Hoşgeldiniz!

Nakavt Videoları

Komik Nakavtlar

Aynı Anda Nakavt Olmak 01:17
Aynı Anda Nakavt Olmak Hakem bile şaşırdı, '' hangisini birinci seçeceğim?'' diye. Soru şu sizce birinci kim?
Hayvani Rakibi 7 Saniyede Nakavt Etmek 02:11
Hayvani Rakibi 7 Saniyede Nakavt Etmek MMA dövüşünde şişko adam o kadar kilolo ki bedenine göre şort bulamamış.20 kiloluk kolu kaldırmak bile zor olduğu için pekte şansı yoktu zaten.
Rakibi İle Dalga Geçti 9 Saniyede Nakavt Oldu! 02:56
Rakibi İle Dalga Geçti 9 Saniyede Nakavt Oldu! MMA'da Amitesh Chaube ile Jason Solomon arasındaki karşılaşma öncesinde rakibi ile dalga geçen Solomon maçın başlamasından sadece 9 saniye sonrası nakavt olarak rezil oldu.
Yumruğu Yiyince Yitip Giden Sırnaşık Velet 00:52
Yumruğu Yiyince Yitip Giden Sırnaşık Velet Sessiz kalan eleman bir anda baskın çıkıyor ve içinde biriktirdiği kini kusuyor. Yumruğu yiyen eleman fena dağılıyor.
Yumruğu Yiyince Bilyeleri Dağıtan Genç 01:32
Yumruğu Yiyince Bilyeleri Dağıtan Genç Yine uyuşmuş kafalar vücutlar, alkolü kaldıramayan bedenler videosu. Eleman masada duran bardağı yeşillinin yüzüne serpiyor kontra sağlam. Benzer: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/195088/yumrugu-yiyince-yitip-giden-sirnasik-velet
Yaşlı Kadına Beyin Sarsıntısı Geçirten Yumruk 00:44
Yaşlı Kadına Beyin Sarsıntısı Geçirten Yumruk Görüntüler Rusya’nın Samara bölgesindeki bir süpermarketten. Kasada aldıklarının ödemesini yapan genç adam, yanında sıranın kendisine gelmesini bekleyen kadına tüm kuvvetiyle yumruk attı. Zavallı kadın sırt üstü düşerken, saldırgansa hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Hemen hastaneye kaldırılan kadının çenesinde kırık olduğu ve beyin sarsıntısı geçirdiği açıklandı. Görgü tanıkları saldırıya sebep olabilecek hiçbir durumun yaşanmadığını anlatırken, kamera kayıtlarını inceleme altına alan polis ise saldırganın peşine düştü.
Bir Yumrukla Nakavt Oldu 01:00
Bir Yumrukla Nakavt Oldu Kaşınanı Böyle Kaşırlar :))
Vurduğuyla Yıktığı Bir Olan Yiğit 00:31
Vurduğuyla Yıktığı Bir Olan Yiğit Bu elemanı ya başka bir videoda gördük ya da ben mükerrer bir video yollamaktayım. Gözüm bi yerden ısssırıyor bu yiğidoyu.
Kendi Kendini Nakavt Eden Adam 00:34
Kendi Kendini Nakavt Eden Adam Adam hem alkollü hem de başka sorunları olsa gerek. Davranışları hiç normal değil, sonunda da zaten ebesinin hörekesini görüyor.
Ümit Özat'tan Nakavt! 00:17
Ümit Özat'tan Nakavt! Bugün oynanan Ankaragücü - Manisaspor maçında yenik durumdayken attığı golle 1-1 beraberliği yakalayan Ankaragücü teknik direktörü Ümit Özat'ın, maç öncesinde ve esnasında kendisine tepki gösteren taraftarlara dönerek yumruk hareketi yapmasına dayanamayan bir taraftar sahaya inip sahaya saldırır fakat zamanın tecrübeli defans oyuncusu Ümit Özat taraftarı yumrukla uzaklaştırır.Hırsını alamaz ve yere düşen taraftarı tekmelemeye çalışır.. Ayrıca; http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=rocky
Rakibini Şamarlayarak Nakavt Eden Adam 00:42
Rakibini Şamarlayarak Nakavt Eden Adam Şamar yarışmaşında konsantre olup rakibine bir güzel Osmanlı tokadını yapıştırarak nakavt etmesini izliyoruz..
2 Gardiyanı Nakavt Eden Mahkum 01:30
2 Gardiyanı Nakavt Eden Mahkum Sanırım ABD'de olan olayda gardiyan ansızın saldırdığı ilk gardiyanı 2 yumrukta yere seriyor. Elektro şok cihazlarının bile işlemediği mahkum diğer gardiyana da saldırıyor. Daha sonra gardiyanlar çoğanlınca hastanelik olana kadar dövülüyor. Adamlar ne yaşıyorsa elektro şoka bile dayanıklı hale gelmiş. ABD'de meşhur bir söz vardır "Amına kodumun zencisi."
Kafaya Tekme Atıp Nakavt Etmek 00:38
Kafaya Tekme Atıp Nakavt Etmek Sarhoş adamla tartışırken araya giren fedai abimiz beklenmedik bir anda tekmesiyle nakavt ediyor.Kameraya yansıyan bu kısa ve ilginç kavga sizlerle...
Tek Başına Bir Takımı Nakavt Etmek 00:36
Tek Başına Bir Takımı Nakavt Etmek Yaptığı faulden sonra kırmızı kart gören futbolcu sinirlerine hakim olamayıp önüne gelene vuruyor. Ayrıca 32. saniyede beyaz formalı oyunucunun biri tutuklanıyor başka bir futbolcu tarafından . İyi seyirler.
Kızlara Hava Yaparken Nakavt Olmak 00:35
Kızlara Hava Yaparken Nakavt Olmak Otobüste ayağının dibinde duran süt şişesini öne fırlatarak kızlara hava yapmaya çalışan eleman otobüsten nasıl ineceğini şaşırıyor.
Artistlik Yaparken Tek Yumrukla Nakavt Olmak 00:31
Artistlik Yaparken Tek Yumrukla Nakavt Olmak Kendini birşey sanan sıska ergen tek yumrukta bayılıyor
Tekken'deki Eddy Gibi Nakavt Etmek 00:51
Tekken'deki Eddy Gibi Nakavt Etmek Zaten knockout eden dövüşçü (Marcus "Lelo" Aurelio) capoeira diyarı Brezilyadanmış. Video izlerken kulaklık takmayın, zira tekmeden çıkan ses kulak zarınıza hasar verebilir. Son olarak paranoveee paranovee parana demek istiyorum.