlerin arasından geçtiği o adrenalin dolu ana tanıklık ediyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wingsuit Yaparak Gökdelenlerin Yanından Uçan Korkusuz İnsanlar 01:50
Wingsuit Yaparak Gökdelenlerin Yanından Uçan Korkusuz İnsanlar Wingusit yapmak her babayiğidin harcı değil. Her şeyden önce biraz çılgınlık isteyen bu uçuş deneyimi yapıldığında ise muazzam eğlenceye sahne oluyor. Devasa gökdelenlerin yanı başından uçarak geçen bu çılgınların görüntüleri gibisine sahip olmak da cabası...
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu 02:42
3847 Metreden Adrenalin Dolu Çılgın Wingsuit Uçuşu Wingsuit atlayışı yapmak müthiş bir spor, en azından izlemesi. Vince Reffet, Graham Dickinson ve Noah Bahnson gibi adamlar bizim yapamadığımız bu adrenalin dolu ve ölüme meydan okuyan atlayışları yapıp bir de üstüne videoya alıp en azından bizim de o heyecana ortak olmamızı sağladılar.
İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam 02:04
İsviçre Dağlarında Wingsuit ile Uçan Adam Brandon Mikesell isimli profesyonel atlayıcı adamın İsviçre dağlarında yaptığı adrenalin dolu atlayışına kısa bir ziyarette bulunacağız.
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği 02:41
Wingsuit atlayışını yapan dünyanın ilk köpeği Dean Potter ile birlikte İsviçre'de dünyanın ilk atlayışını yapan köpeği. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 03:13
Wingsuit İle Adrenalin Dolu Atlayış 'İnsan Hakları İçin İnsan Uçuşları' sloganıyla farkındalık yaratmak isteyen grup Project Base adı altında bu videoya imza atmışlar. İzliyoruz.
Wingsuit Yapacakken Uçağın Tekerleğine Takılan Talihsiz Adam 00:56
Wingsuit Yapacakken Uçağın Tekerleğine Takılan Talihsiz Adam Bizim için oldukça ürkütücü olsa da profesyonel Redbull sporcuları için gayet normal karşılanan bir durumda sporcu elbisesi ile birlikte uçağın tekerleğine takıldı. Profesyonelliğin getirdiği bilgiyle kendini dengeleyen sporcu ağırlığını ayarlayarak sabit kalmaya çalışıyor...
Helikopterden Wingsuit Atlayışı Ve Muhteşem Manzaralar 04:25
Helikopterden Wingsuit Atlayışı Ve Muhteşem Manzaralar Helikopterden Wingsuit Atlayışı ve Muhteşem Manzaralar Helikopter ile Wingsuit dalışı yapan adamın selfie çubuğuyla kaydettiği muhteşem görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak 01:23
Wingsuit Yaparken Kayaya Çarpmak Eyfel kulesi, Space needle, Rio de Janeiro'dak İsa Mesih heykeli gibi dunyanın bircok yerinden atlamış, unlu skydiver Jeb Corliss'in 16 Ocak 2012de Cape Down atlayışı esnasındaki talihsiz kazayı izliyoruz. Bu kazada Corliss'in ayak parmakları ve bilekleri kırılmış, çapraz bagları da kopmustu. Sporcu mucizevi bi şekilde hayata tutunmuştu. Gunumuzde Jep Corliss hala aktif olarak spor yaşantısına devam etmektedir.
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam 01:42
Wingsuit İle Adrenalin Patlaması Yaşayan Adam Wingsuit, bir spor olarak nitelendirilmekle birlikte adrenalin seviyesi en üst noktalarda yer alan bir spor dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Videodaki yerin neresi olduğu hakkında bir fikrimizin olmaması ile birlikte uçan arkadaşı izlemekte en az Wingsuit yapmak kadar adrenalin verici.
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! 07:25
Adrenalin Dolu 10 Çılgın ‘Wingsuit’ Uçuşu! Son zamanlarda hızla yayılan Wingsuit uçuşları insanları hem eğlendiren hemde ürperten cinsten. Birçoğumuzun o yüksekten atlamayı bırak çıkmaya cesaret edemeyeceği alanda bu insanların GoPro kamera vasıtasıyla çektikleri görüntüler bile bizlere bir hayli tedirgin etmekte. Kısaca Wingsuit nedir diye soracak olanlara; "kanatli takım elbise" gibi türkçe karşılığı olan feci extreme sporu. Normal paraşütçülerin elbiselerinden farklı olarak kollar ile vücut arasına ve iki bacak arasına hava geçirmeyen parçalar eklenerek elde edilen giysi. Bu parçalar sayesinde atlayış yapan kişi havada 'süzülen sincap' gibi süzülerek çok uzun süre havada kalabilir ve yatayda da hareket edebilir.
Wingsuit Yapan Adamı Uçan Halı Gibi Kullanan Paraşütçü 03:37
Wingsuit Yapan Adamı Uçan Halı Gibi Kullanan Paraşütçü Wingsuiting ve paraşütün havada muhteşem birleşimi. Kameraya yansıyan adrenalin dolu dakikalar sizlerle...
Wingsuit ile Havada Beşlik Çakmak 03:13
Wingsuit ile Havada Beşlik Çakmak 'İnsan hakları için insan uçuşları' başlığı altında toplanan gençlerimiz farkındalık yaratmak ve ilham verebilmek için bu gösteriyi hazırlamışlar, izliyoruz. Not: Aşağıdaki linklerden katkıda bulunabilirsiniz.. www.projectbase.eu www.facebook.com/projectbasepage www.nathanjjones.com www.samhardybase.co.uk https://soundcloud.com/bassmonkedm
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu 01:26
Gökdelenlerin Arasından Wingsuit Uçuşu Brandon Mikesell isimli bir adam Panama'nın Panama şehrindeki gökdelenler arasında wingsuit uçuşu yaptı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.