Hoşgeldiniz!

Komik Reklamlar

En Komik Reklam Videoları

İsveç Televizyonlarına Yayınlanan Türkçe Reklam 00:35
İsveç Televizyonlarına Yayınlanan Türkçe Reklam Iskandinav ülkelerine ihraç edilen türk kereviti, isveç’te satılmaya başlamış. Reklamin da bir kismi Türkce.
Jetpa - Araç (Reklam Filmi) 00:58
Jetpa - Araç (Reklam Filmi) JetPA (Jet Otomobil Pazarlama), Fadıl Akgündüz tarafından 23 Kasım 1996 tarihinde Siirt'te kurulan otomotiv şirketi. Şirket, 1997'den 2000 yılına kadar Proton'un çeşitli modellerini ithal etmiştir. Bu modeller arasında çok sevilen Persona modeli de vardı. Şirket 1998'de yeni bir otomobil üretme kararı aldı. Bu otomobilin adı İmza 700 olacaktı. Şirket aynı zamanda 1999-2002 yılları arasında Siirtspor'a sponsorluk yapmış ve takımın ismi Siirt JetPAspor olmuştur. JetPA'nın Ahmet Kaya'yla yaptığı sponsorlukta da adı geçmektedir. İmza 700 prototipi 1999'da hayata geçirildi. İmza 700 töreni ATV, Kanal 7, Kanal 6, Show TV, Flash TV, TGRT gibi birçok kanalda yayınlandı. Ancak bu hayal suya düştü. İmza 700'ün reklamında "Koçlar sana kurban olsun." ifadesiyle ilgili mercilere mesajını göndermeyi de ihmal etmemiştir.
Barcelona'nın yıldızları bu reklam filminde buluştu 01:14
Barcelona'nın yıldızları bu reklam filminde buluştu Barcelona'nın yıldız isimleri Messi, Neymar, Bravo, Luis Suarez ve Mascherano reklam filmi için kameraların karşısına geçtiler.
Hacker Ana Reklam Filmi 00:51
Hacker Ana Reklam Filmi Exper'in boktan reklam filminin birinci bölümü, tüm parçaları Çin' den getirip yerli malı deyip zamanın da millete kakalamıştır, benimde ilk bilgisayarım dı pentium 120 idi 8 mb ram 1 gb hdd 4 mb ekran kartı vardı,
Opet Milli Takım Reklam Filmi - Euro2016 01:36
Opet Milli Takım Reklam Filmi - Euro2016 Mesele milliyse hepimiz Milli Takım'ın yol arkadaşıyız. #yolarkadaşıdediğin
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 00:37
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz Bizimkiler dizisinin efsane karakteri Cemil seneler sonra dizinin çekildiği apartmandaki penceresinde yerini aldı.
Ozan Tufan'ın olay yaratan reklam filmi 00:16
Ozan Tufan'ın olay yaratan reklam filmi Fenerium'un Adidas iş birliğiyle hazırladığı reklam filminde Ozan Tufan rol aldı. Reklam filminde en dikkat çeken ayrıntıysa Ozan'ın EURO 2016 sırasında gündem olan saçlarıyla oynamasının yer alması oldu. Ozan Tufan, EURO 2016'da Hırvatistan - Türkiye maçında Modric'in gol vuuruşu anında saçlarını düzeltmesi olay olmuştu. Bu detayı ilk yakalayan Alman basını olmuştu. Ozan'ın bu hareketi olay olmuştu. REKLAM FİLMİNDE O HEREKETE GÖNDERME Ozan Tufan'ın oynadığı reklam filminde de o an vurgu yapıldı ve şöyle denildi: "Orta sahanın en önemli isimlerinden birisin. Bir yandan sürekli hücumu düşünüyorsun. Top çalmak senin işin. Derken tek bir hareketinle en çok konuşulan oluyorsun..."