Hoşgeldiniz!

Sokak Kavgaları

Sokak Kavgası Videoları

Tek Başına Koğuş Basan Adam 04:15
Tek Başına Koğuş Basan Adam Silivri Cezaevinde yatmak olan Burak Döner isimli şahıs dışardayken zeytinburnu çetesine bağlıydı ve bir ihale sonucu burak dönerin çetesi ile bir başka çete çatışmaya girdi çatışma sonucundada içeri aldılar cezevinde de rahat durmadı ve karşı çetenin koğuşunu basıp elemanı dövüyor bu görüntüleri izliyoruz.
Döner Bıçaklı, Kazmalı, Kürekli Kavga Kamerada 01:31
Döner Bıçaklı, Kazmalı, Kürekli Kavga Kamerada Erzurum’da iki grup arasında çıkan ve döner bıçağı, kazma, küreklerin kullanıldığı kavga İHA kamerasına anbean yansıdı. Olay dün saat 15.00 sıralarında Erzurum’da vatandaşların en yoğun olduğu Cumhuriyet Caddesinde bulunan Cumhuriyet İş Merkezi önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki grup arasında başlayan sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada bir taraf etraftan ellerine geçirdiği kazma ve kürekle saldırırken diğer taraf da bellerinde taşıdığı ‘sallama’ diye tabir edilen döner bıçaklarını çıkararak karşılık verdi. Yaşanan arbede objektiflere yansırken birbirlerine saldıran iki grubu polisler araya girerek dağıttı. Kavgada, elinde döner bıçağı bulunan sarı kıyafetli bir gencin polislere yakalanmasının ardından bıçağı pikabın arkasına bıraktığı ve daha sonra da kaçarak uzaklaştığı görüldü. Olayda iki kişinin hafif yaralandığı öğrenildi.
Çay Bahçesinde Tekme Tokat Kavga 01:33
Çay Bahçesinde Tekme Tokat Kavga kavgamız türkiyede olmaktadır çay bahçesini basan ekibimiz ve çay bahçesi çalışanları ile kıyasıya olan kavgamız sizlerle
Böyle Kavga Görülmedi 00:25
Böyle Kavga Görülmedi Sokak ortasında kavga eden iki grubun ilginç kavgası izleyenleri kahkahaya boğdu. Gençler birbirlerine vuramadı ama yerden de kalkamadılar.
Kavga Etmek İçin 2. Kattan Atlayan Adam 03:10
Kavga Etmek İçin 2. Kattan Atlayan Adam Adana'da bisikletiyle gezen çocuk,bi arabanın altında kalıyor ve şans eseri tekerlek üstünden geçmiyor. Çocuğun yakınları kavgaya karışıyor ve bi abimiz dayanamayıp 2. kattan arabanın üstüne atlıyor. Abimizin atlama sahnesi 1:49 isteyen direkt buradan bakabilir.
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Mahalle Kavgasına Yarı Çıplak Gelen Grup 01:30
Mahalle Kavgasına Yarı Çıplak Gelen Grup Önceden kavga için yer belirten iki grup ıssız bir sokakta buluşurlar. Bir grup kıyafetle diğer grup üstsüz olarak kavga yerine gelirler. Maksat kavga sırasında kendi elemanlarına vurmamak. Her şey hazırsa kavga başlasın...
Eylemcilerin Arasına Dalıp Tek Başına Dağıtan Genç 00:19
Eylemcilerin Arasına Dalıp Tek Başına Dağıtan Genç Mesele kısaca şöyle; İstanbul Üniversitesi'nde ışidin yapılandığını iddia eden eylemciler, sloganlarında müslüman gençleri tahrik edecek sözlere de yer verince; bir genç, çevik kuvvet ekiplerine aldırış etmeden eylemcilerin arasına dalıyor. Tüm eylemcilerse bir anda dağılıyor. Daha sonra da mesele sopalı kavgalara dönüşüyor. Açıklama alıntıdır. İ.Ü.'de okuyan birileri varsa aranızda ve bizi aydınlatırsa seviniriz.
Zenci Kadınların Kavgasında Kafada Saç Kalmıyor 02:04
Zenci Kadınların Kavgasında Kafada Saç Kalmıyor Amerikalı bir grup zenci tekme tokat birbirine giriyor. Olayda en çok hasarı kadın zenciler alıyor, birbirlerinin kafasında saç bırakmıyorlar.
Adana Cono Kavgası 01:26
Adana Cono Kavgası Tüm videoyu ağzım açık izledim harbiden. Bakalım kavgayı kim kazanacak?
Kocaeli'nde Taşlı Sopalı Aile Sokak Kavgası! 04:31
Kocaeli'nde Taşlı Sopalı Aile Sokak Kavgası! Kocaeli’nin Gebze ilçesinde iki aile arasında başlayan sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Kalabalık grup sokak ortasında birbirine girerken, tekme, yumruk, taş ve sopalar adeta havada uçuştu. Kocaeli'nin Gebze ilçesi Mevlana Mahallesi'nde sabah saatlerinde neşeyle başlayan bir düğün, akşam saatlerinde kavga ile sona erdi. Düğünde şarkı isteme meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen düğünde iki aile tekme tokat birbirlerine girdi. Kavgaya erkeklerin yanı sıra kadınlar ve çocuklar da karışınca ortaya kan donduran görüntüler çıktı. Kavga sırasında kadınlar ellerine aldıkları kaldırım taşlarını karşı gruba fırlattı. Sopalar ve demir çubukların karıştığı kavga daha da büyüdü. Kısa sürede olay yerine gelen Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler kavgayı ayırmakta güçlük çekti. Polis ekipleri zaman zaman havaya ateş açarak, grupları ayırmaya çalıştı. Ekipler biber gazı da kullandı. Kavga çıkan mahalleye çevik kuvvet polisleri de sevk edildi. Kavga sonrası çeşitli yerlerinden yaranan 9 kişi bölgede bulunan hastanelere sevk edildi. Kavga anı ise kameralara saniye saniye yansıdı.
Sokak Kavgası Rusya 03:48
Sokak Kavgası Rusya Rusyada bir sokak kavgası
Kavgada Kullanmak İçin Rögar Kapağı Sökmek 02:23
Kavgada Kullanmak İçin Rögar Kapağı Sökmek Rusya'da geçen klasik bir şarhoş kavgası, kahramanımızın rögar kapağını sökme girişimi ile bambaşka bir boyuta ulaşıyor..
Öldüresiye Kavga Etmek 03:16
Öldüresiye Kavga Etmek Eşli dövüş iki kişi karşında iki kişi dövüşüyor ve tek kişiye iki kişi dalmak yasak. Adamlar çok acımasız lan gavura vurmak deyimini gerçekleştiriyorlar adeta
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon 06:44
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon Evet arkadaşlar izlerken gözlerimden yaş geldi, sizde de aynı etkiyi yaratması dileğimle. Videodaki savaşçıların eğitim aldığı hocalarını taktim etmek isterim : https://www.youtube.com/watch?v=zRkF4sNeZp8
Rusya'da Çılgın Kavga 02:00
Rusya'da Çılgın Kavga Futbol holiganları arasında daha önceden sözleştikleri bir yerde ve zamanda yapılan 20 ye 20 kavga videosu. İnsan gerçekten hayret ediyor.
Kendisi İçin Dövüşen Kızları Ayırmaya Çalışan Genç 00:36
Kendisi İçin Dövüşen Kızları Ayırmaya Çalışan Genç Yurdum manzaralarından. Baktı olmayacak, ayrılacak gibi değiller, işi kaba kuvvetle halletmeye çalışıyor
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 00:36
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler Alt geçitteki bu iki serseri birazdan yanlarından geçen sevgililere bulaşacaklar. Fakat başlarına geleceklerden habersizler.
Acımasız Komşu Kavgası (Street Fighter İçerir) 02:20
Acımasız Komşu Kavgası (Street Fighter İçerir) Acımasız Komşu Kavgası (Street Fighter İçerir)
Aşırı Zıplamalı Sokak Kavgası 01:18
Aşırı Zıplamalı Sokak Kavgası Görüntüdeki arkadaşlar çok enteresan bir şekilde kavga ediyor. Hepsi götünden korkuyor aslında. Bu işlerin adamı olmadıkları belli. Ceylan gibi seke seke vurup kaçıyorlar. Hepsi sekerken kendimi gülmekten alamadım.
Tabureler Havada Uçuştu 00:39
Tabureler Havada Uçuştu Aksaray’da koyunların tarlaya girmesi sonucu çobanlar ile çiftçiler arasında çıkan kavgada 10 kişi yaralandı. Olay, merkeze bağlı Cankıllı köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Cankıllı köyünde çobanlık yapan Mikail Y. (22) ve İsmail Y. (24), koyunlarını alarak Çekiçler köyü sınırında otlatmaya başladı. Bu sırada koyunlar sınırda bulunan Hasan E.’ye (44) ait tarım arazisine girdi. Koyunların tarlasına girdiğini gören Hasan E. ve Bilal E. (52) çobanlarla tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, çobanlar Mikail Y. ve İsmail Y. darp edilerek yaralandı. Yaralı çobanlar yakınları tarafından Aksaray Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı.
Sinop'ta Taşlı Sopalı Meydan Muharebesi 02:04
Sinop'ta Taşlı Sopalı Meydan Muharebesi Sinop ‘ un Durağan ilçesi’nde iki grup arasında çıkan tartışma büyüyünce taşlı sopalı kavga çıktı. Kavganın büyümesi üzerine birçok işyerinin ve araçların camları kırıldı. Çok sayıda kişi yaralandı. Olaya güvenlik güçleri müdahale ederken, Kaymakamlık tarafından ilçede sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Kavgaya Tutuşan Öğrencilerini Güçlükle Ayıran Öğretmen 00:59
Kavgaya Tutuşan Öğrencilerini Güçlükle Ayıran Öğretmen Öğrencilerinin sınıfta kavgasını zorlukla ayırmaya çalışan öğretmenin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Zenci Hatunların Yumruk Yumruğa Kavgası! 03:00
Zenci Hatunların Yumruk Yumruğa Kavgası! Amerika'da bir fast food'da sebebi bilinmeyen bir nedenle kavgaya tutuşan zenci hatunları izliyoruz. Videonun 1:35'inden sonrasında bir birlerine saldıran kızlarımızın kavgası, lanet federallerin gelmesiyle son buluyor.
Adanalı Fenomen Gaspçının Sokak Kavgası 01:07
Adanalı Fenomen Gaspçının Sokak Kavgası Adana’da bir çocuğu tehdit ederek 5 lirasını gasp ettiği iddia edilen ve gazetecilerle diyaloğu nedeniyle sosyal medyada fenomen olan dua kitabı satıcısı H. Hüseyin T. şimdi de Adana sokaklarında kavga ederken karşımızda.
İngiliz ve Rus taraftarlar arasında kavga çıktı 00:19
İngiliz ve Rus taraftarlar arasında kavga çıktı Fransa'da düzenlenen EURO 2016'da İngiltere - Rusya taraftarları maçı saatler kala yine birbirine girdi
Bitmek Bilmeyen Kavga 03:29
Bitmek Bilmeyen Kavga Her şey bir yumrukla başladı. Ve sonra vuran vurana. Olayın nerede geçtiğini bilmiyorum, bir yanım Tr diyor, öbür yanım Rusya. İzliyoruz.
Sokak Ortasında 3 Vs 1 Kavga Etmek 01:14
Sokak Ortasında 3 Vs 1 Kavga Etmek Yolda yürürken yanındaki 2 tane veledizineye güvenen olay sonrası arkalarına bakmadan kaçarlar. Kavga hatalı sollamadan.
İzmir'de Baltalı Sopalı Kavga Anı! 04:22
İzmir'de Baltalı Sopalı Kavga Anı! İzmir'de gençler arasında sokakta başlayan taşlı sopalı kavgada taraflardan biri elindeki baltayla bir işyerine kaçıyor. kaçan gencin peşinden işyerine giren diğer grup ellerindeki sopayla gence saldırıyor. kalabalık grup gencin elinden baltayı alarak dövmeye devam ediyor. Sopalı grup baltalı genci bir süre dövdükten sonra işyerinden ayrılıyor.
Tartıştıkları Adamın Boksör Olduğunu Anlayamamak 01:15
Tartıştıkları Adamın Boksör Olduğunu Anlayamamak Tartıştıkları adamın boksör olduğunu geç fark ettiler. Adam boksör boksör. Oğlum adam boksöörr. Neyse arkadaşlar kendine gelmeyi başaran şahıslar, birdaha tövbe diyerek evlerine dağıldılar.
Marjinal Rus Kavgası 01:45
Marjinal Rus Kavgası Lütfen iftarınızı yaptıktan sonra, gerçi hanginiz tutyor ki, neyse işte çayınızı alın ve arkanıza yaslanın, keyifle bir kavga izleyin.
Uzaya Yumruk Sallayan Eleman 00:16
Uzaya Yumruk Sallayan Eleman Eleman arkadan sinsice gelip yaklaşıyor, yumruğunu da atıyor ama uzaya selam gönderircesine.