Hoşgeldiniz!

Makas Atanlar

Makas Atan Arabalar

Makas Atarken Takla Atan Trafik Canavarı 00:29
Makas Atarken Takla Atan Trafik Canavarı Edinilen bilgilere göre olay, dün akşam E-5 Karayolu Bahçelievler istikametinde meydana geldi. E-5’te makas atarak hızla ilerleyen bir otomobil, bir süre sonra kazaya karıştı. Bir araca arkadan çarpan otomobil, takla attı. O anlar başka bir otomobilde bulunanlar tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde otomobil trafikte hızla ilerliyor. Bir anda sol şeride geçmeye çalışan otomobil, önündeki araca çarpıyor ve takla atıyor.
E5'te i20 İle Makas Atmaya Çalışırken Patates Olmak 05:28
E5'te i20 İle Makas Atmaya Çalışırken Patates Olmak Mutlu sonlu bir makas videosu daha buldum. Kaza sonrası hüzünlü müziğin girmesi, abi çok iyi yaaa nidaları ve kaza sonrası kolum kırıldı galiba .s sitemiyle bence güzel bir video. Kaza anı için 3:50 atlayabilirsiniz.
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 12:01
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit Birisinin Honda S2000 diğerinin Corvette olduğunu tahmin ettiğim iki araba ile kafadarlar yolda hiç bir trafik kuralına uymayarak insan hayatını hiçe sayarak (görmemişlikten olsa gerek video da çekerek.) egolarını tatmin ediyorlar. Videonun 02:00 sularında kadraja giren transit ticari hünerlerini gösterek ''zengin züppesi oktaylardan ''aslında imkanım olsa neler neler yaparım'' mesajını vererek uzaklaşması biz halk tabakasının takdirine muteber olmuştur. Aslında psikolokların ihtisas alanına girebilecek bir tip var bağırmak suretiyle küfür söylerek ortama iyiden iyiye gerilim havası veren yancı tipler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59833/tofas-sahin-hastaligi-yanlamak-kufur-icerir İstanbul'lu küfür edince bir şey yok, Sivas'lı sövünce aauv. Ne var a.q
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 04:02
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak Son zamanların gözde arabası Volkswagen Scirocco sahibi bir genç arkadaş. Arabayı almış olmanın heyecanı ile piyasaya yapmaya çalışır. Açar müziğini makaslamaya başlar araçları. 3:36ya dikkat...
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler 00:45
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler Çılgın sürücü trafik kurallarını hiçe sayarak aracıyla son sürat makas yaparken iki aracın arasında geçmek istiyor ama alan dar olunca kaza kaçınılmaz oluyor.
Metro Turizm Makas 00:11
Metro Turizm Makas Metro Turizm,yine iş başında,22 AT 236 plakalı otobüs gişelerde yan şeritte seyir halinde olan aracın üzerine sürüp,makas atıyor.
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza Yaptı 00:20
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza Yaptı Trafikte Makas Atarken Feci Kaza Yaptı Trafikte makas atarak giden sürücünün bir anlık hatası büyük bir kazaya mâl oldu.
Trafik Teröristlerinin Makasları 02:41
Trafik Teröristlerinin Makasları Youtuberin birisi makas videolarını kendi kanalında toplamış.Gezerken denk geldim.İnsanların hayatlarını bu kadar kolay tehdit etmeleri çok enteresan.Ülkemizde bu konuda acilen bir uygulama başlatılmalı bu magandalar önlenmelidirler.
İstanbul Trafiğinde Honda S2000 İle Makas Görüntüleri 12:01
İstanbul Trafiğinde Honda S2000 İle Makas Görüntüleri Türkiye'nin gündemine hızla giren bazı gençlerin Beylikdüzü E-5'de çekilen bu görüntüleri herkesi hayrete düşürdü.
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 10:10
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı İstanbul'da makas atarken diğer arabaları hiçe sayan ve sonunda kaza yapan gençleri izliyoruz .
Trafikte Makas Atarken Gopro'ya Takılmak 03:09
Trafikte Makas Atarken Gopro'ya Takılmak Türkiye'den paran varsa insan canına dahi kast edebilirsin. ve biri seni eleştirdiğinde "parasi neyse ödeyelim" havasi ile gayet net utanmadan cevapda verebilirsin. Ek olarak tutumu ve yol tutuşu ile motorsikletli de bir o kadar suçlu. Kolluk kuvetleri gerekeni yapmayınca tuhaf külhan beyliler türüyor.
Makas Atarken Ölümden Dönmek 00:47
Makas Atarken Ölümden Dönmek İstanbul trafiğinde station wagon Passat ile çılgınca makas atan sürücünün ölümle burun buruna geldiği anlar kameraya böyle yansıdı.
Ünal Turan Ve Harun Taştan Makas Show 01:18
Ünal Turan Ve Harun Taştan Makas Show Ünal Turan ve Harun Taştan hem makas atıyor hemde yanlıyor yok böyle bişey... Makas bu ikiliden sorulur... Ağlattı asfaltı adamlar kesinlikle izleyin...
Yanlarken Polise Yakalanmak 06:59
Yanlarken Polise Yakalanmak trafik canavarları yanlarken polis durduruyor uyarısını yapıyor insaniyetli davranıp ceza yazmıyor ve sonuç aynı canavarlığa devam. bunlar resmen trafik teröristi
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 02:25
Gece Ölümüne Makas Atan Adam Trafikte makas atıp adrenalin yaşamak isteyen sürücü gece gece trafiği birbirine katıp hem kendi canını hiçe sayıyor hemde başkalarının canını.
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 03:34
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul İstanbul trafiğinde yoğun olmasına rağmen aldırış etmeden baba parasıyla aldığı bu arabayla umarsızca makas atan canlı. bunu buraya yükledim ben izlerken iyi ve sağlam küfür edip rahatladım.. sizin de aynı yolu izleyip rahatlamanızı istedim. buyrun.
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek Vol 2 00:15
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek Vol 2 Daha önce paylaştığım makas videosuna benzer bir video daha. Bu videomuzda BMW X6 cip ile otobüse makas atmış bu yeni arkadaş. Tekrar söylemek gerekirse makas atmak marifet değildir. Herkes makas atabilir. Bu tamamen insanın zekasıyla ve vicdanıyla alakalıdır benim görüşümle. Önceki video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/258478/olumune-makas-igne-deliginden-araba-gecirmek
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
TEM'de Makas Atarken Göte Gelen Gençler 01:49
TEM'de Makas Atarken Göte Gelen Gençler TEM'de Makas Atarken Göte Gelen Gençler videomuzda gençler eğlenmeye çalışırken nerdeyse hayatlarından olcaklardı nerde ne yapılmasını bilmeyen gençler diğer insanlarında hayatlarını tehlikeye atıyor.
Motorla Ters Yönden Makas Atmak! 01:37
Motorla Ters Yönden Makas Atmak! Tehlikeli kenya yolunda ters yönden girip tehlikeye davetiye çıkaran adamın amacının ne olduğu bilinmiyor. Karşı yönden gelen araçlara işaret yaparak gidiş güzergahının rahatlamasını sağlayan adam bu anları gopro kamerası ile sosyal medya hesaplarında paylaştı. İzliyoruz.
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 00:22
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak Bir trafik canavarı makas atarak yapmış olduğu hatalar zincirine bir de kaza yapmasını eklemiş.Trafikte görmek istemediğimiz hareketler.
Kucağında Çocukla Makas Atmak 01:34
Kucağında Çocukla Makas Atmak Videonun başlığını yazarken bile anlam veremedim. Bir insan neden böyle bi'şey yapar? Neyi tatmin etti şimdi? Biraz baktım etrafa bir de hayranları var... Yazık.
Otobanda Tehlikeli Makas 00:14
Otobanda Tehlikeli Makas İşte başkalarının hayatını tehlikeye atıp keyiflenen biri daha.. Otobanda hız yapmaya bir şey dediğimiz yok ama başkalarının can güvenliğini tehlikeye atmaya gelince orada duracaksın.. İnşallah yakın zamanda tespit edilir ceza alır..
Azraile Makas Atan Türk 02:16
Azraile Makas Atan Türk Bu çılgın arkadaşımız İstanbul trafiğinde makas atıyor. Attığı makaslar o kadar tehlikeli ki kaza yapması an meselesi.
Makas Atarken Takla Atan Trafik Canavarı 00:29
Makas Atarken Takla Atan Trafik Canavarı Bayrampaşa metrobüs yolu çıkışında gerçekleşen kazada makas atan Polo takla attı. Umarım türleri kısa sürede tükenir.
Tem'de Diziyle Makas Atan Sürücü 00:52
Tem'de Diziyle Makas Atan Sürücü Tem'de Diziyle Makas Atan Sürücü Direksiyonu tutmadan makas atan trafik canavarının kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Makas Atan Trafik Magandasının Sonu 01:08
Makas Atan Trafik Magandasının Sonu Bayrampaşa'da E-5 üzerinde bulunan metrobüs yolunda olduğu belirtilen kazanın ardından pişkin sürücünün olay anını gülerek anlatması dikkatlerden kaçmadı.
Polis Arabasıyla Makas - Motosiklet Takibi 03:49
Polis Arabasıyla Makas - Motosiklet Takibi
Trafik Magandası Böyle Kaza Yaptı! 00:30
Trafik Magandası Böyle Kaza Yaptı! İstanbul E-5 Otoyolu'nda makas atarak ilerleyen maganda adeta terör estirdi. Araçların arasından makas atarak ilerleyen maganda korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Son attığı makasta minibüsü fark etmeyen şahıs hızla minibüse arkadan çarptı.
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek 00:10
Ölümüne Makas - İğne Deliğinden Araba Geçirmek Makas atmayı abartan bu arkadaşımız ölümle yaşam arasındaki ince çizgiye makas atmaya çalışmış ve başarılı olmuş. Cesaretmi,yetenekmi,aptallıkmı yoksa cinayete teşebbüsmü karar veremedim. Ayrıca müziğinde bu makasa uygun olarak devam etmesi hoşuma gitmedi değil.
Drift Yaparak Makas Atan Trafik Magandası 00:39
Drift Yaparak Makas Atan Trafik Magandası İstanbul Altınşehir'de drift yaparak araçların arasında makas atan trafik magandası adeta faciaya davetiye çıkardı. Trafik canavarının yaptığı tehlikeli hareketleri ise arkasından takip eden bir arkadaşı tarafından kaydedildi.
Türkiye'de Makas Denemeleri 04:43
Türkiye'de Makas Denemeleri Arkadaşlar bir makas video su yükledim fazla söze gerek yok izleyelim hız sınırlarını aşan arkadaşları yorumlayalım. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98696/istanbul-trafiginde-makas-atanlara-kafa-tutan-transit
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 00:13
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) Modifiyeci gençler toplanıp İstanbul yollarında ilerlerken Honda S2000'i olan genç müthiş bir makasa imza atıyor.
İstanbul Trafiğinde Mini Cooper İle Makas Atmak 17:01
İstanbul Trafiğinde Mini Cooper İle Makas Atmak Efenim gün geçmiyor ki bu trafik canavarları yine bi halt yemeden trafikte rahat dursun fakat maalesef ülkemizde kanunların yeterince uygulanmaması ve bu nedene bağlı olarak bu gibi trafik canavarlarının bir türlü önünün alınamaması sebebiyle üzülerek söylüyorum ki bu ve bunun benzerlerini yollarda daha çok göreceğiz gibi. Bu seferki görüntü yine İstanbul trafiğinden. İnsan hayatını hiçe sayan bu trafik canavarlarının yeni marifetlerini izliyoruz.
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 00:22
Makasa Makasla Cevap Veren BMW Trafikteki en büyük tehlikedir makas atmak. BMW'li sürücü trafikta ilelerken arkasına makas atarak yaklaşan sürücüyü görünce oda gaza gelip makas atıyor.