Hoşgeldiniz!

Dolmuş Kavgaları

Dolmuş Kavgası Videoları

Adana'da Sıradan Bir Ne Baküyün Kavgası 01:09
Adana'da Sıradan Bir Ne Baküyün Kavgası Memleketim Adana'da sıradan bir günde balcalı veya 7-c otobüslerde yaşayabileceğiniz bir kavga.
Darbe Gecesi Otobüste Kavga 01:00
Darbe Gecesi Otobüste Kavga Darbe gecesi yaşanan kavgayı izliyoruz olay istanbulda herheal geçiyor ne yi paylaşamıyolar belli degil izliyroruz
Adana'da Yolcu ve Şoför Arasındaki Kavga (Engelli İçerir) 06:43
Adana'da Yolcu ve Şoför Arasındaki Kavga (Engelli İçerir) Gün geçmiyor ki doğup büyüdüğüm üniversiteden sonra arada sırada gittiğim Adana'da olay yaşanmasın. Adana'da azınlığı oluşturan cono, nereden belli olmayan tiplerin karıştığı bu olaylar Adana'nın adının kirlenmesine sebep olmaktadır. Örnek videoda engelli yolcunun kartına bakan şoför mü yoksa kartına baktı diye artistlik yapan yolcu mu suçlu karar sizin. Olan yine otobüsteki diğer masum insanlara oluyor.
Ankara Ego Otobüs Kavgası 01:11
Ankara Ego Otobüs Kavgası baskent ankarada otobüs kavgası sizlerle küfürler sinirler havada uçuşuyo kim kimi koparıyo belli degil sizlerle bu video
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 02:14
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönştü.
Halk Otobüsü Şoförüne Demir Çubuklu Saldırı 00:52
Halk Otobüsü Şoförüne Demir Çubuklu Saldırı Antalya’da 4 yıldır özel halk otobüsü şoförlüğü yapan 31 yaşındaki 1 çocuk babası Ali Yılmaz, Kundu otobüs depolama alanında otobüsünün temizliğini yaparken 2 kişinin demir çubuklu saldırısına uğradı. Hürriyet'ten Salim Uzun'un haberine göre, aldığı ağır darbeler nedeniyle kanlar içinde kalan Yılmaz, can havliyle verdiği mücadele sonunda saldırganların elinden kurtularak önce polisi daha sonra ise sağlık ekiplerini arıyor. Kafasına 10’ar santimlik iki ayrı dikiş atılan Yılmaz, yaşadıklarını anlattı. Saldırının 11 Kasım Cuma günü saat 06.40’da gerçekleştiğini anlatan Yılmaz, “Sefere başlamadan önce aracımın temizliğini yapmaya başladım. Bu esnada biri arka, diğeri orta kapıdan iki kişi otobüse girdi. Önce tekme ve yumrukla daha sonra ise demir çubukla bana vurmaya başladılar. Bir anda ne olduğunu şaşırdım” dedi. Aldığı darbeler nedeniyle yere düştüğünü söyleyen Yılmaz, “O kadar ağır darbeler aldım ki gözlerim karardı ve yere düştüm. Ama saldırganlar bir an bile durmadı. Yerde kafamı ezmeye çalıştılar. Fakat can havliyle yerden kalktım ve saldırganlara direnmeye devam ettim. Bu sırada açık renk saçlı saldırgan beline hamle yaptı belki bıçak ya da tabanca vardı ama ne olduğunu göremedim” diye konuştu. Saldırının ardından cep telefonu ile polisi ve 112 ekiplerini aradığını kaydeden mağdur şoför, şöyle konuştu: “Başımdan akan kan nedeniyle bir süre arama yapamadım. Sürekli polis diye bağırdım. Tam bilincimi kaybetmek üzereyken 112 ekipleri yardımıma yetişti. Eğer aramayı yapamasaydım belki de kan kaybından ölecektim. Hastanede dikiş atılıp tomografim çekildi. Şu anda raporlu olarak istirahat ediyorum.” 2 saldırganın gasp amacıyla otobüse girdiğini düşünen fakat bu düşüncesinde yanıldığını anlatan Yılmaz, “Olayın gasp amacı taşımadığını sonradan anladık. Saldırıdan bir gün önce aynı hat üzerindeki bir başka şoför arkadaşım bir bayanla tartışmış. O bayan konuyu akrabalarına aktarmış. Akrabaları da beni o şoför sanıp saldırmışlar. Zaten saldırganlar ‘Sen nasıl kardeşimize küfredersin’ diye bağırıyordu. Ben bu detayı sonradan hatırladım” dedi. Ali Yılmaz’ın yine otobüs şoförlüğü yapan kardeşi Ramazan Yılmaz ise şöyle dedi: “Saldırganların eşkalleri görüntülerde apaçık ortada. Biz Emniyet Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya’dan bir an önce bu kişilerin yakalanmasını istiyoruz. Çünkü tüm şoför esnafı tedirgin. Aynı olayın bizim başımıza gelmeyeceğinin kimse garantisini veremez.”
Fatih Otobüsünde Çıkan Bir Garip Kavga 03:23
Fatih Otobüsünde Çıkan Bir Garip Kavga Olay fatihte gerçekleşmiş. Malumunuz Otobüs şöförleri az biraz salak ile az biraz şerefsiz arasında kalmış insanımsı canlılardır. Bu olayda da Motosiklete çarpıp hasar vermiş sanırım, ama olayı pek iplememiş. Motor sürücü şöföre diklenirken, Şöförü pek bir iplemez tavırlar sergiliyor ve bu duruma bir bayan yolcuda karışıyor.
Otobüs Şöförü İstikameti Değiştirince Çıkan Kavga 03:52
Otobüs Şöförü İstikameti Değiştirince Çıkan Kavga şimdi olay şöyle bi dolmuş var angara dolmuşu ankamallden sonra yön degiştiriyor sonra kavga çıkıyo kulaklıgı kısın korkabilirsiniz dayıdan sinirlenebilirsinizde
Dolmuşta Tiyatro Gibi Kavga (Fantastik Küfürler İçerir) 01:21
Dolmuşta Tiyatro Gibi Kavga (Fantastik Küfürler İçerir) Efendim Kocaeli'de Dolmuşta çıkan bir kavgada dolmuş şoförünün ve yolcunun birbirlerine karşı kullandıkları ilginç söylemi sizinle paylaşmak istedim.
Ankara'da Belediye Otobüsündeki Tartışma 02:27
Ankara'da Belediye Otobüsündeki Tartışma Malumunuz Ankara'nın bir kısmı cehalete yenik düşmüş halkı barındırmaktadır,bunların da çoğu bu otobüsleri kullanır.Otobüse her bindiğinizdeki tablo aynıdır,videodaki gibi. Ankara'da Koru metrosu ile Sincan arasında yolcu taşıyan Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı EGO otobüsünü 50 yaşındaki görme engelli B.A. ve eşi H.A. çifti, Etimesgut İlçesi Kent Konseyi durağında durdurdu. Çift, belediye otobüsünün şoförüne, durak olmasına rağmen orta şeritten hızla gidiyorsunuz diye bağırdı. Bunun üzerine şoför ise sağ şeritte sürücü kursu araçları olduğunu bu yüzden o şekilde ilerlediğini söyledi. Ancak görme engelli B.A. şoföre bağırmayı sürdürünce sözlü tartışma yaşandı ve şoför 'aptal' diye bağırdı. Buna bazı yolcular tepki gösterirken, arka koltukta oturan genç bir erkek ise yerinden kalkarak şoföre bağırmaya başladı. Bunun üzerine küfürleşmeler yaşandı. Sinirlenen şoför, ani bir hareketle sert fren yaptı ve otobüsü yolun sağında durdurdu ve şoför koltuğundan kalkarak kendisine tepki gösteren genç yolcunun üzerine yürüdü. Araya ise diğer yolcular girdi. Tartışmalar sürünce otobüs sürücüsü otobüsten aşağı indi ve kendisine bağıran yolcuyu kavga etmek için aşağıya çağırdı. Buna tanık olan kadın ve çocuklar, korku dolu anlar yaşadı. Tartışma, araya giren diğer yolcular tarafından önlendi. Çift ise bir süre sonra otobüsten indi.
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı 01:12
Yol Verme Kavgası, Otobüs Şoförüne Saldırı Anı Arabada çocuk var diye otobüs şoförüne isyan eden adam ve yol verme kavgası gerçekte kim haklı bilemeyiz,Karısının olay sakınleştirme cabası da görüşmeye değer.
İett Otobüsünün Kapısını Kırıp İçeri Dalan Adam (Director's Cut) 05:19
İett Otobüsünün Kapısını Kırıp İçeri Dalan Adam (Director's Cut) Otobüste gerçeklesen dayak haberinin öncesini de gösteren bir video. Olayı daha iyi süzmek adına önemli görüntüler var. Amcam da pek masum değil. İzliyoruz.