Hoşgeldiniz!

İzdivaç Videoları

Komik İzdivaç Videoları

İzdivaçda Kucak Dansı - Oğlum Sen Gerizekalı mısın ? 01:00
İzdivaçda Kucak Dansı - Oğlum Sen Gerizekalı mısın ? Erkek erkeğe kucak dansı! Zuhal Topal damat adayı Hasan'ı kucaklayıp dans eden Utku'ya "Affedersin ama sen geri zekalı mısın?" diye sordu.Sanırım izdivaç programlarında reyting uğruna daha çok saçma sapan danslar ve görüntüler izleyeceğiz.
3 Kocam da İktidarsızdı ya Siz? - İzdivaç 02:54
3 Kocam da İktidarsızdı ya Siz? - İzdivaç Bu da oldu diyorum çünkü görevini ifa edemeyen kocalardan muzdarip kadın sonunda dayanamayip canlı yayında öyle bir soru soruyor ki biz şimdi durup düşünsek mi gülsek mi yoksa acısak mı bilmiyorum, bilmiyoruz, hebe lüp diyorum
Kıllı Erkek Arayan 64 Yaşındaki Teyze - İzdivaç 01:00
Kıllı Erkek Arayan 64 Yaşındaki Teyze - İzdivaç Daha önceden de "kaşlı gözlü olsun, döşü kıllı olsun" gibisinden bir istekle karşılaştığımız izdivaç programlarından bu sefer de aynı minvalde bir istek. Arkadaş neymiş bu kıl yav, kıllıların cinsel gücü daha iyi olur felsefesinden mi geliyor bilemedim. Bir isveç atasözü der ki; "kılda keramet olsa götte çıkmazdı"
İzdivaç - Kürt İstemiyorum 01:39
İzdivaç - Kürt İstemiyorum Esra Erol'un sunduğu izdivaç programında gelin adayı Sinoplu ve Kürt damat istememektedir. Esra Erol da kendisini stüdyodan kovar ve halklaraın kardeşliği konusunda sosyal mesaj verir.
İzdivaç - Sizi Ciddiyete Davet Ediyoruz 01:31
İzdivaç - Sizi Ciddiyete Davet Ediyoruz Mehmet bey resmi nikahlı eşi olduğu halde izdivaç'a başvurmuş ve kendine iyi bir kısmet arıyor. Mehmet bey kendisine yöneltilen sorudan sonra başlıyor uzun hava ile cevap vermeye, muhteşem sunucumuz sitemizin göz bebeği Zuhal Topal'da kendisini ciddiyete davet ediyor. O programda ne kadar ciddi olunabilir ki.
İzdivaç - Akıl Hastanesinden Özel Yayın 00:59
İzdivaç - Akıl Hastanesinden Özel Yayın Zuhal Topal'la İzdivaç programında yeni bir Meriç Erkan vakası yaşandı. Normal şartlarda kanal kanal gezerken programa denk gelsen ve ekranda programla ilgili bir bilgi olmasa direk aklına şu gelir: aha akıl hastanesinden yayına başlamışlar.
İzdivaç - Evlendirin Beni Yoksa Ağlarım ! 03:52
İzdivaç - Evlendirin Beni Yoksa Ağlarım ! Star tv'de yayınlanan izdivaç programına seyirci olarak katılan 21 yaşındaki Zeynep mikrofonu eline geçirip derdini Zuhal Topal'a iletti.Zeynep;Evde canım sıkılıyo evlenmek istiyorum dedi.Annesi karşı çıktı.İllede evlenmek istiyorum diyen Zeynep ağlamaya başladı.Dediğim dedik çaldığım düdük diyen Zeynep yakında evden kaçar benden söylemesi.Yapar yanii.
İzdivaç - Boğam Nerede Karşılaşmaya Hazırım 03:46
İzdivaç - Boğam Nerede Karşılaşmaya Hazırım Bir önceki macerasında koca adayıyla hayvanat bahçesine giden Dürdane teyze bu defa yeni boğalar bulmak maksatıyla stüdyoya gelir. İlk defa izdivaç programlarında para, ev, araba değil gerçekten koca bulmaya gelmiş birisini görüyorum. Boğam nerde efendim karşılaşmaya hazırım diyor. Sorarım sizlere a dostlar bundan samimi açıklamamı olur? Dürdane teyzenin hayvanat bahçesi macerasını merak edenler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39929/izdivac---oynak-durdane-teyze-hayvanat-bahcesinde
İzdivaç - 35 Yaşında Bakirim 02:27
İzdivaç - 35 Yaşında Bakirim Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programında gün geçmiyor ki bir olay olmasın. Bu seferde gelin adayı Dilek hanım için talip olan damat adayı Utku bey 35 yaşındayım ve bakirim dedi.Merhametliyim,insancılım,sıcak kanlıyım bi sorun yok ama daha önce sevişmedim.Hem ne o öyle git onla bunla seviş sonra evlen olucak iş mi.Kadın dediğin evine erkeğin temizini ister. Not : Bağır çağır'da donla dolaşan orda burda sevişen her fırsatta ağazdan öpüşen arkadaşlarımız Utku beyi görün de utanın.
Alkollü Damat Adayı - İzdivaç 02:42
Alkollü Damat Adayı - İzdivaç Zuhal Topal’la İzdivaç programına katılan Sadi Bey, programa alkollü gelince gelin adayı tarafından reddedildi. Damat adayının alkol almış olabileceğini ve alkol kokusunu alabildiğini söyleyen Ülkü Hanım, keskin koku alma duyusuyla tipik kadın tepkisi veriyor
Ama Rockçıyım Herkes Bilsin Yani! - İzdivaç 04:56
Ama Rockçıyım Herkes Bilsin Yani! - İzdivaç İzledikten sonra yorumsuz kaldığım ender anlardan birini yaşattığı için Rockçı Serpil'e teşekkürlerimi arz ederim. Açıkçası kendisinin rock konusunda uzman olduğu su götürmez bir gerçektir. Çakması için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/4010/eurythmics---sweet-dreams
Zuhal Topal ile İzdivaç - Apaçi Rıdvan 04:55
Zuhal Topal ile İzdivaç - Apaçi Rıdvan Siz bu videoyu izlerken ben bu ülkeyi çoktan terk etmiş olacağım.Sakın önce naz yapan fakat daha sonra bütün ciddiyetiyle apaçi dansını yapan damat adayı Rıdvan yüzünden sanmayın.Videonun sonralarına dogru çıkan teyzeyi görün ozaman beni anlarsınız.Hayattan soguttun beni menopozlu teyze..O nası bir dans tarzı.Rıdvanı bile gölgede bıraktın...Alacağın olsun..
İzdivaç - Kıllarını Almamış 03:22
İzdivaç - Kıllarını Almamış Gıl dediğin kısa metraj. Bugün var yarın yok. Çeşitli kurumsal yapılarımız var onlar daimi..Sanırım artık devreye girmeleri gerek hatta geç kaldılar bile..Esra Erol da özür dilemektedir..Kendisinin üstün programcılık anlayışını çok severim..Aylık 140 bin yani eski parayla 140 milyar para almaktadır..Başarıları daimi olsun..Gılsız günler dilerim..
Flash Tv İzdivaç'ta Sıradışı Tercihler (Altyazı İçerir) 01:31
Flash Tv İzdivaç'ta Sıradışı Tercihler (Altyazı İçerir) Sıradışı kanalımız Flash Tv nin izdivaç formatında geldiği son nokta. Kapalı, yandan, çaktırmadan değil açık açık, dosdoğru ve net bir şekilde. Çünkü Flash Tv olmak kolay değil!
İzdivaç'ta Apaçi Fırtınası 03:25
İzdivaç'ta Apaçi Fırtınası Evet ahali! artık bu apaçi kelimesinden de bu danstan da bu müzikten de sıkıldınız. Ancak sonu geldi. Bu görüntülerden sonra biliyorum ki dünyanın hiç bir yerinde bu dansa rastlanamayacak artık. Çünkü artık olay bitti, apaçilik bitti, dans bitti. Çünkü ne böyle bir ekip bir daha bir araya gelebilir ne de bu şarkı dünyanın herhangi bir yerinde böyle çalınabilir.Hüzünlendiniz mi? Hüzünlenmeyin! Çünkü asıl içinizi burkacak olay videonun sonunda. Talip olduğu aday tarafından reddedilen ve üstüne onun muhteşem performansının karşısında ezilen damat adayının Zuhal Topal'ın sorduğu soruya verdiği cevap içinizin asıl parçalanacağı an olacak.
İzdivaç Programında Gelin Adayının Bayılması! 00:15
İzdivaç Programında Gelin Adayının Bayılması! Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında -Gelin Adayı Tuğba Hanım fazla strese gelemeyerek bayılma anına şahit oluyoruz.
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 09:13
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı Zuhal Topal'da Yüzünü Göstermek İstemeyen Gizemli İş Adamı. Ülke Komple Troll Olmuş. Zuhal topal'in programinda sevgi hanima özel uygulama yapiliyor. Adayin yüzü ekrandan gizleniyor.
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) 01:02
Hüseyin ile Kayıp Türlere Ziyaret (Crazy Dance in İzdivaç) Nat Geo nun garip canlıları araştıran uzmanlarını bile şaşırtan ,en son izdivaç dan kovulan ve her yere telefonunu yazan Hüseyin, kovulmasından kısa bir sure önce Antalya dan katılıyor ve XX kromozomlu bir canlı arıyor,studyo coşuyor,amcalar,tombiş teyzeler,dedeler... Daha fazla Hüseyin : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/283511/izdivaca-katilmaktan-devreleri-yakan-huseyin http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40459/dans-ederek-kur-yapmak-su-gibi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276665/dans-ederek-kur-yapmak-vol-2
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal 02:23
İzdivaç Programında Şeyi Kalkan Erkek Arayan Teyze / Zuhal Topal Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında kendisine uygun eş adayı arayan Müjdat Hanım, talibi ile görüşmesi neticesinde verdiği kararı açıklamak için stüdyoda bulunduğu sırada program sunucusu Zuhal Topal'ın kulağına öyle birşey söyledi ki, Zuhal Topal bir süre kendine gelemedi. Gülmekten sözünü toparlayamayan Zuhal Topal, gelin adayının kulağına söylediği kelimeleri izleyenlerle paylaşamayacağını açıkladı. İşte canlı yayındaki o ilginç anlar...
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) 02:07
Allah'ım Bu Dünya'ya Ben Niye Geldim Tepkisi! (İzdivaç İçerir) İlk başta morali,Nihat'ın Çeklere attığı 3.gol sonrası gibi olan Mustafa sunucuların gazıyla Adriana Lima beklemektedir.Müzik yükselir,kader ağlarını örer.Kısaca burası Türkiye...Hayaller Paris,hayatlar Mahmut Tuncer.Geçmiş olsun Mustafa.Rapçi bir kardeşimizi buldun...
İzdivaç Programında Dedemin Kuşu Hikayesi 01:39
İzdivaç Programında Dedemin Kuşu Hikayesi Flash Tv'de yayınlanan "Ne Çıkarsa Bahtına" programına amca öyle bir hikaye anlattı ki stüdyodaki herkesi bir anda gülme tuttu.
Adayının İç Organlarını Merak Eden Gelin Adayı 01:26
Adayının İç Organlarını Merak Eden Gelin Adayı Esra Erol'da gelin adayı Berat Hanım kendisine talip olarak gelen beyefendinin yaşını yüksek buldu, araya locadan Muzaffer Bey girerek "Beyefendinin dış görünüşü 60 gösteriyor" deyince, Berat hanım iç organları nasıl acaba dedi.
Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu 06:59
Dalyan İzdivaç Programına Katılırsa - Gecekondu Gecekondunun en komik bölümlerinden birisini izleyeceksiniz. Erkan Köse'nin başarıyla canlandırdığı iç anadolulu tiplemesi dalyan, kardeşi durduya kanala gidip yetkililerle bazı sorunları konuşacağını söyleyip izdivaca katılır. İçindeki çiftleşme arzusuyla ve kendine has deli özgüveniyle programa katılan dalyan programın adeta altını üstüne getirir. Bu sahne gecekondunun 14.bölümünde gösterilmiştir.
İzdivaç Programına Hap Atıp  Gelen Adam 16:49
İzdivaç Programına Hap Atıp Gelen Adam esra erol komik anlar esra erolA Hap atıp gelen adam zuhal topal komik anlar zuhal topal trolleyen adam zuhal topal hap atan adam
Seviş Evlen Öldür (İzdivaç Programı) 07:36
Seviş Evlen Öldür (İzdivaç Programı) Komedi olarak çekilmiş asıl ismi fuck marry kill olan bir tv show programı. Başrolde Alison Sieke var.
İzdivaç Programında Beyin Yakan Düet 01:55
İzdivaç Programında Beyin Yakan Düet Songül'den sonra yeni bir şarkı krizi ile karşı karşıyayız. İzdivaç programlarının bu hali ne olacak? Bu düet'den sonra duman grubunun müziği bıraktığı söylentiler arasında.