Hoşgeldiniz!

Komik Reklamlar

En Komik Reklam Videoları

Heybetli Sosis vs Jenny - Yasaklanan Reklam 01:03
Heybetli Sosis vs Jenny - Yasaklanan Reklam El-doradonun kızgın çöllerinde aniden karnı acıkan kızımız büyük bir iştahla sosis yiyor (ya da yalıyor ) hep birlikte mouse sol elde izliyoruz.
Panda'dan Ayar Dolu Reklam 00:38
Panda'dan Ayar Dolu Reklam İşte bana bunlarla gelin dediğim bir reklam filmi efendim. Ülkemizde reklamcılık sektörü yerlerde sürünürken,gerizekalıya hitap eder gibi reklamlar yapılırken zaman zaman böyle güzel reklamlar çıkabiliyor. Magnum reklamlarına gönderme yapan(gönderme vaaar!) güzel bir reklam iyi seyirler.
Fındıkkıran Reklamı (1999) 00:12
Fındıkkıran Reklamı (1999) 90'ların sonlarında çocuklar için Çokokrem ve Chokella'nın yanında bir de Fındıkkıran diye bir marka çıkmıştı.O dönemlerde ilgi görmeyi başarmış olsa da Fındıkkıran,daha sonra nedense bir daha üretim yapmamış ve 90'ların tozlu hatıralarında kalmıştır. Ayrıca bu reklamın benim için önemli olmasındaki sebep de çocukken böyle bir markayı hatırlayıp hatırlamadığım konusuydu.Yıllardır izine hiç rastlayamadığım bu markayı kime sorsam kimse hatırlamadı fakat geçen günlerde arşivinde çıkarıp bizlere bu reklamı ulaştıran youtube kanalı sevgili Hey Gidi Günler sayesinde yıllardır çözmeye çalıştığım bir düğüm de sonunda çözülmüş oldu. İşte ben de belki bu markayı ve reklamı hatırlayacak birileri çıkar diye düşündüm. Ayrıca bizlere arşivinden çıkarıp internet ortamına aktarıp bizlere ulaştıran Facebook sayfası Eski Yerli Diziler ve Fİlmler ile Youtube kanalı Hey Gidi Günler'e sonsuz teşekkür ederiz. İyi nostaljiler.
İsveç Televizyonlarına Yayınlanan Türkçe Reklam 00:35
İsveç Televizyonlarına Yayınlanan Türkçe Reklam Iskandinav ülkelerine ihraç edilen türk kereviti, isveç’te satılmaya başlamış. Reklamin da bir kismi Türkce.
Yaşamı Sorgulatan, Beyine Düz Kontak Yaptıran Japon Reklamı 00:30
Yaşamı Sorgulatan, Beyine Düz Kontak Yaptıran Japon Reklamı Gündelik hayatın stresinden mi sıkıldınız? Kuş kafası yaşamak mı istiyorsunuz? O zaman hemen bir çikolatalı top reklamı açıyorsunuz aynı kafayı yakalıyorsunuz, herkese çokomolu günler dilerim.
Jetpa - Araç (Reklam Filmi) 00:58
Jetpa - Araç (Reklam Filmi) JetPA (Jet Otomobil Pazarlama), Fadıl Akgündüz tarafından 23 Kasım 1996 tarihinde Siirt'te kurulan otomotiv şirketi. Şirket, 1997'den 2000 yılına kadar Proton'un çeşitli modellerini ithal etmiştir. Bu modeller arasında çok sevilen Persona modeli de vardı. Şirket 1998'de yeni bir otomobil üretme kararı aldı. Bu otomobilin adı İmza 700 olacaktı. Şirket aynı zamanda 1999-2002 yılları arasında Siirtspor'a sponsorluk yapmış ve takımın ismi Siirt JetPAspor olmuştur. JetPA'nın Ahmet Kaya'yla yaptığı sponsorlukta da adı geçmektedir. İmza 700 prototipi 1999'da hayata geçirildi. İmza 700 töreni ATV, Kanal 7, Kanal 6, Show TV, Flash TV, TGRT gibi birçok kanalda yayınlandı. Ancak bu hayal suya düştü. İmza 700'ün reklamında "Koçlar sana kurban olsun." ifadesiyle ilgili mercilere mesajını göndermeyi de ihmal etmemiştir.
Barcelona'nın yıldızları bu reklam filminde buluştu 01:14
Barcelona'nın yıldızları bu reklam filminde buluştu Barcelona'nın yıldız isimleri Messi, Neymar, Bravo, Luis Suarez ve Mascherano reklam filmi için kameraların karşısına geçtiler.
Fiat Egea Reklam Parodisi - Tahsin Hasoğlu 00:59
Fiat Egea Reklam Parodisi - Tahsin Hasoğlu Kendini hiçbir zaman bozmayan ve çoğu kendini komik sanan tipten daha komik daha kaliteli işler yapan Tahsin beyciğimizin yeni videosu. Güzel olmuş yine.
Mesut Özil'in Sakızlı Reklam Filmi! 00:17
Mesut Özil'in Sakızlı Reklam Filmi! Mesut Özil bir ayakkabı firmasının reklam çekimleri için kamera karşısına geçti ve sakızla yaptığı hareketlerle hayret bıraktı. İzliyoruz.
Öpüşmeli Reklam - Aysun Kayacı 00:52
Öpüşmeli Reklam - Aysun Kayacı Çoğumuzun ergenlik döneminin Barbie si dağdaki çobandan şehirdeki sosyeteye kadar herkesin gözüne hitap eden güzelliğiyle akılları almıştı.Şimdi kim bilir nerelerdedir sarı saçlım
Halk Otobüsü İçin Çekilmiş Absürtlüğü ile Dikkat Çeken Reklam Filmi 01:28
Halk Otobüsü İçin Çekilmiş Absürtlüğü ile Dikkat Çeken Reklam Filmi Daha önce bir halk otobüsü için reklam yapıldı mı bilmiyorum. Fakat Danimarkalılar yapmış. Halk otobüslerinin ne kadar havalı olduğunu gösteren videoda otomobil kullanıcılarının aptal olduğuna vurgu yapıyor.
Eğlenceli Japon Reklamları Derlemesi 06:54
Eğlenceli Japon Reklamları Derlemesi japonların programları kadar reklamlarıda eğlenceliymiş.bizim sıkıcı reklamlar gibi değil,insanın dakikalarca oturup izliyesi geliyor. daha fazlası için:https://www.youtube.com/user/JPCMHD
Hacker Ana Reklam Filmi 00:51
Hacker Ana Reklam Filmi Exper'in boktan reklam filminin birinci bölümü, tüm parçaları Çin' den getirip yerli malı deyip zamanın da millete kakalamıştır, benimde ilk bilgisayarım dı pentium 120 idi 8 mb ram 1 gb hdd 4 mb ekran kartı vardı,
Köksal Baba'nın oynadığı reklam 01:14
Köksal Baba'nın oynadığı reklam 2010 da boksu bırakıp yeraltı dünyasına katılan Köksal Baba, bir bahis sitesinin reklamında oynuyor.
Efe Aydal - Amerikan Tarzı Reklam 01:29
Efe Aydal - Amerikan Tarzı Reklam Efe aydalın kanalında gezerken denk geldim ve ilgi çekici bir çalışma olduğunu düşündüm siz neler düşünürsünüz paylaşmak istermisiniz
Opet Milli Takım Reklam Filmi - Euro2016 01:36
Opet Milli Takım Reklam Filmi - Euro2016 Mesele milliyse hepimiz Milli Takım'ın yol arkadaşıyız. #yolarkadaşıdediğin
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 00:37
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz Bizimkiler dizisinin efsane karakteri Cemil seneler sonra dizinin çekildiği apartmandaki penceresinde yerini aldı.
Ozan Tufan'ın olay yaratan reklam filmi 00:16
Ozan Tufan'ın olay yaratan reklam filmi Fenerium'un Adidas iş birliğiyle hazırladığı reklam filminde Ozan Tufan rol aldı. Reklam filminde en dikkat çeken ayrıntıysa Ozan'ın EURO 2016 sırasında gündem olan saçlarıyla oynamasının yer alması oldu. Ozan Tufan, EURO 2016'da Hırvatistan - Türkiye maçında Modric'in gol vuuruşu anında saçlarını düzeltmesi olay olmuştu. Bu detayı ilk yakalayan Alman basını olmuştu. Ozan'ın bu hareketi olay olmuştu. REKLAM FİLMİNDE O HEREKETE GÖNDERME Ozan Tufan'ın oynadığı reklam filminde de o an vurgu yapıldı ve şöyle denildi: "Orta sahanın en önemli isimlerinden birisin. Bir yandan sürekli hücumu düşünüyorsun. Top çalmak senin işin. Derken tek bir hareketinle en çok konuşulan oluyorsun..."
Griezmann'ın Gol Sevinci Reklam Oldu 01:39
Griezmann'ın Gol Sevinci Reklam Oldu Griezmann'ın Gol Sevinci Reklam oldu Fransız yıldız Antoine Griezmann ile özdeşleşen gol sevinci Puma tarafından reklamda kullanıldı
Hafızalara Kazınmış 10 Eski Reklam 08:23
Hafızalara Kazınmış 10 Eski Reklam Sitedeki nostalji hayranlarına kaçırılmayacak fırsat. (Pazarlamacı gibi oldu mina keym) Neyse ben susayım reklamlar konuşsun. Özellikle Telsim reklamı efsane benim için.
Magnum'un Erotik Reklam Filmi 01:00
Magnum'un Erotik Reklam Filmi Daha önce hep seksi kadınlar ve şık, yakışıklı erkeklerin flörtleşmelerine eşlik eden ve onları hazzın peşinde sürükleyen Magnum’un yeni kampanyasında, bu defa hazzın peşine düşenler havalı Drag Queen’ler. Filmin ilk gösterimi geçtiğimiz günlerde Cannes Film Festivali’nde yapıldı. Filmde gösteri ve stüdyo sanatçısı William Belli’nin yanı sıra Gregory Woo, James Charis gibi isimler de yer alıyor. Kampanyanın ardında yatan felsefe adında gizli: “Be True To Your Pleasure” (Hazzına Karşı Dürüst Ol). Rihanna’nın “Umbrella” şarkısının Mechanical Bride imzalı yavaş ve yumuşak versiyonunun eşlik ettiği filmde, Drag Queen’ler kameraya attıkları davetkar bakışlar eşliğinde Magnum’larını yiyorlar. Film, Magnum’un felsefesini tam olarak yansıtıyor. Unilever’de Magnum markasını yöneten başkan yardımcısı Sophie Galvani yaptıkları filmi şöyle anlatmış: “Magnum’da yaptığımız her şey insanlara kendi hazlarını yaşamaları için ilham vermek, cüretkar olmalarını sağlamak ve fırsat yaratmak. Kim olduğunuzun ya da neyden haz aldığınızın önemi yok, bu film size o hazzı yakalamanız için, ilham verme motivasyonuyla yaratıldı.” Martin Werner tarafından Los Angeles’ta çekilen, yapımcılığını Propaganda/Bacon’ın üstlendiği kampanya filmi İspanyol reklam ajansı Lola imzalı.
Kısa Film Tadında Efsane Reklam - Eatkarus 02:35
Kısa Film Tadında Efsane Reklam - Eatkarus Reklam filmleri ile adından sıkça söz ettire Edeka, yine çok başarılı bulacağınız bir konuya parmak basan reklam filmine imza attı. Kısa film tadında bir video yayınlayan firma, başrolüne koyduğu sevimli çocuk ile yemek yeme işini sadece midemizi beslemeye yönelik değil, hayallerimizi gerçekleştirip olmak istediğimiz kişi gibi yememizi söylüyor.
Beyaz - Intel Pentium D Reklamı 04:33
Beyaz - Intel Pentium D Reklamı Pentium D, Intel'in ilk çift çekirdekli işlemcisidir. Pentium D, Pentium 4'e göre daha yüksek performans sunan LGA775 platformunda çalışan bir işlemcidir. Pentium D 8XX serisi 90 nm teknolojisi ile üretilmişken, yeni Pentium D 9XX serisi 65 nm teknolojisine sahiptir ve bu nedenle daha az enerji harcayarak daha yüksek performans verebilmektedir. Yerini Core 2 Duo işlemciye bırakmıştır. Pentium D'lerin en büyük sorunu ısıdır. 2006 yılından sonra Pentium D serisi işlemciler üretilmemektedir. Isınmasından dolayı overclock konusunda iyi değildir. Rakibi AMD Athlon X2'dir.