Hoşgeldiniz!

Komik Yarışmacılar

En Komik Yarışmacı Videoları

Psikopata Bağlayan Barbie - Kim Milyoner Olmak İster 00:45
Psikopata Bağlayan Barbie - Kim Milyoner Olmak İster Dün yayınlanan bölümde yarışmacı olarak katılan güzel kızımız aceleciliğinin kurbanı olmuş. Böyle bir soruya böyle bir cevabı senden beklemezdim barbie, hiç yakıştıramadım yani.
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı 01:39
Ben Bilmem Eşim Bilir - Tahminiyle Güldüren Yarışmacı Ben bilmem eşim bilir yarışmasına katılan bayan yarışmacı söylediği tahminle seyircinin sunucunun ve yarışmacıların taşak geçmesine neden oluyor. En baştaki rakam'ı yüksek söylediğini sanan ablamız bunu daha da aşağı çekmeyi ihmal etmiyor.
Ayran Lan Ayran - Ben Bilmem Eşim Bilir 03:44
Ayran Lan Ayran - Ben Bilmem Eşim Bilir En doğal çiftler bunlar olsa gerek herhalde. Lanlar salaklar havada uçuşmuş. Adamda bi komiklik olduğu belliydi zaten.
Bildiği Halde Cevaplamamak - Kelime Oyunu 02:31
Bildiği Halde Cevaplamamak - Kelime Oyunu Üniversitede okuyan genç Mesut Can Alkan Bloomberg HT'de yayınlanan İhsan Varol'un sunduğu Kelime Oyunu yarışmasında, Türk televizyon tarihinde daha önce görülmemiş ilginç bir olay yaşattı. Son soruya geldiğinde vizeler ve diğer yarışmacıların bu yarışmada kalmayı kendinden daha çok hakettiğini söyleyerek soruyu yanlış cevapladı. Dünya Fair Play Ödülüne adayımdır, AYİBYAYSE (Alkışlarla Yaşıyorum İçerik Bulma Yükleme Arama Açıklama Yazma Sunma Ekibi)'nin bir ferdi olarak alkışla yaşatırım.
Soruyu Bilemeyince Küfretti 01:41
Soruyu Bilemeyince Küfretti Ekranların sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümünde yarışan kadın yarışmacı verdiği cevap ve şaşkınlık şekliyle herkesi şoke etti. 15 bin liralık baraj sorusuna kadar başarıyla gelen yarışmacı verdiği yanlış cevap sonrasında küfretti. Yarışmayı televiyonlarından izleyen seyirciler için o anlar bant yayın olduğundan dolayı önceden önlemi alınarak biplendi. Fakat stüdyo seyircileri ve sunucu Selçuk Yöntem kısa süreli şaşkınlıklarını gizleyemediler. Yarışmadan bin liralık para ödülü ile ayrılan yarışmacı ise gülerek yarışmadan ayrıldı.
Cevap Soruda Yarışması'nda Bir Efsane: Kaan Çakır 02:12
Cevap Soruda Yarışması'nda Bir Efsane: Kaan Çakır Kısa süreli hafıza ve dikkate dayalı bilgi yarışması Cevap Soruda'nın rakiplerini 10.000'den fazla puan farkıyla domine eden, içten sevinçleriyle gönüllerde taht kuran, efsane ve fenomen olmaya aday yarışmacısı Kaan Çakır 16 Mayıs'ta başlayan yarışma maratonu uzun bir süre devam edecek gibi gözüküyor. Keyifle izliyoruz, alkışlıyoruz.
Yarışmada Annesinden Fırça Yiyen Yarışmacı 00:50
Yarışmada Annesinden Fırça Yiyen Yarışmacı TRT1'de yayınlanan Joker isimli yarışmada, Umut Kekeç isimli yarışmacı ardı ardına zor soruları bilip zirveye çıkarken, son derece kolay bir soruyu bilemeyince tribündeki annesinin şok tepkisiyle karşılaştı... Bir çağrı merkezinde takım lideri olan Umut Kekeç'in yarıştığı Joker, 21 Haziran Perşembe akşamı saat 21.00'de TRT 1'de ekrana gelecek...
Kim Milyoner Olmak İster - Joker Hesabı Yapamamak 01:59
Kim Milyoner Olmak İster - Joker Hesabı Yapamamak Her program binbir çeşit insanımızın katıldığı milyoner programına dünkü bölümde sarışın bir ablamız katılır.Ancak ablamızın joker hesabını bilmeyerek balığına soruyu doğru bilişini ve yine kendi gibi arkadaşınında 4 işlemden yoksun oldugunu hayretler içersinde izliyoruz. Önemli bir not ekleyerek videonun sonunda kenan ışıgın müthiş laf sokmasını da dikkatle izliyoruz...
Yarışmacının Hayal Gücü (Muhammed Ali vs. Teyyo Pehlivan) 02:45
Yarışmacının Hayal Gücü (Muhammed Ali vs. Teyyo Pehlivan) Shaggy ölmüş,Eminem annesini öldürmüş,Michael Jordan havada 5 saniye kalabiliyor vb. şehir efsanelerini muhtemelen gerçek sanan bir şahıs Ahmet Çakar'la şansa bak programına yarışmacı olarak katılıyor ve başlıyor mistik bir hikaye anlatmaya..Yalanlarıyla nam yapmış Teyyo Pehlivan adına birilerinin götünden uydurup tvde (muhtemelen Kanal 7) skeç haline getirdiği hikayeyi sıfır sorgulama ile direk beynine download edip bunu ekrandan insanlara bir genel kültür abidesi edasıyla anlatıyor.Ahmet Çakar gibi bir insanın bile duydukları karşısında kanı donuyor mala bağlıyor..
Araya Kaçtı, Araya! - Ben Bilmem Eşim Bilir 04:05
Araya Kaçtı, Araya! - Ben Bilmem Eşim Bilir Ben Bilmem Eşim Bilir 42. Bölüm'de; "Buzlu Sifon" oyunu sırasında, Kayhan abimizin verdiği yanlış ve eğlenceli cevapları izliyoruz efendim.
Arkadaşlarını Satan Hem Suçlu Hem Güçlü Yarışmacı 04:55
Arkadaşlarını Satan Hem Suçlu Hem Güçlü Yarışmacı çüşş kategorisinde koydum çünki böyle bi kepazelik görmedim sayın seyirciler... yarışmada anladığım kadaryla 500 tl gibi bi rakam var bilirsen senin bilemezsen 500 tl lik bişeyler veriyosun.. aşırı kilolu ablamız bukadarr basit bir soruyu bilemiyor ve üstüne sütlük çıtı pıtı fıstık gibi olan kız arkadaşlarının ürünlerini feda ediyor bedel oalrak.. bide hem soruyu bilemeyip hemde aaa kendimden mi vercem neden vereyim diye üste çıkıyor yorum sizin... bu kişiyi barındırmayın aranızda böyle arkadaş olmaz düşman olur
Kelime Oyunu - Aşırı Özgüven Sahibi Yarışmacı 01:00
Kelime Oyunu - Aşırı Özgüven Sahibi Yarışmacı Sorumuz "Yeşilçam'ın efsanevi aktörlerinden birinin yarattığı akım?" . E madem soru akımlar ile ilgili ben de sonu -izm ile biten bildiğim kelimeleri söyleyeyim kafasındaki mimik ustası yarışmacının sosyalizmden feminizme yolculuğunda fazla özgüvenin zararlarına bir kez daha tanıklık edeceğiz.
Zamanı Yetiştiremeyen Yarışmacının Hazin Sonu 01:22
Zamanı Yetiştiremeyen Yarışmacının Hazin Sonu İlginç bir durum, sanki zamanında 'joker kullanacam' dedi gibi geldi bana ama hele bi de siz bakın. Sonuçta tam zaman dolarken jokeri istedi.
Sinir Bozan Manyak Yarışmacı 05:47
Sinir Bozan Manyak Yarışmacı Bu video şükretmemiz için özellikle çekilmiş. Ben de söyleyecek fazla söz bulamıyorum. Allah kocasına, annesine varsa çoluğuna cocuğuna sabır versin.
Çılgıncasına Sevinen Adam Yılmaz Hoca - Kim Milyoner Olmak İster 02:22
Çılgıncasına Sevinen Adam Yılmaz Hoca - Kim Milyoner Olmak İster Kenan Işık'ın yıllardır büyük bir ciddiyet içinde sunduğu bu bilgi yarışmasında nedense bu zamanlar sürekli bir taşşak geçme durumlarıyla karşılaşıyoruz.. Reyting için midir yoksa kişisel bir kafaya alma hırsı mıdır bilinmez ama Kenan Işık sürekli bir şaka yapma gayretinde.. Yılmaz Hoca da acayip sevinme şekliyle karşımızda. Videonun 25. saniyesindeki çok iyi oldu sözü bilin bakalım bize hangi internet fenomenimizi hatırlatmaktadır: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2787/kardes-ne-diyosun-sen-director039s-cut
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı 01:14
Fatura Sorusunu Bilemeyen Yarışmacı Fatura sorusunu bilemeyen Hacı Polat Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya damga vurdu. Selçuk Yöntem'in evde faturaları kim ödüyor sorusuna Diyarbakırlı yarışmacı 'hanım ödüyor' cevabını verdi.
Kim Milyoner Olmak İster - Laf Arasına Twitter Adresi Sokuşturmak 02:39
Kim Milyoner Olmak İster - Laf Arasına Twitter Adresi Sokuşturmak Kim milyoner olmak ister ile ilgili uzun süredir paylaşım yapmıyordum.Bir bakayım neler var neler yok dedim hemende liseli bir arkadaş karşıma çıkıverdi. Arkadaşımız twitter sorusuna yönelik cevabı verirken arada twitter adresini pas geçmeden edemiyor. Devamında ise ofsayt tanımını yapmaya çalışıyor ancak onuda beceremiyor.
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge 03:00
Kelime Oyunu - İlginç Yarışmacı Bilge Sevilen bilgi yarışması Kelime Oyunu'na katılan genç kız heyecanına yenik düşerek öyle hatalar yaptı ki program sunucusu Ali İhsan Varol bile ne diyeceğini şaşırdı.
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi 06:51
Gelin Evi'nde Kim Kardashian Krizi Yarışmacılardan Leila’nın el hareketiyle kendisine kilolu demesini hazmedemediğini de söyleyen Dilek, uzun süre kendisine gelemedi. Bunun üzerine Leila; “Ben seni aslında Kim Kardashian’a benzettim. Onun da vücudu seninki gibi” dedi. Bunu üzerine Kim Kardashian’ı tanımadığı için tepki verdiğini söyleyen Dilek, daha sonrasında sakinleştiğini söyledi.
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:45
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında hem hareketleriyle, hem de patlıcan kelimesini duyunca verdiği tepkilerle stüdyoyu kahkahaya boğan yarışmacı herkesi şaşırttı.
Yarışmacı Hollandalı Gelin ve Oldukça Tatlı Türkçesi 01:55
Yarışmacı Hollandalı Gelin ve Oldukça Tatlı Türkçesi Ben bilmem Eşim bilir yarışmasına katılan Asha isimli Hollanda'lı kadın, Kocası ile tanışmalarını anlatıyor ve ardından Türkiye'nin trafik durumu hakkında düşüncelerini samimi bir şekilde anlatıyor. Ve haklı da.
Verdiği Cevabın Yanlış Olduğuna İnanmayan Yarışmacı 02:11
Verdiği Cevabın Yanlış Olduğuna İnanmayan Yarışmacı İstanbul Üniversitesi İşletme öğrencisi Doğucan Aydın adlı yarışmacı, 5. soruya yanlış yanıt veriyor. Sorunun doğru yanıtını da bir türlü kestiremeyen yarışmacı, Kenan Işık ile tartışmaya girmiş efenim.
Ben Bilmem Eşim Bilir - Eşimle Çatıda Tanıştık 01:49
Ben Bilmem Eşim Bilir - Eşimle Çatıda Tanıştık İlker Ayrık'ın sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacı çiftlerin tanışma hikayelerini izleyeceksiniz annesyle kiremit tamir ederken koca bulandan kız tavlayınca sidik zoru olan abimizi izleyeceğiz
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 00:51
Bir Solukta Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster Bu defaki yarışmacımız heyecandan olsa gerek, bir bakışta koca bir kitabı devirebileceğini düşünerek bu cevabı veriyor ve de 1 dk gibi bir sürede elenerek efsaneler arasındaki yerini alıyor. Kenan Işık da bu başarısından dolayı tebrik etmeyi ihmal etmemiştir.
Fatih Kuzu - En Etkili Joker Kullanan Yarışmacı 07:32
Fatih Kuzu - En Etkili Joker Kullanan Yarışmacı Yarışmaya sanatçı gözüyle bakmak istemesinden ne denli efsane bir yarışmacı olacağını belli ediyordu Fatih Kuzu. Oldu da. Sanki kendi yarışmaya değil de, joker katılmışcasına ilerleyen Fatih Kuzu, Kenan Işıkt'tan da türlü "övgü"lere mazhar olmuşken en sonunda sevmeyle karışık ufak tokatları da yedi gitti. Ha 5 bin aldı mı? Aldı. Aldı da n'oldu?
Google Kullanarak 15000 Tl Kazanmak - Kim Milyoner Olmak İster 03:12
Google Kullanarak 15000 Tl Kazanmak - Kim Milyoner Olmak İster Eleman soruyu arkadaşına sorarken anahtar kelimeleri veriyor, Kenan Işık hemen durumu fark ediyor. Vay anasını. Bir de Kenan Işık hayat dersi vermeye çalışmış sanki.
Kocasına Kükreyen Kadın - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:53
Kocasına Kükreyen Kadın - Ben Bilmem Eşim Bilir Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katılan çiftin diyalogları beni benden aldı. Özellikle ablamız'ın doğal halleri ve kocasına bağırması ilgi çekici. Ablada ki rahatlığı kimsede görmedim aga, maşallah evi gibi davranıyor. Yarışmada böyleysen evde nasılsın bilemedim şimdi...
Kafası Karışık Şarışın - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:41
Kafası Karışık Şarışın - Ben Bilmem Eşim Bilir Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"in pazar akşamı yayınlanan bölümünde gazoz kapağı açma oyunu izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattı. Oyun öncesi alınan tahminlerde bir yarışmacının tahmin ederken kafasının karışması ve sempatik sunucu İlker Ayrık'ın sayıları anlatması herkesi eğlendirdi.
Kim Milyoner Olmak İster Tarihinin En Alık Grubu 01:22
Kim Milyoner Olmak İster Tarihinin En Alık Grubu Bugüne kadar çok ilk soruda elenenler gördük kenan reyizin yarışmasında, çok da elenenin arkadaşlarının tepkilerine, üzüntülerine şahit olduk ama bu defaki grubumuz efsane. Arkadaşları hakkında güzel görüşlerini belirttikten sonra yarışmacının ilk soruda çotadanak diye elenmesi, düğüne gider gibi hazırlanan caaanım arkadaş grubunun o alık alık ifadelerine sebebiyet vermiş, elenen arkadaşın yutkunması da üzerine tuzu, biberi olmuş.
Etkili İletişimin Önemi - Ben Bilmem Eşim Bilir 02:40
Etkili İletişimin Önemi - Ben Bilmem Eşim Bilir Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılan Karadenizli çiftin iletişim kurma çabası içinde geçen yarışı... O değil de ne kafa ütülüyormuş bu yarışmaya katılan kadınlar.
Alfabeyi Unutan Öğretmen - Kim Mİlyoner Olmak İster 00:35
Alfabeyi Unutan Öğretmen - Kim Mİlyoner Olmak İster 58 yaşındaki Sabahat Tabakoğlu, İstanbul Üniversitesi Coğrafya Bölümü'nden mezunmuş. Emekli öğretmen Sabahat Hanım'ı tek yanlışla ipi çekilen hakem gibisinden izleyelim.