Hoşgeldiniz!

GoPro Videoları

En güzel GoPro Videoları

Beyzbol Oyuncusu CJ Wilson Go Pro Kullanırsa 03:33
Beyzbol Oyuncusu CJ Wilson Go Pro Kullanırsa Baseball'un ünlü oyuncularından CJ Wilson'ın atışları sırasında kayıt için Go Pro kullandılar ve o görüntüler karşınızda.
Gopro İle Çekilen Birbirinden Enfes 16 New York Manzarası! 02:15
Gopro İle Çekilen Birbirinden Enfes 16 New York Manzarası! Google’ın GoPro ile birlikte geliştirdiği Odyssey düzeneği 15.000 dolarlık fiyatı ile dudak uçuklatıyor. 16 adet GoPro’nun 360 derece video çekmeye olanak sağlayacak şekilde dizilebildiği düzenek ile çekilen videolar ise belki de bu paraya değecek cinsten.
GoPro İle Çekim Yapan Sincap 02:05
GoPro İle Çekim Yapan Sincap Masum sincabımız GoPro aksiyon kamerasını meşe palamudu sanıp alınca olanlar oldu. Ağaçların dalları arasında daldan dala zıplayan sincap harika bir çekim de yapmış oldu.
90 Derecelik Açı İle Go Pro Eşliğinde Mükemmel Gösteri Yapmak 02:24
90 Derecelik Açı İle Go Pro Eşliğinde Mükemmel Gösteri Yapmak Günümüz teknolojisinde basamakları hızlı bir şekilde tırmanan Go Pro ile çekilmiş bu mükemmel görüntüleri izliyorsunuz. Bu videolar genelde Go Pro tarafından tanıtım ve viral için hazırlansa da, ne kadar mükemmel bir ürün olduğunu inkar etmeye gerek yok. 90 derecelik açıda Go Pro eşliğinde mükemmel görüntüler efendim. İyi seyirler..
6 Adet GoPro ile 360° Video Çekmek 01:06
6 Adet GoPro ile 360° Video Çekmek Alman abimiz yaratıcılığının zirvesinde degisik bir kompozisyon sunuyor.
AH-1W Super Cobra Helikopter (Go Pro) 03:07
AH-1W Super Cobra Helikopter (Go Pro) Videoda gopro ile çekilmiş AH-1W Super Cobra helikopterinin kokpitinden görüntüler var. Ayrıca Pkk'ya karşı mücadele için Türkiye Cumhuriyeti'nin elinde 8 tane AH-1W, 27 tane AH-1P/S bulunmaktadır. İyi seyirler. (Geçtiğimiz aylarda Pkk Rus yapımı Igla manpad ile 1 tanesini düşürmüştü)
GoPro ile Tomorrowland 2014 12:23
GoPro ile Tomorrowland 2014 İki kız arkadaşın GoPro ile Tomorrowland'a gitmesi ve defalarca izlenecek o mükemmel atmosfer.
Motorsikleti ile  Sele kapılan Adam (GoPro ve Artistlik içerir) 02:24
Motorsikleti ile Sele kapılan Adam (GoPro ve Artistlik içerir) Colorado'da yaşanan bu olayda abimiz şık motorsikleti ile doğaya ilk önce kafa tutmaya kalkıyor motoruyla suları alt edip geçebileceğini tahmin ediyor, fakat işler pekte istediği gibi gitmeyince artan su seviyesinde suya kapılıp kendini ormanın derinliklerinde motorundan olmuş kafasında GoPro kaskıyla terkedilmiş 3 çocuk ile ortalarda kalakalmış şekilde hissediyor. Neyse beyler sizi video ile baş başa bırakıyorum
Totosuna Go Pro Takılmış Köpek! 00:35
Totosuna Go Pro Takılmış Köpek! Go Pro akımının sonu gelecek gibi görünmüyor. Sicilya kıyılarında, mahallenin delisi olarak tanınan Walter isimli bu labradorun deniz aşkını izliyoruz. Afiyet olsun.
GoPro ile 600 Metrelik Kaydırağı 01:16
GoPro ile 600 Metrelik Kaydırağı New Jersey’de bulunan bir eğlence parkında kurulan yaklaşık 600 metre uzunluğundaki kaydırak, parkın çalışanı Jason Mulder tarafından bir GoPro kamerası ile denendi. Bu yaz sıcağında hepimizin gönlünü burkacak olan havuzlu kaydırak eğlencesini aşağıdan izleyebilirsiniz.
GoPro ile Pizzacının Bir Günü (Hipnoz Etkisi) 02:52
GoPro ile Pizzacının Bir Günü (Hipnoz Etkisi) Pizza dükkanının arka tarafındaki arkadaşlar ne iş yapar nasıl çalışır bi ince görmüş oldum. Siz de görün istedim. Kolay mı? Zor mu? Nasıl bir iş anlayamadım gitti. Uzatmayayım, iyi seyirler.
Gopro İle Yeni Zelanda Rock Sliding 01:29
Gopro İle Yeni Zelanda Rock Sliding GoPro: New Zealand Rock Sliding
GoPro'yu Uzaya Çıkarma Deneyi 04:05
GoPro'yu Uzaya Çıkarma Deneyi SAn Francisco'dan bir helyum balonuna bağlanan GoPro'lar önce uzaya doğru 80.000 feet çıkıyor, sonra da balon patlayarak yeryüzüne geri düşüyor. Kameraya hiç bir şey olmadığı gibi, geriye bu keyifli görüntüler kalıyor.
Gopro İle Çekilen İlk Film - Hardcore 03:15
Gopro İle Çekilen İlk Film - Hardcore Aksiyonu iliklerimize işleyen GoPro ile çekilen ilk film olan HARDCORE'un tanıtım videosu karşımızda teknoloji ayrı bir velinimet be...
Modifiyenin Başkenti Tokyo 09:42
Modifiyenin Başkenti Tokyo Lamborghinilerin, Hayabusaların, RWB Porschelerin cirit attığı Tokyo sokaklarına güneş batınca sokaklar onlar için adeta çocuık bağçasına dönüyor. GoPro farkıynan izleyelim