Hoşgeldiniz!

İsraf Adam Videoları

İsraf Adam (How To Basic) Videoları

Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? 00:49
Türk İsraf Adam - Salçalı Yumurta Nasıl Yapılır? Salçalı yumurtanın nasıl yapılacağını öğretecek olan türk israf adam, görünen o ki oldukça kibardır. Mutfağı kirletecek kadar cesaretli olmadığı için tüm olayı tava içinde gerçekleştirir.
İsraf Adam Kalp Ameliyatı 01:18
İsraf Adam Kalp Ameliyatı Adı; İsraf Soyadı; Yumurta Memleketi; Zaiyat Köyü; İsrafiye Medeni Hali; O.ç Bu kısa biyoğrafiden sonra Kalp operasyonumuzu izleyelim.
İsraf Adam - Kebap Nasıl Yapılır? 00:51
İsraf Adam - Kebap Nasıl Yapılır? Kendi açıklaması aynen şu şekilde; ''Bugün lezzetli ve sağlıklı bir kebap evde nasıl yapılır göstereceğim. Bu tarif güvenli ve sağlıklı, benim favorilerimden biridir. Şimdi, pahalı kebapçı için dışarı çıkmana gerek yok sadece bu videoyu izleyerek ve adım adım talimatları takip ederek mükemmel bir sonuca ulaşacaksın. Tadını çıkar!''
İsraf Adam - Karın Kası Nasıl Yapılır ? 02:15
İsraf Adam - Karın Kası Nasıl Yapılır ? 2 dk da six pack nasıl yapılır israf adam anlatıyor. 3 ay gittiğim fitnesstan bu kadar verim alamadım ben :(
İsraf Adam - Tavuk Nasıl Diriltilir 02:17
İsraf Adam - Tavuk Nasıl Diriltilir İsraf adam bu sefer Chuck Norris abimizin yardımıyla ölü bir tavuğu diriltiyor.
İsraf Adam - Makyaj Nasıl Yapılır? 01:22
İsraf Adam - Makyaj Nasıl Yapılır? Sabahki "Beşiktaş Makyajı" yapan ablayı gördükten sonra, her ne kadar bu heriften nefret etsem de paylaşmak istedim. Affınıza sığınaraktan: Makyaj Nasıl Yapılır?
İsraf Adam - KFC Tavuğu Nasıl Yapılır 02:47
İsraf Adam - KFC Tavuğu Nasıl Yapılır Eşsiz yemek bilgisine sahip olan israf bugün bize Kfc tavuğunun nasıl yapıldığını anlatıyor.
İsraf Adam - Dubstep Nasıl Yapılır? 00:57
İsraf Adam - Dubstep Nasıl Yapılır? Çalışmalarına hızla devam eden israf adam bu seferde dubstep'in nasıl yapılacağını gösteriyor. İyi seyirler efenim...
İsraf Adam - Ayak Masajı 02:37
İsraf Adam - Ayak Masajı Fetiş Gibi Ayak Masajı Nasıl Yapılır? Yumurta Ayağa Faydalı Olur Mu Konulu
İsraf Adam - Yengeç Burger Nasıl Yapılır 02:28
İsraf Adam - Yengeç Burger Nasıl Yapılır Yengeç burgerin gizli formülünü çalan israf adam bize nasıl yapılcağını öğretiyor. Şimdiye kadar ki en güzel videosu bence izlemeye değer.
İsraf Adam - Evde Bira Nasıl Yapılır ? 01:19
İsraf Adam - Evde Bira Nasıl Yapılır ? İsraf adam yine iş başında bu sefer evde nasıl bira yapılacağını gösteriyor, izleyelim efendim.
İsraf Adam - Yumurta Nasıl Döllenir 02:17
İsraf Adam - Yumurta Nasıl Döllenir Gelmiş geçmiş en çok yumurta katlettiği videosunda bize yumurtanın nasıl döllendiğini anlatıyor izliyoruz efendim.(358 adet yumurta kullanılmıştır.)
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir 02:06
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir Sitenin demirbaşlarından olan İsraf Adam bu sefer çok değişik fantezileriyle karşınızda.
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır? 02:00
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır? İsraf adamın eğitici ve öğretici videolarından bir başkası bizlerle. Akıllarda tek soru bu pislikleri kim temizliyor ?
1 Ayda 40 Kilo Nasıl Verilir? (Sürpriz Sonlu) 02:50
1 Ayda 40 Kilo Nasıl Verilir? (Sürpriz Sonlu) Türk işi israf adamda bu hafta, kolay kilo vermenin incelikleri anlatılıyor. Canan Karatay'a selam olsun. Youtube kanalı:https://www.youtube.com/channel/UCFMAvJgiYxNTfPjtIXtTr6A
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? 02:02
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? İsraf adam yine iş başında. Biliyorum Big Mac yapmak için can atıyorsunuz.