Hoşgeldiniz!

En Komik Stand up Videoları

Komik Stand-uplar

Aydın Doğu Demirkol'un Güldür Güldür Performansı 14:05
Aydın Doğu Demirkol'un Güldür Güldür Performansı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53360/abiler-sohbete-cagri-pilavli şu video ile tanıdığımız Doğu Demirkol'un stand up gösterimi. Bana göre çoğu komedyenden iyi olmuş, iyi seyirler efenim...
Chris Rock - Bigger and Blacker (1999 - Stand Up) 01:05:02
Chris Rock - Bigger and Blacker (1999 - Stand Up) Önümüzdeki 88. Akademi Ödül Töreni'ni ikinci defa sunacak olan, ünlü ABD'li komedyen, oyuncu Chris Rock'ın 1999 yılında New York'taki Apollo Tiyatrosu'nda gerçekleştirdiği stand-up gösterisidir. İyi seyirler.
Kendi Gibi Komedyenlere Değer Verilmediğini Düşünen Stand Up 01:10
Kendi Gibi Komedyenlere Değer Verilmediğini Düşünen Stand Up Türkiyenin sayılı komedyen stand upçıları arasında yer alan Onur Sermik kendi stand up'ına değer verilmediğini düşünüyor. Aslında Türkiyenin en komik adamı olduğuna gerçekten gönülden inanan Onur Sermik, bunu sizin farketmenizi bekliyor. Kendi bu komedi işinden çekilmezse, ecel diye birşey var. Hadi hayırlısı.
İnternetten Tanışan Çift - Stand Up Gösterisi - Utku Ergin 00:45
İnternetten Tanışan Çift - Stand Up Gösterisi - Utku Ergin Utku Ergin'in Açık Mikrofon sahnesinde sergilediği Stand up gösterilerinin 'İnternetten Tanışan Çift' bölümü. Utku Ergin, BKM Mutfak bünyesinde Açık Mikrofon ekibiyle her Çarşamba akşamı BKM Mutfak Sahne'de stand up gösterileri yapmaktadır. Diğer videoları da izlemek ve sık sık güncellenen videolardan haberdar olmak için sayfaya abone olun. www.izlesene.com/utkuergin
İslami Stand up (Çakma Cem Yılmaz İçerir) 01:57
İslami Stand up (Çakma Cem Yılmaz İçerir) İslami kesime standp up gösterileri yapan ve her hareketi buram buram cem yılmaz kokan abimiz bize islami bir fenerbahçe Galatasaray anısını anlatıyor..Ben izledim ibret aldım sizde izleyin canım kardeşlerim..
Taksi - Cem İşçiler Stand Up 02:08
Taksi - Cem İşçiler Stand Up Taksi ile alakalı anılarım yok denecek kadar az çünkü pek sık binme şansım olmuyor. Ancak şirket vasıtasıyla bir yere gidersem, onda da biriktirebildiğim kadar anı biriktirip iniyorum. Yüzüm mesih gibi parlıyor ne yazık ki çeken kameranın kalitesinden kaynaklanıyor. Umarım keyif alırsınız, sevgiler.
Cuma Vaazında Stand-up Yapmak 02:50
Cuma Vaazında Stand-up Yapmak Videodaki hocamız haklı aslında. Bunu kendi üslubuna has bir şekilde anlatıyor ve bana kalırsa iyi de ediyor.
Cem Yılmaz - Benim Kocam Yapar Ameliyatı 06:57
Cem Yılmaz - Benim Kocam Yapar Ameliyatı Cem Yılmaz Yine Yaptı Yapacağını :)
Patrice O'Neal - The Nasty Show (Türkçe Altyazılı) 12:31
Patrice O'Neal - The Nasty Show (Türkçe Altyazılı) ABD'li komedyen Patrice O'Neal'ın 1998'de gerçekleştirdiği 12 dakikalık gösterisinin türkçe çevirisi.
Uğur Yücel - 90'lardan Bir Stand up Gösterisi 26:50
Uğur Yücel - 90'lardan Bir Stand up Gösterisi Tesadüfen denk geldiğim ve izledikçe çocukken izlediğimi yavaş yavaş hatırladığım nostaljik bir gösteri. Uğur Yücel'in ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtlıyor, üzerinden yıllar geçse de hala güldürmeyi başarabilen bir gösteri yapmış. Sanki Ata Demirer'in tek kişilik gösterine de biraz ilham kaynağı olmuş gibi kendisi.
Adem ve Havva Mitolojisi  - Ricky Gervais 03:30
Adem ve Havva Mitolojisi - Ricky Gervais Cem Yılmaz dahil bir cok insanin taklit ettiği dünyaca ünlü İngiliz komedyen Rick gervais , adem ve havva mitosuna değiniyor . İzliyoruz.
Doğu Demirkol'la Röportaj - Motto Müzik 22:18
Doğu Demirkol'la Röportaj - Motto Müzik Yekta Kopan'la Noktalı Virgül'de bu hafta konuk Doğu Demirkol. Doğu Demirkol, 21 Ocak Cumartesi Günü Saat 21:00'de BKM'de! Sevenlerine duyurulur. Motto Müzik: https://www.youtube.com/user/mottomuzik
Cem Yılmaz Stand Up Gösterisinde (1996) 01:03
Cem Yılmaz Stand Up Gösterisinde (1996) 3 Temmuz 1996 tarihine ait olan bu görüntülerde Cem Yılmaz'a ait standup gösterisini tüm site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
Stand Up - Akbil Sesi - Cem İşçiler 02:04
Stand Up - Akbil Sesi - Cem İşçiler Hep insan kendi yaşadıklarını anlatır da stand up'ında, bazen bakıyorum da arkadaş artık nasıl fakirsem her anlattığımın ucu parasızlığa gidiyo. Zengin olucam diye ödüm patlıyo, Allah göstermesin bi olsam anlatacak bir şey kalmayacak. Bu videoda da arkadaşlar bir türlü kurtulamadığim akbil illetinden bir kesit paylaşıyorum sizlerle, umarım hoşlanırsınız. Teşekkürler
Rowan Atkinson - Live! (Stand Up - 1992) Türkçe Altyazılı 01:04:59
Rowan Atkinson - Live! (Stand Up - 1992) Türkçe Altyazılı Mr. Bean komedi dizisiyle bilinen ünlü İngiliz komedyen Rowan Atkinson'un 1991 yılında Boston'da gerçekleştirdiği ve 1992 yılında da yayınlanan Live! adındaki stand-up gösterisidir.İyi seyirler.
Cem Yılmaz - Bir Tat Bir Doku Milenyum (54 Dk) 54:05
Cem Yılmaz - Bir Tat Bir Doku Milenyum (54 Dk) Bir Tat Bir Doku'nun Milenyum bölümü. iyi seyirler...
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 2 06:49
Stand Up'ına Gülünmeyen Adam 2 Stand Up'ına gülünmeyen adam Özcan Özçelik bu sefer makina kafaya çıkıyor. Bu herifte hiç utanma duygusu yok mu bilmiyorum ama yorum size aittir.
Ecdad Bir Soyu Kıracaksa Kırar (Atalay Demirci Stand Up Show) 01:47
Ecdad Bir Soyu Kıracaksa Kırar (Atalay Demirci Stand Up Show) Atalay Demirci Stand Up Show
Doğu Demirkol Stand Up 2 - Güldür Güldür 08:03
Doğu Demirkol Stand Up 2 - Güldür Güldür İlk gösterisi beğeni toplayan Doğu Demirkol'un 2. gösterisi iyi seyirler efenim. İlki : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/300156/aydin-dogu-demirkolun-guldur-guldur-performansi
Cem Yılmaz - Fundamentals (Faruk Eczanesi Nerde?) 04:58
Cem Yılmaz - Fundamentals (Faruk Eczanesi Nerde?) Cem Yılmaz - Fundamentals (Faruk Eczanesi Nerde?)
Karizmatik Evlenme Teklifi - Stand Up - Cem İşçiler 04:12
Karizmatik Evlenme Teklifi - Stand Up - Cem İşçiler Eşimle 2. evlilik yıl dönümümüzün yaklaştığı şu günlerde kendisine, yine o ağlayarak hatırladığımız günleri yâd etmek amacıyla sahnede anlattığım ana artık hepimiz tanıklık edebiliriz arkadaşlar...
Deniz Alnıtemiz - Stand Up - TEDxReset 2014 10:52
Deniz Alnıtemiz - Stand Up - TEDxReset 2014 1977 yılında Samsun'da doğdu, üniversitede okurken çalışmaya başladı, 10 yıl başka işlerle uğraştıktan sonra son 4 yıldır komedyenlik ve yazarlık yapmaktadır. Benim Görüşüme göre sağlam bir stand-up cı geliyor.
Ömer Fikret Şen - Zararına Espriler Stand Up Gösterisi 02:02
Ömer Fikret Şen - Zararına Espriler Stand Up Gösterisi Ömer Fikret Şen'in Kılçık Mekan'da yaptığı 03 Ocak 2015 tarihli stand up gösterisinden "beni tanıdılar" kısmı.
Cem Yılmaz - Baba Siz Çıkın İstiyorsanız 01:53
Cem Yılmaz - Baba Siz Çıkın İstiyorsanız Cem Yılmaz - BİFO & CMYLMZ Gösterisinden "Baba siz çıkın istiyorsanız" bölümü.
Cem Yılmaz - Bir Tat Bir Doku 3 (41 dk) 41:19
Cem Yılmaz - Bir Tat Bir Doku 3 (41 dk) Bir Tat Bir Doku 3.bölümüyle huzurlarınızda efenim.iyi seyirler...
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Taha Ulukaya Stand Up Gösterisi 05:27
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Taha Ulukaya Stand Up Gösterisi Taha Ulukaya Stand-Up Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 00:50
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak Sahnelere çıkmak zor iş mirim. Hele ki amatörce.. Allah vermesin. Seyirciler de hafif aklı başında olunca abim gibi böyle göt olup kalıveriyorsunuz :)
Cem Yılmaz - Bir Tat Bir Doku 2 (40 dk) 40:01
Cem Yılmaz - Bir Tat Bir Doku 2 (40 dk) Cem Yılmaz'ın bir tat bir doku gösterisinin 2.bölümü...iyi seyirler ...
Engin Günaydın - O Hikayedeki Mal Benim (Prova) 03:59
Engin Günaydın - O Hikayedeki Mal Benim (Prova) Engin Günaydın'ın yıllardır devam eden ''O Hikayedeki Mal Benim'' adlı oyunun provalarından bir kesit izleyeceksiniz. Engin alkışlarlayaşıyorum.com arşivindeki Engin Günaydın videoları için engince tıklayalım; http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=engin+günaydın
Cem Yılmaz - Stajer 03:00
Cem Yılmaz - Stajer Cem Yılmaz - Stajer