Hoşgeldiniz!

Canlı Yayın Kavgaları

Canlı Yayın Kavgası Videoları

Andy Kaufman'ın Meşhur Canlı Yayın Kavgası 05:41
Andy Kaufman'ın Meşhur Canlı Yayın Kavgası Döneminin en ünlü komedyenlerinden Andy Kaufman 1981 yılında konuk oyuncu olduğu canlı yayınlanan Fridays TV Show'da bir skeç sırasında aniden duraksıyor ve bunları söyleyemem demeye başlıyor. karşısındaki Michael Rİchards (Seindfield dizisinde Kramer rolüyle gönüllere taht kurmuştur kendisi) sinirli bir şekilde kalkarak repliklerin olduğu kartonları önüne fırlatıyor ve olaylar gelişiyor. Sonrasında yapımcı ve kendisi bu olayın skecin parçası olduğunu belirten açılamalar yaptılarsa da kimse inanmamıştır. Jim Carrey'in Man On The Moon filmini izleyenler bu olayın filmde de aynı şekilde geçtiğini hatırlayacaklardır.
Esra Erol'un Programında Alenî Kavga Çıkması 01:07
Esra Erol'un Programında Alenî Kavga Çıkması Esra Erol'un dünkü programında 2 kişi arasında sözlü tartışma sonrası fiziki temas başladı. Diğer evlennmek isteyen damat adaylarının araya girmesiyle kavga daha fazla büyümeden sonlandı.
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek 04:14
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek Doğal yollardan sivilcelerle nasıl başedildiğini anlatan Şems Arslan'a programın sunucusu Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'ndan itiraz geldi. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği programda, konuk olarak katılan güzellik uzmanı programı terk etti. Programın diğer sunucusu Ebru Akel, programı terk eden konuğun arkasından sert konuştu. Ebru Akel, "bu şekilde davranan birisini hiç kimse programına çağırmaz" dedi.
Adnan Aybaba Ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş 06:01
Adnan Aybaba Ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş Serbest Vuruş programında yorumcular Adnan Aybaba ile Mehmet Baransu canlı yayında kavga etti. Reklam arasında Mehmet Baransu Aybaba'nın üzerine yürüdü. Bu olay sonrasında Adnan Aybaba stüdyoyu terketti. Belgeleriyle hükümeti bitiricem diyen adam adnan aybaba gibi ortalama bir insanla reyting uğruna kavgaya tutuşuyor üzerine yürüyor.
Gürcistan'daki Canlı Yayında Bardak Savaşı 01:00
Gürcistan'daki Canlı Yayında Bardak Savaşı Gürcistan'da canlı yayın yapan bir televizyon programında ortalık fena karıştı. Muhalif vekil eski bakana su dolu bardak fırlattı. Eski bakan çılgına döndü. Modaratör araya girdi ancak tarafları bir türlü sakinleştiremedi. Olayın ardından programa bir süre ara verildi.
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek 01:03
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek Olay Ürdün'ün yerel bir tv kanalında geçiyor... Muhtemelen tartışan kişiler parti vekilleri, bir birlerine laf sokup ortam iyice geriliyor. Tv programını sunan arkadaş her ne kadar tartışmaya mudehale etsede pek işe yaramıyor. Tartışan iki kişiden en agrasif olan adam önce karşısındaki kişiye ayakkabısını fırlatıyor bunlada yetinmeyen adam belinden silahını çekip tartıştığı kişiye canlı yayında silahını doğrultuyor.
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 04:54
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol Ümit Özat'ın Elazığspor'un başına gelmesinin ardından yeni döneme eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz'ı da alarak devam eden Beyaz Futbol ekibi dün gece programın sonunda ALS hastalığına dikkat çekmek istemiş. Fakat Ahmet Çakar bu olaya baş kaldırınca Sinan Engin biraz darılmış gibi. "Komik" kategorisine ekliyorum çünkü dünkü program kesinlikle komediydi. Çoğu sit-com dizilerinden daha iyiydi. Neyse efendim, izleyelim..
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 00:43
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası Mısırlı Avukat Nebih el-Vaş ve İmam Mustafa Raşid Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayında kavga etti. Mısırlı Avukat, İslam hakkında tartışmalı görüşleriyle tanınan İmam Mustafa Raşid'in "başörtüsü dini bir görev değil, kültürel simgedir" sözleri üzerine canlı yayında ayakkabısını çıkararak imama saldırdı.
Milyarderler Canlı Yayında Birbirine Girdi 00:48
Milyarderler Canlı Yayında Birbirine Girdi rus milyarder aleksandr lebedev ulusal ntv televizyonu programında tartıştığı işadamı mirax group eski başkanı sergey polonski'yi yumruklayarak yere serdi.