Hoşgeldiniz!

Hacı Amcalar

Komik Hacı Amca Videoları

Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) 02:05
Hardcore Tarikat Partisi (Remix İçerir) Her gece düzenlenen bir tarikat partisi sizlerle. Araştırmalarım sonucunda cumartesi günleri düzenleniyormuş. pilavlı ve şerbet ikramlı. Ara sıra bende gitmeyi düşünmüyorum değil. Saçma ama güzel bir eğlence olsa gerek.
Combo Hacı 10:46
Combo Hacı Her zaman seri konuşan insanlar hoşuma gitmiştir, birazdan izleyeceğiniz hacı abimdeki konuşma yeteneği ve spontan gelişen olaylara karşı kurduğu dizeleri izleyeceksiniz. Valla ben beğendim alkislarlayasiyorum.com yöneticileri beğenmeyecek biliyorum en azından admin izler de 3-5 dk keyifli anlar yaşar diye düşündüm.
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 02:15
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 Aduket tarikatının yıllardır beklenen versiyonudur. Hacı Fighters 2 oyunu Aduket tarikatının katkılarıyla son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Israrla bakkalınızdan isteyiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Hacı Sen N'aptın Ya 00:47
Hacı Sen N'aptın Ya Hac olayı mı değişti, çelik mi değişti, noluyo, napıyoruz biz ki, uçan sincaplar aşkına cidden yorum yapamıyore. La lala lalala la lom.
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! 00:49
Esra Hanım Beni Çiftleştirin ! Doğanın kanunudur bu; insanlar, hayvanlar ve tüm canlı organizmalar kendi ırkını yaşatmak için bir şekilde ürerler. Kimi ortadan bölünerek, kimi çoğalarak, kimi ise çiftleşerek. Evlendirme programları artık öyle bir hal aldı ki, evlenmeden direk işin şeyini düşünüyorlar. Amcamız 70'ine dayanmış hala eli işte, aklı çiftleşmede...
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı 00:19
Gol İstiyorum Diye Haykıran Hacı Dayı Gol istiyom goool diyerek iman gücüyle haykıran dayının isteme şekli takdire şayan. Arada I want diye ingilizce bir şeyler söylüyor sanki ama tam anlaşılamamakla beraber kesin o da bir gol isteğidir. Gol istiyom, goooolll!
Kameralara Oynayan Amca 00:10
Kameralara Oynayan Amca Vakti zamanında maillerde dolaşan meşhur video. En çok ağlayan en çok dinini sevendir bakış açısına sahip amcamızın reklam kokan gözyaşları.
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca 00:14
İçine Ronaldo Kaçan Hacı Amca Ummadık taş baş yarar atasözünü bize bir kez daha hatırlatan hacı amca karşınızda. Futbol topu ile sergilediği hareketler inanılmaz.
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca 00:59
İlahi Söyleyerek Dövme Sildiren Hacı Amca Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mala Bağlayan Ak Amca 00:11
Mala Bağlayan Ak Amca Mala Bağlayan Adam ve Mala Bağlayan Kadın dan sonra koleksiyonun bir eksik parçasını daha bulduk.Görüntüler kısa ama uzun versiyonunu da bulacağımızı ümit ediyor.Mala Bağlayan Teyze, Mala Bağlayan Nine, Mala Bağlayan Dede... gibi eksikleri de bulup Mala Bağlayan ailesinin tüm fertlerini bir araya getirmek istiyoruz.
Dest-i Taciz 00:04
Dest-i Taciz Desti İzdivaç'a katılan bir amcamız Esra Erol'la fazlaca yakınlaşınca dayanamıyor ve olanlar oluyor.
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 06:44
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) Menzilin kodaman sofilerinden Hacı Mıstafa'nın mükemmel sohbetinden kesitleri, menzildeki çay ve çorbaya teşvik eden müzikler; geğirti, feyz ve bunaltıların eşliğinde izliyoruz. Orjinal video bu linklerde gurbanlar: http://www.youtube.com/watch?v=a_LMdNsJCgg http://www.youtube.com/watch?v=qGmZxjcv1oA
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi 01:07
Hacı Amcadan Şakayla Karışık Dayak Yemesi reis site ahalimizin bir çoğunun yapmak istediği bir tepkiyle karşılaşmış. Hacı amca şakayla karışık iyi geçirmiş.
Hacı Dayı Koparsa 03:54
Hacı Dayı Koparsa Torununun evde kurduğu küçük stüdyosuna giren hacı dayıdan güzel bir müzik ve dans performansı. Hacı dayı beklenmedik bir performans sergilemiş.
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca 00:30
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Hacı Amca Kendi eşrafında bel ağrılarını gidermesi ile ünlenen hacı dayı, bel ağrısı şikayeti ile kendisine gelen birini tedavi etmek isterken olanlar olmuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 02:40
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter Orjinali 6 küsür dakika ve dayanılmaz olan tarikatın içeriğini, hocadan gelen ilhamı, otomatik zikire bağlayan tarikat üyelerini içeren epik yapımın street fighter versiyonunu izleyeceğiz. Müzik ve ses montaj : Vehbi Can Uyaroğlu Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52419/musluman-professor-x-mastermind
Hacı Amcanın İsyanı - Niye Gapattınız Yolu Gızım? 00:23
Hacı Amcanın İsyanı - Niye Gapattınız Yolu Gızım? İstanbul'da sıradan bir gün ve Tem otoyolu tek şerite indirilmiş. Otobüsten indirilen hacı amcamız da bu duruma oldukça sinirlenmiş. Neredeyse öfkesini Habertürk muhabirinden çıkartacakmış ki kızcağız olayı alttan alınca sakinleşmiş. Seni bu hale koyanların ne hak ettiğini hepimiz biliyoruz hacı amca. İbretle izliyoruz...
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta 03:08
Bel Fıtığı Tedavisinde Gelinen Son Nokta Gün geçmiyor ki güzide ülkemizde yeni bir bel fıtığı tedavi yöntemi ortaya çıkmasın.. Yüzde yüz garantili yeni bir bel fıtığı tedavisi yöntemi ile sizleri baş başa bırakıyorum..
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca 00:49
Düğünde Kurtlarını Döken Hacı Amca Bir ortadoğu ülkesi olsa gerek, hacı amca katıldığı düğünde ısrarları kırmamış piste çıkmış ve kendini müziğin ritmine bırakmış.
Hacı Karınca 01:36
Hacı Karınca Hacı amcalar atlı karıncadan sonra en iyi icat olarak gösterilen hacı karıncayı buldukları an.
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos 01:25
Elini Öpeyim Hacı Amca - III.Theofilos Ortodoks Patriği III. Theofilos'un Aysofya'dan ayrılışı esnasında ilginç bir olay yaşandı. Röportaj sonrası bir vatandaş Theofilos'un karşısına geçerek "Elini öpeyim hacı amca" diyerek el öptü. Theofilos ise bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve gülerek karşıladı.
Hacı Amca ve Kayak Macerası 00:53
Hacı Amca ve Kayak Macerası Erciyes'te kayak yapmakta olan bir grup genç bölgede fenomen haline gelen Hasan amca ile karşılaşır ve bi hatıra fotoğrafı çektirmek isterler.Hasan amca 72 yaşında kayak yapmaya başlamış, başlıyalı 2 ay olmasına rağmen çıbıklar arasıdan geçerek (slalom herhalde)2 madalya kazanmıştır. 'helal ossun Hasan amca' dediğimiz bi anda tahlihsizlik sonucu videonun sonu komik biter...
Gol İstiyom Diye Haykıran Hacı Dayı - Metal Versiyonu 00:23
Gol İstiyom Diye Haykıran Hacı Dayı - Metal Versiyonu Gol istiyom gol! diye iman gücüyle takımını ateşlemeye çalışan hacı dayımızı şimdi de metal eşliğinde dinliyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72377/gol-istiyom-diye-haykiran-haci-dayi
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 02:45
Suriyelilere Evini 10 Liraya Kiraya Veren Hacı Amca 10 Liraya evini Suriyelilere kiraya veren hacı amca evi neden 10 liraya kiraya verdiğini anlatıyor. Hacı amca evinin kendisinin değil Allah'ın olduğunu söylüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hacıstyle Tarikatı 01:04
Hacıstyle Tarikatı Her şey caiz lobisi çakırkeyif olduğu günlerden birinde disssiz freestylesiz kendi hallerinde eğleneyazmışlar.
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu 02:29
Peşaver Sokak Lezzetleri - Hacının Köfte Salonu Pakistanın Peşaver kentinin meşhur köftecisinin tanıtımıyla karşınızdayım arkadaşlar. Chapli kabab diye adlandırılan motor yağında kızartılan büyük köftelerin yapımını izleyelim hep beraber. oruçlu olanlar da izleyebilir zaten iştah kaçıran cinsten bir tanıtım.
Kelle İsteyen Sofi Dede 00:25
Kelle İsteyen Sofi Dede Biliyorsunuz Ki 15 Temmuz Tarihinde Ülkemize Saldıran Askerlerin Asılması Gündemde Bir Dedemizde Sokak Röportajına Giriyor Ve İdam İstediğini Belirtiyor. Hacı Dayı Sana Yakışmıyor.
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı 01:18
Zikir Çekerken Nirvanaya Ulaşan Hacı Daha önce zikir ortamına giren ya da bizzat yapan kimse varsa açıklama yazabilir mi? Nasıl oluyor bu?
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek 02:06
Namaz Kılan Dedenin Taburesini Yürütmek Olay Kayseri'de yaşanmış başta beyaz gömlekli amca bi şey yapacak sandım ama video beni ters köşeye yatırdı çok şok oldum mal mıyım neyim acaba.