Hoşgeldiniz!

Dolmuş Kavgaları

Dolmuş Kavgası Videoları

Öğrenci Kartıyla Otobüse Binen Kadın ve İnatçı Şoför 00:56
Öğrenci Kartıyla Otobüse Binen Kadın ve İnatçı Şoför Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde G.Ö adlı şoför S.B adlı kadının öğrenci kartını elinden alıyor kadın ben savcıyım kocam da hakim dese de kadının sonradan öğretmen olduğu ortaya çıkmış
Şoförle Yolcu Kafa Göz Birbirine Girdi 01:44
Şoförle Yolcu Kafa Göz Birbirine Girdi Manisa'da özel halk otobüsünde yer bulamayan genç, tartıştığı şoföre saldırdı. Yolcular araya girmeye çalıştı ama öfke patlaması yaşayan genç ile şoförü ayırmak kolay olmadı. İşte dehşet verici anlar….
New York Metrosundaki Efsane Kavga 02:01
New York Metrosundaki Efsane Kavga New York Metrosunda sürekli gerçekleşen, genelde siyahilerin neden olduğu tipik kavgalardan bir tanesi. Ancak bu sefer içimizin yağlarını eritecek bir hareket göreceğiz. Fazla beklemek istemeyenler 1:03'e atlayabilir asıl olay burada kopuyor ve vagon inanılmaz karışıyor. Ancak videoyu baştan izleyip siyahi ablamızın sinir bozucu ghetto hareketlerini görmenizi tavsiye ederim. İri uzun şapkalı emmi, adamsın!
Halk Otobüsünde Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 02:01
Halk Otobüsünde Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası Alanya'daki halk otobüsünde 'Çişim geldi, prostat olacağım kenara çek!' diyen vatandaşla şoförün yaşadığı ilginç konuşmaları dinlemek üzeresiniz.
Kavga Ettiği Adam Ninja Çıkınca 00:23
Kavga Ettiği Adam Ninja Çıkınca Metroda tartıştığı adama şiddet uygulayan genç neye uğradığını şaşırdı. Tartakladığı adamın tek hamlesiyle kendini yerde bulan genç, adamın ninja olduğunu öğrenince büyük şok yaşadı.
Metrobüs Şoförüne Vurmak İçin Şemsiye İstedi 01:09
Metrobüs Şoförüne Vurmak İçin Şemsiye İstedi İstanbul'da metrobüste yaşanan şoför-yolcu kavgalarına bir yenisi eklendi. Yolcunun tartıştığı şoförü dövmek için diğer yolculardan şemsiye istemesi dikkat çekti. İstanbul Zincirlikuyu istikametinde seyir halindeki metrobüste yaşanan kavga iddialara göre şoförün durakta durmaması ile başladı. Buna sinirlenen bir yolcu önce şoförle tartışmaya başladı. Bu sırada bir başka yolcu kavgayı an be an kamerasıyla kaydetti.
Metrobüste Bol Küfürlü Yaşlı Kavgası 01:16
Metrobüste Bol Küfürlü Yaşlı Kavgası Klasik metrobüs girişlerinde oluşan itişmeden doğduğunu düşündüğümüz kavgaya ait görüntüler kameraya böyle yansıdı
Otobüste Akbil Kavgası 02:36
Otobüste Akbil Kavgası Önce araya giren otobüs şoförü, ardından tüm yolcular kavgaya karıştı. Kimin kime vurduğu belli olmayan kavga anı ise güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Olay, Üsküdar’da Özel Halk Otobüsünde meydana geldi. İddiaya göre, otobüse binen bir vatandaş akbilinin bittiğini belirterek yolculardan yardım istedi. Bunun üzerine yolculardan biri akbilini uzatarak vatandaşa verdi. Akbilini geri alan vatandaş akbilsiz diğer vatandaşın verdiği tüm para karşısında adeta çılgına döndü. Kısa süreli tartışan ve ardından birbirlerine tekme tokat girişen iki yolcuyu ayırmak kolay olmadı. Kavgaya ilk müdahaleyi araç sürücüsü yaptı. Ancak bir süre sonra kavgaya araçtaki diğer yolcular da karıştı. Yaşlı bir kadın da kavgaya karışınca kimin kime vurduğu belli olmayan kavgada hem taraflar hem de yolcular dakikalarca birbirlerine vurdu. Kavganın sonunda bu kez taraflar otobüs şoförünün üzerine yürüdü. Arada kalan sürücü tekme tokat dayak yerken, çareyi aracında taşıdığı sopaya sarılmakta buldu. Sopayı kaptığı gibi kendisine saldıranları savuşturan sürücü daha sonra yolcuları tahliye etti. Bu anlar ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Yaşanan kavga karakolda son bulurken, ortaya trajikomik görüntüler çıktı. Birbirinden şikayetçi olan yolcular ise soluğu polis merkezinde aldı.
Otobüs Şoförüyle Vatandaşın Civciv Kavgası 00:59
Otobüs Şoförüyle Vatandaşın Civciv Kavgası Bugün otobüs kavgalarında yeni sezonun yaklaştığı canım ülkemden dizi adına yaraşır bir trailer geldi !..
Özkaymak Turizm - Kaçak Alınan Suriyeli Yolcu Muavin Kavgası 01:45
Özkaymak Turizm - Kaçak Alınan Suriyeli Yolcu Muavin Kavgası Araca alınan biletsiz Suriyeli bilet almadan para vermeyince sinirlenen muavin.. Bedava ülkeye gelen hırto herşeyi bedava sanmış gelde daya çekme yorum szilerin.
Acımasız Kız Kavgası 00:16
Acımasız Kız Kavgası Acımasız Kız Kavgası
Bana Kelime Yapma Gevezespor - Adana Bıçaklı Kavga 01:21
Bana Kelime Yapma Gevezespor - Adana Bıçaklı Kavga Adana'da Halk Otobüsü ile minibüs yol verme yüzünden kavga ediyorlar; Medenice kavga ediliyor, kibarca bıçak çekiliyor ve usulca bıçaklanıyor. izliyoruz efendim.
Adana'da Sıradan Bir Ne Baküyün Kavgası 01:09
Adana'da Sıradan Bir Ne Baküyün Kavgası Memleketim Adana'da sıradan bir günde balcalı veya 7-c otobüslerde yaşayabileceğiniz bir kavga.
Darbe Gecesi Otobüste Kavga 01:00
Darbe Gecesi Otobüste Kavga Darbe gecesi yaşanan kavgayı izliyoruz olay istanbulda herheal geçiyor ne yi paylaşamıyolar belli degil izliyroruz
Adana'da Yolcu ve Şoför Arasındaki Kavga (Engelli İçerir) 06:43
Adana'da Yolcu ve Şoför Arasındaki Kavga (Engelli İçerir) Gün geçmiyor ki doğup büyüdüğüm üniversiteden sonra arada sırada gittiğim Adana'da olay yaşanmasın. Adana'da azınlığı oluşturan cono, nereden belli olmayan tiplerin karıştığı bu olaylar Adana'nın adının kirlenmesine sebep olmaktadır. Örnek videoda engelli yolcunun kartına bakan şoför mü yoksa kartına baktı diye artistlik yapan yolcu mu suçlu karar sizin. Olan yine otobüsteki diğer masum insanlara oluyor.
Ankara Ego Otobüs Kavgası 01:11
Ankara Ego Otobüs Kavgası baskent ankarada otobüs kavgası sizlerle küfürler sinirler havada uçuşuyo kim kimi koparıyo belli degil sizlerle bu video
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 02:14
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönştü.
Halk Otobüsü Şoförüne Demir Çubuklu Saldırı 00:52
Halk Otobüsü Şoförüne Demir Çubuklu Saldırı Antalya’da 4 yıldır özel halk otobüsü şoförlüğü yapan 31 yaşındaki 1 çocuk babası Ali Yılmaz, Kundu otobüs depolama alanında otobüsünün temizliğini yaparken 2 kişinin demir çubuklu saldırısına uğradı. Hürriyet'ten Salim Uzun'un haberine göre, aldığı ağır darbeler nedeniyle kanlar içinde kalan Yılmaz, can havliyle verdiği mücadele sonunda saldırganların elinden kurtularak önce polisi daha sonra ise sağlık ekiplerini arıyor. Kafasına 10’ar santimlik iki ayrı dikiş atılan Yılmaz, yaşadıklarını anlattı. Saldırının 11 Kasım Cuma günü saat 06.40’da gerçekleştiğini anlatan Yılmaz, “Sefere başlamadan önce aracımın temizliğini yapmaya başladım. Bu esnada biri arka, diğeri orta kapıdan iki kişi otobüse girdi. Önce tekme ve yumrukla daha sonra ise demir çubukla bana vurmaya başladılar. Bir anda ne olduğunu şaşırdım” dedi. Aldığı darbeler nedeniyle yere düştüğünü söyleyen Yılmaz, “O kadar ağır darbeler aldım ki gözlerim karardı ve yere düştüm. Ama saldırganlar bir an bile durmadı. Yerde kafamı ezmeye çalıştılar. Fakat can havliyle yerden kalktım ve saldırganlara direnmeye devam ettim. Bu sırada açık renk saçlı saldırgan beline hamle yaptı belki bıçak ya da tabanca vardı ama ne olduğunu göremedim” diye konuştu. Saldırının ardından cep telefonu ile polisi ve 112 ekiplerini aradığını kaydeden mağdur şoför, şöyle konuştu: “Başımdan akan kan nedeniyle bir süre arama yapamadım. Sürekli polis diye bağırdım. Tam bilincimi kaybetmek üzereyken 112 ekipleri yardımıma yetişti. Eğer aramayı yapamasaydım belki de kan kaybından ölecektim. Hastanede dikiş atılıp tomografim çekildi. Şu anda raporlu olarak istirahat ediyorum.” 2 saldırganın gasp amacıyla otobüse girdiğini düşünen fakat bu düşüncesinde yanıldığını anlatan Yılmaz, “Olayın gasp amacı taşımadığını sonradan anladık. Saldırıdan bir gün önce aynı hat üzerindeki bir başka şoför arkadaşım bir bayanla tartışmış. O bayan konuyu akrabalarına aktarmış. Akrabaları da beni o şoför sanıp saldırmışlar. Zaten saldırganlar ‘Sen nasıl kardeşimize küfredersin’ diye bağırıyordu. Ben bu detayı sonradan hatırladım” dedi. Ali Yılmaz’ın yine otobüs şoförlüğü yapan kardeşi Ramazan Yılmaz ise şöyle dedi: “Saldırganların eşkalleri görüntülerde apaçık ortada. Biz Emniyet Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya’dan bir an önce bu kişilerin yakalanmasını istiyoruz. Çünkü tüm şoför esnafı tedirgin. Aynı olayın bizim başımıza gelmeyeceğinin kimse garantisini veremez.”
Fatih Otobüsünde Çıkan Bir Garip Kavga 03:23
Fatih Otobüsünde Çıkan Bir Garip Kavga Olay fatihte gerçekleşmiş. Malumunuz Otobüs şöförleri az biraz salak ile az biraz şerefsiz arasında kalmış insanımsı canlılardır. Bu olayda da Motosiklete çarpıp hasar vermiş sanırım, ama olayı pek iplememiş. Motor sürücü şöföre diklenirken, Şöförü pek bir iplemez tavırlar sergiliyor ve bu duruma bir bayan yolcuda karışıyor.
Otobüs Şöförü İstikameti Değiştirince Çıkan Kavga 03:52
Otobüs Şöförü İstikameti Değiştirince Çıkan Kavga şimdi olay şöyle bi dolmuş var angara dolmuşu ankamallden sonra yön degiştiriyor sonra kavga çıkıyo kulaklıgı kısın korkabilirsiniz dayıdan sinirlenebilirsinizde
Dolmuşta Tiyatro Gibi Kavga (Fantastik Küfürler İçerir) 01:21
Dolmuşta Tiyatro Gibi Kavga (Fantastik Küfürler İçerir) Efendim Kocaeli'de Dolmuşta çıkan bir kavgada dolmuş şoförünün ve yolcunun birbirlerine karşı kullandıkları ilginç söylemi sizinle paylaşmak istedim.
Ankara'da Belediye Otobüsündeki Tartışma 02:27
Ankara'da Belediye Otobüsündeki Tartışma Malumunuz Ankara'nın bir kısmı cehalete yenik düşmüş halkı barındırmaktadır,bunların da çoğu bu otobüsleri kullanır.Otobüse her bindiğinizdeki tablo aynıdır,videodaki gibi. Ankara'da Koru metrosu ile Sincan arasında yolcu taşıyan Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı EGO otobüsünü 50 yaşındaki görme engelli B.A. ve eşi H.A. çifti, Etimesgut İlçesi Kent Konseyi durağında durdurdu. Çift, belediye otobüsünün şoförüne, durak olmasına rağmen orta şeritten hızla gidiyorsunuz diye bağırdı. Bunun üzerine şoför ise sağ şeritte sürücü kursu araçları olduğunu bu yüzden o şekilde ilerlediğini söyledi. Ancak görme engelli B.A. şoföre bağırmayı sürdürünce sözlü tartışma yaşandı ve şoför 'aptal' diye bağırdı. Buna bazı yolcular tepki gösterirken, arka koltukta oturan genç bir erkek ise yerinden kalkarak şoföre bağırmaya başladı. Bunun üzerine küfürleşmeler yaşandı. Sinirlenen şoför, ani bir hareketle sert fren yaptı ve otobüsü yolun sağında durdurdu ve şoför koltuğundan kalkarak kendisine tepki gösteren genç yolcunun üzerine yürüdü. Araya ise diğer yolcular girdi. Tartışmalar sürünce otobüs sürücüsü otobüsten aşağı indi ve kendisine bağıran yolcuyu kavga etmek için aşağıya çağırdı. Buna tanık olan kadın ve çocuklar, korku dolu anlar yaşadı. Tartışma, araya giren diğer yolcular tarafından önlendi. Çift ise bir süre sonra otobüsten indi.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
İett Otobüsünün Kapısını Kırıp İçeri Dalan Adam (Director's Cut) 05:19
İett Otobüsünün Kapısını Kırıp İçeri Dalan Adam (Director's Cut) Otobüste gerçeklesen dayak haberinin öncesini de gösteren bir video. Olayı daha iyi süzmek adına önemli görüntüler var. Amcam da pek masum değil. İzliyoruz.